Onverdiend verlies Groeneweg Weer winst g-elftal Be Fair Rolling'90 naar WK Kwiek start met winst [Weer geen spelbreker tijdens de Pater-toernooi Rowah toont vechtlust Succesvol trainingsweekend Nesselande Langs de velden van W.S.E. Moerkapelle lijdt thuisnederlaag Moerkapelles jeugd blijft punten halen Hart van Holland 25 september 2002 pagina 19 Voetbal Voetbal Zevenhuizen - Trainer Hazebroek gaf het voor het begin van de competi tie al aan. Het verschil tussen 4e en 5e klas zal onder andere de kwaliteit van de spitsen van de tegenstander zijn. Hij lijkt daarin gelijk te krijgen. Was het verleden week Haastrecht dat bij de 'eerste kans doel trof, nu scoorden de aanvallers van Dilet tant 3 keer uit vier doelrijpe kansen. Groeneweg was, met uitzondering van het laatste kwartier in de eerste helft, de veel beter voetballende ploeg. Toch gingen de Zevenhuize- naren met lege handen weg uit Krim pen. Direct in het begin van de wed strijd had Groeneweg moeten sco ren. Dennis van Vliet had de mooiste kans. Na het enige slippertje van de doelman plaatste hij de bal net naast de verkeerde kant van de paal. Na een half uur nam Dilettant de wedstrijd over en prompt scoorde zij tegen de verhouding in. Groene weg kwam echter net voor de rust terug in de wedstrijd door een prachtig doelpunt van de goed spe lende Rick van Yperen. De meege reisde supporters waren al richting de kantine toen spits Michel van Wattum de hele achterhoede van Groeneweg op het verkeerde been zette en met een prachtig doelpunt de voorsprong voor zijn ploeg op het scorebord bracht. Na de rust was het alles Groeneweg wat de klok sloeg. De ene na de andere aanval volgde op het doel van Dilettant. Het vleugelspel was goed verzorgd en zowel van Yperen als Stuurman kwa men diverse keren goed voorbij hun directe tegenstanders maar hun goede werk werd niet naar behoren afgerond. Een prima schot van Kevin Zijderhand, net naast, een goed ingeschoten bal van Maurice Eckhardt, op het laatste moment geblokkeerd en uitstekende reddin gen van de Krimpense keeper hiel pen Groeneweg niet aan de verdien de gelijkmaker. Tien minuten voor tijd kreeg de naar voren gestuurde Bart Eindhoven de mooiste kans van de wedstrijd. Volkomen vrij, onge hinderd en ongedekt, mocht hij op 5 meter afstand inkoppen. De keeper redde weer. Het zat er toen eigenlijk niet meer in. De bal wilde er maar niet in en dat Dilettant in blessure tijd de stand, door spits van Wat tum, op 3-1 bracht is jammer maar niet meer dan dat. Groeneweg had met name in de tweede helft voet ballend een groot overwicht. Dat beter voetballen niet altijd punten oplevert blijkt na deze wedstrijd. Zondag is er al de eerste sleutelwed strijd. Thuis moet aangetreden wor den tegen het puntloze SVS. Bij een overwinning kan het verschil in pun ten op 7 worden gebracht maar bij een nederlaag worden de zorgen groter. Om dit te voorkomen moet Groeneweg net zo voetballen als tegen Dilettant alleen moeten de kansen dan afgemaakt worden. Waddinxveen - Voor het G-elftal van Be Fair was het afgelopen zaterdag tijd voor de tweede wedstrijd in de g-competitie. Ditmaal was het Leidse UVS de tegenstander. Vanaf het fluitsignaal was het Be Fair dat de meeste kansen kreeg maar deze niet wist om te zetten in doel punten. Na 20 minuten was het Renee die Be Fair op 0-1 wist te brengen. Het grote verschil in kwaliteit werd nog voor rust tot uiting gebracht door nog tweemaal Renee. In de tweede helft hetzelfde spel- beeld. Een sterk aanvallend en vele kansen creërend ging Be Fair goed door wat resulteerde in twee doel punten van topscoorder Kevin. Uit eindelijk was het wederom Renee die zijn de vierde, en Be Fairs zesde, doelpunt wist te maken en de eind stand op 0-6 bracht. Het Be Fair G.elftal leidt na twee wedstrijden in de competitie met een alleszeggend doelsaldo van 15 voor en 0 tegen. Aanstaande zaterdag speelt Be Fair thuis tegen KRV uit Katwijk om 11.00 Tafeltennis Waddinxveen - Voor tafeltennis vereniging Kwiek is de competitie begonnen. Het eerste seniorente am en de jeugd komen uit in de regionale competitie Holland West (een samengaan van de afdelingen Den Haag, Rotterdam, Dordrecht en Gouda), De overige dertien seni orenteams spelen in de Goudse afdeling. Nieuwe telling De nieuwe puntentelling, die inter nationaal al werd toegepast, is nu [ook in de landelijke competitie inge voerd. Dit betekent dat een competi tiewedstrijd in het systeem 'best of five' wordt gespeeld, ofwel drie gewonnen games in een set van vijf games. In de game wordt niet meer tot 21 punten gespeeld maar tot 11 .(of meer, tot een verschil van 2 pun- !ten is ontstaan). De totale wedstrijd bestaat overigens nog steeds uit negen enkelspelen en een dubbel spel. Het eerste seniorenteam heeft de 1 competitie met 7-3 winst tegen hét Delftse DHC-2 geopend. Kwiek 2 I Tennis Waddinxveen - Tijdens het, vrijwel zeker, laatste mooie zomerweekend van dit jaar, werden de finales van het Makelaardij de Pater tennistoer- nooi gespeeld. Hier werden de 'open' dubbelkampioenschappen van Waddinxveen betwist onder per fecte weersomstandigheden. Slechts twee wedstrijden moesten worden verplaatst door wat regen. Het imago van dit toernooi dat het een regenachtig gebeuren betreft, wer den hier nier bewaarheid. Door de datum nog wat te vervroegen bleek de aantrekkingskracht ook toegeno men. Ongeveer 100 deelnemers uit a. Boskoop, Gouda, Hazerswoude en natuurlijk Waddinxveen zorgden voor levendige wedstrijden en veel Handbal ^addinxveen - Het dames 1 senioren team van handbalvereniging Rowah stond afgelopen zondag in de stro mende regen tegenover Oliveo2 uit 'jnacker. Rowah ging voortvarend van start. Na vijf minuten stonden zij met 3-0 voor. Na deze snelle start lie- vr f'j.(-"'veo echter terug komen tot bij rust. Na de thee kregen de oeschouwers een heel interessante tweede helft voorgeschoteld. Oliveo s'ng goed van start en nam de voor- Prong over 3-4. Mede door het bij- onder goede keeperswerk van Elise emeijer en de gelijkmaker van enske Krol vochten de dames van ™jwah zich terug in de wedstrijd en *^en 'angzij. Dat de Oliveodames en uiteindelijk gewonnen moesten b ven was de beloning voor Rowah. fji) wonnen met 5-4. ct tweede dames team moest aan- en tegen ETC uit Rotterdam. Ook hier was sprake van een Rowah team dat zich terug vocht in de wed strijd. Na een 2-3 achterstand bij rust, wisten de dames de punten in Waddinxveen te houden. Eindstand 7-5. Het junioren-A team moest zijn meerdere erkennen in Ventura uit Schiedam, eindstand 6-20. Het C- team kampte met een onderbezet ting toen zij aantraden tegen Snel- wiek uit Rotterdam. Het team moest de winst uit handen geven. Eind stand 11-8. Het D2 team moest haar wedstrijd spelen tegen TOG uit Ber- kel. Deze jongste telgen zijn goed op weg en worden per wedstrijd beter. Toch was het deze wedstrijd nog te vroeg voor een overwinning. Zij ver loren met 4-0. Het Dl-team behaalde zijn eerste overwinning van dit sei zoen. In Pijnacker wisten ze te win nen van Ollveö, met 5-7. Verloren 20-09: herenbril in bruine koker 0180-631581 Moerkapelle - Rolling'90 vertegen woordigt komende weekeind Neder land op het WK-Show en Formatierij- den in Duitsland. Deelnemers uit Europa, Amerika, Argentinië en China zullen proberen met de titel naar huis te gaan. Nog nooit kwam een Nederlandse vereniging uit bij zowel de Grote groep als bij het For matierijden. Er gaat dus geschiede nis geschreven worden en dat door een van de jongste verenigingen van Nederland. Rolling'90 bestaat 12,5 jaar en heeft al meerdere EK's en internationale wedstrijden achter de rug. De selectie op het EK was zwaar, het niveau van de deelnemen de verenigingen zeer hoog maar plaatsing voor het WK werd afge dwongen door de goede prestaties. 29 September tussen 7.00 en 9.00 uur vertrekt de bus richting Wup- pertal om de sportieve strijd aan te gaan met de andere landen. Volleybal opende, in de 2e klasse promotie, de competitie eveneens met een 7-3 overwinning, tegen Gouda-2. Kwiek 4 speelde, in de 2e klasse, tegen Kwiek 5. Ed Slappendel en Chris de Kogel (beiden 2 winstpartijen) en Leon Bouwman (3 winstpartijen) bleven het vijfde team met 8-2 de baas. Hans van der Drift wist met 2 overwinningen de uitslag nog enigs zins draagbaar te houden, Ad Stuur man en invaller Dick Krouwel kwa men niet tot winst. Verder was er winst voor Kwiek-8 (10-0 tegen het Nieuwkoopse TTVN-8), Kwiek-9 (6-4 tegen het Nieuwerkerkse NTTC-5). De jeugd heeft inmiddels de tweede ronde gespeeld. Het eerste team won vorige week van het Roelofa- rendsveense Rijnsoever 2. Afge lopen zaterdag kwam het Haagse Salamanders 2 op bezoek. Na een spannende wedstrijd, waarbij Jaap Cammeraat en Danny Vermeueln beiden twee keer wonnen en Peter Vermeulen een partij won, werd de eindstand 6-4 bereikt, mede dankzij winst in het dubbel van Peter en Danny Vermeulen. Rotterdam/Zevenhuizen - Het week end was druk voor Ortec.Nesselan de. Zaterdag werd in Zevenhuizen gespeeld tegen Bayer Wuppertal. Boogers kon over zijn gehele selec tie beschikken. De ploeg begon voortvarend maar de Duitsers kwa men goed terug en wisten de eerste setbinnen te halen. In de tweede set zette Boogers Luuk Backer in voor de van griep herstelde Sander Mul der. Deze set ging gelijk op en pas op het eind kon Nesselande de beslis sende punten binnenhalen (28-26). In de daarop volgende sets kreeg Nesselande meer grip op de Duitse aanvallen en kwamen meer in hun spel. Boogers kon iedereen inzetten en dat gaf geen verval. Met resp. 25- 18 en 25-20 werden deze sets gewon nen. Zondag werd een ander verhaal. Met nog vier andere ploegen werd een mini-toernooi gespeeld. Landste de/Zwolle beet de spits af tegen Bayer Wuppertal(2-1). Daarna kwam Nesselande in actie tegen het Duitse Moers. Hiervan werd nipt met 2-1 verloren. De vijfde ploeg kwam uit België Duvel Puurs en begon het toernooi tegen Zwolle(2-l). De vier de wedstrijd ging weer tussen Bayer Wuppertal en Nesselande, Wupper tal kon zich niet revancheren en ORTEC won met 2-1. Moers speelde nog tegen Landstede/Zwolle en wist daar geen set van te winnen. De Zwollenaren wonnen duidelijk met 3-0. In de afsluitende wedstrijd tus sen Nesselande en Duvel Puurs ging gelijk op. Sander Mulder kreeg van coach Boogers rust en de talentvol le Renzo Verschuren kon zijn opmaak maken Met een 2-1 over winning sloot Nesselande het toer nooi af. Zaterdag staat om 17.00 uur in Top sportcentrum Stad Rotterdam de oefenwedstrijd tegen Everbeur uit België op het programma. Zondag speelt Nesselande in Wuppertal tegen Bayer. Waddinxveen - W.S.E. Al boekte de 3e zege op rij. Een onvervalste hat trick in de 2e helft van Jaouad Assoulymani was de aanzet tot de 5- 0 overwinning tegen CVC Reeuwijk Al. W.S.E. BI leed een nipte (3-2) nederlaag bij Floreant BI. W.S.E. B2 ging strijden ten onder met 9-4 tegen Gouda BI. W.S.E. Cl pakte op inzet een punt tegen ccv Zwervers Cl. het werd 1-1. De meisjes junioren moesten in RVC'33 de meerdere erkennen. Uit slag 2-6. Bij de pupillen kon W.S.E. Dl net geen puntje binnenslepen tegen Woubrugge Dl. Het verloor met 3-2. D2 had er zin in tegen Olym- pia D4. Zij kwamen stralend thuis met een 2-7 overwinning. W.S.E. D3 moest het doen zonder verdediger Youri Heeren, die met een gebroken arm toe moest kijken hoe zijn team met 2-8 ten onder ging tegen RVC'33 D2. De E-tjes konden deze keer geen punten verzamelen. El moest tegen Diveo El een 4-3 nederlaag incasse ren. E2 kon weinig inbrengen bij ONA E2. Daar werd het 6-0. E3 gaf de punten aan Waddinxveen E3. uitslag 2-3. D F1 van W.S.E. kreeg flink op de broek van RVC'33 Fl. het werd 11-1. Daarentegen deed W.S.E. F2 het prima. Zij kwamen trots en voldaan terug met een 6-1 overwinning op Floreant F3. Tenslotte de allerklein ste: W.S.E. F3. voor hen was tegen stander ARC F9 een flinke maat te groot. Het werd 1-12. sportieve tennisstrijd. Door 'troos- tronden' kon iedere deelnemer ten minste tweemaal spelen. Op de laatste dag, vorige week zon dag, werden de finales van 17 onder delen gespeeld op tennispark de Woerd. Winnaars in de hoogste cate gorie en dus kampioenen van Wad dinxveen werden in de damesdub- bel: Brigitte Groenendijk en Mar- greet van de Werf, in de herendubbel Nico Kortenoeven en Ad Verkeij, in het gemengd dubbel Nico Kortenoe ven en Maureen Verwey. Na de prijsuitreiking door de voorzitter, zat het er voor dit jaar weer op voor de toernooileiding, dit keer onder aanvoering van Cock van Drielen. Moerkapelle - Door afgelopen zater dag thuis met 1-2 van Kamerik te verliezen leed Moerkapelle de 2e achtereenvolgende nederlaag en zakte daardoor naar het onderste deel van de ranglijst. Net als vorige week was de nederlaag wat ongeluk kig en onnodig, hetgeen opnieuw te wijten was aan een gebrek aan sco rend vermogen. Vooral in het eerste halfuur van de wedstrijd hadden de "Blauw-witten" een voortdurend overwicht en werd Kamerik kon stand op eigen helft gehouden. Pas in het laatste deel van die eerste helft kroop Kamerik wat uit haar schulp en was er sprake van min of meer twee gelijkwaardige ploegen. Tot uitdrukking in de score kwam dit niet, zodat de rust op 0-0 werd afgesloten. In de 2e helft ging het duel aanvankelijk opnieuw gelijk op. Tot grote kansen leidde dit evenmin. Optisch gezien leken de Moerkapel- lenaren wat sterker. Het meeste gevaar leverden de Kamerikse coun ters op. Het publiek was dan ook niet echt verbaast dat uit één van die counters de eerste goal ont stond. Na een misgreep op het Moerkapelse middenveld belandde de bal op links bij Nico Verheul die diagonaal prachtig uithaalde en de 0-1 aantekende. In het verdere ver loop van de wedstrijd probeerde de thuisploeg nog wel het duel een andere wending te geven, maar de echte overtuiging ontbrak. Eenmaal zag Rob van Leeuwen z'n kopbal rakelings naast gaan. Enkele minu ten voor tijd leek het duel beslist. Toen Joris van Schaik na een snelle counter met een fraaie schuiver de stand op 0-2 'bracht. Onmiddellijk daarna verkleinde Rob van Leeuwen de achterstand tot 1-2. Een voorzet van Martin Lekkerkerk werd beheerst binnengegleden. De reste rende tijd bleek vervolgens te kort om nog langszij te komen. Zaterdag aanstaande volgt het uit- duel bij Abbenes, aanvang 14.00 uur. Moerkapelle 2 verloor eveneens opnieuw nu met 4-5 van W.D.S. 3. Peter-Paul Breedijk (2), Mark Noo- men en Harrie Roosendaal verzorg den de productie. Voetbal Moerkapelle - De 9 jeugdteams van de Moerkapelse jeugdafdeling waren zaterdag jongstleden opnieuw uiterst succesvol. Er werden maar liefst 22 punten vergaard. Al en mede koploper Moordrecht Al vochten een spannend duel uit, waarin Moordrecht in de le helft de betere ploeg was. Hetgeen in de 0-2 ruststand ook tot uiting kwam. Na de rust zette Al een tandje bij, eer ste scoorde Daniël van der Hoven en vlak voor tijd bracht Jan van Helden de welverdiende 2-2 op zijn naam. BI moest op bezoek bij ONA B2 en kwam met een verdiende 2^4 winst naar huis. Alweer de 3e in successie. Waardoor dit talentvolle team alleen lijstaanvoerder werd. Nifel4 de ZwaTt had met een puntgave hattrick een groot aandeel in deze uitslag. Cl leed thuis tegen HW C3 met 1-3 haar eerste nederlaag en puntenver lies. Waardoor men voorlopig even moet afhaken in de strijd opi de bovenste plaatsen. Dl thuis was met 7-1 veel te sterk voor Floreant D2, waardoor werd opgeklommen naar de 2e plaats. D2 wilde voor haar leef- tijsgenoten niet onderdoen en scoorde er tegen Floreant D3 met 8- 1 eveneens lustig op los, waardoor de 3e achtereenvolgende winstpartij een feit was. El doet het eveneens uitstekend. Al moest er dit keer tegen Moordrecht keihard worden gewerkt om het uiterst leuke duel rhët 44? "winnend af tfe sluften. De wedstrijd leek op 3-3 te eindigen, maar vlak voor tijd haalde Richard Wondergem toch nog de volle buit binnen. E2 moest bij Rohda op bezoek en was voor de eerste keer dit seizoen uiterst succesvol. Na een 1-2 ruststand werd in de 2e helft uit gelopen naar 1-4, hetgeen de eerste punten in dit seizoen betekende. Fl behaalde ook al weer de 3e winst partij op rij. Ook dit keer weer met ruime cijfers, met 1-8 werd Niewer- kerk aan de zegekar gebonden, hoot thuis tegen Esto F4 evenens uit haar slof. De 12-0 eindstand was alleszeg gend. Jeffrey van Hoven en Davey Jager scoorden respectivelijk 4 en 5 keer.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 19