De Gouwe-dames met hakken over de sloot W.S.E. B-l en C-l bekeren verder Spanning troef bij Flyers heren 2 A-junioren w Moerkapelle bekeren verder Bouwt aan uw woonwensen Verreweg de goedkoopste!, Te koop in Moerkapelle Hart van Holland 23 oktober 2002 SPORT te*- V bouw- aannemingsbedrijf Nieuwbouw Woninguitbreidingen Verbouw Onderhoud Vraag vrijblijvend advies en offerte Voor al uw sier pleisterwerk Op het industrieterrein in Moerkapelle wordt momenteel gebouw aan een multifunctioneel bedrijfsverzamelgebouw. Het industrieterrein van Moerkapelle is prima gelegen nabij uitvalswegen t.a.v. de rijkswegen A12 en A20. Units beschikbaar vanaf ca. 105 ma Bouw reeds gestart Onderhoudsarme bouwwijze Diverse mogelijkheden t.a.v. afbouw/uitbreiding (intern) Wilt u meer informatie? Neem contact met ons op en wij sturen u de uitgebreide brocriu per omgaande aan u toe. sff 4 K Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - Tel.: (0180) 631655 - Fax. 633^ Email: info@perdijkmakelaardij.nl - Internet: www.perdijkmakelaar 'I Waterpolo Basketbal Waddinxveen/Boskoop -De Gouwe- dames 1 speelden zaterdag thuis tegen BZC Brandenburg uit Biltho- ven en won uiteindelijk met 6-5. Voor zondag 20 oktober stonden voor dames 2 en heren 1 wedstrijden op het programma in het kader van de ManMeer!-Cup. Dames 2 zou Alke made 1 ontvangen, doch het team uit Roelofarendsveen kwam reeds een dag te vroeg naar Waddinxveen en kon zondag geen volledig team op de been brengen, waardoor de wedstrijd werd afgelast en dames 2 van Van Uden-De Gouwe, leuk is anders, wel heel gemakkelijk de tweede ronde bereikte. Wel ging de wedstrijd van heren 1 tegen MNC Dordrecht door. Heren 1 won met 8- 5 en plaatste zich hiermee voor de derde ronde! Het eerste damesteam, nog steeds zonder de geblesseerde Karen Weerd, leek aanvankelijk tegen Brandenburg op een royale overwin ning af te stevenen. De ploeg van trainer/coach Jim van Es begon ijzersterk en nam in de eerste perio de een 3-0 voorsprong. De prima spelende Mirjam Overdam scoorde uit een overtal 1-0 en even later 2-0 uit een strakke poeier vanaf de middenstip. Erica de Jong verzilver de de tweede overtal met een intik- bal. In de tweede periode werd Brandenburg agressiever. Dit resul teerde al snel in 3-1, doch Natascha Baatje maakte met een slingerworp 4-1. Dan breekt een sterke periode aan voor Brandenburg. Eerst produ ceerde Tjarda Rodenhuis haar twee de (4-2). Even later scoorde Brand enburg 4-3 en waren er zelfs kansen op meer, zij het dat Francine Lank- huijzen o.a. een viermeter stopte. Halverwege de derde periode was het wel raak en scoorde Branden burg alsnog 4-4 uit een overtal. Gedurende de derde periode waren er voor Van Uden-De Gouwe wel degelijk kansen, doch die werden pas aan het eind van deze periode benut. Een getergde Petra Meerdink scoorde tweemaal uit een overtal en bracht de stand op 6-4. Ook in de vierde periode creëerde Van Uden- De Gouwe volop kansen, maar deze werden niet afgemaakt en hierdoor maakten de Waddinxveensen het zich wel heel moeilijk. Met nog ruim twee minuten vond Brandenburg, Waddinxveen - B-l speelde tegen Jodan Boys B-2 voor de KNVB beker. Zij hadden weinig problemen met de Goudse B-2. Met een 1-8 zege is W.S.E. een ronde verder in de beker. Ook C-l deed goede zaken bij WCR C-l. Pas in de laatste vijf minuten drukte C-l door. In een zeer matig duel werd een 3-2 achterstand omge bogen in een 3-5 winst. Man van de wedstrijd Ismail Jahouh. D-l struikelde over Bergambacht D- 1. Jelle de Boer opende de score uit een indraaiende corner. Een riante 3- 1 voorsprong konden de oranje zwarten niet vasthouden. Bergam bacht wist terug te komen naar 3-3. via Petra Pleunis, weer aansluiting (6-5) en miste de ploeg uit Bilthoven voor de tweede maal een viermeter. Van Uden-De Gouwe speelde de laat ste minuut professioneel uit en blijft door deze overwinning meedoen in de strijd om de derde plaats. Heren 1 Het eerste herenteam speelde zon dag thuis tegen MNC Dordrecht. De wedstrijd was er een uit de tweede ronde in de strijd om de ManMeer- Cup bij de heren. Dordrecht komt, evenals De Gouwe, uit in de eerste klasse en de ploegen zijn in theorie aan elkaar gewaagd. Maar geduren de de wedstrijd bleek dat de ploeg van trainer/coach Anton Heiden toch net iets meer inhoud had; eind stand 8-5. De Gouwe bekert door! Heren 1 speelt zaterdag 26 oktober om 19.00 uur thuis tegen OZ&PC uit Oldenzaal. De overige bondsteams spelen uitwedstrijden. Dames 1 speelt om 19.15 uur tegen PSV in Eindhoven en heren 2 speelt om 20.45 uur tegen DWT 2 in Haarlem. Waddinxveen - Flyers Heren 2 kwam nipt tot winst tegen LUSV. Een prima prestatie leverde Meisjes Kadetten 1 door te winnen van Woody Blues. Er was een beperkt programma bij Waddinxveen Flyers.Heren 2 tegen LUSV werd een echte thriller. De teams waren aan elkaar gewaagd, waarbij Flyers het betere van het spel had. Regelmatig liepen de heren een aantal punten uit. De eer ste periode werd met 24-21 afgeslo ten. In de tweede periode ging het na vijf minuten minder bij de gasthe ren en konden de gasten via 12-17 een kleine voorsprong nemen. De derde periode was voor Flyers de beste periode. Hierin werd via 22-17 een voorsprong genomen van drie punten. De vierde periode werd een zenuwslag. De teams gaven elkaar geen duimbreed toe. Het werd 59-59, daarna 65-61, on de achtste minuut was het weer gelijk, 68-68. Ook werd het nog 70-70. In de tiende minuut score voor LUSV dus 70-72. Laatste aanval voor Flyers met nog veertien seconden op de klok. Score met bonus. De spanning was te snijden toen Edwin van Heiningen klaar stond om de vrije worp te nemen. Raak. Uitslag 73-72. Topscoorder Edwin van Heiningen met 24 punten. Meisjes Kadetten tegen Woody Blues was de eerste helft een span nende wedstrijd. Beide teams speel den fris en frank basketball en scoorden om en om, waarbij Flyers tegen het einde van de tweede peri ode toch de overhand kreeg (30-26). Dit zette zich in de tweede helft flink door en toen kwam duidelijk aan het licht dat Flyers de sterkere ploeg was. Uitslag 61-37. Topscoorder: Kim Moons met 23 punten. Vrijdagavond 25 oktober in de Dui kelaar om 21.00 uur Dames 3 tegen Baros. Zaterdag 26 oktober om 19.00 uur Jongens Aspiranten 1 tegen For- wodians. In de slotfase scoorden de gasten ook nog de 3-4. Er werd ook gespeeld voor de com- petite. E-3 kreeg met 0-9 op de broek van Moerkapelle E2. E-2 deed daar niet veel voor onder. Zij verloren met 1-6 van Donk E-3. De allerkleinsten, F-3 verloor met 0- 11 van Alphense Boys F-19. B-2 speelde tegen DWO B-7. Er wer den door beide teams veel kansen gecreëerd, veel kansen gemist maar ook veel kansen benut. In een doel puntrijke wedstrijd trok W.S.E. aan het langste einde. Het werd 6-4. E2 lijkt op drift geraakt. Na de winst van de vorige week werd hieraan tegen WSE E3 een keurig vervolg gegeven. Na een 0-3 ruststand bleel de teller op 0-9 steken, waardoor E2 zich keurig naar de middenmoot opwerkte. El oefende tegen Groene- I weg El. Hoewel het veldspel best leuk was, bleven de buren met 7-6 doeltreffender. De senioren kwam het afgelopen weekeind nauwelijks in actie. Het standaardteam zag de oefenwed strijd tegen Vredenburg afgelast en ook een drietal bekerduels vonden geen doorgang. Alleen Moerkapelle 2 oefende tegen Zestienhoven 2. Me! een 8-5 nederlaag werd huiswaarts gekeerd. Zaterdag speelt Moerkapel le 1 een uitwedstrijd bij Koudekerk, aanvang 14.30 uur. Moerkapelle - De A-jünioren van v.v. Moerkapelle herstelden zich zater dag van de nederlaag een week eer der. Tegen mede 2e klasser en pou- legenoot RVC werd een 4-0 overwin ning geboekt en de 3e bekerronde bereikt. In de le helft waren de ploe gen goed tegen elkaar opgewassen en was er weinig krachtsverschil. Door een goal van Menno Verschoor werd de le helft op 1-0 afgesloten. Al kwam Moerkapelle goed weg toen de scheidsrechter om onduidelijke redenen een RVC-treffer afkeurde. In de 2e helft waren de blauw-witten oppermachtig. Met uitstekend spel werd RVC geen kans gelaten. In de achterhoede gaven Jurn Hoogma en Stefan van Vuuren niets weg. Terwijl in vookomende gevallen Derek de Leeuw opnieuw een sterke sluitpost bleek. Door drie goals van Johan Klomp werd de niet eens geflatteer de 4-0 eindstand bereikt. BI zag haar bekerduel tegen Bergambacht niet doorgaan. De tegenstander liet weten niet te zullen komen in ver band met spelers- en vervoerspro blemen. De KNVB moet bepalen of Moerkapelle direct door bekert. Cl trad aan tegen RVC en moest toe zien hoe de Reeuwijkers door zullen bekeren. Na een 0-3 ruststand, bleek deze tegenstander te sterk: 1-5. Dl en Schoonhoven Dl speelden een zeer aantrekkelijk duel. Na een 2-2 ruststand leek de strijd op 3-3 te eindigen en .penalty's in het ver schiet te liggen. In de slotminuut echter scoorde Schoonhoven de 4-3. D2 speelde tegen Sportlust D4 een inhaalwedstrijd. Hoewel er hard werd gewerkt, bleek deze tegenstan der met 2-8 te sterk. Dorpsstraat 27 2751 BB Moerkapelle Postbus 18 2750 AA Moerkapelle Telefoon (079) 593 13 23 Telefax (079) 593 27 11 JM

Hart van Holland | 2002 | | pagina 20