I LUI E SANDERS I té? BERICHTEN Informatie en innovatie centraal op Plantarium JJPT 010 - 5222790 Hart van Holland BROUWER DE KONING Opbrengst Maag Lever Darm-collecte deHaij van der Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Willem Timmerman Óf t UITVAARTVERZORGING Kindertoneel V.O.O. Hart van Holland 3 juli 2002 lieberichten TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o,a,: Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk (yj®_ dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch E-mail: info@advocatenkantcjoksandeks.nl UITV, Ö^BRZORGING Benthuizen - 3 B' Hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 29.000 exemplaren :l» ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Met grote verslagenheid geef ik u kennis van het plotseling I overlijden van mijn lieve man in de leeftijd van 65 jaar. D.J. Timmerman-Spreij 30 juni 2002 Asterstraat 36 - 2761 GR Zevenhuizen Een korte samenkomst zal worden gehouden vrijdag 5 juli om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Boskoop Inbraak: In een woning aan de Rei- nette is vrijdagnacht 28 juni inge broken. Men is binnengekomen door gaatjes te boren in een kozijn. Ver volgens heeft men autosleutels mee genomen waarmee de zilverkleurige BMW X5 is gestolen die voor de woning stond. Ongeval: Een 44-jarige vrouw uit Someren heeft zondag 30 juni een boete gekregen. Zij reed vanaf het Raadhuisplein de Zijde op en liet daarbij een 18-jarige bromfietser uit Boskoop niet voorgaan. Het Raad huisplein is ten opzichte van de Zijde een uitrit. De bromfietser had enkel schaafwonden aan hoofd, kin, handen een borst. De Somerse is voor controle naar het Groenehart ziekenhuis gebracht. Zij kon na behandeling weer naar huis'. Waddinxveen Kop-staart aanrijding: Bij een kop- staart aanrijding op donderdag 27 juni op de Coenecoopbrug raakten drie voertuigen betrokken. Een 21- jarige bestelbusbestuurder uit Gouda reed omstreeks 8.50 uur over de Coenecoopbrug komende vanuit de richting Gouda. Voor hem in dezelfde richting reden een 36-jarige automobiliste en een 56-jarige auto mobilist uit zijn woonplaats. De bestuurder van de bestelbus zag te laat dat de voertuigen voor hem afremden. Hij kon niet tijdig zijn voertuig tot stilstand brengen waardoor hij tegen de automobiliste voor hem botste. Zij botste vervol gens tegen de 56-jarige Gouwenaar. Deze werd met onbekend letsel overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. De Goudse werd met vermoedelijk nekletsel overge bracht naar hetzelfde ziekenhuis. Zevenhuizen Verkeersongeval: Bij een verkeerson geval op donderdag 27 juni omstreeks 17.30 uur raakten een 47- jarige motorrijder uit Capelle aan den IJssel en een 52-jarige automo bilist uit Zoetermeer betrokken. De motorrijder reed over het Noordein de komende vanaf de Rijksweg A12. Met het vermoeden dat de spoorbo men gesloten waren passeerde hij links een stilstaande file. Vanaf het terrein bij de volkstuinen reed ech ter de automobilist het Noordeinde op. De bestuurders waren elkaar al zo dicht genaderd dat een aanrijding niet meer te voorkomen was. De motorrijder kwam hierdoor ten val en is ter plaatse onderzocht door ambulancepersoneel. De motorrij der had last van een been. Rijden onder invloed: Op vrijdag 28 juni om 23.30 uur is een 37-jarige man uit Barneveld aangehouden op de Rijksweg A12 zuidbaan ter hoog te van Zevenhuizen ter zake het rij den onder invloed van alcohol. Sur veillerende agenten zagen de man al slingerend rijden. Ter controle op de alcohol hebben de agenten de man laten stoppen en staande gehouden. De automobilist werd aangehouden en overgebracht naar het bureau waar de man 630 ug/1 blies op het ademanalyseapparaat. Bij controle bleek de auto waar de man in reed niet verzekerd te zijn. Het rijbewijs van de man is inbeslag genomen. De man kan een proces-verbaal tege moet zien voor het rijden onder invloed van alcohol en voor het onverzekerd rijden. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten ^^^^^^^^odici^^anvraa^beschikbaar^^^^^^^^^^^^^^ ^venhuizen-Moerkapelle - In de Maag Lever Darm Week van 18 tot met 22 juni vond de collecte Plaats van de Maag Lever Darm nchting. De opbrengst in Moerka- P bedroeg €376,19, in Zeven huis en was dat €869,66. organisatie bedankt gevers en ectanten voor hun medewerking. De A f) V O C A ÏZ~ A Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren 1 NTEKNET: WWW. ADVOCATENKANTOOKSANDERS.NL DE LEI'ELAAK 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 i Emmapark 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Informatie en innovatie staan cen traal op de 20e editie van de inter nationale vakbeurs voor de boom kwekerij Plantarium 2002. Planta rium is opnieuw volgeboekt met zo'n 240 deelnemers op 15.000 m2. De deelnemende bedrijven komen behalve uit Nederland, uit België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Israël, Italië en Polen en ook bui ten Europa, namelijk uit Canada en China. Ónder de toeleveringsbe drijven bevinden zich buitenland se deelnemers. Ook zij zien Planta rium als de springplank naar de Europese boomkwekerijmarkt. Plantarium 2002 wordt gehou den van woensdag 21 tot en met zaterdag 24 augustus in het Plantariumgebouw op het Interna tional Trade Centre Boskoop- Hazerswoude. Er wordt een breed aanbod getoond, van uitgangsmateriaal tot bomen en heesters in de zwaardere maten. Belangrijk zijn ook de nieuwigheden en innovatieve producten die wor den getoond. Innovatie volop, niet alleen van kwekerszijde maar ook uit de hoek van de toeleveringsin dustrie. Plantarium anticipeert op de wen sen van deelnemers en bezoekers voor een kwalitatief hoogwaardige en commercieel interessante beurs. Alle doelgroepen wordt, elk in de eigen interessesfeer, veel interes sants geboden. Doelgroepen De indeling van de beurs is dit jaar gebaseerd op de bezoekersdoel groepen. Het wordt de bezoeker nu heel gemakkelijk gemaakt om snel de bedrijven te zoeken die de door hem producten of diensten aanbie den. De deelnemers zijn nu gegroe peerd op de hoofdonderdelen uit gangsmateriaal, retail, directe ver koop (zoals cash carry en andere bedrijven die op de "daghandel" zijn gespecialiseerd), veilingen en de techniek en diensten. Het motto van Plantarium 2002: "Plants (y)our business wordt op deze manier zeer concreet gemaakt. Nieuwigheden en noviteiten Aan de nieuwigheden en noviteiten wordt veel aandacht besteed in het zogenoemde "Businesscentrum". De nieuwigheden worden met meerdere exemplaren per plant tentoonge steld. Ze zijn niet meer alleen voor zien van de naam, maar ook van een beschrijving. De bezoeker kan deze beschrijving ook meenemen, zodat er een waardevolle documentatie van de nieuwigheden voor hem wordt verzorgd. Ook noviteiten op het gebied van machines en uit rusting voor de boomkwekerij en aanverwante bedrijven staan hier in de schijnwerper. Europaplein Direct bij de ingang van de grote beurshal is het Europaplein. Hier is ook het "Business Centrum". Aan dit plein presenteren zich de boomkwe kerijorganisaties van een aantal lan den. De Belgische exporteursorgani satie Belbex presenteert zich er, evenals organisaties uit Duitsland, Frankrijk, Italië, Polen, Spanje en Nederland. Ook Tsjechië wordt hier verwacht. Op die manier kunnen de bezoekers de voor deze landen repre sentatieve producten zien en nuttige contacten leggen. Vorig jaar had dit voor de eerste maal op deze manier plaats en dat is goed bevallen. Keuringen Ook dit jaar hebben er keuringen plaats. De standkeuring wordt ver zorgd door de gerenommeerde Vaste Keurings Commissie VKC. Elke stand wordt gekeurd op kwaliteit van het gepresenteerde product. Indien de deelnemer dit aangeeft wordt de stand bovendien gekeurd op de wijze waarop de "boodschap" wordt gebracht. De derde keuring omvat de totale presentatie van de stand. Uit het totaalresultaat van deze drie keuringen wordt het totaalcijfer bepaald. Naast de standkeuring kan de deel nemer zich aanmelden voor de nieuwighedenkeuring. Deze wordt traditiegetrouw verricht door de keurmeesters van de daartoe zeer gekwalificeerde Koninklijke Vereni ging voor Boskoopse Culturen. Uiteraard moeten alle ingezonden nieuwigheden en innovatieve pro ducten aan de eisen van het regle ment voldoen. Aan de nieuwighe denkeuring kan ook door niet-deel- nemers worden meegedaan. Wie de collectant gemist heeft, kan zijn/haar bijdrage storten op giro 2737 ten name van de Maag Lever Darm Stichting te Nieuwegein. Voor inlichtingen: 0900-2025625, op werk dagen van 14.00 tot 17.00 uur. t.k. voortent oml. 9 mtr. kunstst. i.pr.st. luifel, m. zijwand; nw. €275,- 0172-216368 Zevenhuizen - De toneelgroep van de Vereniging Openbaar Onderwijs voert vrijdag 5 juli de jaarlijkse kin dertoneeluitvoering op voor leerlin gen van de groepen 3 tot en met 6 van beide openbare scholen in de gemeente. De uitvoering wordt gehouden in dorshuis Swanla. 's Ochtends zijn de leerlingen uit de groepen 3 en 4 van 't Reigerbos en de Burg. I.J.P. Keijzerschool welkom, 's Middags is dat het geval voor de groepen 5 en 6. Opgevoerd wordt het toneelstuk "Florian en het Won- derflesje". Het toneelstuk speelt zich af in het paleis van de koning, een minister probeert de koning af te zetten en zelf de macht te grijpen. Een zigeunerin brengt de koning een drankje dat hem ziek maakt. Lakei Florian, een vriendje van de prinses, ontdekt echter de snode plannen. Een wonderdrankje maakt hem onzichtbaar en zo ontdekt hij wat er gaande is. Als de koning dit drankje inneemt, ziet hij alles in en zo loopt deze gebeurtenis toch nog goed af. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Dc Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhock Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3