J 57e Sportweek Waddinx- veen gaat derde week in Prijswinnaars kleurwedstrijd "Kom in de kas" Hart van Holland S. TZM haalt kampioenschap binnen SANDERS Seniorenactiviteiten op open dag Anne Frankcentrum W 010 - 5222790 Hart van Holland 17 april 2002 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Mikro-Elektro Roosendaal zaterdag 20 april om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familieberi Jan Pak TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Uitvaartverzorgingvan den Bogerd Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk ijl® dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch 29.000 exemplaren Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN RGENZlQjN eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate Het verdriet van het plotselinge afscheid is groot I in ons dorp was 'actieve' UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk I Waddinxveen - De jaarlijkse Wad- I dinxveense Sportweek gaat de derde week in. Het Sportweekvoetbal is in volle gang. De wedstrijden vinden plaats op het WSE-terrein en begin nen in de regel om 19.00 uur. Na twee speelavonden zijn nog .twee Ploegen zonder puntverlies. De «rarte Ratten staat met 12 uit 4 (39- n/ Venaan' 8ev°lgd door WSE-6 (14-5) dat met 9 uit 3. Beide ploegen gaan hoge ogen gooien voor de eind overwinning. Niettemin zijn El Jar- dineros en Alblas nog verre van uit geschakeld. Zij staan beide met 9 uit 4 op een gedeelde derde plaats. Alleen het doelsaldo van El Jardin- eros (26-5) is beduidend beter dan dat van Alblas (18-16). Op vrijdag 19 april staat de volgende serie wedstrijden op het program- ne Mercedes-bestelbus. De Boskoper reed over de Noordkade in de rich ting van Boskoop op zijn fiets met hulpmotor. Toen de bestelbus hem passeerde raakte deze hem tegen de linkerarm waardoor hij zijn even wicht verloor. Hierna is de bestelbus zonder te stoppen doorgereden in de richting van de Linneasweg. Inbraak in woning: Tussen zaterdag avond 13 en zondagavond 14 april werd er ingebroken in een woning aan de Tesselschadelaan. Een raam werd opengebroken. Uit de woning is ondermeer een televisie, een video en een magnatron gestolen. Zevenhuizen Inbraakgolf: In de nacht van vrijdag 12 op zaterdag 13 april is er ingebro ken in twee woningen aan de Lange Zijde, twee woningen aan de Hennip- dreef, twee woningen aan de Bos- laan en een woning aan de Een- drachtsweg. Bij de woning aan de Hennipdreef en de Boslaan werden geld en pasjes gestolen. Bij de ande re woningen werd niets gestolen of bleef het bij een poging omdat of bewoners op gestommel afkwamen of dat extra sloten voorkwamen dat de inbrekers verder kwamen. Waddinxveen Ongeval: Een 28-jarige bromfietster uit Waddinxveen heeft dinsdag 9 april haar teen gebroken en een her senschudding opgelopen bij een aanrijding met een 70-jarige Bos- koopse automobiliste. De Boskoop- se sloeg vanaf-de Willem de Zwijger laan rechts het Koningin Wilhelmin- aplein op. Hierbij liet ze de Waddinx- veense die van rechts kwam, niet voorgaan. Bestelbus rijdt door na aanrijding: Een 66-jarige Boskoper is dinsdag 9 april rond 16.45 uur ten val gekomen toen hij werd geraakt door een groe- een zeer sociaal gewaardeerd persoon Wij koesteren een mooie herinnering in ons hart Evelien Driesen, de tweede prijs voor Hanna Kaashoek en de derde prijs voor Leanne Gaalswijk. In de categorie van zeven tot acht jaar was de eerste prijs voor Ruben Ploeg, de tweede prijs voor Tim Hoogendoorn en de derde prijs voor Ruben van der Mei.In de catogorie negen tot twaalf ging de eerste prijs naar Evert Mijnans, de tweede prijs werd gedeeld door Danielle en Inger Molenaar en de derde en laatste prijs ging naar Marjoleine van Es. (foto: organisatie Kom in de Kas). Waddinxveen - De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk, afdeling Seniorenwerk, houdt zaterdag 20 april een 'open dag' in het Anne Frank-activiteitencentrum. Deze dag presenteert de stichting een groot aantal van haar activiteiten, dat in dit centrum worden georganiseerd voor alle senioren in Waddinxveen. Het brede scala aan activiteiten, met daarin culturele, educatieve, spor tieve en recreatieve elementen, biedt genoeg mogelijkheden voor mensen om samen met anderen iets te ondernemen.Naast de eigen acti viteiten biedt de S.W.W. een aantal bedrijven en instellingen die speci fieke informatie kunnen geven over zaken die senioren aangaan, de mogelijkheid om zich te presente ren. De open dag wordt om 10.00 uur geopend door wethouder van Hol- steijn. Iedereen is welkom op 20 april van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: telefoon 615555 of 631932. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver- laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898 De kleinkinderen Pak Tafeltennis Moerkapelle - In de laatste wedstrijd thuis tegen Gouda 2 heeft TZM 1 het kampioenschap binnen gehaald. Bijna de gehele competitie heeft TZM de ranglijst aangevoerd. Door constant te presteren konden de concurrenten geen grip krijgen op TZM, wat uiteindelijk resulteerde in het behalen van het kampioenschap met 61 punten. Leek het vorig seizoen steeds slech ter te gaan met TZM 1, dit seizoen speelden ze als herboren, met als prijs het kampioenschap in de 2e klasse promotie en promotie naar de regionale klasse. Een zeer goede prestatie van Ad van Heijningen Dico Bac en Guus van Amerongen. De laatste wedstrijd tegen Gouda 2 werd met 6-4 winst afgesloten. Ad won 3 partijen. Guus won er 2 en Dico won 1 partij. De laatste dubbel ging verloren. Het tweede team is op de vijfde plaats geëindigd kort achter num mer 4. Formeel zou dit degradatie kunnen betekenen. Dit is echter niet geheel zeker. De laatste wedstrijd werd verdienstelijk met 4 - 6 verlo ren tegen het sterke Combat 3 uit Bleiswijk. Simon Wondergem won 2 partijen. Bart Klos en Gerard Reijm wonnen beiden 1 partij. De dubbel ging verloren. Team 3 is na een moeizame start, waarin zij aanvankelijk onder aan de ranglijst stonden, geëindigd op een 2e plaats in de 3e klasse degradatie. De laatste wedstrijd werd uit gespeeld tegen ILAC 8 uit Gouda. Dit werd een 4 - 6 overwinning. Patrick van der Meer won 3 partijen. Zijn broer Sander won er 2 en Evert de Bie won 1 partij. De dubbel ging ver loren. Met team 4 is hetzelfde geval als team 2. Zij eindigden op de vijfde plaats met 2 punten minder dan de nummer 4. Formeel is dit team dan ook gedegradeerd. Ook hier is de mogelijkheid aanwezig dat zij vol gend seizoen weer uitkomen in de vijfde klasse promotie. De laatste wedstrijd werd gespeeld in Gouda tegen Vriendenschaar 23. Het werd een 4 - 6 overwinning. Adrie Bout en Harm Rodenboog wonnen beiden 2 partijen. Walter Micke won 1 partij. De dubbel werd gewonnen. Waddinxveen - De prijsuitreiking van de kleurwedstrijd "Kom in de kas" werd afgelopen vrijdag verricht in de presentatieruimte van kwekerij Sjaloom. Alle prijswinnaars waren aanwezig. In de leeftijdscategorie drie tot zes was de eerste prijs voor Arlxddsrecht Huurrecht AppartemenLsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren E-MAIL: ini:o@ADVOCATENKANTfDORSANDERS.NL de Lepelaar 4 Emmapark 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haag Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Voor GERANIUMS en PERKGOED nog steeds te vroeg maar keuze in VASTE PLANTEN en VIOLEN genoeg! o a. pootaardappelen, plantuitjes, zaden, tomaten, witvrije komkommers, jvoten, tuinbonen, kool-, slaplanten en fruitbomen, nenstokken, broeiramen, meststoffen en aardbeiplanten enz. KAMERPLANTEN VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL perste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3