Speciale Carrosseriebouwers SPAAR VOOR EEN GRATIS WASBEURT SDe Gouden Wok mum 16,00 p.p. 17,00 p.p. Zevenhuizen-Moerkapelle Hart van Holland 19 juni 2002 Gemeente OPBRENGST ANJERCOLLECTE Onze gemeente werkt ieder jaar mee aan de Anjercollecte ten gunste van het Prins Bernhard Cultuurfonds Zuid-Holland. Verenigingen/organisaties in de gemeente, die zich verdienstelijk maken op het gebied van kunst en cultuur, zijn aangeschreven om voor het fonds te collecteren. Als dank voor de inzet is een derde van de opbrengst bestemd voor de vereningingskas. In de week van 26 BURGERLIJKE STAND mei tot 1 juni jongstleden is tijdens de 56e Anjeractie een totaalbedrag van 416,75 door Muziekvereniging "De Kleine Trompetter" opgehaald. Een bedrag van 277,83 gaat naar het fonds, waardoor vele projecten op het gebied van cultuur en natuur behoud in de breedste betekenis kunnen wor den mogelijk gemaakt. Geboren Denise Pols, dochter van Danny Pols en Cindy Tamerus, op 7 juni 2002; Bart van der Sar, zoon van Jacob van der Sar en Esther Rehorst, op 9 juni 2002; Anne van Weelde, dochter van Arnold P. van Weelde en Trijnie Hoogerdijk, op 12 juni 2002. Gehuwd Stefan van den Berg en Jacoline Mattanje Bac, op 14 juni 2002. Overleden Jacobus Cornelis Heemsbergen, op 8 juni 2002, oud 65 jaar. Lamboo Specials heeft zich ontwikkeld tot marktleider in Europa voor speciale voertuigen. All-rounders die het leuk vinden om iedere dag weer iets SPECIAfAJLS te doen Al bij 6x tanken een gratis wasbeurt*. Korting op alle brandstoffen! SHELL BENZINESTATION Omleidingsweg 1 2731 BS Benthuizen Tel.: (079) 341 05 24 Openingstijden shop en wasstraat: ma. t/m vrijdag 06.00 - 22.00 uur za 08.00 - 22.00 uur Na deze tijden kunt u tanken door gebruik te maken van onze 24 uur service door middel van uw pinpas. bij minimaal 20 liter brandstof. Willi Chinees Oriëntaals Restaurant Presenteert u met trots: De Gouden Wok's WOKBUFFET Alles wordt bereid waar u bij staat!! Zoveel als u maar wenst! WEEK 25 M v Wij maken onder andere Hospitality Units, met name in de racerij (o.a. voor Formule 1) en hoogwaardige Medische Units. Lamboo heeft in haar bijna 45 jarige bestaan een naam neergezet in het op maat bouwen van carrosserieën, dit geldt zowel voor de nationale als de internationale markt. Lamboo Specials en de andere Lamboo-bedrijven, met ruim 120 vakmensen in dienst, zijn informeel, service- en kwaliteitsgericht. Omdat wij hard groeien en graag dezelfde kwaliteit willen blijven leveren zijn wij op zoek naar: Wat ga je doen? Het afwerken en afbouwen van verschillende carrosserieën en carrosseriedelen; Het bewerken en verwerken van kunststof, hout, metalen en het monteren van accessoires, belichting, interieur, trappen, e.d. Wat heb je al gedaan? Technische opleiding, eventueel aangevuld met een opleiding tot carrosseriebouwer; Goede kennis van tekeninglezen; Enige tijd gewerkt in het carrosseriebedrijf of in interieur- /exterieurbouw; Passen deze kreten bij jouw? Technisch inzicht Zelfstandigheid Een goede motivatie en enthousiasme Stressbestendig Kunnen improviseren •De wil om een mooi stuk werk af te leveren. Wat moet je willen? Een uitdagende werkkring waarin iedere keer unieke producten worden geproduceerd en afgeleverd. Een werkkring met een informeel karakter waar stuk voor stuk vakbekwame collega's resultaatgericht werken met een verbondenheid en verantwoordelijkheid voor het eindproduct. Een arbeidsvoorwaardenpakket dat past bij jouw profiel. Spreekt dit alles je niet aan? Laat dan gauw jouw kans voorbij gaan en lees rustig verder in deze krant. Spreekt het je aan? Maak dan snel een afspraak om te komen kijken naar een fantastisch bedrijf, met geweldige mensen en de baan die wij wellicht voor jou hebben. Als je belt vraag dan naar Lieke Geraedts, schrijven doe je naar het onderstaand adres: Lamboo Specials BV Koperstraat 40 2718 RE Zoetermeer Tel: 079 - 363 44 44 Fax: 079 - 361 00 03 e-mail: lieke@lamboo.nl Nog niet helemaal overtuigd? Kijk dan op onze website www.lamboo.nl voor dat laatste duwtje of bel voor meer informatie. Dan nog niet overtuigd kun je alsnog verder met je krantje. nl'Pi maandag t/m donderdag immy. fetridagen vrijdag dm zondag Tongfilet. Garnalen. Ossenhaas, Kii>filet. Saté. Vele soorten verse groenten, Vers fruit; Salades en nog veel en veel meer Frankrijklaan 2- 2391 PX Hazerswoude dorp, International Trade Centre bij Boskoop www.degoudenwok.com Voor reservering en inlichtingen: Tel.: (0172) 23 24 63 - Fax: (0172) 21 70 28

Hart van Holland | 2002 | | pagina 5