ruidslingerie 38t ie schitte Stormvloed van kleuren: De .badmode uit Italië bëreïkt deze zomer Nederland, Bikini's in de meest vloekende kleuren werden vorig jaar al volop gedragen aan de Adriatische kust door Italiaanse vrouwen. Nu is het dé badmode in Nederland. pagina 11 Wat droeg Maxima onder haar glamoureuze bruidsjurk? Vast een koninklijk lingerie-setje. Het voorjaar is sinds jaar en dag een belangrijk seizoen voor bruidsparen. Massaal wordt er in dit jaargetijde in het huwelijks bootje getreden. .«..a... Kleur staat centraal in het seizoen 2002. Kersenrood en bladgroen. Kaki en zand. Linnen en limoen. Indigo blauw. Rood, wit en blauw, azuur en anijs. Veel kleuren en een grote keus aan stoffen, kant, ruches, crêpe, transparante stoffen, natuurlijke materialen, folkloristische motieven en bloemprinten. Jeans is nog steeds actueel, ook in accessoires als schoenen, tassen en stropdassen en de gebreide kleding is weer helemaal terug. De diverse stijlen laten zich prima mixen, vrou welijk of stoer, verfijnd kant naast stoere jeans, lieflijke pastels tegeno ver frisse kleuren. Met de ruime keu zemogelijkheden kun je kiezen wat bij je past. Op de bewuste dag zelf zijn alle ogen gericht op die ene mooie jurk. Wat daaronder zit blijft aan het oog onttrokken, maar is toch minstens zo belangrijk, want het maakt de trouwkle- ding perfect. Een trouwdag bestaat uit verschillende momenten. Het moment waar op je in lingerie de dag begint. De momenten waarop je volop in beeld bent en je je perfect wilt voelen in prachtige bruids: kleding. En de momenten dat je er voor elkaar bent. Vooral het belangrijke moment dat men in het middelpunt van de belang stelling staat, vraagt om onder mode die vertrouwen geeft, die zorgt voor een perfect figuur en die de bruidskleding op z'n mooist laat uitkomen. indende badmod Badmode leeft zich deze zomer uit in kleur: roze, rood, oranje, fuchsia en alle tinten groen en bluaw. En alles is met elkaar gecombineerd. De ontwerpers hebben zich niets aangetrokken van de bestaande wetten, ze hebben gekeken naar wat mooi is en wat straalt. Op het eerste gezicht niet bij elkaar passende kleuren zijn daardoor juist heel goed combineerbaar: roze met oranje, oranje met bordeaux. Wie ziet het al voor zich? Als we er over de kleur uit zijn, komt het model. Badpak of biki ni? Wie voor de grote mode gaat, kiest een bikini. Maar dan ben je er nog niet. Met triangel top, beugel, topje, bikinislip, tanga, short? Binnen een ogen schijnlijk eenvoudig lapje stof als de bikini zijn de variaties schier oneindig. Hoewel de bikini komende zomer de show steelt, zijn de vrouwen met een badpak beslist niet slechter af. De bad pakken zijn vooral chic en in hoge mate flatteus voor het lichaam, in elke maat. Dat komt door de opvallende biezen langs hals en benen, en de wer kelijk prachtige strapless modellen en halterlijnen. Samen met een bijpassende omslagdoek zijn de badpakken een fraai alternatief voor de biki ni. Opvallend in de badmode van deze zomer is de grote lief de voor alles wat op dieren lijkt. Gevlekte, gestreepte, gespikkel de stoffen, alsof de ontwerpers ons een dierenhuid willen laten dragen. En zo af en toe grijpen we ook nog terug naar het flower power-tijdperk, met een kakelbonte mix van kleuren en motie ven. De allerhipsten onder ons dragen weer de gehaakte en gebreide bikini's. De stoffen waarvan de badkleding is gemaakt, zijn water- en zonbe- stendig. Dat neemt niet weg dat de zwemkleding na het zeebad nog altijd goed moet worden uitgespoeld, wil je er langer dan een seizoen plezier van kunnen hebben.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 11