Meldpunt Vermisten biedt hulp en advies SANDERS Wjf' 010 - 5222790 BROUWER DE KONING Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle UITVAARTVERZORGING pagina 3 Hart van Holland 8 mei 2002 Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 4 2665 KE Bleiswijk lyMf dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12609217 Uifvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch UITVA/È^^B^ZORGING Benthuizen - 3 B' Hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Hartelijk dank De gelukwensen van zovelen, het was overweldigend en heel hartverwarmend. Dit ter gelegenheid van het mogen ontvangen van de Koninklijke Onderscheiding. Langs deze weg willen wij iedereen daarvoor nogmaals hartelijk bedanken. Leny en Willem Visser Opbaargelegenheid o.a,: De ver8adering van de Commissie I die op 6 mei geen doorgang vond ZaI °P maandag 13 mei °m 19-30 uur in het 8emeentehuis plaatsvinden 29.000 exemplaren Internet: www.advocatenkantoorsandhks.nl Dc Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Bcgrafehisverzorging voor Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds Wilsbeschikkingen - Grafstenen Op vakantie? Meld het de politie! De vakantietijd is aangebroken. Veel mensen zullen voor langere tijd hun woning onbewoond achterlaten als zij in binnen- of buitenland van vakantie genieten. Ook tijdens afwe zigheid van de bewoners wil de poli tie voor de mensen klaar staan door een oogje in het zeil te houden. Wan neer vakantiegangers zich bij de poli tie afmelden, zal de politie een aantal maal de woning bezoeken en contro leren. Bij onregelmatigheden of bij zonderheden wordt een contactper soon gewaarschuwd. Door op het politiebureau de afwezigheid te mel den, kunnen mensen aangeven van deze service gebruik te willen maken. Natuurlijk kan iedereen die op vakan tie gaat zelf ook al een paar eenvou dige maatregelen treffen. Het is het beste om, ook als er niemand thuis is, de woning er toch 'bewoond' uit te laten zien. Dat de bewoners weg zijn, mogen familie en buren best weten. Maar het is onverstandig de inbreker op een idee te brengen. Daarom deuren en ramen natuurlijk goed afsluiten, maar de overgordij nen kunnen beter open blijven. Als vanaf de straat te zien is dat alle planten op de huiskamertafel zijn gezet, dan kan iedere voorbijganger bedenken dat de bewoners op vakantie zijn. Wanneer een afspraak wordt gemaakt voor het water geven van de planten of het verzorgen van huisdieren, kan meteen gevraagd worden ook de brievenbus te legen. De post kan het beste worden opge stapeld op een plaats die vanaf bui ten niet te zien is. Een lamp met een tijdschakelaar wekt 's avonds de indruk dat er men sen thuis zijn. Verder kan het heel makkelijk zijn in te klimmen als de rolcontainer of de ladder al min of meer klaar staan. Om zo min moge lijk gelegenheid te geven, kunnen dergelijke zaken maar beter worden opgeborgen. En denk aan de tele- foonbeantwoorder. De mededeling dat de familie de komende weken op vakantie is kan een prachtige uitno diging zijn. De politie wil er met dit project aan bijdragen dat vakantiegangers bij terugkomst alles in goede orde aan treffen. Waddinxveen Frontale aanrijding na slip op nat wegdek: Op de Noordringdijk gebeurde op maandag 29 april rond 12.50 uur een frontale aanrijding tus-_ sen een vrachtauto en een bestelau-* to met aanhangwagen. De bestuur der van de bestelauto, een 34-jarige inwoner van Moordrecht, remde af voor de rotonde met de Provinciale weg. Door het natte wegdek raakte hij met zijn auto in een slip en botste vervolgens frontaal op een naderen de vrachtauto, bestuurd door een 26-jarige inwoner van Lopik. De Moordrechter en zijn inzittende, een 68-jarige vrouw uit Moordrecht raak ten bij dit ongeval gewond. Met onbekend letsel zijn zij overge bracht naar het Groene Hart Zieken huis in Gouda. Inbraak opticien: Onbekenden gooi den op dinsdag 30 april rond 00.45 uur een ruit van een opticien aan de Passage in. Uit de winkel werden meer dan veertig brillen gestolen. Er is nog geen zicht op de daders. Aanrijding na geen voorrang verle nen: Op woensdag 1 mei ontstond rond 10.35 uur op de kruising Coen- ecoop met de Zuidelijke Rondweg een aanrijding tussen een vrachtau to bestuurd door een 37-jarige man uit Lelystad en een bestelauto bestuurt door een 28-jarige man uit Waddinxveen. De bestuurder van de vrachtauto verleende geen voorrang aan de Waddinxvener. Deze liep nek- en rugletsel op. Hij werd overge bracht naar het Groene Hart Zieken huis in Gouda. Onder invloed: Agenten zagen don derdag 2 mei rond 23.30 uur een auto slingerend over de weg rijden .Op het Noordeinde is de automobi list te kennen gegeven dat hij moest stoppen. De verdachte, een 48-jarige Boskoper, had een ademalcoholge- halte van 705 ug/1. Hij kreeg een pro- ces-verbaal, een rijverbod van 8 uur en zijn rijbewijs is ingevorderd. Inbraak in woning: In de middag of avond van zaterdag 4 mei werd er ingebroken in een woning aan de Nicolaas Beetslaan. Een deur werd opengebroken. Uit de woning is een televisie en is geld gestolen. Zevenhuizen Sloopauto gaat in vlammen op: Onbekenden staken op dinsdag 30 april rond 2.20 uur een aan de Swan- laweg al langere tijd geparkeerde sloopauto in de brand. De brand weer moest er aan te pas komen om het vuur te blussen. De eigenaar wordt in kennis gesteld. Monument besmeurd: Een monument voor de verzetstrijders van Zeven huizen aan de Tweemanspol der/Korenmolengat is in de nacht van zaterdag 4 mei met uitwerpselen besmeurd. Vermoedelijk gebeurde dit na 02.00 uur. De politie is op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met de politie in Nieuwer- kerk a/d IJssel, telefoonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief). Inbraken: In een woning aan de Vliet- kade werd in de nacht van 6 op 7 mei ingebroken. Een slot van een deur werd afgebroken. Uit de woning zijn onder meer een rijbewijs, diverse passen, sieraden en geld gestolen. Diezelfde nacht werd rond 04.45 uur bij een andere woning aan de Vliet- kade getracht in te breken. De bewo ner hoorde het gestommel en zag drie mannen bij zijn raam bezig. Nadat hij een harde klap op het raam gaf gingen ze er vandoor. Boskoop Inbraak: In een woning aan de Zijde is dinsdag 30 april in de late midda guren ingebroken. Men is binnenge komen door een ruit van een deur in te slaan. Er is onder andere geld en een gsm meegenomen. De bewoners waren niet thuis op het moment van de inbraak. Inbraak: In een woning aan de Weeg bree werd maandag 6 mei ingebro ken. Een ruit werd vernield om binnen te komen. Uit de woning zijn sieraden, een dvd-speler, twee came ra's, telefoons en autosleutels gesto len. De politie heeft diezelfde avond een verdachte aangehouden. Het gaat hier om een 35-jarige man uit Boskoop. De verdachte is ingesloten. Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer HJ. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Mei.doornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Hartelijk gefeliciteerd Angela, met je 7e verjaardag. Papa en mama Voor achterblijvers én vermisten Davey, 9 mei word je 6 jaar. Hartelijk gefeliciteerd en een fijne dag! papa, mama en jesse MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Te Koop 6-8 pers. vouwwagen "93 veel ruimte p.n.o.k. waterdig handgrasmaaier 15,00 0180-632638 achterblijvers hun zorgen kwijt en krijgen ze advies over de mogelijk heden in de zoektocht naar hun dier baren. De vermissing van een dierbare is één van de grootste persoonlijke dra ma's die een mens kan overkomen. Of het nu gaat om de partner, een kind of kleinkind, een broer, zus, vader of moeder: een vermissing stort de achterblijvers altijd in ver driet en wanhoop. Vrijwel onmiddel lijk spookt hen het ergste door het hoofd. Toch gaat het in de meeste gevallen slechts om nalatigheid, een misverstand of een bewuste 'vlucht'. Maar wat de reden ook is, de rade loosheid bij de achterblijvers is er niet minder om. Het Meldpunt Ver misten van het Nederlandse Rode Kruis biedt alle betrokkenen - ach terblijvers én vermisten - hulp en advies. Jaarlijks worden er in Nederland zo'n 16.000 personen bij de politie als vermist gemeld. Hoewel zo'n 80% van deze 'vermisten' na 48 uur weer terecht is, blijven 3200 personen lan gere tijd onvindbaar en zijn tiental len mensen na een jaar nog steeds verdwenen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898 Vlucht Maar weinig vermissingen zijn het gevolg van een ongeluk of misdrijf. Veel vaker blijken vermisten gewoon slordig met het achterlaten van adressen of verzeilt iemand onbedoeld in een gebied waar hij onbereikbaar is. Sommige vermisten 'verdwijnen' op eigen initiatief. Ze hebben bijvoorbeeld problemen in de relatiesfeer, schulden of conflic ten op het werk. Vaak zoeken zij de afzondering om even tot zichzelf te kunnen komen of het probleem te ontvluchten. En durven dan niet meer terug. Ook zij kunnen een beroep doen op het Meldpunt Ver misten van het Nederlandse Rode Kruis. Voor hulp bij het herstellen van het contact, doorverwijzing naar specifieke hulpverlening of sim pelweg het geven van een levenste ken dat het thuisfront helpt de ongerustheid weg te nemen. Het Meldpunt Vermisten is 24 uur per dag telefonisch bereikbaar onder nummer 0800-VERMIST (0800- 83 76478) of vanuit het buitenland: 0031-70 44 55 618. Alle meldingen worden met respect voor achterblij vers én vermisten vertrouwelijk behandeld. Het Meldpunt Vermisten is ook te bezoeken op www.meld- puntvermisten.nl en te mailen via meldpuntvermisten@redcross.nl. Uw verdriet is onze zorg Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Aanspreekpunt In al hun emotie weten achterblij vers vaak niet hoe te handelen. Ze willen antwoord op vragen, kloppen aan bij allerlei instanties, maar vin den nauwelijks hulp of een luiste rend oor. Daarom heeft het Neder landse Rode Kruis in 2001 in overleg met politie, Stichting Slachtofferhulp en de Vereniging Achterblijvers na Vermissing het Meldpunt Vermisten opgezet. Bij dit meldpunt kunnen Afspraak op uu' kantnorof huisadres mogelijk, ook builen kantooruren E-MAIL: 1N!-0@ADVOC".ATI:NKANTOOKSANDI:RS.N1. DF. LFI'FI-AAK

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3