Wie helpt De Kleine Trompetter aan crossland? Verrassende ontknoping in Rapidschaak Bestuur Peuterspeelzaal Het Hobbelpaard is wachten beu Rolrinckelwedstrijd groot succes attractie- evenementenverhuur A De Kangeroe (OIO) 474 34 45 De B^dkoopst^^ Neder/and pagina 16 Hart van Holland maart 2002 ZEVENHUIZEN M O E R K A P E L LE J| van De Kangeroe is een jong dynamisch bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het compleet verzor gen van attracties en feesten tot 3500 mensen. Draailadder Zeppelins Luchtkussen Kleefwand Bungee run Sumuworstelen Armworstelen Razende Roeland Rodeo stier Ballenbad Kop van Jut Levende voetbaltafel Lasso werpen Hoefijzer werpen Disco Zwembad 0 5m Handboogschieten Schiettent Black Jack de Luxe Wervelwind Stokvangspel Donderbal Bierft etsen Bierpulschuiven Surf simulator Trein (16 personen) Crazy fietsen Koe melken Schminken (onbeperkt) Popcorn (onbeperkt) Suikerspin (onbeperkt) Onder meer voor winkeliersverenigingen sport verenigingen discotheken scholen bedrijven. Hieronder vindt u een greep uit ons assortiment. Sint en Piet Paashazen Kerstman DISCO EVENEMENTEN Thema's: Popcorn Schuim Snow Jungle Horror Country Caribische en Balonnen party's Back to the 60's Decors Dit is slechts een bescheiden greep uit ons overweldigend assortiment. Bel voor meer vrijblijvende informatie onderstaande nummers Mobiel 06 55896673 www.dekangeroe.nl e-mail: kangeroe@jovandi.nl Suikerspinmachine 68.- I.v.m. het 5-jarig bestaan worden vereni gingen bij afname gesponsord. ,n9verhuur Zevenhuizen - De muziekvereniging De Kleine Trompetter is een niet weg te denken culturele instelling in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. De vereniging verzorgt onder andere de aubade op Koninginnedag, de intocht van de Avondvierdaagse en Sint Nicolaas en muzikale medewer king bij de Dodenherdenking. Een muziekvereniging is een dure vereniging: dirigenten, aanschaf van instrumenten en bladmuziek, oplei dingen door erkende docenten en nog veel meer, maken dat de vereni ging elk jaar veel geld nodig heeft. Een autocross was tot nu toe de Moerkapelle - Veel spanning en sen satie was er in de vierde en laatste ronde van de strijd om het Kampi oenschap Rapidschaak van Moerka pelle 2002. Vooraf waren er nog zeven kanshebbers voor de titel, alle zeven spelers van het eerste team van Schaakvereniging Moerkapelle. De broers Jesse en Hugo van Elteren stonden er het beste voor, met het driemanschap Gerard van Omme ren, Ben van Geffen en Wouter Vroegindeweij kort daarachter. Ook titelverdediger Dick Bac en Wim Vroegindeweij hadden nog een klei ne kans op glorie. De loting plaatste Ben van Geffen in de tweede vierkamp, wat zeker in zijn voordeel was als hij flink zou scoren. In de topgroep verloren Jesse en Hugo van Elteren al meteen hun eerste partij, waardoor de span ning toenam. In groep 2 won Ben van Geffen inderdaad drie keer. De schit terend vechtende Wouter Vroegin- oplossing. Maarde vereniging heeft geen land meer ter beschik king waar de cross gehouden kan worden. Daar wil De Kleine Trompet ter een oproep doen: "Mocht er iemand zijn die ons kan helpen aan minimaal drie hectare, naast elkaar liggende stukken grasland, om met Hemelvaartsdag weer te kunnen crossen, dan zijn we die persoon tot in lengte van dagen zeer dankbaar. Er wordt uiteraard een redelijke ver goeding betaald. Wie weet er een geschikte plaats? Waarschuw het bestuur van De Kleine Trompetter, bijvoorbeeld voorzitter Wout Metse laar, telefoon: 0180-632484." deweij deed hetzelfde in groep 1 en zo eindigden Ben en Wouter samen bovenaan. Er was een barrage nodig. Besloten werd twee vluggertjes van 5 minuten te spelen. Wouter nam een 1-0 voorsprong, maar Ben scoor de de gelijkmaker. Ook in de tweede serie kwam Wouter op 1-0, maar weer werd het gelijk. Pas in het zesde vluggertje viel de beslissing: Ben won met 4-2 en pakte de titel. In deze laatste ronde was ook Arno Luinenburg met honderd procent succesvol. Ook Meüs van der Poel en André Nieuwlaat hadden een goede avond met resp. 2,5 uit 3 en 3,5 uit 4. Jeugdschaker Pieter Perdijk haalde 3 uit 4 en werd twintigste in het eindklassement met 30 punten. De eindstand bovenaan: 1. Ben van Geffen/Wouter Vroegindeweij, 3. Hugo van Elteren, 4. Jesse van Elte- ren/Wim Vroegindeweij, 6. Gerard van Ommeren, 7. Dick Bac/Meüs van der Poel/Maarten Vroegindeweij. Door Karin Heeren Moerkapelle - Sinds de feestelijke opening, al meer dan een jaar gele den, komt de samenwerking tussen het dorpshuis Op Moer en Peuter speelzaal Het Hobbelpaard niet goed op gang. Al langer dan een jaar is het wachten op een huur contract en de aanleg van een zandbak. Inmiddels is het bestuur het beu om wel woorden maar geen daden te krijgen. Door de gemeente is het huren door de peuterspeelzaal van ruimte gedelegeerd aan het bestuur van dorpshuis Op Moer. Tot spijt van het bestuur van Peuter speelzaal Het Hobbelpaard, deze had liever rechtstreeks gehuurd van de gemeente, zoals ook voorheen in het oude pand het geval was. De gemeente wil dat echter niet om financiële redenen. Al bij start, na oplevering van het verbouwde dorpshuis en de peuterspeelzaal, verloopt de samenwerking stroef. Een groot deel van de feestelijkhe den rondom de opening zijn destijds^ georganiseerd door het bestuur van Peuterspeelzaal Het Hobbelpaard. Het bestuur van de peuterspeelzaal betreurt nu dan ook deze houding van het bestuur van Op Moer. Sinds het moeizame begin is er nog weinig verbetering opgetreden. Na schade aan het pand heeft de peu terspeelzaal heel lang last gehad van lekkage omdat adequate reparatie uitbleef. Ook lag er lange tijd glas van kapotte flessen in de omgeving van de peuterspeelzaal. Na lang aan dringen heeft de gemeente dit opge lost. Eenmalig, zo laat zij weten, in het vervolg behoort dit tot het takenpakket van dorpshuis Op Moer. Voorzitter Leona den Ouden heeft weinig vertrouwen in verbetering. Zij hoopt echter wel dat er op korte termijn sluitende afspraken te maken zijn, zodat in de eerste plaats het huurcontract eens rondkomt en de huur, met achterstand van meer dan een jaar, betaald kan gaan wor den en dat de beloofde zandbak er komt voordat het echte mooie weer begint, zodat de kinderen lekker bui ten kunnen spelen. Moerkapelle - De tribunes liepen al vroeg vol in dorpshuis Op Moer. Vaders, moeders, opa's en oma's waren aanwezig om 'hun' rolrinc- keis aan te moedigen tijdens hun eerste wedstrijd van het seizoen. De deelnemers kwamen uit in vier leeftijdscategorieën. De deelne mende verenigingen waren.: ZRC- zaandam, RVZ - Zoetermeer, Pa'- rols - Papendrecht, KRC - Nieuw- egein en Rolling'90 uit Moerkapel le. Uitslagen Rolrinkels C (9 jaar en ouder) 1. Martijn Robbemond; (Rolling'90), 2. Rianne Boers (Pa'rols) 3. Jisca Duur- sma (Rolling'90). Rolrinckels Bl(8-9 jaar): 1. Linda Doorgeest - ZRC, 2. Laura Oskam - ZRC, 3. Suzanne Hendrikse - Rol ling'90. Rolrinckels B2(7-8 jaar): 1. Nicky Boer - Rolling'90, 2. Melissa Jong man - Pa'rols, 3. Chelsie Rupke - Rolling'90, Rolrinckels A( 6 jaar of jonger!): 1 Melissa van Veen - ZRC, 2. Maureen Hagens - Pa'rols 3. Daphne Storm- broek - Rolling'90. Doordat er slechts een rolrinckel- paar was moesten Daphne Storm- broek en Michael Bontebal een mini mum aantal punten halen om op de eerste plaats te mogen staan op het ereschavot. Dit aantal werd ruim gehaald door dit nog zeer jonge stel. i oe

Hart van Holland | 2002 | | pagina 16