De klasgenoten van Oud Zevenhuizen-Moerkapelle r de Alpha-cursus SMA Zoekt u een drukker, of een partner in drukwerk? Molenviergang in de schijnwerpers m Alpha pagina 16 Hart van Holland 18 september 2002 ZEVENHU IZEN MOERKAPELLEji www.alpha-cursus.nl een zoektocht naar de zin van het leven Wat is de zin van het leven Wat gebeurt er als we sterven Wat heeft Jezus met ons leven te maken Geneest God vandaag ook nog Als u met één of meer van deze vragen rondloopt, dan is de Alpha-cursus iets voor u I De Alpha-cursus start binnenkort in verschillende kerken 25/9 26/9 25/9 (wo) NHK Zevenhuizen, Ad van Heij- ningen, tel. 0180-633784, locatie: Her vormd Centrum, Dorpsstraat 156, aan vang 20.00 uur (do) NHK "de Rank" Waddinxveen, Hans Luijendijk, tel. 0182-634999, locatie: Burg. Trooststraat 18, aan vang 19.00 uur (start met maaltijd). (wo) NHK Waddinxveen, Arjan Reijm, tel. 0182-630539, locatie: "Het Anker", Kerkweg 232 (achter Brugkerk), aanvang 18.30 uur (start met maaltijd). uw partner in drukwerk Vorige keer De klassenfoto van de vorige keer heeft één reactie opgeleverd waardoor nu nagenoeg alle kinderen op deze foto van een naam zijn voor zien. De foto van de vorige keer stamt uit 1924, is van de openbare lagere school te Moerkapelle en genomen voor de school op de Moerkapelse Zijde. Alle leerlingen uit het betreffende schooljaar staan op de foto. Op de bovenste rij van links naar rechts: Trijntje Hertog, Ma Hertog, Annie de Loos, Jenneke Breedijk, Gré Breedijk, Liesbeth Huisman, Gon Bakker, onbekend, Mijntje van Helden, Maartje Hertog, Marie Hertog en Ant Immerzeel. Op de tweede rij van links naar rechts: juffrouw Torreman, Antje Huisman, Ploon van Helden, Huibje Verbeek, Teuntje van Marie, Pauline van Leeu wen, Marie Zijderhand, Anna Her tog, Pietje Hofman, Pietje Monster, Marie Tamerus, Corrie Huisman, Jenneke Hertog, Mijntje Hertog, Mien van Tilburg (iets hoger in de rij) en Mas Bik. Op de derde rij van links naar rechts: het dienstmeisje van meester Emeis, Ruitenburg?, Lena de Knegt, Neeltje de Knegt (boven), Dirk Verbeek (beneden), Boevé, Jan Boevé, onbekend, Freek Boevé, Arie Monster, Herman de Bor (weer iets hoger in de rij), Hugo vd. Spek, Jan Streng, Wim Boevé, Tho mas Brouwer, Hugo Nieuwland (nog iets hoger in de rij) en meester Emeis. De onderste rij van links naar rechts: Huig de Knegt, Henk Bree dijk, Jan? van leeuwen, Henk Streng, Wout Immerzeel, Thijs van Erk, de Bor?, Jan Verheul (iets hoger in de rij), Jan de Bor, Geert de Wilde, Jaap de Wilde, Cor Boevé, Harry Nieuw land, de dochter van meester Emeis en Jan Ottevanger (staande). Deze keer Deze keer een prachtige klassenfoto uit 1930 van de christelijke lagere school de Nessevliet te Oud Verlaat. Alle namen zijn bekend, maar voor correcties en/of aanvullingen kan men altijd contact met Pim van der Zalm opnemen. Op de bovenste rij van links naar rechts: Leendert Kar- reman, Albert Karreman, Janus (Adrianus) Jongeneel, Kees (Corne lls) Ooms, Huibert Bos, Cornelis Karreman, Herman(us) Karreman, meester (Fokko) Keijzer en Pieter Ooms. Op de tweede rij van links naar rechts: juffrouw (Johanna) Heu- velink, Paulien Jongeneel, Josien van der Dussen, Henk (Hendrik) Hordijk, Sijgje van Vliet, Corry (Cor nelia) Ooms en Maria Bos. Op de derde rij van links naar rechts: Jans (Jannetje) Nieuwland, Leny (Helena) Molenaar, Corry (Cornelia) Karre man, meester (Arie) van Kooten, Mary (Marrigje) van der Dussen, Maria Karreman en Cor (Cornelis) van der Dussen. Op de voorste rij van links naar rechts: Jans (Jannet je) Bos, Johannes Bos, Cor (Corne lis) Bos, Leendert Karreman en Maria Post. Van iedere gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs vermeerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zeven huizen/Moerkapelle Van oude klassenfoto 's in uw bezit en van voor 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties, het liefst tus sen 20.00 en 22.00uur, naar Pim van der Zalm: 0180 - 633077. E-mailen kan ook: wvdzalm@box.nl Zevenhuizen - De molenaars van de molenviergang in de Tweemanspol der zetten de molens een drietal avonden op in de schijnwerpers en wel op 24, 25 en 26 september van zonsondergang tot ongeveer 22.01) Als het weer het toelaat zullen zij de laatste avond de molens ook laten draaien. Aan dit evenement is door de vere niging Molenvrienden in het Rotte- merengebied een fotowedstrijd gekoppeld. Voor meer informatie 06-53385372. De bovenmiddelmolen bij zonsondergang foto archief J. Ottevanger. Informatie-avond: woensdag 18-9 om 20.00 uur Informatie-avond: woensdag 18-9 om 19.30 uur U K K E R I J i /v'-Tvi - taat uw organisatie voor kwaliteit? Dan zijn wij de juiste partner voor u! Wij onderscheiden ons van andere drukkerijen door vanaf het begin tot de eindfase mee te denken met u als kiant. Waar nodig, kunt u in samenspraak me! ons de order te alien tijde aanpassen. Alles met één doel, KWA LITEIT! mdat drukwerk het visitekaartje van uw bedrijf is, stellen wij zeer hoge eisen aan de ver vaardiging daarvan. Wij kennen het belang van de uitstraling van uw bedrijf ais geen ander, oor de goede samenwerking tussen de verschil lende afdelingen komt er een uitstekend product tot stand. Een product dat geheel is toegespitst op uw persoonlijke wensen met daarbij een goed advies over de verschillende grafische mogelijk heden. Bel dan 0180-632289 voor meer informatie. Etviswó.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 16