SANDERS LITI E Brand transportbedrijf Frans Maas ffilMl Hart van Mand BERICHTEN deHaij v and er Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Jaap de Beer Mag de Beer-Schouten TEL. 0182-615055 i Uitvaartverzorging van den Bogerd Jjm 010 - 5222790 Hart van Holland 15 mei 2002 pagina 3 I ieberichten Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het meeleven na het over lijden van mijn zeer geliefde man, vader en opa. Het heeft ons veel kracht en steun gegeven dat u allen om ons heen stond. A.J. Pak-Kool Moerkapelle Op 28 mei zijn onze ouders, schoonouders en opa en oma 60 jaar getrouwd. Hierbij nodigen wij u uit voor de receptie die zal worden gehouden van 15.00 tot 17.00 uur op de Sparrengaarde 6 te Waddinxveen. Wij hopen u op 28 mei te mogen begroeten. Teus, Annie, Sharon, Yvette en Michiel Margreet, Robby en Jan- Cadeautip: si Opbaargelegenheid o.a.: Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk |yt dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch E-mail: ineo@advocatenkantooksandeks.nl Internet: www.advocait.nkantooksandeks.nl GROTE SORTERING PERKPLANTEN GERANIUMS (STAM)FUCHSIA'S STAMMARGRIETEN Alles voor de groententuin, o.a.: 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk A D V O C T K K A N; T O O DE LF.I'EIAAR 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmabakk 10 2595 ET Den Haac, Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Zevenhuizen Inbraak in woningen: Nadat er in twee woningen aan de Vlietkade was ingebroken, kreeg de politie op dins dag 8 mei nog vijf aangiften binnen. Bij drie woningen aan de Vlietkade, waar zover nu kan worden nagegaan niets is gestolen en twee woningen aan de Wollefopperweg. Hier werd onder meer geld, een paspoort en een winterjas buitgemaakt. Inbraak: In een woning aan het Noor deinde is donderdag 9 mei ingebro ken in een woning. Men is binnenge komen door een raam te forceren. Uit het pand zijn sigaretten meege nomen. De bewoners ontdekten de inbraak toen zij even na minder- nacht thuiskwamen. Snelheidscontrole: De politie heeft op dinsdag 7 mei een snelheidscon trole gehouden op de Batavierlaan in Nieuwerkerk a/d IJssel en op het Noordeinde in Zevenhuizen. Op het Noordeinde werd van 14.30 tot 16.30 uur gecontroleerd. Van de 585 passanten waren er 145 in over treding. De hoogstgemeten snelheid was hier 109 km/uur. Nachtrumoer: Een 22-jarige man uit Zevenhuizen heeft zaterdag 11 mei rond 23.00 uur een proces-verbaal gekregen vanwege nachtrumour. Hij bevond zich met een luidruchtige groep jongeren op de Dorpsstraat. Toen agenten de groep tot rust maanden, gaf de man daaraan geen gehoor. Hij liep al schreeuwend weg toen agenten hem staande wilden houden om met hem te praten. Benthuizen Donderdagmorgen 9 mei heeft de politie om 01:30 uur een 32-jarige man uit Alphen aan den Rijn aange houden. Op de Omleidingsweg in Benthuizen was een rijdende perso nenauto met flinke schade gezien. Op het Verbreepark troffen agenten de zwaar beschadigde auto met onder andere de voorruit eruit aan, met de Alphenaar achter het stuur en een vriend op de achterbank. Ze konden niet goed vertellen wat er gebeurd was. Op de provinciale weg bij Bleiswijk, waar het ongeval was gebeud. lag nog een stuk bumper en het rechtervoorspatscherm. Bij de ademtest op straat bleek de bestuurder onder invloed te zijn. Echter aan de precieze vaststelling van zijn alcoholgehalte op het poli tiebureau wilde de man niet mee werken. De man kreeg een proces verbaal voor deze weigering en zijn rijbewijs werd ingevorderd. Waddinxveen Inbreker aangehouden: In de vroege ochtend van woensdag 8 mei heeft de politie op de Coenecoop in Wad dinxveen een 19-jarige man uit Zoe- termeer aangehouden. Op het moment dat de inbraakmelding werd doorgegeven, trokken vlakbij het bedrijf surveillerende politiea genten juist een vreemd geparkeer de auto na. Even later zagen twee andere agenten, die ook op de mel ding af waren gekomen, een man rennen. De man is aangehouden op verdenking van inbraak. Bij een bedrijf werd inderdaad een inbraak geconstateerd. De gestolen compu ter was buiten jn de bosschages al 'koud' gezet. De aangehouden ver dachte en de auto bleken bij elkaar te horen. Verdachten woninginbraak aange houden: De politie heeft vrijdag avond 10 mei twee jongens van 16 en 14 jaar uit Waddinxveen aange houden op verdenking van woning inbraak. De twee zouden die middag ingebroken hebben in een woning aan de Piet Heinstraat. Door het bovenlicht van de achterdeur te for ceren wisten de verdachten de woning binnen te komen. Er werden onder andere een computer en twee playstation-memorycards meegeno men. Na het horen van getuigen kon de politie de twee verdachten aan houden. Dronken automobilist: Op zondag 12 mei om 2.00 uur is op de Tessel- schadelaan een 54-jarige man uit Waddinxveen aangehouden voor het rijden onder invloed van alcohol. De man blies bij controle een "F-indica- tie". De man werd aangehouden en overgebracht naar het bureau alwaar hij op het ademanalyseappa raat 810 ug/1. Blies. Het rijbewijs van de man is ingevorderd en hij krijgt een proces-verbaal. Waddinxveen - Bij het transportbedrijf Frans Maas aan de Bredeweg op het industrieterrein Doelwijk is in de nacht van zaterdag op zondag 12 mei rond 3.15 uur brand uitgebroken. Ongeveer 60 brandweerlieden en 14 brandweer voertuigen waren bij de bestrijding van het vuur betrokken. Rond 8.15 uur werd het sein brand meester gegeven. Het nablussen duurde tot ongeveer 15.30 uur. De politie stelt een technisch onderzoek in naar de oorzaak. Mamma, u hebt veel voor ons gedaan dit jaar, daarom willen wij u met een kleintje bedanken. Bedankt! xxx Gevonden: zonnebril met paars glas 0180-631050 Gevonden: spijkerjasje mt 110 i.d. Raad- huisstr. tel. 079-5931737 verloren: kinderschoentje; af te geven bij tam. hoogerbrug Prunusstr. 23, tel. 0182-614174 Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoorof huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper en paprikaplanten. Bonenstokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten-, aardbei-, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. Broeiramen. Tuinaarde 5 zakken 5,- CHRYSANTENSTEKKEN VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn a dverten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3