J" 1 SANDERS LITI E J I Ongelijkwaardig op papier, gelijkwaardig op het bord Pakketten voor Polen Een puber in huis Hart van Mand BERICHTEN I BROUWER DE KONING Inloopochtend voor mensen met chronische pijn Verzamelbeurs Open auditie Cantatekoor UITVAARTVERZORGING Thema-avond reuma Hart van Holland 25 september 2002 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande - Aaftink Verwarming/Abcoude zaterdag 28 september om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Famï lieberi TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Uitvaartverzorqin< van den Bogerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk dag en nacht bereikbaar 010 - 5222790 bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch UITV. ^VERZORGING Benthuizen - 3 B' Hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken I Er E-mail: info@advocatenkantooksandfrs.nl Internet: www.advocatenkantooksanders.nl 29.000 exemplaren As eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschcnhoek Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen (jouda - Er is een inloopochtend voor mensen met chronische pijn op pjvo®nsdag 2 oktober van 10.00 tot 0 uur in het patiëntenservicebu reau op de Jozeflocatie van het Groe ne Hart Ziekenhuis. zijn mensen die dag in dag uit met pijn moeten leven. Deze pijn noem je dan chronische pijn. Omdat het moeilijk uit te leggen is wat dat in je leven betekent, helpt het om daar met mensen over te praten die ook pijn hebben, zij weten waar je het over hebt. Voor meer informatie: 0348-502259. k 6 v O c: A T Pi KA -7— TOG f*i Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afsfmak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren de Lepelaar 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmapark 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Waddinxveen Diefstal onder dwang: Een 8-jarige jongetje uit Waddinxveen en zijn vriendje moesten in opdracht van drie grotere, voor hen onbekende, jongens, woensdagmiddag 18 sep tember diefstallen plegen bij winkel centrum Zuidplashof. Er werd met een pak slaag gedreigd, als ze het niet zouden doen. Na bij een super markt verschillende artikelen gesto len te hebben, kreeg een bedrijfslei der ze in de gaten. Toen de man de drie oudere jongens buiten aan wilde spreken, zetten ze het op een rennen. Politie Hollands Midden wil met dit bericht ouders waarschu wen voor dergelijke diefstallen onder dwang. Ouders kunnen kinde ren adviseren dat, wanneer zij door grotere kinderen worden bedreigd, zij dit onmiddellijk komen vertellen of het aan een andere volwassene zeggen. De politie in Waddinxveen heeft van de drie betrokken jongens goede signalementen en zal daar mee proberen ze op te sporen. Inbraak: In een woning aan de Tes- selschadelaan is donderdag 19 sep tember rond het middaguur inge broken. Men is binnengekomen door middel van het zogenaamde flipperen van een deur. Uit de woning zijn geld, sieraden en twee camera's meegenomen. Verkeersongeval: Bij een verkeerson geval vrijdag 20 september omstreeks 10.20 uur raakten een 24- jarige automobilist uit Boskoop en een 17-jarige bromfietser uit Nieuw- veen betrokken. De automobilist reed over de Henegouwerweg komende uit de richting van Bos koop. Ter hoogte van het tanksta tion sloeg de automobilist linksaf maar zag hierbij de bromfietser over het hoofd die op het fietspad reed en in dezelfde richting. Een aanrij ding was het gevolg. De bromfietser liep schaafwonden op en letsel aan een enkel. Zevenhuizen Aangifte: Een 21-jarige man uit Moordrecht heeft donderdag 19 sep tember bij de politie in Nieuwerkerk aangifte gedaan van mishandeling. Vorige week zondag was hij in een discotheek in Zevenhuizen toen hij per ongeluk een andere bezoeker aanstootte. De reactie van de onbe kende man was een klap op zijn gezicht. De aangever weet niet meer exact wat er gebeurd is, maar merk te de volgende dag dat zijn gehoor niet meer goed was. De huisarts constateerde een scheurtje in het trommelvlies. De politie zal trachten de dader te achterhalen. Schaken Waddinxveen - Het schaakseizoen is nog jong. Op WSV speelden op de derde clubavond als hoogstgeplaat- ste Frans Draaisma en Henk van Erk tegen elkaar. Henk liet zijn loper doör pionnen insluiten en verloor. Wim Hennink, oud-kampioen van de clubm had met de witte stukken Ryan den Drijver van het vierde als tegenstander. Het werd een gelijk waardige strijd, waarbij Ryan tot in het verre eindspel alle mogelijkhe den hield om remise af te dwingen. Maar de winst die hij nastreefde, leidde tot verlies. Van deze junior zullen we nog wel meer merken. Lau rens Ellers en Albert Prins kwamen tot remise, maar Laurens meende achteraf, dat hij daarmee wat haastig was geweest. Dirk van Offe ren leverde een hard gevecht tegen Hans van Woudenberg en Hans was heel blij, dat het dubbeltje zijn kant op rolde. Bert van der Knaap had de meevaller, dat Herman van Offeren door een verkeerde zet zijn eigen stelling in elkaar zag klappen. Ronald Dannis bereikte met de witte stukken geen voordeel tegen de secure Eduard Philipse: remise. Jeroen van der Veen deed tegen Wim van Vuuren zijn best, maar na de opening raakte hij steeds meer in het nadeel. Arjan Hnnink drukte de stelling van Kees Klaassen volgens de regels plat. Sander van Veen was aan een krachtmeting met Mark van Putten kennelijk nog niet toe: die partij was het eerst van de avond klaar. Henny de Roodt en Jan van der Born zagen een avond hard wer ken beloond met een gelijkspel. Leo van der Haven bereikte een mooi resultaat: winst met zwart tegen Ton Nieukerke van het eerste. Erik Hen nink mag met de grote jongens knik keren en deed dat netjes: een ver diende overwinning tegen Arie Kar dol. Nico Dannis kreeg van Arie Ver sluis iets cadeau en daardoor ook de partij. Hans van Offeren had enige mazzel waardoor hij de partij tegen Randy Girdhari won. Gerard Torenbeek had zwart tegen Jaap van der Heiden en zag voordeel, maar kreeg het er niet uit. Ton Bronk was een onbelangrijke pion achter tegen Frido Ritter, maar werd teruggedrongen en liep in een familieschaak. Zo won Frido. Jaap Smit nam in een onregelmatig Froms gambiet tegen Herman Smitskamp de pion en stond daarvoor nauwe lijks compensatie af, maar beging bij de overgang naar het eindspel een blunder. Ton Kuiper profiteerde tegen Han Kraijesteijn van een ver keerde afwikkeling en won. Henk Erkelens raakte tegen Frank Hordijk een pion kwijt, maar verloor bij een verkeerde afwikkeling nog een stuk en spartelde daarna vergeeft tegen. Evert Hildebrand van het derde deed zijn best tegen Wim Mulder, die qua speelsterkte zowat in het twee de past en hier ging het nu eens gewoon: Wim won na hard werken. Nieuwerkerk aan den IJssel - De voorbereiding voor de jaarlijkse ver zamelbeurs op zaterdag 12 oktober is in volle gang. De beurs wordt voor de tiende keer gehouden in het Ont moetingscentrum aan de Bospolder straat 10. Verschillende verzame laars zullen hun verzameling ten toonstellen waaronder materiaal over de Nieuwerkerkse carrosserie- fabriek Paul van Weelde. Hiervoor is de organisatie op zoek naar recla memateriaal, foto's en dergelijke. Wie iets te leen heeft wordt vriende lijk verzocht contact op te nemen met Bert Jongeneel, telefoon 0180- 314788. Gouda - Het Gouds Cantatekoor houdt binnenkort open audities voor alle stemmen. Het koor bestaat momenteel uit 20 leden en hoopt haar ledenbestand te kun nen uitbreiden met in het koor passende stemmen. De open audi tie wordt donderdagavond 10 oktober vanaf 20.00 uur gehou den in de Oud Katholieke Kerk te Gouda. Voor meer informatie: 0182-513885 of 0182-531700 of op internet: http://goudscantatekoor.vereni- gingsweb.nl Zoetermeer - De reumapatiënten vereniging houdt dinsdag 24 sep tember een thema-avond in de toneelzaal van 't Lange Land zieken huis. Aanvang 20.00 uur. Sprekers zijn Desiree Groen en Jaco Aartsen. Desiree vertelt over manuele lymfe- drainage, een zachte ritmische mas sagemethode die bij veel reumapati ënten in het bijzonder fibromualgie, verlichting van de symptomen kan geven. Jaco behandelt het onder werp 'de (dys)functie van het kaak- gewricht bij R.A. patiënten'. Regio - Er is gelegenheid tot het inle veren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afge leverd. Inleveren van pakketten kan geschie den bij PPE Inzamelpunt, Agaat 10 in Zoetermeer op donderdag 3 oktober van 17.00 tot 20.00 uur. Voor meer informatie: 079-3615682. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevig kar tonnen doos, met plakband dichtge plakt en met een stevig touw erom heen. De adressen van geadresseer de èn afzender dienen duidelijk lees baar op de doos geschreven te wor den. De pakketten mogen ook brie ven, tijdschriften e.d. bevatten, ech ter geen geld. Het maximale gewicht van een pak ket is 25 kg, de kosten bedragen 3,40 euro per pakket plus 1,30 euro per kilo. Bij inleveren van het pakket dient men een legitimatiebewijs te tonen. Waddinxveen - In het kader van de beleidsnota "Jeugdbeleid in de groei" organiseert het Opvoedbu- reau in samenwerking met het Coen- ecoop College een cursus voor ouders van pubers. De cursus bestaat uit vijf bijeenkom sten van twee uur. Hierin wordt niet alleen aandacht gegeven aan de ont wikkeling die de puber doormaakt, maar er wordt ook ingegaan op de veranderingen in de manier van omgaan met jongeren: hoe onder handel je, hoe help je hen zelfstan dig te worden.Verder is er ruim schoots gelegenheid om te oefenen met vragen uit de eigen situatie en voor het uitwisselen van ervaringen. De cursus staat open voor alle ouders van leerlingen in de onder bouw uit Waddinxveen, óók ouders die geen leerling op het Coenecoop College hebben. Voor meer informa tie: 0182-573 933. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3