GERANIUMMARKT I SANDERS LITI E Omstreden doelpunt bepaalt verlies Rowah jongens D Laatste loodjes competitie bij Waddinxveen Prima dag Moerkapelse voetbaljeugd Hart van Hollani BERICHTEN Nacompetitie voor Moerkapelle jjp 010 - 5222790 Landschapsprijs TEL. 0182-615055 Hart van Holland 1mei 2002 pagina 3 Lionsclub Zevenhuizen organiseert 4 mei op het gemeentehuisplein van 8.30-15.00 uur met duizenden geraniums en andere eenjarige perkplanten. Opbrengst voor 'Herinrichting poliklinieken Suriname' waarbij de opbrengst zal worden verdubbeld door: SERVICE FONDS ^ILANCE I ieberichten Elisabeth (Bep) van den Berg-van Ardenne CU t o.a.: Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk lyjflL dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch a r> v E-mail: info@advocatf.nkantoorsandeks.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl GROTE SORTERING PERKPLANTEN GERANIUMS (STAM)FUCHSIA'S STAMMARGRIETEN Alles voor de groententuin, o.a.: ORGENZlQjN Inzendingen gevraagd I www.pzh.nl of bel 070 441 77 50 29.000 exemplaren KEN INITIATIEF VAN CORDAID Veeljyne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Twee dagen voor haar 89ste verjaardag is, na een kort ziekbed overleden onze lieve moeder, oma en "meer"-oma sinds 1988 weduwe van Niek van den Berg m Sehelluinen: Jaap en Wil Inge en Kees Jelle, Ruben, Laura, Sytze Niek en Petra Gijs Moerkapelle: Truus en Jilles Cora en Patrick Quinten, Mischa Dirk-Jan en Marion Twéllo: An en Eddy Kitty en Alpfons Juliën, Lorenz, Shauni, Yara Hant Robbert Moordrecht: Wil en Wim Els en Edwin Yara Ard en Annika Groot-Ammers: Aria en Piet Joep en Rebecca Ilse en Arjan Tim en Irene Ruud en Mirjam Seligenstadt (Dld):Nicoline en Robert Nils Moerkapelle, 26 april 2002 Van Hogendorpstraat 34. Correspondentieadres: D. Catsburg, Rijnland 9, 2751 DG Moerkapelle De begrafenis heeft maandag 29 april jl. plaatsgevonden op de begraafplaats Westhage, Akkerweg te Moerkapelle. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHt DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk O C A T r N K A X T O O Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspradk op uw kantoorof huisadres mogelijk, ook builen kantooruren de Lepelaak 4 Emmapakk 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haac. Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Waddinxveen Inbraak in woning: In de avond van dinsdag 23 april werd er ingebroken in een woning aan de Busken Huet- laan. Een ruit van een deur werd ver nield. Daarna kon men met de deur sleutel de deur ontsluiten. De woning werd doorzocht. Tot op heden wordt echter niets vermist. Geweldpleger aangehouden: De poli tie hield op zondag 28 april rond 16.55 uur in het politiebureau van Waddinxveen een 21-jarige man uit die plaats aan. De man meldde zich bij de politie nadat hij eerder op de middag in een uitgaansgelegenheid een 19-jarige jongen uit Waddinx veen met een ijzeren staaf mishan deld had. Aanleiding voor de mis handeling vormde vermoedelijk een al langer slepende ruzie tussen de twee. Het slachtoffer hield er pijn aan de armen en beschadigingen aan de kleding over. De verdachte werd aangehouden. De man wordt er ook van verdacht op 4 april op de Vredebest in Gouda een 16-jarige Gouwenaar te hebben mishandeld door het hem toedienen van een aantal vuistslagen. De verdachte is ingesloten. De politie stelt een nader onderzoek in. Benthuizen Inbraak in woningen: In de nacht van zaterdag 27 op zondag 28 april is er ingebroken in een woning aan de Prins Clausstraat en Koningin Julia- nastraat. In beide gevallen werd een raam opengebroken. Wat er uit de woningen is gestolen is nog niet bekend. Voetbal Moerkapelle - Door een 4-4 gelijkspel tegen het Reeuwijkse CVC nam het standaardteam van de w Moerka pelle de tweede periodetitel van pro movendus Schoonhoven over en verzekerde zich daardoor van deel name aan de nacompetitie. Naar alle waarschijnlijkheid wordt zaterdag om 14.30 uur op "de Wilde Veenen" eerst de thuiswedstrijd afgewerkt, tegen (onder voorbehoud) Vlotbrug uit Hellevoetsluis en op hemel vaartsdag de return. De winnaar van deze tweestrijd speelt nog twee duels tegen een andere tegenstan der voor de uiteindelijke promotie naar de 3e klasse. Het tweede team maakte de feest vreugde helemaal compleet, door een 1-0 winst op Schoonhoven werd het degradatiespook definitief afge wend Handbal Waddinxveen - Wisselvallig lente weer was afgelopen weekend het decor voor de teams van handbal vereniging Rowah/Space voor de wedstrijden in de (buiten)competi- tie van de regio Rotterdam. De D- jeugd beet de spits af tegen Walburg uit Zwijndrecht. Er was sprake van een spannend, gelijkopgaand, duel. De wedstrijd werd beslist door een omstreden doelpunt voor de spelers uit de Drechtsteden (3-4). Bij de jon gens B-junioren was sprake van een (te) harde wedstrijd. Tegenstander Roda uit Rotterdam had er blijkbaar moeite mee dat Rowah in de aanval doeltreffender was. De kwaliteit van de Rowah-shirts werd meermalen op de proef gesteld. Gelukkig had de prima leidende scheidsrechter Rob Jongkind de wedstrijd goed in de hand. De wedstrijd eindigde in een 16-8 overwinning voor de Rowah- boys. Het meisjes B-team moest het opnemen tegen Oliveo uit Pijnacker. Het scoreverloop was vergelijkbaar met de jongenswedstrijd, met de Waddinxveense jeugd aan de goede kant van de score. Na een 6-3 voor sprong bij rust, won Rowah ruim met 15-7. Wendy Rijnsburger, die lange tijd geblesseerd is geweest, speelde een prima wedstrijd. De Rowah goals waren van Iris van Stel, Sharon Brouwer en Marjo de Schip per. De dames A-junioren moesten een uitduel spelen in Spijkenisse tegen het plaatselijke HVOS. Rowah begon gehandicapt aan het duel. Diverse speelsters waren gebles seerd of met vakantie. Toch speel den de vervangsters uit de B-jeugd een verdienstelijke wedstrijd. Na een 5-3 voorsprong bij rust, won de Rijnmondse ploeg met 11-6. Opval lend was dat 4 van de goals werden gescoord uit pingels. Kim en Iris van Stel benutten er bieden twee. De overige treffers waren van Annema- rie Coevert en Kim van Stel. Voetbal Waddinxveen F2 speelde de le helft tegen Meerburg F4 zonder dat de coach een opstelling had gegeven. En dat ging heel aardig. In de 2e helft stond iedereen weer op zijn eigen plekje. Er waren veel kansen over en weer, dé eindstand kwam op 3-3. De Dl speelde thuis tegen Dilettant D2 in een wedstrijd die door de wind zwaar was. Zonder al te veel moeite met Dilettant kon de Dl de competi tie afsluiten met een 4-0 overwinning en werd dit team tweede. De C2 begon de wedstrijd tegen Oliveo C3 goed. Met een veldoverwicht kreeg de C2 kans na kans. De keeper van de tegenpartij wist echter het doel lange tijd schoon te houden. Een counter van Oliveo betekende 0-1. sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper en paprikaplanten. Bonenstokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten-, aardbei-, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. Broeiramen. Tuinaarde 5 zakken 5,- KWEKERIJ CHRYSANTENSTEKKEN l VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Hiep hiep hoera, Mandy werd 28 april 12 jaar. 12 kusjes van papa, mama en esmé Vermist: wit konijn met rode oogjes; omg. goudsbloemstr. 0180-632737 Verloren: guldenmunt als hanger; goudkleurig - 0180-632472 verloren bij skatebaan mkp: blauwe Hookipa kinderjas 079-5931182 Schouwburgkaarten Muiswinkel van Vleuten 29 mei €15,50 p.st. 0180-632936 reischeque reisbureau Rabobank van €226,89 voor €113,65 010-4214875 t.k. sierstraatwerk 30 m2 koppelstones pr.n.o.t.k. 0180-632716 Gevr. resten wol en katoen voor dagopvang voor ouderen 0182-632392 Voetbal Moerkapelle - Slechts vier officiële voetbalwedstrijden stonden en zaterdag op het programma. Alle teams wisten hun wedstrijden win nend af te sluiten, een 100% score. Al won met 3-1 van Bernardus, BI won met 5-0 van Nootdorp, Cl haal de een 1-3 resultaat op CVC en El won met 3-1 van Moordrecht. P'zumHoLLAND Net voor rust scoorde C2 de gelijk maker. Na rust was er hetzelfde spel- beeld. De lat en de keeper stonden een voorsprong in de weg. Het was weer Oliveo dat een voorsprong nam. Tien minuten voor tijd viel de 2-2. De F1 had een laatste zware wed strijd en zij verloren met 1-11 uit van Lekkerkerk F2. De F3 behaalde tij dens de laatste wedstrijd op Alphen- se Boys F14 een overwinning van 0- 3. De F-teams zijn klaar met het spe len van de voorjaarscompetitie. De E3 moet nog 1 wedstrijd spelen en de El en E2 zijn klaar. De E2 behaal de vorige week het voorjaarskampi oenschap. Ook de D-teams zijn klaar. De Cl en C2 moeten nog 1 wedstrijd spelen en de B nog twee. Meer weten? Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuïzen-Moerkapelle, Oud-Ver- iaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in eerr oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3