99.- Aandacht voor de keuken Hart van Holland 24 april 2002 pagina 19 Wie goed kan koken, kan ook met een beperkte keukenuitrusting een maaltijd bereiden. Maar een goed ingerichte keuken met goede apparatuur werkt efficiënter en bespaart dus tijd. De keuken is de ruimte in huis die het moeilijkst in te richten is. In het voorjaar is bij uitstek de tijd dat vaak wordt nagedacht over verbeteringen in en om het huis. Als de keuken dit jaar op de nominatie staat om wij zigingen te ondergaan, dan zijn hier een aantal tips. Het is belangrijk om allereerst de tijd te nemen om goed op een rijtje te zetten wat allemaal wenselijk is in de keuken 'op maat'. Dat kan voor iedereen verschillend zijn, daarom is het zo belangrijk om daar eerst zelf over na te denken. Een aantal win kels bezoeken zodat men een indruk kan krijgen wat de mogelijkheden zijn is een goede tijdsin vestering voordat er definitief besloten wordt, of het nu gaat om een groot apparaat of klein keu kengerei. Het aantal kastjes en apparaten in een keuken hangt vooral af van de beschikbare ruimte, maar kwaliteit en inrichting, beide van invloed op de doelmatigheid van de keuken, heeft men zelf in de hand. Advies van een deskundige is raadzaam als er besloten wordt over te gaan tot het plaatsen van een hele nieuwe keuken. Afhankelijk van de beschikbare ruimte kan dan gekozen worden voor een bepaalde basisopstelling in een U-vorm, een L-vorm of in de lengte. Belangrijk is om alles op dezelfde hoogte te hou den waardoor de ruimte efficiënter gebruikt wordt en schoonhouden gemakkelijker is. Zorg ook voor een goede doorloop en beperk de noodzaak om te lopen zo veel mogelijk. Charmant Charmant scherm 17, 180x180 cm Scherm- en Terrasplanken TUINHOUT voor al uw tuinhout etc.etc. Noordeinde 76a Waddinxveen Tel. 0182-612596 TU Tuinhout, geimpregneerd of duurzaam hardhout tuinschermen, deuren en hekwerk, enz. enz. Profiel I. Geschaafd met recht antislip profiel. 22 en 28x145 mm i >||jS vanaf per m Dagelijks geopend van 08.00-12.30 uur en van 13.00-18.00 uur. Donderdag koopavond. Zaterdag van 08.00-17.00 uur. Geldig tot zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 19