Autocross Zevenhuizen: genieten! Moerkapelle ronde verder na zinderende penaltyserie tr Pinkster versvoordeef NESSELANDE JU Bedrijfsvolleybal- toernooi Opbrengst collectie j Ledenvergadering j O.S.S./Be Fit Open zomerdrives Bridgeclub Zevenhuizen Rondje Kunst CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. 24e jaargang nummer 973 Bel voor een gratis informatie pakket! WSSBi DEZE WEEK IN HET HART VAN HOLLAND: 1 WBÊBÊk^mmÊttËri I Eerste paal voor aula op begraafplaats Zie pagina 8 Hockeymeisjes kampioen Zie pagina 14 ff Wethouder de Jong pakt netwerk uit Zie pagina 19 Ü1 Galia meloen per stuk van €1,79 voor 1,49 Jambon d'Ardenne 100 gram van 1,90 voor 1,49 Aardbeientaartje voor 8 persvan 4,59 voor 3,99 Verse varkenshaas 100 gramvan 1,76 voor 1,25 bij besteding van €12,50 een pakje AH roomboter, ongezouten, t.w.v. €1,16 GRATIS (max. 2 per klant) Aanbiedingen geldig van 16 t/m 18 mei Dorpsstraat 129, Zevenhuizen KIJK OOK OP WWW.HART-VAN-HOLLAND.nl cnlTIE ZEVENHUIZEN ..^APELLE NESSELANDE ON STUDIO r jjjgfSfty'1'- - £8$° ff ZSSeMi! -ffi ■Mï/psss8®9 -i rfr -* ~~S? $1 Oud Verlaat/Zevenhuizen - Het bedrijfsvolleybaltoernooi Zeven huizen wordt dit jaar gehouden op de zaterdag 25 mei en 8 juni. Het is inmiddels het dertiende toernooi, waaraan 32 teams deel nemen. Het evenement wordt gehouden in Party Sport Center De Zevensprong aan de Strand weg 23 in Oud Verlaat. De eerste dag (de voorronde) begint zaterdag 25 mei om 18.30 uur. De tweede toernooidag (fina le) wordt gehouden zaterdag 8 juni en begint om-17.00 uur. Deze avond wordt afgesloten met de prijsuitreiking en een feestavond. De wisselbeker, die vorig jaar werd gewonnen door Gerberak- wekerij J. van der Wel, is ook dit jaar de hoofdprijs van het toer nooi. Publiek is van harte welkom. Moerkapelle - De collecte voor de Nederlandse Hartstichting heeft €2276,80 opgebracht. Het comité bedankt alle gevers en collectan ten voor hun medewerking. Zevenhuizen - Gymnastiekvereni ging O.S.S./Be Fit houdt woensdag 22 mei de algemene ledenvergade ring vanaf 20.00 uur in dorpshuis Swanla. Alle leden zijn welkom. Zevenhuizen - De Bridgeclub Zevenhuizen organiseert dit sei zoen de Open Zomerdrives op 11 18 en 25 juni en 2, 9 en 16 juli in dorpshuis Swanla aan de Burge meester Klinkhamerweg 86. Aan- vang 19.45 uur. Deelnemers kun j nen per avond meedoen. Inschrij ven kan op de avond van deelna me vanaf 19.15 uur. De kosten voor deelname bedragen 2.50 per paar per avond. Voor meer infor- matie: 0180-634101. Zevenhuizen-Moerkapelle - Voor S de derde keer wordt zaterdag 25 mei een Rondje Kunst georgani seerd door 13 kunstenaars uit Moerkapelle en Zevenhuizen. Van "'.00-17.00 uur kan men genieten van vele kunstvormen zoals: beeldhouwen in diverse technie ken, schilder en tekenkunst, groendecoraties, boekbinden, verenmaskers en nog veel meer. Deelname is kosteloos en bij de meeste deelnemers krijgt men iets aangeboden. Vanaf 18 mei kan iedereen, eveneens kosteloos, een kunst-routeboekje afhalen met daarin alle deelnemers voorzien van hun "kunst CV" en een platte grond om hen gemakkelijk te vin den. afhaaladressen voor het kunst-routeboekje: Moerkapelle: De Fotoboetiek, Dorpsstraat 28 Atelier Artistique, Kerkewater 4 Ineke v.d. Vlugt, Oogstpad 7. Zevenhuizen: Bibliotheek, Dorps straat 87 Ernst de Vogel, Dorps straat 68 Annet van der Wel, Noordeinde 63. Moordrecht: De rotoboetiek, Dorpsstraat 47. Door Ron Krul Zevenhuizen - De traditionele auto cross vond plaats op Hemelvaarts dag. Zo'n 4500 toeschouwers waren getuige van dit spektakel, georganiseerd door muziekvereni ging De Kleine Trompetter. AutoCross Team Dordrecht (ACTD), dat de cross begeleid de, had een razendsnelle baan aangelegd waardoor er voor de toe schouwers veel te genieten viel. Dit jaar was een groot aantal regiorij ders aanwezig. Deze rijders doen 1 a 2 keer per jaar mee aan een wedstrijd en rijden alleen met standaard auto's. De cross had veel manches in diverse klassen. De stan daardklasse bijvoorbeeld waarin, hoe kan het ook anders, met standaard auto's gereden wordt. De toerwagens die in feite opgevoerde stan daardauto's zijn. De keverklas- se met opgevoerde kevers. De sprinters zijn door de cou reurs zelfgebouwde auto's die onderverdeeld zijn in een 1600 cc en 2000 cc klasse. De rodeo 's betreffen auto's die door hun gewicht, het aantal cc's en de verstevigde bumpers in geen enkele andere klasse zijn toegestaan. De stockcars spreken het meest tot de verbeelding omdat dit zelfgebouwde auto's zijn met 6 of 8 cilindermoto ren waarbij extra aandacht is besteed aan de uitbouw omdat in deze klasse wat rijden betreft alles is toegestaan. Uitslagen Standaard 1500 - nr. 134 - Albert van der Spek; Standaard 2000 - nr. 224 - André Tukker; Sprint 1600 - nr. 007 - Bertus Boudestijn; Sprint 2000 - nr. 607 - Ton de Geus; Toerwagenklasse - nr. 102 - Riny van der Eijk; Kever- De manches en de finales had den een hoog amusementsge halte. De rijders hebben er alles aan gedaan om het voor hen beste resultaat te halen. De klasse - nr. 1586 - Edwin de Heer; Stockcar - nr. 047 - Maarten van Herk en Rodeo - nr. 006 - Wilco Reijm Standaard gastrijders: Regio 1 1000t/m 1300 - 01 Bas de Wit; Regio 2 1400/1500 - 01 Orhan Turkas; Regio 3 1500/1600 - 01 Rene van Vliet en Regio 4 1700/2000 - 01 Arnoud van Duinen races waren spannend en spectacu lair door het soms over de kop gaan van de auto of een duik in de grep pel. De autocross mag dan ook als zeer geslaagd beschouwd worden. Moerkapelle - Ondanks een 0-1 nederlaag in de return tegen PKC'85 blijven de voetballers van Moerka- pelles standaardteam toch in de race voor het 3e klasserschap. Aangezien de uitwedstrijd een week eerder met 3-4 door de "Blauw-Wit- ten" was gewonnen, moesten penal ty's direct na het met 0-1 verloren duel, tenslotte uitkomst brengen wie zaterdag en de week daarop tegen Vlotbrug uit Hellevoetsluis zou mogen aantreden met als inzet pro motie naar de 3e klasse. Na maar liefst in totaal 20 strafschoppen ver lieten de Moerkapellenaren tenslot te dolgelukkig het veld. Vanaf het allereerste begin bleek PKC'85 opnieuw over een technische en zeer balvaardige ploeg te beschik ken, waarmee de thuisploeg vooral in de le helft moeite had. Dit resul teerde in de 12e minuut in een tref fer. Het zeer nerveus begonnen Moerkapelle kreeg het hierna nog moeilijker. PKC's 2e goal leek dan ook een kwestie van tijd. Eenmaal had keeper Mark Huisman alle geluk van de wereld, toen een bal via onderkant lat en binnenkant paal in zijn handen belandde. Alles wat PKC was schreeuwde om een goal, maar assistent-scheidsrechter Klomp uit Waddinxveen besliste dat de bal de doellijn niet was gepasseerd. Kort daarna werkte Dennis Jager een bal na veel krachtsinspanning van de doellijn. Moerkapelle stelde daar slechts één doelrijpe kans. Hoewel Moerkapelle zich in het laatste deel van de le helft wat aan de PKC druk ontworstelde, mochten de "Blauw- Witten" met de 0-1 ruststand niet ontevreden zijn. In de 2e helft betreed een herboren Moerkapelle het veld en waren de ploegen volle dig tegen elkaar opgewassen; de thuisclub creëerde nu zelfs de meeste en betere kansen. De positie wisseling tussen Peter Zijderhand (nu laatste man) en Dennis Jager (nu middenveld) droef hieraan zeker bij. Een door Dennis Jager genomen vrije trap werd door de uitstekende keeper Erajas nauwelijks verwerkt. De terugspringende bal werd door Rob van Leeuwen en Edwin Zuier- veld tegen de keeper opgeschoten. Wel vaker leek de bevrijdende gelijk maker te vallen maar Erajas bracht heel Moerkapelle en haar aanhang tot wanhoop. In de slotfase brak PKC twee keer gevaarlijk door, maar kwam niet meer tot scoren. Penalty 's moesten daardoor vervolgens uit komst bieden. Zaterdag wacht eerst het thuisduel tegen Vlotbrug, aanvang 14.30 uur op "de Wilde Veenen". De return is een week later. oh

Hart van Holland | 2002 | | pagina 1