LITI E Brandweer/CPA, Politie en GHOR in 2003 onder één dak Hart van Holland BERICHTEN Evert van Hoven Ons maatje Eef Eef van Hoven Eef van Hoven ik deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven, iet t Hart van Holland 20 maart 2002 pagina 3 lieberichten 1 (Eef) I ■Hl TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk ||yBL dag en nacht bereikbaar 010 - 5222790 bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch E-mail: info@advocatenkantoorsanders.nl INTERNET: WWW. ADVOCATENKANTOORSANDERS. NL 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren we één. Eef was een uniek mens. I 1 Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Overal en altijd verspreidde hij warmte en liefde. Veel te vroeg en geheel onverwachts is overleden mijn allerliefste man en maatje en onze allerliefste papa 30 januari 1949 Julianastraat 7, 2751 GC Moerkapelle f 15 maart 2002 Trudy Erik en Madeion Wanda en Jan De crematieplechtigheid heeft woensdag 20 maart jl. plaatsgevonden in het crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. I Je hebt genoten van het leven tot het laatste moment I en wij hebben kunnen genieten van jouw bijzondere j vriendschap en gezelligheid. Helaas ben je te snel van ons weggegaan, I maar je blijft altijd in ons hart. Onze gedachten gaan uit naar Trudy. Erik en Wanda, I wij leven met jullie mee. Yvette, Ronald, Annemarie, Rein, Marjo en Carlo Wij treuren over de plotselinge dood van onze sportieve vriend Een gedreven, sympathiek, inspirerend en hartelijk mens is er niet meer. Als teamspeler, stimulator, regelaar en vriend, is hij voor onze vereniging van onschatbare waarde geweest. Wij wensen Trudy, Erik en Wanda en zijn familie veel sterkte toe om dit grote verlies een plekje te geven. Alle leden van Badminton Vereniging Zevenhuizen. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van echtgenoot van onze voorzitter Trudy van Hoven Wij wensen Trudy, Erik en Wanda veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Winkeliersvereniging Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLAStAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Boskoop Ongeval: Een 19-jarige vrouw uit Boskoop werd op 12 maart rond 19J5 uur op haar fiets op de krui sing Rietkraag met de Puttelaan aan gereden door een 61-jarige automo biliste uit Boskoop. Zij had de fietster over het hoofd gezien. De fietster verklaarde dat de verlichting van haar fiets niet werkte. Met hoofd- en beenletsel is fietster over gebracht naar het Groene Hart Zie kenhuis in Gouda. Doorgereden: Na woensdagmorgen 13 maart een aanrijding te hebben veroorzaakt, ging de 30-jarige bestuurder van de personenauto er lopend vandoor. De man reed rond 7.00 uur uit de richting van Laag Boskoop over de Parklaan. Ter hoogte van de verkeersgeleiders kon hij niet op tijd stoppen voor een tegemoetkomende bestelbus; een aanrijding was het gevolg. De 30-jari- ge bestuurder liep een hoofdwond op en de 46-jarige bestuurder van de bestelbus, een man uit Ingen, hield aan de aanrijding nekletsel over. Met de ambulance is hij naar het Groene Hart ziekenhuis gebracht. De gearri veerde politie bezocht naar aanlei ding van het Poolse kenteken van de personenwagen een pand aan het Laag Boskoop en trof daar een man aan met een hoofdwond. De man, een Pool, is aangehouden. In overleg met justitie kreeg hij voor het verla ten van het ongeval een boete van 650. De man, die niet bij de Vreem delingendienst was aangemeld, is aan de Vreemdelingendienst van Politie Hollands Midden overgedra gen. Inbreker voorgeleid: Een 42-jarige man zonder vaste woon- of verblijf plaats is vrijdag 15 maart voorgeleid voor de officier van justitie. De man wordt verdacht van zeven bedrijfsin- braken in Boskoop. De eerste werd gepleegd in de nacht van zondag op maandag bij een bedrijf op de Zijde. Een nacht later werden in diezelfde omgeving ook de andere zes bedrijfsinbraken gepleegd. Bij één van de bedrijven aan de Zijde werd ook een bestelauto gestolen. Deze bedrijfsauto werd dinsdagmorgen 12 maart in Rotterdam door de Rot terdamse politie teruggezien. Na een achtervolging werden de bestuurder en een 26-jarige bijrijder aangehou den. De bijrijder, die over zijn iden titeit geen duidelijkheid kon geven, is overgedragen aan de Vreemdelin gendienst van Politie Hollands Midden. Onder invloed en zonder rijbewijs: De politie hield op zondag 17 maart rond 21.30 uur op het Torenpad een 24-jarige automobilist uit Boskoop aan. De politie hield de man aan omdat de agenten zagen dat hij een bijna aanrijding veroorzaakte. De agenten constateerden alcoholge bruik bij de man. Hij werd aange houden en aan het bureau onder ging hij een ademanalyse. De uitslag daarvan bedroeg 935 ug/1. Dit boven de limiet van 220 ug/L. Invordering van het rijbewijs had geen zin. De Boskooper had er geen. Waddinxveen Speelgoed gestolen en teruggevon den: Speelgoed dat tussen dinsdag middag 12 en woensdagochtend 13 maart was gestolen uit een speel goedwinkel in de Brederolaan, werd in de loop van woensdag door een paar jongens teruggevonden in een vuilcontainer bij de scouting aan de Willem de Rijkelaan. Met een stoep tegel was een ruit van de winkel ver nield. Er was onder andere een aan tal radiografisch bestuurbare auto's gestolen. In de loop van de woens dag kwam een aantal jongens naar het politiebureau om het terugge vonden speelgoed, waarvan een deel nog keurig in de verpakking zat, aan te bieden. De spullen zijn weer terug naar de winkeleigenaar. Maar daarmee is het onderzoek naar de, vermoedelijk jeugdige, daders nog niet van de baan. Alcoholcontrole Henegouwerweg: Een 55-jarige Alphenaar is vrijdag 15 maart rond 21.30 uur op de Hene gouwerweg aangehouden wegens rijden onder invloed. Hij had een ademalcoholgehalte van 530 ug/1. Hij kreeg een rijverbod van 6 uur en een proces-verbaal. Een 26-jarige Gouwenaar werd aangehouden wegens rijden onder invloed. Hij had een ademalcoholgehalte van 455 ug/1. Hij kreeg een rijverbod van 4 uur en een proces-verbaal. Een 22- jarige Zoetermeerder had een adem alcoholgehalte van 390 ug/1. Hij kreeg een rijverbod van 3 uur en een proces-verbaal. Moerkapelle Inbraak bedrijf: Op woensdag 13 maart om 23.30 uur kreeg de politie de melding van een particuliere beveiligingscentrale voor een inbraakalarm van een bedrijf op de Bredeweg in Moerkapelle. Ter plaat se bleek dat er ingebroken was in het pand. De dader(s) is binnenge komen door het uitnemen van een ruit aan de achterzijde van het bedrijf. Uit het pand is onder meer een kluis geopend. Er wordt nog een inventarisatie gemaakt van vermiste goederen. De aangifte is opgeno men. De technische recherche heeft een sporenonderzoek ingesteld. Regio Alcoholcontroles in de regio: In het afgelopen weekeinde werden 5 per sonen aangehouden bij alcoholcon troles op het Noordeinde in Bos koop, de Henegouwerweg in Wad dinxveen en de Bredeweg in Zeven huizen. Zo'n 500 bestuurders moesten een ademtest doen. Verkeershandhaving Op de doorgaande wegen in de regio houdt de politie ook in de komende week regelmatig snelheidscontroles. Het verkeershandhavingsteam zal ook controles uitvoeren op het dra gen van de veiligheidsgordel. Besturen spreken zich uit voor gemeenschappelijke meldkamer Het gebied van Hollands Midden krijgt één gemeenschappelijke meld kamer voor inzet en coördinatie bij ongevallen, hulpverlening en ram pen. Dit voornemen spraken de alge mene besturen van Brandweer, Cen trale Post Ambulancevervoer (CPA), de Geneeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen (GHOR) en het Regionaal College van Politie Hollands Midden, uit tijdens een op donderdag 14 maart gehouden geza menlijke bijeenkomst. De voorstel len worden nu voorgelegd aan de gemeenteraden van de 35 gemeen ten in de regio. Daarna volgt een definitief besluit. De vorming van een gemeenschap pelijke meldkamer in 2003 past in de landelijke ontwikkeling van veilig heidsregio's en de invoering van een radiocommunciatiesysteem - C2000 - voor alle hulpdiensten. Het stelt brandweer, politie, ambulancezorg en GHOR in staat met elkaar te com municeren in geval van hulpverle ning of rampbestrijding. Een Regio naal Coördinatie Centrum (RCC) zorgt voor een snelle en goed geco-, ordineerde hulpverlening in geval zich een ramp voordoet. De rampen van Enschede en Volendam maakte de behoefte aan een RCC duidelijk. Verder biedt de meldkamer het voordeel dat er bij 112 meldingen directe afstemming tussen hulpdien sten plaatsvindt over inzet. Op dit moment is er nog onderzoek naar de plaats waar de gemeen schappelijke meldkamer moet komen. Een aantal locaties komt daarvoor in aanmerking. Het terrein van de brandweer aan de Roosevelt- straat in Leiden geniet daarbij enige voorkeur. v i Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren de Lepelaar 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmapark 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 b 383 11 91 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Stuitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3