NIEUWS Nieuwe woning kopen? KI i EVEN BIJKOMEN, DAN WEERVERDER De bank waar je lid van wordt RABOBANK EN ELSEVIER GAAN SAMEN BETAALDE WEBDIENSTEN VOOR ONDERNEMERS AANBIEDEN PARKEREN ACHTER DE RABOBANK Weeknieuws Assurantie Hart van Holland 10 april 2002 M mmmmmrnrn v oor Rabobank hypotheekrente nu vanaf: Bel: 0180- 63 73 53 6 maands repeterend o.b.v. nationale hypotheekgarantie VERTREK: 5,7,10,12, EN 14MEI App. Porto Village op basis van logies I AGENDA Wilt u meer weten bel ons gerust tel: 0180 - 637373 De Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle zoekt voor een full-time dienstverband (36 uur/week): Over onze bank Over de functie Over de functie-eisen Solliciteren Bezoekadressen: Telefoonnummer Reisbureau: Heigdesk Telebankieren: Rabofoon: Openingstijden: Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboorderliin: Interpolis schadeservice: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren: E-mail-adres: Rabobank website: Rabobank De Rabobank Groep en Elsevier gaan ondernemers in het MKB helpen om slimmer zaken te kunnen doen. Beide partners gaan via hun gezamenlijke internetonderneming www.zibb.nl betaalde webdiensten voor onderne mers aanbieden, www.zibb.nl is woensdag 20 maart gestart met vijf van deze internetdiensten. Met behulp hiervan kunnen onderne mers online bedrijfsvergelijkingen (benchmarks) uitvoeren, juridische documenten samenstellen, adsl-toe- gang krijgen, subsidies selecteren en aanvragen, alsmede SMS-marketing bedrijven. Om de aantrekkelijkheid van deze specifiek op ondernemers gerichte dienstverlening te vergroten is de website van zibb.nl volledige vernieuwd. De nieuwe webdiensten zijn het eerste resultaat van de samenwerking die Else vier Bedrijfsinformatie BV en de Rabo bank Groep medio vorig jaar via zibb.nl zijn aangegaan. De samenwerking is gericht op het ontwikkelen en exploite ren van betaalde internetdiensten voor ondernemers in het MKB. Het gaat daar bij om diensten die inhaken op de actu aliteit en zo zijn opgezet dat ze zich voor de ondernemer snel terugverdienen. "Hiermee geeft de Rabobank ook online vorm aan haar doelstelling onderne mers te helpen bij het verwezenlijken van hun ambities", aldus drs. John van Nuenen, lid van de hoofddirectie van de Rabobank Groep. De doelstelling van zibb.nl is ondernemers hulpmiddelen te verschaffen om hun zaken efficiënter aan te pakken. Een online dienst is pas een zibb-dienst als deze direct voordeel oplevert voor ondernemers. De dienst mister zibb is daar een voorbeeld van. Mister zibb is de online bedrijfsassistent die gebruikers 24 uur per dag, 7 dagen in de week in staat stelt benchmarks uit te voeren. De aandelenmarkt lijkt een pauze te nemen. Vooral de ontwikkelingen in het Midden-Oosten zijn van invloed. Toch blijven de vooruitzichten voor aandelen goed. Economische cijfers duiden de laatste tijd steeds meer op groeiherstel, niet alleen in de Vere nigde Staten, maar ook in Europa. De pauze lijkt van korte duur te zijn. De tekenen van groeiherstel worden steeds sterker. In de VS was er de afge lopen maand sprake van een reeks van goede cijfers. Het vertrouwen van inkoopmanagers, de ISM-index, steeg van 53,1 tot 55,7. Dit was meer dan ver wacht. Opvallend was de component van de nieuwe orders die steeg tot het hoogste niveau in 18 jaar. Nadat bedrij ven hun voorraden hebben afgebouwd, zijn ze weer met produceren begonnen. De industriële productie trekt voor het eerst in lange tijd dan ook aan. Tegelij kertijd maakte het consumentenver trouwen afgelopen maand een enorme sprong. Dit duidt erop dat ook de finale vraag de komende tijd kan aantrekken. Deze ontwikkeling beperkt de kans op de dip in de groei later in het jaar, waar veel economen vanuit gaan. Ook in euroland lijkt er sprake van economisch herstel. De tekenen hiervan zijn nog minder sterk, maar het producentenver trouwen is in maart gestegen van -14 naar -11Kortom, het groeiherstel in de wereld zet door en aandelen zouden hiervan moeten profiteren. Een risico voor de aandelenmarkten is de situatie in het Midden-Oosten. Maar wij verwachten geen escalatie van het conflict tussen Israël en de Palestijnen richting olieproducerende landen en gaan niet uit van een olieboycot, omdat Saoedi-Arabië zich gematigd opstelt. Tegelijkertijd is de kans op een ernstig gewapend conflict tussen de VS en Irak op korte termijn kleiner geworden. Dit is het directe gevolg van ernstige onlusten tussen Israël en de Palestijnen Bron: IRIS Research Als u wel eens met de auto gaat win kelen kent u ongetwijfeld het pro bleem dat het parkeren van uw auto nog meer tijd vergt dan het bezoek aan de winkel zelf. Gelukkig is dit probleem in Zevenhuizen minder groot dan in de ons omringende ste den, maar toch hebben wij bij de Rabobank gemeend dat parkeren bij onze bank voor iedereen mogelijk moet zijn die ons wenst te bezoeken. Allereerst heeft dit ertoe geleid dat de medewerkers van onze bank alleen bij de bank parkeren als ze tijdens het werk ook nog activiteiten buiten de bank hebben. Alle andere collega's parkeren op plaatsen in de omgeving waar het winkelend publiek in Zevenhuizen er geen hinder van ondervindt. Op die wijze proberen wij om ons parkeerpro bleem niet het probleem van de plaat selijke middenstand te maken. Ondanks dat wij door deze maatregel over voldoende parkeerplaatsen achter onze bank beschikken, hebben wij toch een achttal plaatsen van een bord met de tekst "Parkeren bezoekers Rabo bank" voorzien. Wij willen het ónze cli ënten zo gemakkelijk mogelijk maken om ons te bereiken. Om het probleem van schaarste zo klein mogelijk te hou den zullen wij auto's van niet bezoekers actiever gaan weren. Ondervindt u toch problemen bij het parkeren laat het ons dan weten. Dan buigen wij ons over verder te nemen maatregelen. 8 dgn.v.a. 15 dgn.v.a. P-P- PP- Storten Nederlands muntgeld ook gratis na 1 april Het storten van Nederlands munt geld op de eigen Rabobankbetaalre- kening blijft na 1 april gratis. Vanaf 1 januari 2003 kunt u de NLG bank biljetten en munten alleen nog inle veren bij De Nederlandsche Bank. Denise van der Poort 12V2 jaar Rabobank Onlangs was Denise van der Poort, 12 jaar werkzaam bij Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. Denise heeft in deze periode diverse functies vervuld. Thans is zij werkzaam op de binnendienst van de afdeling Finan cieel Advies. De Rabobank feliciteert Denise met dit heuglijke feit. Nationaal Museumweekend Op 13 en 14 april vindt het Nationaal Museumweekend plaats. Musea die meedoen aan het museumweekend zijn te herkennen aan de witte Museumweekendvlag met blauwe en rode letters. I Rabobank in top 3 grootste afne mers van groene energie I Rabobank en energieleverancier Remu zetten vorige week hun hand tekening onder de overeenkomst voor groene stroom op 900 Rabo- bank-locaties. Daarmee dringt de Rabobank door tot de top-3 van grootste afnemers van groene ener gie in Nederland, na het Ministerie van j Defensie en de NS. 6 april t/m 20 oktober 13 en 14 april 11 mei floriade Museumweekend landelijke fietsdag Een klantgedreven De Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een sterke bank midden in het Groene Hart onder de rook van Rotterdam. De bank kenmerkt zich door marktleiderschap in alle segmenten. Om deze voorsprong te behouden, of liever nog te vergroten, zijn wij op zoek naar een Assistent Assurantieadviseur voor onze afdeling Assurantiën. Voor het adviseren van verzekeringen in de zakelijke markt is de afdeling Assurantiën opgesteld. Zij vormt een onder deel van het team Bedrijven. Het team Assurantiën bestaat uit vier medewerkers die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor een actieve bediening van onze zakelijke klanten. Primair doen we zaken met Interpolis, maar omdat de klantbehoefte altijd centraal staat, doen we ook zaken met andere maatschappijen. Als Assistent Assurantieadviseur ben je de spil van het team. Je vangt de telefonische vragen van klanten opgeeft advies en plant afspraken in. Omdat onze bank op korte termijn alle administratieve taken overhevelt naar een centraal gelegen servicecentrum, zul je je handen in toene mende mate vrij hebben voor commerciële taken. De functie biedt volop mogelijkheden voor doorgroei maar kan ook voor iemand zonder groeiambities jarenlang voldoening geven. Je beschikt over een MBO/HBO-opleidingsniveau, aangevuld met relevante opleidingen en trainingen en bent bereid om aanvullende opleidingen te volgen. Houding en gedrag vinden wij echter belangrijker dan kennis.Je komt in een team van ervaren collega's die je goed zullen begeleiden. Wij zullen in eerste instantie kandidaten selecteren die van nature een sterk klantgerichte instelling hebben, initiatief durven nemen en die niet op een uurtje meer of minder kijken. Salarisindicatie Voor deze functie bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De Rabobank CAO behoort tot de meest vooruitstrevende in de markt. Inlichtingen Wil je nadere informatie over de bank of deze functie, neem dan contact op met Dennis Kellner, commercieel manager. Telefoon 0180-637301. Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur je sollicitatiebrief met CV dan op naar: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle T.a.v. Dennis Kellner Postbus 5,2760 AA Zevenhuizen zh Mailen kan natuurlijk ookrabo3750@tref.nl Rabobank

Hart van Holland | 2002 | | pagina 2