SANDERS I T I E 1 Overlast en jongeren vragen opnieuw aandacht Tennis: Open Jeugdtoernooi of gevonden? Hartvan Holland bi6 BROUWER DE KONING BERICHTEN Uitvaartverzorging van den Boaerd J!pf 010 - 5222790 TEL. 0182-615055 3 GROTE BEGONIA'S 2 6,- ORGENZlOfï Hart van Holland 28 augustus 2002 pagina 3 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk lyV dag en nacht bereikbaar bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch ivl t Opbaargelegenheid 0.0.; UITV. BRZORGING Benthuizen - 3 B' Hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken UITVAARTVERZORGING grote potchrysanten en cyclamen geen koopavond \s\\l//^/' f ge Vermist: Gevonden: 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook riiuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvoile begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet is onze zorg Bcgrafenisverzorging voor Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen sedert 1962 Ujtvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten ^^^^^^^^CodiciHtjMtanvraa^eschikbaan^^^^^^^^^^^^^^^ Aardbeiplanten N.A.K. gekeurd in soorten. En alles voor de groentetuin, o.a.: kool, prei, sla, andijvie, ook voor glascultuur enz. Winterharde violen. Erica winterbloei MESTSTOFFEN - turfmolm, tuinaarde: 5 zakken voor 2 5,- Bloembollen - droog haardhout VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 KWEKERIJ fit Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of buisadres mogelijk, ook buiten kantooruren E-MAII.: INFO@ADVOCATENKANTOORSANDERS.NL Internet*: www.advocatf.nkantoorsanders.nl df Lepelaar 4 Emmapark 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haa<; Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Zevenhuizen Auto rijdt door na ongeval: politie zoekt getuigen: De politie is op zoek naar getuigen van een onge val op de Zuidelijke Dwarsweg ter hoogte van het spoor op donder dag 25 juli rond 18.00 uur. Een 18- jarige jongen uit Waddinxveen reed op zijn scooter in de richting van Waddinxveen. Een grijze Honda Civic reed hem tegemoet en stuurde de kant van de Wad- dinxvener op. Deze probeerde de auto te ontwijken en viel hierdoor in de berm. Hij liep vele schaaf wonden en mogelijk een hersen schudding op. De auto is vervol gens doorgereden en is ondanks een zoektocht van de politie niet meer gevonden. Verschillende getuigen hebben het slachtoffer direct na het onge val geholpen. Deze waren echter al vertrokken voor de politie ter plaatse kwam. Graag wil de politie in contact komen voor hun ver klaring over het ongeval. Zij kun nen zich melden bij de politie in Waddinxveen of de politie van Waddinxveen bellen via 0900-8844 (lokaal tarief)- Politie neemt speelgoedpistool in beslag: De politie heeft donderdag 22 augustus een speelgoedpistool in beslaggenomen. Het pistool, waarmee plastic balletjes worden afgeschoten, lijkt dusdanig op een epht pistool dat het onder de vuurwapenwet valt. De politie kreeg een melding dat een groep kinderen op een schoolterrein een pistool bij zich zou hebben. Toen de politie poolshoogte nam, bleek het pistool van een 14-jarige jon gen uit Zevenhuizen te zijn. Hij verklaarde het speelgoedpistool tijdens vakantie in Kroatië te heb ben gekocht. De jongen heeft afstand gedaan van het wapen. Rijden zonder rijbewijs: Op zondag 25 augustus om 21.00 uur zagen surveillerende agenten op de Tweemanspolder in Zevenhuizen een automobilist voor en achter uit rijden vanuit een parkeer plaats. Gezien dit vreemde rijge drag hebben de agenten de bestuurder aangesproken en roken een alcohollucht. De man blies op de alcoholtester een A- indicatie en werd aangehouden en overgebracht naar het bureau. Op het bureau blies de 22-jarige bestuurder uit Den-Haag 350 Ug/l.Bij controle bleek da man geen rijbewijs te hebben. Hij heeft inmiddels een proces-verbaal gekregen. Waddinxveen Met auto over de kop: Een 23-jarige vrouw uit Waddinxveen is op vrij dag 23 augustus rond 18.55 uur met hoofd- en beenletsel overge bracht naar het Groene Hart Zie kenhuis in Gouda nadat zij op de Zwarteweg met haar auto over de kop was geslagen. De vrouw week op de Zwarteweg met haar auto uit voor een overstekende kat. Zij raakte een in de berm liggend betonblok en sloeg vervolgens over de kop. Door Karin Heeren Zevenhuizen - Begin juli werd de regio opgeschrikt door het bericht dat vier jongeren uit Zevenhuizen waren gearresteerd op verdenking van auto-inbraken en berovingen op straat, diefstal van (brom-)fiet- sen en diefstal uit verenigingen. Een vijfde jongere afkomstig uit Rotterdam kwam van oorsprong ook uit Zevenhuizen en werd ook in bewaring gesteld. Inmiddels zitten deze jongens nog in bewaring in afwachting van hun proces. De politie was na een groot aantal auto-inbraken in de nacht van 8 op 9 maart in de gemeente Zevenhui- zen-Moerkapelle een onderzoek gestart waarna de verdachten kon den worden aangehouden Per 1 september is de jongste, 15 jaar oud, geschorst zodat hij school kan hervatten. De andere vier blijven in bewaring gesteld tot in ieder geval 18 september, waarna de officier van justitie zal besluiten over de verlenging tot aan het proces. Met het arrest van deze groep jongeren, van 15, 16 18 en 21 jaar oud werden ongeveer vijftig zaken opgelost, vooral een grote hoeveelheid auto inbraken. Geheel los van bovenstaande feiten is de regelmatig terugkerende over last in de kern Zevenhuizen. Omwonenden van het Raadhuis plein en Dorpsstraat klagen regel matig over overlast door jongeren. Regelmatig is dit in combinatie met drankgebruik. Groepen jongeren gebruiken extreem veel alcohol en gaan vervolgens al lallend en bral lend door het dorp. De pasjesrege ling bij de discotheek La Baraque blijkt in de praktijk moeilijk te con troleren, zeker in de zomerperiode als er veel vakantiegangers in de regio zijn. Eigenaar van La Bara que, de heer Ben Verburg, is inmiddels begonnen met het strak ker aantrekken van de regels. De wijkagent van Zevenhuizen doet een beroep op iedereen die over last ervaart: doe gelijk een melding indien er sprake is van veel over last. Alleen als er overlast gemeld wordt kan de politie reageren. Naast het doen van een belangrijke melding doet wijkagente Jennie Kah nog een dringend beroep op ouders van jongeren die op stap gaan: "Hou in de gaten wat uw kin deren doen. Veel ouders geloven gewoon niet dat ook hun kind dron ken over straat loopt en kijken dan ook vervolgens niet. Dan zijn ze uit het zicht en dan moet de controle alleen van de politie komen en dat is geen haalbare kaart. Ouders spe len een belangrijke rol bij het voor komen van overlast. Vooral ten gevolge van overmatig drankge bruik wordt veel overlast veroor zaakt, zoals vernieling en geweld." Zevenhuizen - Het 3e Peugeot Open Jeugdtoernooi van Tennisclub Zevenhuizen is een sportief succes geworden ondanks het slechte weer. In totaal hebben 86 deelnemers 183 wedstrijden gespeeld. Het toernooi begon met veel zon op maandag. Door de extreme regenval op dins dag moest op woensdag, donderdag en vrijdag tot laat in de avond wor den doorgespeeld om de finales op zaterdag te kunnen spelen. Op zaterdagochtend werd de organi satie wederom geconfronteerd met extreme regenval. Al snel werd besloten de finales- in het tennis- en squashcentrum van Moerkapelle te gaan spelen. Van elf uur in de och tend tot half tien 's avonds is er gestreden voor de hoogste eer per leeftijdscategorie. Rond de klok van tien uur konden toch de prijzen in het eigen clubhuis door hoofdspon sor Klaas Schmidt worden uitge reikt. De volgende spelers en speel sters hebben de eerste en tweede prijs veroverd. Jongens enkel t/m 8 jaar le Kevin Straver, 2e Joel de Jong; Jongens enkel t/m 10 jaar le Scott v. Capel- len, 2e Zeb Jonker; Jongens enkel t/m 12 jaar le Lars Janson 2e Sven Romijn; Jongens enkel t/m 14 jaar le Nick Verstegen, 2e Martijn van de Meer; Jongens enkel t/m 17 jaar Nick Verstegen, 2e Martijn van der Meer; Meisjes -enkel t/m 8 jaar le Adeoda- tus Admiraal, 2e Mandy-Joy Wage- maker; Meisjes enkel t/m 10 jaar le Chantal Geers, 2e Adeodatus Admiraal Meisjes enkel t/m 12 jaar le Jill Delgado, 2e Chantlal Geers; Meisjes enkel t/m 14 jaar le Jill Del gado, 2e Laura Brouwer; Meisjes enkel t/m 17 jaar le Marisa van Rijs, 2e Laudry van de Meer Boskoop Frontale aanrijding: Op vrijdag 23 augustus rond 17.40 uur ontstond op de Snijdelwijklaan een aanrij ding. Een 51-jarige automobilist uit Boskoop botste frontaal op een 31-jarige automobiliste uit Boskoop. De vrouw raakte daarbij liep daarbij nek- knie- en rugletsel op. Zij werd overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. De man bleek onder invloed van alcohol te verkeren. Aan het politiebureau deed hij een ademanalyse. De uitslag daar van was 585 ug/1. Boven de in het verkeer geldende limiet van 220 ug/1. De politie vorderde het rijbe wijs van de verdachte in en maakt proces-verbaal tegen hem op. Stichting AMfVEDI. Kosteloze registratie vermiste en gevonden huisdieren. Hulppost 3B-Hoek- Zevenhuizen/MoerkapeUe. In week 34 (19 tot 26 augustus) wer den de volgende vermiste /gevon den huisdieren geregistreerd: - Labrador, zwart, reu, Recreatie de Rottemeren, Bleiswijk. - Kater, rood gestreept met witte kin, bef (en tenen? zwart band je met koker en magneet voor kattenluik, Vijverlaan Waddinx veen. - Kater, zwart/wit, zwarte vl.band met magneet en halve naamko- ker. Jan Dorrekenskade, Wad dinxveen; - Kater, rood/wit, Zuidelijke Dwarsweg, Waddinxveen; - lapjespoes, rose bandje met bel, Sportlaan, Benthuizen. Iedereen die vragen heeft of infor matie kan geven kan bellen naar Stichting Ainivedi Hulppost 3B- Hoek/Zevenhuizen-Moerkapelle, telefoon 010-5121937. Wie is Gazelle fiets kwijt? Gevonden in Moerkapelle 079 - 593 27 72 Gevonden Zonnebril met leesgedeelte in doos Calvin Klein af te halen op het post agentschap Zevenhuizen Hé jij daar!!! kom je ook naar de jeugd- week? De laatste week van de vakantie. Tot dan! Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slui tingstermijn ad verten ties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3