De Christenvrouw is 50 jaar Feest 100 jaar Eendragt: zonnig succes Diplomazwemmen in de Koornmolen Activiteiten-Agenda pagina 8 Hart van Holland 1 mei 2002 een koffieochtend. Buiten de bezin nende avonden om worden diverse activiteiten georganiseerd zoals cre atieve avonden, excursies, cursus sen etcetera. Ook wordt er elk jaar een dagreisje georganiseerd. Wie eens een avond wil bezoeken of meer informatie wil kan bellen naar Alma Noorland, telefoon 0180- 633147. door de presidente. De avond werd besloten met een spel, waar alle leden bij betrokken waren. Doel van De Christenvrouw is christenvrouwen behulpzaan te zijn vanuit de Bijbel, het Woord van God. De vereniging probeert vanuit Bij belse normen voorlichting te geven over de problemen waar men in deze tijd mee worstelt in gezin, kerk en samenleving. De vereniging telt 140 leden, leder seizoen begint in september met Moerkapelle - De interkerkelijke vrouwenvereniging De Christen vrouw, afdeling Moerkapelle, her dacht donderdag 25 april het 50- jarig bestaan. De jubileumavond werd begon nen met een Chinese maaltijd. Daarna volgde het officiële gedeelte. De dames W. Breedijk- Zwarteveld, J.C. Meijer en E. Zeg waard-de Graaff zijn 50 jaar lid van de vereniging en kregen een cadeau en een bos bloemen overhandigd De kinderen en leerkrachten kwa men maandag in Oudhollandse kle ding op school. Burgemeester Westendorp hees samen met twee leerlingen de vlag van de school en de nationale drie kleur ging in top. Na een toespraak werden 100 duiven losgelaten onder het zingen van het schoollied. Daar na volgde een feestelijke optocht met draaiorgel door het dorp rich ting de Zevenster. Terug op school kregen alle kinde ren taart. De taarten waren door ouders gebakken tijdens een taar- ten-bak-wedstrijd. Ook kregen de leerlingen Oudhollande les; buiten werd gehoepeld, getold en geknik kerd. Gedurende de gehele week vonden tal van activiteiten plaats, waaron der een oud-hollandse sport- en speldag, de Eendragtrevue, een vos senjacht en tenslotte het eindeest op het schoolplein met een hapje, een drankje en een rad van fortuin Alle kinderen gingen in hun oud-hol landse kleding op de foto, zodat de herinnering blijft aan deze mooie week. Gestart werd met een reünie, die honderden bezoekers trok. In de schoolkerkdiensten in de hervorm de en gereformeerde kerk werd zon dag het jubileum met dankbaarheid gevierd. Zeve cros< mei, gaat gen: rond Naar rijde zen, Bleis cros: tot c Deel telefi Gast kunr 19.01 rein insc] nen gen i Het Bier] het de a het i keer Het dooi Tror Zevenhuizen - Christelijke basis school De Eendragt vierde vorige week het honderdjarig bestaan. Zowel de goede organisatie als het zonnige weer droegen bij aan het succes van deze week. KERKDIENSTEN - 5 mei Zevenhuizen Ned. Herv. kerk 10.00 uur Evang. G. v.d. Bos; 19.00 uur Jeugddienst. Oud Verlaat Kapel 10.00 uur ds. P.J. Krijgsman. Geref. kerk 9.30 uur mw.ds. M.J. v.d. Veen-Schenkeveld 18.30 uur drs. A.J.G. Dronkert. Geef ook de activiteiten voor later in het jaar op. Juist een vroege vermelding kan voorkomen dat er meerdere activiteiten op één datum plaatsvinden! Moerkapelle Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur Lees- dienst. Herv. Gem. 9.30 uur ds. E. de Mots; 18.30 uur ds. P.J. Visser. Medische Weekenddienst Zevenhuizen-Moerkapelle en Wadinxveen: voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantooru ren (17.00-8.00 uur, weeken den/feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH), Jan van Beaumontstraat 4', Gouda, 0182-322488. Ooiyevaar, Jaimy Kempers, Silvana Twilt, Gina van Dooren, Amber van Hamburg, Marjolein Koevoets, Jeroen Zaat, Jissef Jahangir, Kenneth Smit, Kim Willemsen, Sven Heykoop, Daniel Tserepnin, Bart Zaat, Pieter Voskamp, Loek Seton, Desney Westerman, Sjoerd van Alten, Toor Kamerling, Dennis Mets, Jessy Both en Martijn van Buren. Diploma C; Jent van Capelle, Mare Hoenderop en Sanne Dekker. Voor het zwemdiploma A van het Groene Hart zijn geslaagd: Anna de Zeeuw en Chastity van Leeuwe. Voor Zwemvaardigheid 2: Natasja Rietveld en voor zwemvaardigheid 3: Tessa Rammeloo, Benjamin Eind hoven, Margit Hazenbroek, Bianca van Veelen en Nirmala Timmers. Zevenhuizen - Een aantal kinderen heeft afgelopen week het examen afgelegd voor de verschillende zwemdiploma's. Onder toezicht van de beoorde lingscommissie S. Leliveld, F. van Hal en W.J. van Yperen hebben de volgende kinderen het examen met goed gevolg afgelegd: Diploma A; Sven van Weedenburg, Julia Krijgsman, Tiara Meyer, Flora Hazenbroek, Remon Tas, Eline van der Stee, Sjoerd Keizer, Martien van der Spek, Willem Hoste, Anke Eike lenboom, Anne Somers, Lisa Groene- veld, Bobby Knopjes, Marise Kok, Casper Zijderhand en Tim Jacobse. Diploma B; Jeaninka van Straalen, Remmer van Straalen, Jacolene BVèü^bhH' BefeV Attêrti^bédt? DbphAê NPV Vrijwillige Thuiszorg: mw. C. van der Spek-Ebbers, 079- 593.27.06 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep 079-593.27.02 (13.30-14.30 uur); Mw. H.M.C. Cammeraat 079- 593.21.49 (18.00-20.00 uur). Verslavingszorg Midden-Holland, Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda, telefoon 0182-563500, fax 0182-563521. Bereikbaar: maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. ri i mi 1.1 h '.m.i.'.m.i. Moerkapelle: Ouderensoos Op Moer: 2 mei. Creatieve middag elke woensdag 13.30-15.00 uur; 10.00 uur: 7 mei; klaverjassen: 20.00 uur: 3 mei; Oud Verlaat Vierkai uur:7, 14 mei; Schakel

Hart van Holland | 2002 | | pagina 8