NIEUWS DRIE GENOMINEERDEN LOKAAL INITIATIEF WISSELENDE WEEK ■■M mESEBBBÊt 't De bank waar je lid van wordt pagina 2 Hart van Holland 22 mei 2002 Ha k/iü Ir ia/si si ik voor u> van en door uw bank vertrekdatum: Wilt u meer weten, .PL bel ons gerust tel: 0180 - 637373 i Antwoordformulier Administratief Medewerker Bedrijven m/v Sterpolis komt met Margrietverzekering Concert in ontmoetings- kerk Waddinxveen Bezoekadressen: Openingstijden: Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Koninklijk Horeca Nederland een Rabobank gaan samen werken AGENDA Telefoonnummer Reisbureau: Rabofoon: Rabo orderliin: Interpolis sthadeservice: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren: Helpdesk Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: gfflUM Rabobank Op de laatste ledenvergadering van onze bank, in juni 2001, heeft bestuurslid Kees Bukman de aan wezigen deelgenoot gemaakt van een nieuw lokaal initiatief dat is ontstaan vanuit onze verbonden heid met de lokale omgeving en de stichtingen, verenigingen en clubs die daaraan invulling geven. Medio december vorig jaar hebben wij een groot aantal vrijwilligersorga nisaties aangeschreven. In deze brief hebben wij de inwoners van Zeven huizen en Moerkapelle uitgenodigd om, via hun stichting, vereniging of club, onderbouwde voorstellen in te dienen voor de financiële ondersteu ning van initiatieven die de lokale gemeenschap of een deel daarvan, in de ruimste zin van het woord, ten goede komen. In totaal zijn er 14 initiatieven ontvan gen. Het projectteam, dat bestaat uit 9 personen, heeft vanuit verschillende categorieën o.a. sport, cultuur en alge meen een keuze gemaakt. De volgen de drie initiatieven zijn genomineerd: - Lions Club Zevenhuizen "Project Senioren-Banken-Route" - Stichting Polderromance "Heerlijk heid duurt het langst" - Rolschaatsvereniging Rolling'90 Moerkapelle "Opleidingen, interna tionale uitwisseling en voorberei ding WK" Deze genomineerden worden in de gelegenheid gesteld om op maandag 17 juni aanstaande, na het formele gedeelte van de algemene ledenver gadering van onze bank, hun plannen te presenteren. Na afronding van de drie presentaties kunnen alle aanwezi ge leden hun favoriete 'goede doel' kiezen. Het voorstel met de meeste stemmen wordt gehonoreerd met een bedrag van maar liefst 6.000. Maar ook de overige projecten wor den niet vergeten. Zij ontvangen een donatie van respectievelijk €4.000 en 2.500. In de komende weken zullen wij de initiatieven van de drie genomineer den in het kort presenteren op deze pagina. Een week met forse koersuitslagen werd door de meeste beurzen afge sloten met een kleine weekwinst. De AEX-index doorkruiste de 500- puntengrens weer eens, maar sloot op een stand van 498,16 punten. Het was vooral voor chipgerelateerde fondsen een goede week. Dit was onder meer te danken aan uitsteken de cijfers van chipapparatuurprodu- cent Applied Materials. Voor IT-dienst- verleners was het een ronduit teleur stellende week. In de Verenigde Staten werd bekend dat de detailhandelsverkopen in april met 1.2% gestegen zijn. Dit meeval lende cijfer verraste omdat de werk loosheid in april wat opgelopen was en het consumentenvertrouwen sta biel bleef. Analisten zagen dit cijfer dan ook als een uitschieter. De produ centenprijzen stegen in Amerika met 0.2%. Dit was minder dan werd ver wacht. De berichten van het macro front vielen dus niet tegen. Chipaandelen deden uitstekende zaken. Zo voerde chip- annex elektro nicaconcern Philips de lijst met stij- gers bij de hoofdfondsen aan met een winst van 5.3%. Bij de Midkapfondsen gooide toeleverancier aan de chipin dustrie ASMI met een plus van 4.5% hoge ogen. In Amerika schreef 's werelds grootste chipproducent Intel een weekwinst van 4.3% bij. Het posi tieve sentiment rond chipgerelateer de fondsen was te danken aan de goede cijfers van de Amerikaanse chi- papparatuurproducent Applied Mate rials. Verder maakte de brancheorgani satie SEMI bekend dat de orders voor siliciumwafels, de grondstof voor chips, in het eerste kwartaal van 2002 met 15% gestegen zijn. Een bar slechte week was het daaren tegen voor IT-dienstverleners. Het sentiment rond fondsen uit deze sec tor kreeg een knauw door de zware winstwaarschuwing die de Britse pro ducent van telecomsoftware Logica afgaf. De pijn zat vooral in de mobiele divisie. ICT-dienstverlener CMG, een grote partij op het gebied van SMS-ver- keer, leverde hierop 14.9% in.Ook de IT- dienstverleners Ordina en PinkRoccade kwamen met een winstwaarschuwing. Zij werden hiervoor door beleggers gestraft met koersverliezen van respec tievelijk 7.2% en 14.4%. De grootste verliezer onder de Neder landse hoofdfondsen was kabelnet werkexploitant KPNQwest. De voorma lige beurslieveling zag 55.2% van zijn beurswaarde verdampen. De onderne ming maakte bekend dat er al dit jaar een financieringsgat kan komen. Daar naast stelde KPNQwest dat zijn aande len en obligaties mogelijk geen waarde meer vertegenwoordigen. Land van de Maya's en de Azteken 20-daagse vliegreis naar de Azteken, Maya's en koloniaal Mexico met verlenging in Playa dei Carmen 18 oktober 2002 Uitnodiging informatieavond over de vliegexcursiereis Mexico Op 29 mei a.s. organiseren wij in samenwerking met OAD-reizen een video-presentatie in ons kantoor, aanvang 20.00 uur. Naast het opdoen van sfeer krijgt u op deze wijze een goede indruk van het land Mexico en bovendien stellen wij u in de gelegenheid om vragen te stellen. Stuur deze inschrijfbon naar ons toe of reserveer telefonisch een plaats voor deze avond. Rabobank Reizen Dorpsstraat 190 2761 AJ Zevenhuizen i Tel. nr. 0180-63 73 73 I I Naam Adres Woonplaats Telefoonnummer De Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle zoekt voor een part-time dienstverband (20 uur/week): Een gedreven Over onze bank De Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een sterke bank midden in het Groene Hart onder de rook van Rotterdam. De bank kenmerkt zich door marktleiderschap in alle segmenten. Om deze voorsprong te behouden, of liever nog te vergroten, zijn wij op zoek naar een Administratief Medewerker Bedrijven voor onze afdeling Bedrijven. Over de functie De Administratief Medewerker Bedrijven is verantwoordelijk voor het verzorgen en beheren van diverse commerciële administraties en administratief kredietbeheer binnen de afdeling Bedrijven. Je vervult deze job samen met een collega (eveneens 20 uur). Je opereert binnen een enthousiast team van ervaren (assistent) Bedrijven- adviseurs, een Financieringsspecialist en een Kredietbeoordelaar. Over de functie-eisen Je beschikt over een MBO-opleidingsniveau, eventueel aangevuld met relevante opleidingen en trainingen en bent bereid om aanvullende opleidingen te volgen. Ervaring binnen de financiële sector is meegenomen, maar een positieve instelling en gedrevenheid vinden wij belangrijker dan kennis.Je komt in een team van erva ren collega's die je zo goed mogelijk zullen begeleiden. Salarisindicatie Voor deze functie bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De Rabobank CAO behoort tot de meest vooruitstrevende in de markt. Bijzonderheden Een gesprek met medewerkers van de afdeling Bedrijven behoort tot de sollicitatieprocedure. Inlichtingen Wil je nadere informatie over de bank of deze functie, neem dan gerust contact op met Dennis Kellner, commercieel manager, of bij diens afwezigheid Jaap Breugem, Directeur. Telefoon 0180-637301. Solliciteren Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur je sollicitatiebrief met CV dan op naar: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle T.a.v. Dennis Kellner Postbus 5 2760 AA Zevenhuizen zh Mailen kan natuurlijk ook: rabo3750@tref.nl Sterpolis Verzekeringen, 100 pro cent dochter van Interpolis, is een unieke overeenkomst met het weekblad Margriet aangegaan. Sterpolis biedt via Margriet een speciaal pakket 'Margrietverzeke ringen' aan. De Margriet Doorlo pende Reisverzekering is de eerste Andere verzekeringen, zoals een autoverzekering en een woonver- zekering volgen later. Sterpolis tekende al eerder samenwerkings overeenkomsten met onder meer Service Apothekers en Martinair voor reisverzekeringen. Sterpolis verzekeringen, gevestigd in Arn hem, is een landelijk werkende direct writer. Met een uitgebreid pakket verzekeringen en ruim vijf tig jaar kennis en ervaring richt Ster polis zich rechtstreeks op de consu ment. Sterpolis maakt sinds 1991 deel uit van de Rabobank Groep Op 31 mei wordt er in de ontmoe- tingskerk in Waddinxveen een klas- j siek concert gegeven door Natalya Yurovskaya (sopraan) en haar colle- ga's: Irina Parfenova (vleugel), Julia Galwitz (viool), Ada Fine (mezzos- j opraan), Valetin Socchodolets j (tenor) en Irene Filippova (accorde- j on).Tijdens deze muziekavond pre-j senteren zij bekende opera- en; operettearia's, duetten viool- en accordeonstukken van de volgen de componisten: P.l. Tsaykovski, G. Shenderev, G. Bizet, G. Verdi, Ch. Gounond, Imre Kalman, Frans: Lehar, Johan Strauss en Astor Piaz- zola. Kaarten voor het concert kosten 12,50 per persoon en zijn I te koop bij Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle Koninklijk Horeca Nederland en de Rabobank gaan samenwerken om ondernemers in de horeca verder te professionaliseren. Projecten over onder meer formules, allochtone ondernemers en pensioen starten nog dit jaar. Ook kennisuitwisseling over bijvoorbeeld betalingsverkeer, internet en maatschappelijk onder nemen, staat op het programma. 6 april t/m 20 oktober 17 juni Floriade Algemene Leden vergadering Rabobank Rabobank

Hart van Holland | 2002 | | pagina 2