iif r Met hoogheemraadschap van Schieland bericht: Hoogheemraadschap van Schieland KADIKS BV Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle VERKIEZING TWEEDE KAMER NATIONALE HERDENKING Vergunning Wvo Besluit mill 1 Hart van Holland 1 mei 2002 pagina 5 Amper twee maanden na de Gemeenteraadsverkiezingen is op woensdag 15 mei aanstaande de Tweede Kamer aan de beurt. Welke landelijke partijen krijgen genoeg stemmen voor een plek in de Tweede Kamer en het toekomstige kabinet Nu het paarse kabinet is gevallen, lijkt het erop dat het toekomstige kabinet die kleur volgens de peilingen niet meer krijgt. Welke wel, dat zullen we na 15 mei zien, als u üw stem heeft uitge bracht. Het is belangrijk dat u gaat stemmen. Zaken als veilig heid, onderwijs, gezondheidszorg, natuur, milieu, leefbaarheid, de inrichting en bestemming van de ruimte en nog veel meer gaat ons allemaal aan in goede en in slechte tijden. Invloed op de besluitvorming begint al met uw stem Stembureaus Kortom uw stem beslist, samen met alle andere stemmen die in Nederland zullen worden uitgebracht. Ook in onze gemeen te zijn in de drie kernen de stembureaus van 7.30 uur tot 21.00 uur geopend. Op uw oproepkaart staat vermeld waar u kunt stemmen. De volgende stembureaus zijn geopend: Zevenhuizen Hervormd Centrum, Dorpsstraat 156 Basisschool 't Reigerbos, Zaagmolenpad 1 Zorgcentrum De Zevenster, Leliestraat 3 Oud Verlaat Wijkgebouw De Vierkap, Vlietkade 37 Moerkapelle Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40 i.p.v. Burg. I.R Keijzerschool) Zorgcentrum Beth San, Kerkplein 1 U komt toch zeker ook Uitslag verkiezingen bijwonen? Vanaf 21.00 uur kunt u in het gemeentehuis onder het genot van een hapje en een drankje de landelijke uitslag bijwonen. Ook krijgt u informatie over de opkomst en de uitslagen in deze gemeente ten opzichte van de gemeenteraadsverkiezin gen 2002 en de Tweede Kamerverkiezingen 1998. Lijst Politieke Partijen 1 PVDA Partij van de Arbeid 2 VVD Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 3 CDA Christen Democratisch Appèl 4 D66 Democraten 66 5 GrLi GROENLINKS 6 SP Socialistische Partij 7 SGP Staatkundig Gereformeerde Partij 8 VSP Verenigde Senioren Partij 9 NMP Nieuwe Midden Partij 10 PvdT Partij van de Toekomst 11 VIPOU Vrije Indische Partij Ouderenunie 12 ChU ChristenUnie 13 Duurz. DUURZAAM NEDERLAND 14 LN LEEFBAAR NEDERLAND 15 LPF lijst Pim Fortuyn Programma Nationale Herdenking 4 mei 2002 (RECTIFICATIE) Het programma voor de Nationale Herdenking op 4 mei 2002 ziet er als volgt uit. Bij de Nationale Herdenking worden alle burgers en militairen herdacht, die sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog tot op heden, wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van het Koninkrijk of tijdens vredesmissies van internationale orga nisaties zijn gevallen dan wel door oorlogshandelingen en ter reur zijn omgekomen. De Nationale Herdenking is niet alleen herdenken van diegenen die hun leven verloren, maar houdt ook bezinning in op heden en toekomst. 18.00 uur: 19.00- 19.40 uur: 19.40 - 19.50 uur: 19.50 - 19.55 uur: 19.55 - 19.59 uur: 19.59.30 uur: 20.00 uur: 20.02 uur: 20.03 uur: Aansluitend Vlag halfstok Herdenkingsdienst Nederlands Hervormde kerk Zevenhuizen Luiden klok Nederlands Hervormde kerk Muziek door "De Kleine Trompetter" Coen Matze leest gedicht voor Trompetsignaal Stilte Trompetsignaal Toespraak drs. J.D. Westendorp 2 coupletten Wilhelmus. Uitnodiging kransleggingen: Burgemeester en echtgenote namens de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Organisaties, verenigingen, instellingen en inwoners. Alle aanwezigen om langs het monument te lopen en evt. bloemen te leggen. Vanaf 20.00 uur tot 2 minuten daarna wordt op de herden kingsplaats en naaste omgeving volkomen stilte in acht geno men. Ook elders wordt men verzocht deze plechtige stilte in acht te nemen.Met het oog op het karakter van de Nationale Herdenking is het wenselijk dat in sportlokaties, kantines en horeca-inrichtingen van 19.30 uur tot 20.30 uur de exploitatie zodanig geschiedt, dat het vermakelijkheidsaspekt zo veel mogelijk ontbreekt. De winkels zijn vanaf 19.00 uur gesloten (Winkeltijdenwet, 21 maart 1996, artikel 2b). BEKENDMAKING BEKENDMAKING GLASTUINBOUW Hoveniersbedrijf Ivan van der Spek Moerkapelle Afwisselend werk in de buitenlucht!!! ■in Waar men borg staat voor kwaliteit in: Elektra Besturingstechniek Water Gas C.V. Sanitair Industriestraat 3 2751 GT Moerkapelle Tel. (079) 593 25 24 Fax (079) 593 26 73 E-mail: instbedr.kadiks@open.net WEEK 18 Onderwerp Op 2 april 2002 is een aanvraag ingekomen van Jachthaven "De Eendragt", Rottekade 2A te Zevenhuizen/Moerkapelle voor een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het op een andere wijze dan met behulp van een werk in oppervlaktewater brengen van afvalstoffen, verontreinigende of schadelijke stoffen. Het betreft hier stoffen die vrijkomen bij het onderwater borstelen van recreatievaartuigen in een bustelbaan gelegen in de jachthaven de "Eendragt" aan de Rottekade 2A te Zevenhuizen/Moerkapelle Wij hebben het voornemen de vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van de kwaliteit van het oppervlaktewater. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). inzage in de stukken Een ieder kan de ontwerpbeschikking en de overige stukken van 3 mei 2002 t/m 31 mei 2002 op de volgende plaatsen inzien: - Op de secretarie van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam, elke werkdag van 09.00 -16.00 uur; - Op de gemeentesecretarie te Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, tijdens kantooruren; - In de openbare bibliotheek te Zevenhuizen, Dorpsstraat 87, maandag en donderdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdag van 09.30 - 11.30 uur en tijdens de overige openingsuren. indienen van bedenkingen Wanneer u bedenkingen heeft over de inhoud van de ont werpbeschikking kunt u deze binnen de hierboven genoem de termijn indienen. U kunt uw bedenkingen schriftelijk kenbaar maken aan het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland, Postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Uw persoonlijke gege vens worden niet bekendgemaakt als u hierom vraagt (bij voorkeur in een aparte brief). Als u behoefte heeft aan een gedachtewisseling over het onderwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij Schieland verzoeken. U kunt dan ook mondeling bedenkingen inbrengen. verdere procedure Nadat definitief op de aanvraag is beslist zal door betrokkenen beroep kunnen worden ingesteld. Afgezien van enkele uit zonderingen komt het recht om in beroep te gaan alleen toe aan degenen die eerder al bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerpbeschikking. Gedurende de verdere procedure liggen de stukken ter inzage bij Schieland. Informatie Voor nadere informatie kunt u terecht bij de afdeling Vergunningverlening en handhaving van Schieland, H. Uittenbogaart, tel. 010 - 453 73 22. Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland. Het Besluit glastuinbouw vervangt voor veel glastuin bouwbedrijven de vergunningplicht ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren. In het Besluit glastuinbouw is opgenomen dat lozingen dan wel veranderingen van lozingen, door wijzigingen in de bedrijfssituatie, tijdig dienen te worden gemeld. Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland maken bekend, dat het volgende bedrijf een melding heeft verricht: - c.G. van Winden BV, Knibbelweg nabij 9 te Zevenhuizen op 2 april 2002. De lozing valt onder het Besluit glastuinbouw. Aan dit bedrijf worden geen nadere eisen gesteld. De meldingen liggen voor een ieder ter inzage op de secre tarie van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam, elke werkdag van 09.00 -16.00 uur. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van Schieland, ir. T.A.M.M. Cuijpers, tel 010 - 453 72 03 Hoogheemraadschap van Schieland .l/iA v-«iUt-viL Kom leren en werken bij ons hoveniersbedrijf, in de particuliere tuinaanleg en -onderhoud. Wij zoeken een aankomend hovenier of iemand die hiervoor wil gaan leren! Ook voor parttimers, stagiaires, schoolverlaters e.d. hebben wij werk! Hopelijk heb je interesse voor tuinen, groen, machines, bestrating en timmerwerk! Wil je hier meer van weten? Bel dan Ivan op 06-22490120 of schrijf naar van Hogendorpstraat 18, 2751 AA Moerkapelle. Na 20:00 uur 079 - 5936221 Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam - www.schieland.nl INSTALLATIEBEDRIJF een kleine storing of een grote installatie KADIKS weet er raad mee!

Hart van Holland | 2002 | | pagina 5