lyioerkapede Moerkapelle Zevenhuizen Zevenhuizen Moerkapelle Hart van Holland 19 juni 2002 pagina 11 Noordeinde 93 Vrijst. woonhuis in prima staat van onderhoud met sou terrain met inpandige garage en hardhouten veranda. Bwjr. 1976. üpp. 5ÜO ma eigen grond, inhoud 540 m3. Souterrain: garage met electr. bedienbare deur en aansl. w.a./dro ger, binnenhal, luxe bet. toilet met fontein en 2 sl.kamers. 1e Verd.: entree/hal, luxe bet. bad kamer met ligbad, douchecabine, wastafelcomb. en urinoir. L-vorm. woonkamer met open haard en v.v. een fraaie parketvloer, woonkeuken in hoekopstelling en v.v. div. inbouw- app., hieruit toegang tot de veranda met windscherm en trap naar de fraai aangel. tuin met vrijst. opstan den. 2e Verd.: 2 sl.kamers, waarvan 1 met dakkapel en vaste kastenwand en 1 met toegang tot C.V.-ruimte en berging. Aanvaarding in overleg. Dorpsstraat 51 Vrijst. woonhuis met garage, par- keergel. voor meerdere auto's en diepe zonnige tuin met veel privacy. Bwjr. 1990. Inh. ca. 586 m3. Ind.: roy. hal met toilet, bijkeuken met aansl. w.a., hobby/werkkamer ca. 14 m2, welke thans gebruikt wordt als kantoorruimte. Woon kamer ca. 40 m2 met open haard en ruime woonkeuken v.v. compl. inbouwapp.. De begane grond is v.v. lichte plavuizen met vloerverwar ming. Verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met wastafelmeubel, lig bad en therm, kraan en 2e toilet. Deze woning biedt de mogelijkheid om een slaap- en badkamer op de begane grond te creëren. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 570.000,- k.k. Hazeveld 11 Roy. eengezinswoning met fraaie uit bouw en besloten zonnig achterter ras. Bwjr. 1973. Inh. ca. 400 m3. De woning is verbouwd en v.v. uitste kende voorzieningen voor een moto risch minder valide. Er is een ruime keuken en een zeer luxe beneden- badkamer gerealiseerd. De begane grond is v.v. een fraaie natuurstenen vloer met vloerverwarming. 1e Verd.: de indeling is gewijzigd, maar weer eenvoudig terug te bren gen naar 3 slaapkamers, tevens bad kamer en separaat toilet. 2e Verd.: ruime kamer met 2 dakka pellen. Een woning uniek in zijn soort, zeker voor de specifieke doelgroep, echter ook met div. mogelijkheden voor de traditionele doelgroep. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 280.000,- k.k. Schielandsingel 41 Fraai aan mooie sin gel gelegen, goed onderhouden eenge zinswoning met vrijst. berging en netjes aan gelegde achtertuin op het oosten. Bwjr. 1972. Inh. ca. 360 m3. Ind.: entree/hal, bet. toilet met fon tein, doorzonwoonkamer ca. 29 m2 met fraaie parketvloer, dichte keuken met eenvoudige doch nette inrich ting. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers en een bet. badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: overloop met grote berg ruimte en 4e slaapkamer met vaste kastenwand en dakkapel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 190.000,- k.k. Vraagprijs €499.000,- k.k. Reigershof 10 Op schitterende locatie aan de rand van de polder gel geschakeld herenhuis met fraai aangel. zonni ge tuin. Bwjr. 1990. Het woonhuis is In '99 uitgebouwd en verbouwd. Opp. 323 m2 eigen grond. Ind.: zeer fraaie woonkamer ca. 57 m2, ged. v.v. een marmeren vloer met vloerverwar ming, met opensl. deuren, prachtige open haard, welke vanaf 2 zijden is te zien. Open keuken v.v. de meest uitgebreide "Miele" inbouwapp.. Ie Verd.: 3 slaapkamers, 1 met roy. dakterras. Zeer uitgebreide luxe bad kamer met ligbad, aparte doucheca bine, 2e toilet en wastafelcombina tie. 2e Verd.: bergzolder. De woning ls beslist een aanrader voor diege nen die rustig en vrij willen wonen en onngeven door veel luxe welke de Woning biedt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 450.000,- k.k. NVM NVM Voor meer info en het newh-,U'2enbestand: Perdijkmakelaardii n| Vraagprijs 225.000,- k.k. Koopsom appartement 1e verdieping: €272.000,- v.o.n. Koopsom appartement begane grond: €210.000,- v.o.n. Van Hogendorpstraat 18 In rustige woonwijk gelegen, goed onderhouden hoekwoonhuis met aangebouwde garage, carport, patio en zeer fraai aangelegde tuin. Bwjr. 1969. Ind.: Hal met luxe bet. toilet met fontein, woonkeuken met compl. inbouwapp. en een lichte woonkamer met houtkachel en fraaie parketvloer. 1e Verd.: 2 slaapkamers met toe gang tot een balkon, ouderslaapka mer, luxe bet. badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel, 2e toilet en aansl. w.a./droger. 2e Verd.: voorzolder met bergruimte en kleine dakkapel en 2 slaapkamers met grote dakkapel. Aanvaarding in overleg. Moerstaete In het knusse centrum van Moerkapelle wordt op maandag 24 juni de 1 e paal geslagen van een prachtig kleinschalig appartementencomplex. Dit complex bevat 2 etages met daarin 9 appartementen. Alle appartementen beschikken over een eigen parkeerplaats en berging. Op dit moment zijn er nog 2 appartementen te koop. Eén appartement van ca. 120 m2 welke is gelegen op de 1e verdieping, bevat een royale woon kamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer en zowel aan de voor- als achterzijde een balkon. Voorts is nog te koop een appartement op de bega ne grond. Eventueel kan dit appartement ook als bedrijfsunit worden gebruikt. Het betreft een ruimte van ca. 87 ma met mogelijkheid voor woon kamer, keuken, 2 slaapkamers en badkamer. Voor meer informatie kunt u de uitgebreide brochure ophalen op ons kan toor of een afspraak maken met één van de makelaars. Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen Tel.: (0180) 631655 - Fax: (0180) 633808 - E-mail: info@perdijkmakelaardij.n Bij ons hoeft u géén week te wachten op top-service en persoonlijk advies

Hart van Holland | 2002 | | pagina 11