SHELL BENTHUIZEN service-medewerk(st)er 2riR Autotechnicus SMD tankstations TANKEN MET KORTING ■«HOE 57 ZEVENHUIZEN 2411 TANKEN De Rooij Autotechniek Waar kent u onze bedrijfsnaam toch van Monteurs urn en een pèedwell Boonstoppel Truckservice Bedrijfswasendealer van het Jaar Hart van Holland 20 maart 2002 pagina 21 Heeft voor haar station aan de Omleidingsweg I te Benthuizen een aantrekke lijke functie beschikbaar voor een: - Fulltime Parttime - Klantvriendelijk en klantgericht - Een goede uitstraling en uitdrukkingsvaardigheid - Mavo/VMBO-niveau of gelijkwaardig - Goede salariëring Wij zijn op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers met goede con tactuele eigenschappen en een flexibele instelling. Reacties: SHELL servicepunt Benthuizen B.V. gterk. in JS LAADTECHNIEK B. V. TEVENS UW ADRES VOOR ONDERHOUD EN REPARATIE. LEENAUTO BESCHIKBAAR. "24 Uur per das klaarstaan met een passende oplossins" t.a.v. L.M. van der Meer, Verbreepark 23, 2731 BR Benthuizen voor info of afspraak,Tel: 079-3420601 (tijdens kantooruren, van maandag tot vrijdag) Auto Snelservice is een modern garagebedrijf waar u kunt rekenen op deskundig onderhoud en repa ratie van alle merken automobielen. Daarnaast zijn wij actief in verkoop van gebruikte auto's onder de naam BeterAuto. Kortom een garagebe drijf waar kennis, klantvriendelijkheid en service op de eerste plaats staan. Voor onze modern uitgeruste werkplaats zoeken wij een: Wat wij u kunnen bieden: een goede werksfeer afwisselend werk bijscholing/opleidingsmogelijkheden goede salariëring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen van u: enige kennis van automatisering goede contactuele eigenschappen zelfstandigheid en initiatief Bent u geïnteresseerd in één van de genoemde functies? Neem dan contact op met Auto Snelservice en vraag naar dhr. L. of A.L. Lugthart. U kunt natuurlijk ook schriftelijk reageren. Auto Snelservice Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Tel. (0182) 61 47 14 Deze naam zie je heel vaak op de laadklep van vrachtwagens. JS Laadtechniek is dan ook cte laadklepspecialist met een grote klantenkring in de regio. Het bedrijf heeft 2 vestigingen In Maasland (Coldenhove) en Boskoop. In totaal zijn er iedere dag 15 mensen aan het werk voor onze klanten in de nieuwbouw, onderhoud/reparatie en op kantoor. JS laadtechniek is een dienstverlenend bedrijf en draait een storingsdienst van 24 uur per dag 7 dagen per week. Doordat wij sterk groeien zijn wij opzoek naar: Voor onze werkplaats en onze 24-uurs servicedienst. Met een algemeen technische opleiding zodat wij je verder intern tot specialistisch monteur kunnen opleiden. Jij bent bereid om de storingsdiensten te draaien en je bent futttime beschikbaar. Mensen met de juiste instelling en een goede inzet weten wij bijzonder te waarderen. Dat vertaalt zich naar een prima salaris en secundaire voorwaarden. Heme zin om in een gezellig team ie werken en Hebben wij je interesse gewekt, ben moeite ons zeker benen! -It's Hydraulische Laadkleppen Dit kan op werkdagen naar Mariska Janssen, onze externe personeelsadviseur van Steenvoort en Partners, telefoon-nummer: 0174 -51 2300 of mobiel: 06-53 96 10 91. Wellicht kunnen wii dan een afspraak maken om eens verder met elkaar te praten! Internationa Diesel Service Daihatsu Cuore grijs met. 1994 2.250,- Ford Escort 1.8 Turbo Diesel groen met. 1998 7.300,- Ford Fiesta 1.8 diesel rood met. 1997 5.600,- Mazda 323F 1.6i GLX rood 1990 2.150,- Opel Corsa 1.4i 5-drs blauw met. 1995 5.750,- Opel Astra 1.6i rood 1995 5.800,- Opel Kadett 1.3 grijs met. 1987 450,- Opel Vectra 1.8i zwart met. 1994 4.750.- Opel Vectra Station 1.6i 16V CD groen met. 1997 9.750,- Peugeot 3061.4 XR crystal rood met. 1995 5.220,- Peugeot Boxer 2.5 TDI wit 1999 10.500,-excl. BTW VW Golf GTI groen met. 1995 8.250,- VW Golf 1.3i grijs met. 1991 2.250,- VW Polo 1.0i stuurbekr. rood 1998 7.250,- Nationale Auto Pas De Rooij Autotechniek Zuidplasstraat 1A 2751 GL Moerkapelle Telefoon: 079 - 593 6028 klasse Auto's boven 4.500,- minimaal 6 maanden BOVAG-garantie en afgeleverd met grote beurt AUTOBEDRIJF Het Waddinxveense bedrijf Boonstop pel Truckservice is door de Nederland se Mitsubishi-importeur uitgeroepen tot Bedrijfswagendealer van het Jaar. Deze bijzondere prijs heeft de bedrijfswagendealer te danken aan uitstekende verkoopresultaten in combinatie met een prima score in klanttevredenheid. "Het behalen van deze prijs is natuurlijk een prestatie van het hele team", aldus Frans Hooft, verkoopleider bij Boonstoppel Truckservice. "Voor individualisme is geen plaats binnen een dealerbedrijf. Of het nu gaat om de werkplaats, de receptie of de mensen in het maga zijn, iedere schakel is even belangrijk. Wij kunnen ons gelukkig prijzen met een sterk en gemotiveerd team. Zon der hen hadden we deze prijs niet gewonnen." Het is voor Boonstoppel Truckservice de derde keer in vier jaar tijd dat het bedrijf de onderscheiding Bedrijfswagendealer van het Jaar ont vangt. "Onze bedrijfsfilosofie zorgt al jaren voor goede resultaten. Deze filo sofie houdt bijvoorbeeld in dat we altijd dicht op de markt zitten. Iedere ontwikkeling houden we in de gaten en wanneer nodig ondernemen we actie. Op deze manier is ook de afde ling gebruikte auto's een belangrijke tak van ons bedrijf geworden. Niet iedere ondernemer kan zich een nieu we bedrijfswagens permitteren, wij bieden de oplossing. Om aan de grote vraag te voldoen kopen wij bij collega-dealers overal in het land jong gebruikte bedrijfswa gens in. Vooral de Mitsubishi Canter, waar wij als team geheel achter staan en ook een groot marktaandeel mee hebben, is een zeer gewilde auto. Uw partner voor bedrijfswagens Frans Hooft: Het winnen van de titel is een mooie afsluiting van 2001 en een goede motivatie voor het komen de jaar. Onze doelstelling is het verder verhogen van de klanttevredenheid. Voor onze klanten is het belangrijkst dat hun auto's te allen tijde zo econo misch mogelijk worden ingezet. Zon der rompslomp en tegen acceptabele kosten. Daarom bieden wij vervan gend vervoer en verhuur van bedrijfs wagens en kent onze werkplaats ook zaterdag- en avonddiensten. Ons team staat 24 uur per dag klaar om bij eventuele problemen een passen de oplossing te bieden." Het team van Boonstoppel Truckservice heeft de onderscheiding Bedrijfswagen dealer van het Jaar in de wacht gesleept.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 21