Geslaagd vooijaartoernooi Den Edel Taekwondo Redelijke vangst in laatste Jeu de boules-nieuws wedstrijd What dreams may copme Muzikale modeshow Pop-In- Koor groot succes WSV 1 promoveert niet, 4 degradeert Nieuwe serie bijbellezingen Bingo in De Paddestoel Rommelmarkt Concordia Koppelkaarten Jaarfeest Jovac Klaveijassen Cafe Sport Diplomazwemmen Bingo in het Zuidhonk TA/AnniNXVEfcN/bOSKOOP Hart van Holland 20 maart 2002 pagina 11 Waddinxveen - Bij sportinstituut Den Edel werd afgelopen zaterdag het voorjaarstoernooi Taekwondo voor de jeugd gehouden. De wedstrijden zijn full contact, wat betekent dat men elkaar mag raken. Dat wil echter niet zeggen dat er tijdens de wedstrijden veel blessures ontstaan. Alle taek- wondoka's krijgen bij de wedstrij den beschermende kleding op lichaam en hoofd. Daarnaast is het bij de jeugd verboden stoten of trap pen op het hoofd te geven. De 25 taekwondoka's werden, afhankelijk van leeftijd en graduatie in poules verdeeld. Naast de sparringwedstrij den is de breektest een extra onder deel.Hierbij moeten de taekwondo ka's een houten plankje doortrap pen waarbij met de jurering gekeken wordt naar de moeilijkheidsfactor van de techniek, of de techniek goed wordt utgevoerd èn of de plank breekt. Kampioen breektest 2002 met de techniek Dwit Chagi (achterwaarste trap) werd Jarid van der Steeg. De overige uitslagen: Poule 1: 1. Elmar Zulfaliev, 2. Angelo Rombouts, 3.Daan Schwiebbe. Poule 2: 1. Jarid van der Steeg, 2. Sixte Setako, 3. Lisa van der Ham. Poule 3: 1. Rick van der Tol, 2. Neal van der Laan, 3. Sarmad Almasoudi; 4. Michelle Smid. Poule 4: l.Jusuf Bakay, 2. Ismail 4.Nick de WitPoule 7: 1. Mustafa Arslan, 2.Tho- Demirdogen, 3.Mehmet Aylan. Poule 6: 1. Sare Bakay, 2. Merijn Lan- mas Bresser, 3. Vincent van der Lee, Poule 5: 1. Iloy Runtuwailan, 2.Anou- geveld, 3. Pieter Verlooij, 4.Fatine 4. Dahne de Kleijn. ar Boussaid, 3.Sitki Karaaslan, Bousaid. Waddinxveen - De Hengelsportvere niging Waddinxveen viste zaterdag de laatste wedstrijd van de winter competitie in het Amsterdam-Rijnka naal. Elf deelnemers vingen ruim 32 kilo aan witvis. Opmerkelijk dit keer was de vangst van voornamelijk kapitale brasems. Met vijf van die exemplaren en een totaal gewicht van 6.670 gram werd R. Jenner win naar. Tweede en derde werden H. Kraan en J. van Elswijk met respec tievelijk 5.920 gram en 5.900 gram. Op de vierde plaats eindigde A. van Leeuwen met 3.710 gram, als vijfde eindigde W. Houtman met 2.510 gram. De eerste vijf in de einduitslag zijn: 1. M. Reichard 22 punten, 2. J. van Elswijk 34 ptn, 3. A. van Leeu wen 41 ptn, 4. W. Houtman 46 ptn, 5. H. Romeijn 46 ptn. Zaterdag wordt een koppelwedstrijd gevist. Belang stellende leden van de HSW kunnen hieraan deelnemen. Voor meer infor matie: 615225. Vertrek vanaf het sta tion NS om 6.00 uur. KERKDIENSTEN - 24 maart Waddinxveen R.K. kerk St. Victorkerk zondag 24 maart 9.30 uur Eucharistieviering; dinsdag 26 maart 19.00 uur Boete viering. Zaterdag 23 maart 19.00 uur Gezinsviering; zondag 11.30 uur Kruiswegviering in OK. Herv. kerk 9.30 uur ds. P.A.C. Bon- gers; 10.00 uur ds. C. de Jong in IM; 19.30 uur pastor G. Martini en dhr. J.D. Geel in 1M; 25 t/m 30 maart 19.30 uur Stille week. Geref. kerk vrijgemaakt 9.30 en 16.30 uur ds. E. Brink. De Rank 10.00 uur ds. J. van Wal- sum; 18.30 uur ds. R. van Loon. Boskoop Herv. Gem. 9.30 uur ds. R. de Reu ver en ds. M D. van der Giessen; 18.30 ds. M D. van der Giessen HK; De Stek 9.30 uur ds. A. Schipper. Ger. Kerk 9.30 uur ds. J.H. Lange- laaren ds. A. Schipper; 18.30 uur ds. M.D. van der Giessen. Ev.Gem.Parousia 10.00 uur L. Hel- linga. Chr. Ger. Kerk 9.30 uur ds. C.C. den Hertog; 17.00 uur Zorgcentrum ds. C.C. den Hertog; 17.00 uur ds. C.C. den Hertog. Ger. Gem. 9.30 en 16.30 uur ds. leesdienst. Vrijz.Pro.Gel.Gem. 10.00 uur mw.ds. E. Brussee. MEDISCHE WEEKENDDIENST Zevenhuizen-Moerkapelle en Waddinxveen: voor spoedeisen de huisartsenhulp buiten kantoo ruren (17.00-8.00 uur, weeken den/feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH), Jan van Beaumontstraat 4, Gouda 0182-322488. Boskoop en Benthuizen Vrijdag 22 maart 18.00 uur tot zon dag 23 maart 24.00 uur, dokter H.P. de Noo, Voorofscheweg 15c, Bos koop, Teh 0172*215700.- Waddinxveen - Speciaal voor jonge ren tussen 16 en 26 jaar wordt zondag 24 maart de film "What dre ams may come" vertoond van 20.00 tot 22.00 uur in de Boemerang aan de Groensvoorde 1. In samenwerking met de GJV (Gelo vige Jongeren Vereniging) organi seert V&T deze filmavond, bestemd voor iedereen die tussen de 16 en 26 jaar is en wel eens met andere ogen naar een film wil kijken. In deze moderne film wordt gepro beerd een antwoord te geven op levensbeschouwelijke vragen zoals:'is er leven na de dood, en hoe zou dat eruit kunnen zien (What dre ams may come)?' Na de film is er ruimte om met elkaar van gedachten te wisselen over de vragen die zijn opgeroepen en daar met elkaar over in discussie te gaan onder leiding van dominee Anniek Lenselink. Waddinxveen - Voor het clubkampi oenschap 4 tegen 4 zijn twee wed strijden gespeeld en dat levert de volgende stand op. 1. Jan Kooistra/Roy Hulskamp/Leen en An- dries Roos 2-2-75+; 2.Willem Ja cobs/Herman Verwaal/Henry van Wageningen/Hanna de Wilde 2-2-22+; 3.Toos Wubben/Wout Versluis/Nor- bert Schifferling/Stephan Tabben 2- 1-60+; 4.Rob en Fred van Dijken/Wim van Bockom Maas/Nel Oudijk 2-1-2+; 5.Ton en Jopy Hulskamp/Peter Rube- ling/Hans van Woudenberg 2-1-18-; 6.1mca Matla/Luc van Krieken/ Arnold en Marco Janssen 2-1-14-; 7.Barend en Corrie Monster/Alex van Ofwegen/Ron van Dijken 2-0-3-; 8.Cees Voskuilen/Jan Lapaer/Piet Fianen/Corrie 't Hart 2-0-19-; 8 Edward en Thea Springer/Ben Sas/ Toon van Velden 2-0-112-. In de strijd om het kampioenschap triplette zijn zes wedstrijden gespeeld wat de volgende stand te zien geeft. l.Toos Wubben/Hans Cammeraat/Roy Hulskamp 6-5-34+; 2.Elly Nieuwland/Wout Versluis /Andries Roos 6-5-20+; 3.Nel Oudijk /Wim van Bockom Maas/Norbert Schifferling 6-4-17+; 4.Peter Rube- ling/Ton en Jopy Hulskamp 6-4-13+; 5.1mca Matla/Corrie 't Hart/Hanna de Wilde 6-4-13+. Boskoop - Het Pop-ln-Koor Boskoop hield maandag 18 maart een muzika le modeshow. Dit ging in samenwer king met La Percha Vrijetijdskleding, Koetsier Schoenmode, Studio Fel rood en Snel Airstyling. In een totaal uitverkochte Rozenburcht showden de modellen in twee sessies de nieu we voorjaarscollectie van kleding en schoenen, in voornamelijk de kleu ren rood, wit, blauw en beige. Totaal werden zo 70 combinaties aan kle ding en schoenen getoond. Ook de kapsels en make-up waren aange past aan de seizoenstinten. Dit werd afgewisseld door twee optredens van het Pop-ln-Koor onder leiding van dirigent Marco de Bruin. Enkele nummers die het publiek te horen kreeg waren De Grease Medley (John Travolta en Olivia Newton-John), Think (Aretha Franklin), I've got the music in me (Kiki Dee), Go like Elijah (Chi Coltra- ne) en To my father's house (Les Humphry Singers). Ter afsluiting werd door alle deelnemers het num mer Aquarius uit de musical Hair gezongen. De organisatie kan terug kijken op een zeer geslaagd evene ment, wat zeker voor herhaling vat baar is. Vanwege de komst van een nieuwe dirigent per 20 maart zijn de oefen avonden naar de woensdagavond verschoven. Deze oefenavonden staan voor belangstellenden open van 20.00 -22.00 uur in De Tunnel aan het Reijerskoop te Boskoop. Telefonische informatie is te verkrij gen bij Ingrid van Voskuilen:0172- 216987. Schaken Waddinxveen - In de afgelopen week won WSV 1 zijn laatste wedstrijd in dit competitiejaar met 6-2, maar op dat ogenblik was promotie al onmo gelijk: Messemaker 1847 3, de grote concurrent, had zijn laatste wed strijd ook met dikke cijfers gewon nen en was dus in wedstrijdpunten voorgebleven. Het vierde was bij het begin van zijn laatste wedstrijd (thuis tegen Rotterdam 7) al gede gradeerd, al weer door een dikke overwinning van Messemaker 1847, ditmaal het zesde. In de interne competitie verzamelde Ton van Nieukerke met zwart zeven pionnen van Wim Mulder. Ronald Dannis verloor tegen Wim Hennink een pion, maar die bleek achteraf vergiftigd te zijn. Wim van Vuuren maakte tegen Wim van Os remise na een langdurig loopgravengevecht. Eduard Philipse bleef tegen Arie Kar dol op remise steken.-Mark van Put ten liet twee verbonden vrijpionnen - aan de rand van het bord opmarche ren, waartegen Henny de Roodt geen verdediging kon organiseren, herman Smitskamp maakte tegen Peter de Louw met wit remise. Arjan Hennink bereikte, ondanks een dubbelpion, met zwart een goede overwinning tegen Peter van den Belt. Nico Dannis en Laurens Ellers kwamen in een eindspel met ongelijke lopers tot remise. Hans van Offeren had tegen Wim van der Hoek een tijd lang het beste van het spel, maar met enig geluk won Wim. Erik Hennink rokeerde met wit lang, terwijl Ton Kuiper de korte rokade verkozen had. Dat gaf Erik ruimte tot koningsaanval en hij kwam er win nend uit. Henk Erkelens speelde net jes tegen Albert Prins, totdat hij een toren liet in staan. Doek. Jan Muit won overtuigend (met wie) tegen Marco de Bruijn. Jaap^an de Heiden en Arie Verslus betten Trief aF -te bard en "maakten vroeg op de avond remise. Jaap Smit, die met het vierde had moeten spelen, kreeg Jan Kraijesteijn als tegenstander, gaf in plaats van een schijnoffer te plegen, een stuk weg, maar Jan zag het niet en gaf zijn dame weg. Daarna bleef Jaap wak ker. Jaap van Sandijk kreeg geen kans om een lange partij te maken: vroeg op de avond had hij Randy Girdhari opgebracht. Frido Ritter ging tegen Herman van Offeren ten onder, niet doordat hij zwart had, maar door een fout in het eindspel. Kees Asscheman ontwikkelde tegen Dirk van Offeren enig initiatief, maar was bij het afwikkelen iets te gretig en kwam tot remise. De voorsprong van Mark van Putten beloopt ca. 450 punten. Stand: 1. Van Putten, 2. Van Woudenberg, 3. R. Dannis, 4. Philip se, 5 W. Hennink. 6. van Nieukerke, 7. Jansen, 8 De Roodt, 9. A Hen nink, 10. Kardol. Waddinxveen - Er start eefi nieuwe serie bijbellezingen op maandag 8 april; het onderwerp is 'de Taber nakel'. De vervolgavonden zullen gehouden worden op 6 mei en 3 juni. De lezingen worden verzorgd door de heer J. Braaksma uit Baarn en worden gehouden in de aula van de christelijke basisschool Bethel aan de Hèggewinde 22a. De avonden beginnen om 20.00 uur en zijn voor een ieder vrij toeganke lijk. Voor meer informatie: 0182- 615180. Waddinxveen - Bij wijk- en speel tuinvereniging De Paddestoel- wordt vrijdag 22 maart een bingoa vond gehouden. De entree is gra tis, er worden 10 ronden gespeeld en er wordt een loterij gehouden. De zaal gaat om 19.30 uur open, de bingo start om 20.00 uur. Waddinxveen - Voor muziekvereni ging Concordia is het voorjaar de tijd om een rommelmarkt te hou den. Dit jaar gebeurt dat op zater dag 6 april van 8.00 tot 14.00 uur in clubgebouw De Hoge Noot. Wie bruikbare artikelen heeft voor de rommelmarkt kan deze goede ren afgeven in de Hoge Noot op donderdagavond vanaf 19.00 uur of bellen naar 0182-615972. Waddinxveen - Bij klaverjasvereni- ging De Springplank is 26 maart koppelkaarten. ledereen is van harte welkom in het tenniscen- trum aan de Sniepweg. Aanvang 20.00 uur. Overige data zijn 9 en 23 april, 7 en 21 mei en 4 juni. Boskoop - JOVAC, de jongerenvere niging van de Hervormde Kerk, houdt binnenkort een jaarfeest, ledereen is zaterdag 23 maart wel kom om dat feest mee te vieren. Het jaarfeest zal bestaan uit drie onderdelen; inleiding, cabaret en een toneelstuk. De inleiding zal gaan over 'gastvrijheid'. Het caba ret zal voor de nodige humor zor gen. Tevens is er een humoristisch getint toneelstuk met als titel "Mis ter Doe-Het-Zelf'. Dit jaar is de Rozenburcht de plaats van handeling. Om 49.30 start het programma, de deuren gaan open om 19.00 uur. De toe gang bedraagt €4,- voor volwasse nen; jongeren tot en met 16 jaar betalen €2,50. Waddinxveen - Biljartvereniging Sportvrienden houdt 25 maart de zevende in een reeks van acht kla verjasavonden. Aanvang is om 20.00 uur in cafe "Sport" aan de Kerkstraat. Waddinxveen - In het Gouwebad de Sniep is dinsdag 12 maart gezwommen voor het B-diploma. Er waren 18 kandidaatjes die allen zijn geslaagd: Danny Merkestijn, Sjoerd van Dijke, Merel van Kam pen, Lukas de Jong, Martin de Jong, Vincent Bouw, Juriaan Fon taine, Matthijs den Boer, Ryan van den Ark, Gerlinde Krijgsman, Nien- ke Prins, Jordy Uittenbroek, Ewout Haagsman, Thijs-Jan Huisman, Marjolein Voorwinden, Krijn Reij- neveld, David Hofstede en Yaimy Lan jouw. Waddinxveen - ln het Zuidhonk wordt zaterdag 23 maart een bingo gehouden. Er worden 9 rondes gespeeld en een superronde. Ook wordt een verloting gehouden. De zaal is open om 19.30 uur, de bingo start om 20,0( uur. Jeugd heeft alleen toegang onder begeleiding van een volwassene.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 11