I i 1 40? LITI E SANDERS van Mand BERICHTEN Podskalak na vier jaar terug in Waddinxveen BROUWER DE KONING deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven 't Uitvaartverzorging van den Bogerd 010 - 5222790 UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 29 mei 2002 pagina 3 rr» i lieberichten Opbaargelegenheid 0.0.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 TEL. 0182-615055 Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk jyijt dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch UITV. ^VERZORGING Benthuizen - 3 B' Hoek - Moerkapeile Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken E-mail: info@advocatenkantoorsandf.rs.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl 29.000 exemplaren I ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapeile Moerkapeile: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Dc Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet ia onze zorg Bcgrafenisverzorging voor Uitvaartverzekeringen - Spaarfond» - Wilsbeschikkingen - Grafstenen - Waddinxveen Inbraak in woningen: Tussen vrijdag 24 mei en maandag 27 mei is ingebro ken in een woning aan de Junolaan en het Zuringveld. In beide gevallen werd een raam opengebroken. Uit de woning aan de Junolaan is een televi sie, een video, een telefoon en gsm, geld, een stereo-installatie en een per sonal computer gestolen. Uit die aan het Zuringveld een computer met monitor. Motorrijder onderuit: Door nog onbe kende oorzaak ging op dinsdag 28 mei rond 16.20 uur op de Kanaalstraat een 42-jarige man uit Waddinxveen met zijn motor onderuit. Hij kwam daarbij terecht tegen een voor hem rijdende 50-jarige automobilist uit Breda. De man is met onbekend letsel overge bracht naar het Groene Hart Zieken huis in Gouda. Inbraak: Op klaarlichte dag van dins dag 28 mei werd er ingebroken in een woning aan de Willem de Rijkelaan. De voordeur werd opengebroken. Uit de woning is computerapparatuur, een fototoestel, een paspoort, een badlaken en een jas gestolen. Verkeersongeval: Bij een verkeerson geval zaterdag 1 juni raakten een 67- jarige automobilist uit Den Haag en een 15-jarige snorfietser uit Waddinx veen te water. Omstreeks 12.00 uur reed de automobilist over de Abra ham Kroesweg komende uit de rich ting Bredeweg. De snorfietser reed in tegenovergestelde richting. Door nog onbekende oorzaak kwam de auto mobilist op de weghelft terecht voor het tegemoetkomende verkeer. Door dat de automobilist niet zoveel moge lijk rechts hield ontstond een frontale aanrijding met de snorfietser. De snorfietser en de automobilist kwa men door de aanrijding in de sloot terecht. De snorfietser werd met een aantal gecompliceerde botbreuken overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Beide voertuigen raakten totaal vernield. Ongeval: Een 19-jarige automobilist uit Waarder is op vrijdag 31 mei rond 21.50 uur met onbekend letsel over gebracht naar het Groene Hart Zie kenhuis. De jongeman wist op de Waddinxveen - Vanwege de vriend schapsband die sinds 1994 met Pelh- rimov bestaat, komt de Tsjechische volksdansgroep "Podskalak" na vier jaar wederom naar Waddinxveen. Twee jaar geleden is de Waddinx- veense dansgroep "Veselka" voor een tegenbezoek in Tsjechië geweest. Nu kunnen oude vriend schapsbanden weer worden aange haald. Juist daarom zullen de Tsje chen na de lange busreis bij gastge zinnen worden ondergebracht. De gasten komen dinsdag 11 juni aan. De "Veselka'Meden zullen een aantal dagen met de Tsjechische vrienden een druk programma afwerken, Coenecoop zijn auto niet meer onder controle te houden en reed tegen de pui van een bedrijfspand aan. De pui 'en de auto raakten daarbij zwaar beschadigd. Omdat de politie ver moed dat er ook sprake is van alco holgebruik bij de bestuurder werd van hem een bloedproef afgenomen. Boskoop Aanrijding met gewonde: dinsdag 28 mei rond 18.45 uur gebeurde op de Goudse Rijweg een aanrijding waarbij een vrachtauto, bestuurd door een 54-jarige man uit Boskoop en een per sonenauto betrokken waren. Bij dit ongeval liep de bestuurster van de auto, een 34-jarige vrouw uit Wad dinxveen, nekletsel op. Zij werd over- gebacht naar het Groene Hart Zieken huis in Gouda. Het ongeval gebeurde toen de bestuurder van de vrachtau to bij het afslaan geen voorrang aan de vrouw verleende. Verkeersongeval: Een 73-jarige auto mobilist uit Boskoop reed donderdag 30 mei nadat hij onwel geworden was tegen twee geparkeerde auto's op de Zijde. De automobilist reed omstreeks 8.30 uur vanaf de hefbrug in de richting van het Noordeinde toen hij volgens een getuige plotse ling op de andere weghelft terecht kwam. Daar reed hij tegen de gepar keerde voertuigen aan. De auto's moesten worden weggesleept. De automobilist werd voor controle overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Inbraak in woningen: Op klaarlichte dag van maandag 3 juni werd er inge broken in twee flatwoningen aan de Wilhelminalaan. In beide gevallen werd een ruitje van een deur ingesla gen en de deur geopend. Vooralsnog is er niets uit de woningen gestolen. Auto belandt op kant: Een 21-jarige vrouw uit Boskoop belandde op dins dag 4 juni rond 01.50 uur op de Goud se Rijweg met haar auto op de kant. Doordat de vrouw onder het rijden haar veiligheidsgordel wilde vastma ken raakte zij de controle over haar auto kwijt. Zij reed tegen een ver keersbord en kwam in de berm tegen betonblokken terecht. Door de klap belandde de auto op de zijkant. De vrouw bleef ongedeerd. Zevenhuizen Ongeval: Een 19-jarige automobilist uit Zevenhuizen is zondag 2 juni gewond geraakt bij een ongeval op de Noordelijke Dwarsweg. Een 33-jarige man en een 35-jarige vrouw uit Wad dinxveen staken per fiets de weg over en gaven geen voorrang aan de auto mobilist. De Zevenhuizenaar moest uitwijken naar rechts om een aanrij ding te voorkomen. Hij kwam hierbij in de berm terecht, reed een hekwerk omver en belandde op de zijkant op het fietspad. De man moest gehecht worden aan de linkerarm. De fietsers werden niet geraakt. Zware mishandeling: Zondag 2 juni om 2.30 uur kreeg de politie de mel ding dat in een uitgaansgelegenheid op de Zuidplasweg een man gewond zou zijn na een zware mishandeling. Ter plaatse bleek dat een 19-jarige man uit Berkel en Rodenrijs ernstig gewond was geraakt in zijn gezicht. De man had even daarvoor zonder enige aanleiding ruzie gekregen met een nog onbekende man. De onbe kende man, die zeer agressief rea geerde op het slachtoffer, heeft hem waarschijnlijk een glas in zijn gezicht geduwd. Hierna is de agressieve man er vandoor gegaan in zijn auto, de gewonde man bloedend achterla tend. De twee portiers van de uit gaansgelegenheid hebben getracht de agressieve man te stoppen, maar mislukte. De gewonde man is naar het Groene Hart ziekenhuis gebracht. De politie stelt een onderzoek in. Man berooft van zijn geld: Een 38-jari- ge man uit Bonn is op maandag 3 juni rond 22.50 uur op een parkeerplaats aan de Strandweg door drie mannen beroofd van zijn geld. Eén van de mannen bedreigde de Duitser met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp. Het slachtoffer had in Rot terdam kennis gemaakt met de man nen en was bij hen in een auto gestapt. Op het parkeerterrein vond vervolgens de beroving plaats. Na de beroving werd hij uit de auto gezet en reden de drie weg. De politie is een onderzoek gestart in deze zaak. Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrechi Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren de Lepelaar 4 2751 CW Moerkafelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmafark 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 waaronder uitstapjes naar Zaanse Schans en Volendam om Nederland iets beter te leren kennen. Voor de mensen die iets van de gezellige sfeer rondom zo'n bezoek willen proeven zijn daarvoor een paar hoogtepunten bij uitstek geschikt. Woensdagavond om acht uur is een ieder hartelijk welkom op het terrein van het azielzoekerscen- trum (A.Z.C.) aan de Zuidelijke Rondweg. Veselka zal daar een aan tal internationale dansen demon streren en Podskalak typisch Tsje chische. De tweede gelegenheid om de dansgroepen te zien optreden is vrijdagmiddag op de markt i om ongeveer kwart over twee. Rien, van harte gefeliciteerd met je 64e verjaardag. Wil Verloren op de grote speeltuin bij Kraton laan: step (stargate); 0180-633047 Pa en ma Koole, jullie zijn kanjers. Bedankt voor alles. Liefs van Maja Gevonden: bos sleutels op Onderweg Moerk. 30 mei; te bevragen 079-5932792 Karei en Rita, hartelijk gefeliciteerd met jullie 12,5 jarig huwelijk. Peter Agnes Lieve Esmée, hartelijk gefeliciteerd met je 5e verjaardag. Opa, oma en Pluisje Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapeile: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3