Jouw smaak, jouw stijl jouw verzekering! Gemeente f weékT7i Zevenhuizen-Moerkapelle TWEEDE KAMER NATIONALE HERDENKING I BESTEMMINGSPLANNEN PROJECT JIP/JOP-BUS Hart van Holland 24 april 2002 pagina 5 Stemmen bij volmacht De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 15 mei 2002 een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1.Bij Bureau verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de verkiezing 1 mei 2002), door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 2 april 2002 als kiezer is geregistreerd. 3.Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer het aan de verzoeker is toegestaan om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op dinsdag 2 april 2002 als kiezer zijn geregistreerd. 5.Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. Indien u van deze mogelijkheid gebruik wenst te maken, vragen wij u dit zo spoedig mogelijk te doen. Wij wijzen u er op dat het gemeentehuis maandag 29 en dinsdag 30 april gesloten is. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machti gen voor hem/haar te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op dinsdag 2 april 2002 in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregistreerd die de volmacht gééft. 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aanne men. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau verkiezingen, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 15 mei 2002 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te bren gen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. I 18.00 uur: I 19.00 - 19.40uur: 19.40- 19.50 uur: 19.50 - 19.55 uur: I 19.55- 19.59 uur: I 19.59.30 uur: I 20.00 uur: I 20.02 uur: I 20.03 uur: I Aansluitend Vlag halfstok Herdenkingsdienst Nederlands Her vormde kerk Zevenhuizen Luiden klok Nederlands Hervormde kerk Muziek door "De Kleine Trompetter" Coen Matze leest gedicht voor Trompetsignaal Stilte Trompetsignaal Toespraak drs. J.D. Westendorp 2 coupletten Wilhelmus. Programma Nationale Herdenking 4 mei 2002 (RECTIFICATIE) Bij de Nationale Herdenking worden alle burgers en mili tairen herdacht, die sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog tot op heden, wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van het Koninkrijk of tijdens vredesmissies van internationale organisaties zijn gevallen dan wel door oorlogshandelingen en terreur zijn omgekomen. De Natio nale Herdenking is niet alleen herdenken van diegenen die hun leven verloren, maar houdt ook bezinning in op heden en toekomst. Het programma voor de Nationale Herdenking op 4 mei 2001 ziet er als volgt uit. Uitnodiging kransleggingen: Burgemeester en echtgenote namens de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Organisaties, verenigingen, instellingen en inwoners. Alle aanwezigen om langs het monument te lopen en evt. bloemen te leggen. Vanaf 20.00 uur tot 2 minuten daarna wordt op de herden kingsplaats en naaste omgeving volkomen stilte in acht genomen. Ook elders wordt men verzocht deze plechtige stilte in acht te nemen. Met het oog op het karakter van de Nationale Herdenking is het wenselijk dat in sportlokaties, kantines en horeca- inrichtingen van 19.30 uur tot 20.30 uur de exploitatie zodanig geschiedt, dat het vermakelijkheidsaspekt zo veel mogelijk ontbreekt. De winkels zijn vanaf 19.00 uur geslo ten (Winkeltijdenwet, 21 maart 1996, artikel 2b). Aanmelding kranslegging Nationale Herdenking Op 4 mei a.s. vindt bij het herdenkingsmonument aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen de Nationale Herdenking plaats. Organisaties, verenigingen, instellingen en inwoners worden in de gelegenheid gesteld om bij het monument aan de kranslegging deel te nemen. Aanmelding voor de kranslegging kan tot en met 1 mei a.s. plaatsvinden bij mevrouw J. Groenveld van de sectie Wel zijn, telefoon 0180-637709. Vlaggen op 4 en 5 mei 2002 Graag doen wij een beroep op de inwoners van onze gemeente om op 4 en 5 mei a.s. te vlaggen. Volgens de vlaginstructie gelden de volgende regels: - op 4 mei 2002: Dodenherdenking, halfstok vlaggen van' 18.00 tot zonsondergang (+21.10 uur zomertijd); - op 5 mei 2002: Bevrijdingsdag, de vlag hijsen vanaf 9.00 uur tot zonsondergang 21.10 uur zomertijd). Paraplu bestemmingsplan bepalingen bordeelverbod Burgemeester en Wethouders van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle maken op grond van artikel 26 van de Wet °P de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 28 maart 2002 gedurende 4 weken voor een ieder ter gemeen tesecretarie ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van Zevenhuizen-Moerkapelle d.d. 22 januari 2002, num mer 6 tot vaststelling van het paraplu bestemmingsplan bepalingen bordeelverbod met bijbehorende voorschriften, 'egen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van tervisielegging, in casu van donderdag 25 april 2002 tot en met woensdag 22 mei 2002, schriftelijk bedenkingen worden ingebracht door: - een ieder die bedenkingen heeft tegen de door de Raad aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ontwerp; - een ieder die tijdig zijn zienswijze kenbaar heeft gemaakt bij de gemeenteraad; - een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. De bedenkingen dienen te worden gericht aan het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, per adres post bus 90602, 2509 LP Den Haag. A. Schriftelijke aanvraag 1.Bij Bureau verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deel nemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de oproepingskaart (indien reeds verstrekt), moeten uiterlijk op de veertiende dag voor de verkiezing (1 mei 2002), door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 2 april 2002 als kiezer is geregistreerd. 3.Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de ver zoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaart gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. B. Mondelinge aanvraag 1De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de oproepings kaart, doch uiterlijk op de vijfde dag (10 mei) voor de verkiezing de oproepingskaart over te leggen bij Bureau verkiezingen van zijn/haar woonplaats op dinsdag 2 april 2002. 2. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaart gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau verkie zingen, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Gedurende de periode april-juli 2002 is de JIP/JOP-bus voor de jeugd en jongeren wekelijks op vrijdag van 15.30 - 18.00 uur bij het skateterrein aan de Leliestraat te bezoeken.Om tegemoet te komen aan de wensen van de doelgroep en op basis van de ervaringen met het project ambulant werken zal de bus ook in de tweede periode van 2002 op de vrijdagavond bij de genoemde lokatie staan. In de bus kunnen jongeren informatie krijgen over uiteenlopende onderwerpen, zoals scholen, sport, drugs, hulpverlening en gezondheid, maar ook andere jongeren ontmoeten, voor een computerspelletje, om een tijdschrift te lezen of om te tafeltennissen bij mooi weer buiten Naast een JIP-werker is op de bus ook een sportwer- ker aanwezig die in samenwerking met de jongeren verschil lende sportactiviteiten zal opzetten. Voor iedere brommer, scooter of fiets met hulpmotor (Spartamet) hebben wij de passende verzekering. 4SneUda° !Le\tf. ©e\we4 gere9 H S U F{ A \^W Jaarpremie voor personen jonger dan 24 jaar WA-dekking Automaat: =8240,00 Snorfiets: 8240,00 Spartamet: 8 36,00 Versneller: 8375,00 W Jaarpremie voor personen van 24 jaar en ouder WA-dekking Automaat: 8 78,00 Snorfiets: 8 54,00 Spartamet: 8 22,00 Versneller: 8213,00 Neem vrijblijvend contact op met: Dorpsstraat 202A - Zevenhuizen Tel.; 0180-328988- Fax: 328976

Hart van Holland | 2002 | | pagina 5