Lions doen het met Geraniums Twee koplopers in schaakkampioenschap attractie- evenementenverhuur Rolling'90 plaatst zich voor Wereld Kampioenschappen De Kangeroe (OIO) 474 34 45 pagina 16 ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE p 9°edkoopste van Nederland De Kangeroe is een jong dynamisch bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het compleet verzor gen van attracties en feesten tot 3500 mensen. Onder meer voor winkeliersverenigingen sport verenigingen discotheken scholen bedrijven. Hieronder vindt u een greep uit ons assortiment. Draailadder Zeppelins Luchtkussen Kleefwand Bungee run Sumuworstelen Armworstelen Razende Roeland Rodeo stier Ballenbad Kop van Jut Levende voetbaltafel Lasso werpen Hoefijzer werpen Disco Zwembad 0 5m Handboogschieten Schiettent Black Jack de Luxe Wervelwind Stokvangspel Donderbal Bierfietsen Bierpulschuiven Surf simulator Trein (16 personen) Crazy fietsen Koe melken Schminken (onbeperkt) Popcorn (onbeperkt) Suikerspin (onbeperkt) Sint en Piet Paashazen Kerstman kledi ,n9Verhuur DISCO EVENEMENTEN Thema's: Popcorn Schuim Snow Jungle Horror Country Caribische en Balonnen party's Back to the 60's Decors Dit is slechts een bescheiden greep uit ons overweldigend assortiment. Bel voor meer vrijblijvende informatie onderstaande nummers Mobiel 06 55896673 www.dekangeroe.nl e-mail: kangeroe@jovandi.nl I.v.m. het 5-jarig bestaan worden vereni gingen bij afname gesponsord. Moerkapelle - In de finalegroep, die speelt om het clubkampioenschap van Moerkapelle 2002, werden twee partijen afgewerkt. Jesse van Elteren, met wit tegen zijn broer Hugo, bereik te niet veel in een Tweepaardenspel. In het vroege middenspel besloten de heren dan ook tot remise. Gerard van Ommeren, met zwart tegen Wouter Vroegindeweij, kreeg iets beter spel vanuit een Caro-Kann. Wit kampte met enkele zwakke plekken in zijn stelling, waarvan Gerard met een prachtige combinatie gebruik maak te en de winst binnenhaalde. De tussenstand in de finalegroep is: ge deeld 1 en 2: Gerard van Ommeren en Jesse van Elteren, met 2 uit 3; gedeeld 3 en 4: Ben van Geffen en Dick Bac, met 1 uit 2; gedeeld 5 en 6: Wouter Vroeg indeweij en Hugo van Elteren, met 1 uit 3. Bij gelijk eindigen beslist de eind stand van de voorronde. De senioren speelden ronde 33. Mar cel de Haan, de nummer twee, speel de met wit tegen lijstaanvoerder Maarten Vroegindeweij. Er ontstond al snel een positie, die het eindresul taat aankondigde: remise. Wim Vroegindeweij had niet veel moeite met Jacques de Lange. Hij won eerst een stuk en later de partij. André Nieuwlaat speelde opnieuw heel sterk. Tegenstander Kees van Vuu- ren had in het eindspel nog wel een mooie truc, maar dat vermocht de partij niet meer te redden. Overige uitslagen: Michiel Rensen - Jan Blok 0-1; Arie Hoogduijn - Bou- dewijn Weijermars 1-0; Kevin Bakker - Ron Droog 0-1; Christiaan Noor- land - André Corpeleijn 0-1; Gerrit van Meeteren - Freek Hofman 1-0; Henk Doornhein - Patrick Stam 0-1. De stand bovenaan: 1. Maarten Vroegindeweij; 2. Marcel de Haan; 3. Wim Vroegindeweij; 4. André Nieuw laat; 5. Jacques de Lange. Jeugd, uitslagen groep 1, ronde 14: Job Noorland - Daniël Noorland 0-1: Jan van den Hoek - Thomas Roest 1-0; Walter van den Berg - Gerben Kooij 0,5-0,5; Stefan Noorland - Gli- gor Selimovic 1-0; Rolien van der Torren - Daniël Vente 0-1. De stand: 1. Job Noorland; 2. Daniël Noorland; 3. Arjan van den Bergh; 4. Jan van den Hoek; 5. David Bontenbal. De Kangeroe Springkussen v.a. 58,- Popcornmachine v.a. 53, Suikerspinmachine 68,- Door Ron Krul Zevenhuizen - De Lionsclub Zeven huizen hield afgelopen zaterdag voor de negende keer een succes volle geraniummarkt op het plein voor het gemeentehuis van Zeven- huizen-Moerkapelle. De opbrengst van de verkoop van de geraniums maar ook andere tuin- en perkplan- ten ging in zijn geheel naar het pro ject "Herinrichting Poliklinieken Suriname" waarvoor dit jaar de aanschaf van een aantal micros copen op het programma staat. De medische zending boven Brokopondo in Suriname heeft dringend behoefte aan een aantal microscopen. Om bijvoor beeld een bloedonderzoek te analy seren, moet nu het bloed getran sporteerd worden naar klinieken in andere plaatsen. Hierdoor duren de medische behandelingen in Surina me veel te lang waarbij mensen soms maanden moeten wachten op uitslagen en dus op medische ver- volgbehandelingen. De aanschaf van microscopen is pure noodzaak maar helaas erg kostbaar en zonder hulp van particuliere initiatieven voor ontwikkelingssamenwerking ook niet haalbaar. Omdat er ook een Lionsclub in Suri name actief is waarmee de Lionsclub Zevenhuizen geregeld contact heeft, werd voor dit project gekozen en hebben alle leden zich de afgelopen tijd ingespannen om een maximaal resultaat te behalen. Samen met de opbrengst van eerdere acties die door het Bilance Service Fonds werd verdubbeld, is de aanschaf van de microscopen nu gerealiseerd. De Lions deden het voor eventjes met Geraniums en gaven de slogan "Bloemen (lees ook planten) houden van mensen", een wel heel letterlijke betekenis. Moerkapelle - Rolschaatsvereni- ging Rolling'90 heeft zich tijdens de Europese Kampioenschappen die van 2 tot en met 5 mei gehou den werden te Hanau, Duitsland geplaatst voor de Wereld Kampi oenschappen grote groep en for matierijden eind september. De eis bij de eerste 10 eindigen met de grote groep; Extrava ganza a Rouge, werd gehaald. Na de Nederlandse titel en Europese deelname komt daar nu dus ook een WK bij. Daarnaast zijn er door de 31 deelne mers van Rolling'90 nog 5 nummers gereden in de verschillende klassen. De jongste deelnemers hebben laten zien dat zij als groep al goed kunnen presteren. De 10 Pinokio's en het kwartet klein met Diep in de Zee ein digden in de midden moot. Ook de andere nummers; het swingende kwartet groot met Cupido en de groep van 12 met Tiger Lily's reden alsof er totaal geen spanning was. De dames waren niet voor niets op een EK de overtuiging straalde ervan af. De spanning steeg het moeilijkste nummer moest immers nog komen, het formatienummer. In een groep van 17 deelnemers met een hoog niveau moest Rolling'90 met 16 dames gaan presteren. Rol ling'90 kwam met het nummer James Bond op een 5e plaats.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 16