12 13 Eerste paal 'Moerstate' in Moerkapelle Kaarten bij Zang en Kleur Vrouwen van Nu naar Xotus Bibliotheek start uitleen DVD's j De Stormvliegers Open dubbel- en mix toernooi bij Love '70 in Koornmolengat Wandelen CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Aanbiedingen geldig donderdag 27 juni Beachvolleybal in Oud Verlaat Zie pagina 10 r fdTtie zevenhuizen- unERKAPELLE NESSELANDE 25e jaarganc nummer 979 26 juni 2002 Duitse biefstuk 4 halen/3 betalen Aardbeien hollands 500 gram van 1,99 voor 1,49 AH patates frites 2 halen/1 betalen ..van 2,16 voor 1,08 Vers uit eigen oven: Pain de Mediterranee 2 halen/1 betalenvan 3,44 voor €1,72 Negen 3-kamer appartementen Zie pagina 15 Zie pagina 17 D E Z E W Echtpaar Smit 55 jaar getrouwd HART VAN H Kees Korving verlaat Arnoldus van Os KIJK OOK OP WWW.HART-VAN-HOLLAND.NL STUDIO Zevenhuizen - Zang en Kleur orga niseert vrijdag 28 juni vanaf 20.00 uur een kaartavond in het clubge bouw aan de Zuidplasweg. leder een is welkom. Moerkapelle - De Vrouwen van Nu, afdeling Moerkapelle, brengen vrijdag 12 juli een bezoek aan Xotus in Delft. Na de jaarreis, een zeer geslaagd bezoek aan de Flori- ade op 4 juni, is dit het laatste uit stapje van het seizoen. Opgave voor dit uitje kan tot 10 juli bij Diana Ham, telefoon 079- 5932419. Zevenhuizen - De bibliotheek van Zevenhuizen is gestart met het uitlenen van DVD's. Tegen een vergoeding van 2,25 kan een DVD voor een week uitgeleend worden. De collectie omvat vooral titels voor de jeugd, maar zal worden aangevuld met verfilmingen van literaire werken. Zevenhuizen - De 'Stormvliegers j deed zaterdag 22 juni, met 346 duiven mee met een concours vanuit Bourges, 574 kilometer. Om 7.00 uur werden daar 21.000 duiven gelost met mooi weer. Gestart met een windje in de rug kregen de duiven een hoge snel heid, wat in de buurt van Neder land wat minder werd door een westelijke wind. De eerste duif was voor C. Zweere om 13.42 uur met een snelheid van 85 kilometer per uur. C. Zweere had zijn duiven toch in goede vorm, want hij zag 6 van zijn 10 duiven terug in de prij zen. Uitslag: 1., 7. C. Zweere; 2. N. Koppenaal; 3. C. Nobel; 4, 8, 9, 10. Coby van der Hoek; 5. 6 D.C. Brem. Moerkapelle - Bij tennisvereni ging Love '70 wordt deze week het Open Linear Dubbel- en Mixtoer- nooi gespeeld. Er worden dames-, heren- en gemengd dubbelpartij- en gespeeld in de categorieën 6, 7 (-5+) en 8 (25+). Voor de gemengd dubbel 6, heren dubbel b damesdubbel 7 (25+) geldt dat er gespeeld wordt in poules, waar hij uiteindelijk één team als win naar uit de bus komt. Bij de heren dubbel 8 (25+) en de herendubbel (25+) wordt in verschillende Poules gespeeld met in beide gevallen een finalewedstrijd tus- sen de poulewinnaars. De gemengd dubbel 7 (25+) speelt volgens het gebruikelijke afval- systeem. Alle finales worden gespeeld op zondag 30 juni op het Park de Wilde Veenen. De eerste paal werd niet geslagen, maar geboordeen nieuwe techniek voor wethouder Zijderhand. Moerkapelle - Wethouder Zijder hand sloeg, nee boorde, maan dag 24 juni de officiële eerste paal voor de realisatie van het appartementencomplex 'Moersta- ete' op de hoek van de Kerkstraat en de Dorpsstraat, in de dorps kern van Moerkapelle, tegenover de historische kerk. "Na de van der Linde-locatie, de nieuwbouw aan de van Swaanswijk- straat en niet te vergeten de renova tie van het zo mooi geworden dorps huis Op Moer levert dit nieuwbouw project een volgende bijdrage aan de revitalisering van Moerkapelle", zo zei Zijderhand na afloop van de officiële handeling. Zevenhuizen - Onder leiding van gid sen van natuur- en vogelwacht Rotta wordt vanaf 28 juni iedere vrijdag avond een wandeling gehouden door het natuurreservaatje het Koornmo lengat. Voor meer informatie: zie pagina 10. En er staat meer op stapel voor de dorpskern, zoals de realise ring van starterswoningen aan de Jhr. van der Weistraat, de bouw van een aantal woningen aan de Oranjestraat en op de voormalige NAM-locatie. Zijderhand: "De ge meente doet haar best om ook Moerkapelle voldoende leven in te blazen. Wij realiseren ons dat al deze projecten zeer hard nodig zijn om het wonen en werken in Moerka pelle op een aanvaardbaar niveau te houden." Appartementencomplex 'Moerstae- te' bestaat uit een begane grond en twee verdiepingen die zijn verdeeld in negen appartementen. De 3- kamer appartementen zijn ruim van opzet en hebben een balkon. Enkele appartementen hebben een extra terras. Het appartement op de bega ne grond is, naast een woning, ook geschikt als bedrijfs- of commerciële ruimte. Op de begane grond bevinden-zich de afgesloten en overdekte parkeer plaatsen. De appartementen worden ontsloten door een entree die is voorzien van een lift. De centrale entreedeur is vanuit de appartemen ten te openen door middel van een videofooninstallatie. Revitalisering De revitalisering is een samenwer king tussen de gemeente en bedrij-, ven waarmee invulling en uitbrei ding wordt gegeven aan de woning- behoefte en uitbreiding mogelijk maakt van een winkelbestand. De verkoop van de appartementen geschiedt door Perdijk Makelaardij te Zevenhuizen en Van 't Hof Makelaardijk te Waddinxveen. De oplevering is volgend jaar zomer.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 1