L SANDERS I Terug van weggeweest? Even leidingen spoelen Hart van Mand BERICHTEN BROUWER DE KONING 010 - 5216016 079 - 3426070 reen BOELHUISVEILING TEL. 0182-615055 Uitvaartverzorging van den Bogerd 010 - 522.2790 UITVAARTVERZORGING 7k heb geen te vertellen dat e iets mis is met m'n NIERSTICHTING Hart van Holland 23 oktober 2002 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 16 november m i I ieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Uitvaartbegeleidster: Marian van den Bogerd Jeanne Matze MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAAT^^RZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Internetwww.advocatenkantoorsanders.nl i. Steun de Nierstic Giro 88.000 hting •™- Nuttig en nodig PS 29.000 exemplaren ten bate van Poliklinieken Suriname Gezellige sfeer, interessante veilingstukken op het gebied van curiosa, sieraden, antiek, munten ett. Opgave van aan te bieden kavels: 0180-633618 0182-618080 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heet -H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek Stevensstraat 68, 2841 CW Moordrecht Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen A V T E N k A 1 O O li Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren E-MAIL: info@advocatenkantoorsanders.ni. de Lepelaar 4 Emmapakk 10 2751 CW Moekkapelij: 2595 ET Den Haag Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Boskoop: Eenzijdig verkeersongeval: Een 74- jarige fietser uit Boskoop is zaterdag 19 oktober omstreeks 15.40 uur gevallen met zijn fiets en gewond geraakt. De Boskoper reed over de Zijde nabij de hefbrug en schrok van een auto. Door de schrik viel de Boskoper en raakte hierbij de spie gel van het voertuig. De Boskoper werd met een hand- en hoofdwond overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Politie zoekt getuigen verkeersonge val: De politie is op zoek naar getui gen van een verkeersongeval op vrij dag 18 oktober omstreeks 14.50 uur. Een 81-jarige fietser reed over Laag Boskoop komende uit de richting van de Parklaan. Een 22-jarige auto mobilist uit Hazerswoude-Dorp reed over de Roemer komende uit de richting van de Loetweg. Op de krui sing Roemer/Laag Boskoop ont stond tussen beiden een aanrijding. De fietser kwam op de motorkap terecht. De fietser werd met hoofd letsel overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis overgebracht. Getui gen kunnen contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844. Aanrijding: Een 81-jarige man uit Boskoop liep op vrijdag 18 oktober rond 14.50 uur hoofdletsel op nadat hij op zijn fiets op de kruising Roe mer met Laag Boskoop werd aange reden door een 22-jarige automobi list uit Hazerswoude-dorp. De bejaarde man verleende op de krui sing geen voorrang aan de automo bilist. De Boskoper is met hoofdlet sel overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Inbraak supermarkt: Op maandag 21 oktober rond 3.00 uur pleegden onbekenden een inbraak bij een supermarkt aan de Burgemeester Colijnstraat. Een ruit werd vernield. Uit de winkel is met een nog onbe kende hoeveelheid rookwaren ver trokken. De politie stelt een nader onderzoek in. Zevenhuizen Auto na woninginbraak gestolen: Op klaarlichte dag van maandag 14 oktober werd er ingebroken in een woning aan de Wethouder Kreftlaan. Een raam werd opengebroken. Uit de woning werd ondermeer stereo apparatuur gestolen. Ook werden autosleutels meegenomen waarmee een buiten geparkeerde rode Ford Escort werd gestolen. De politie heeft het voertuig gesignaleerd. De politie stelt een nader onderzoek in. Diefstal met geweld/bedreiging met een vuurwapen: Een 18-jarige jongen uit Zevenhuizen is op vrijdagavond 18 oktober op de Dorpsstraat mis handeld en beroofd van zijn porte monnee en identiteitspapieren. Hij liep die avond met zijn vriendin en nog een vriend over de Dorpsstraat, toen plotseling vier auto's met hoge snelheid aan kwamen rijden en bij hen stopten. De drie vreesden een confrontatie en vluchtten weg. De 18-jarige werd echter ingesloten door een tiental andere mannen. Zij waren op zoek naar een persoon en dachten kennelijk dat de 18-jarige wel wist waar die persoon zich zou bevinden. Hij werd hierbij bedreigd, geslagen en geschopt. Ook zou hier bij een vuurwapen gebruikt zijn. Hierna werd hij losgelaten en werd hij gedwongen op zoek te gaan naar een ander persoon. De jongen wist vervolgens een horecagelegenheid in te vluchten en de politie te bellen. De politie was snel ter plaatse en wist uiteindelijk een aantal genoem de voertuigen te traceren in de directe omgeving. Hierbij werden twee 18-jarige Rotterdammers direct aangehouden. Een ruzie eerder op de avond met één van de aangehou den jongens met een andere inwo ner van Zevenhuizen is de aanlei ding voor deze gewelddadigheden. De twee verdachten zijn in verzeke ring gesteld en worden vandaag voorgeleid voor de Officier van Justitie in Den Haag. Waddinxveen Rijden onder invloed: Tijdens een alcoholcontrole op donderdag 17 oktober op de Kanaaldijk werd een 47-jarige automobilist uit Waddinx veen betrapt op het rijden onder invloed van alcohol. De automobilist werd omstreeks 20.30 uur aangehou den nadat een blaastest een uitslag gaf van 675 ug/1 terwijl 220 ug/1 de limiet is. Tegen de automobilist wordt proces verbaal opgemaakt. Het rijbewijs werd ingevorderd en er werd een rijverbod van zeven uur opgelegd. Kop-staart-aanrijding: Op vrijdag 18 oktober rond 19.15 uur ontstond op zuidbaan van de Rijksweg Al2 een kop-staart-aanrijding tussen drie auto's. Bij deze aanrijding raakte een 50-jarige bestuurder uit Maassluis en zijn 47-jarige inzittende gewond. Beiden zijn ondermeer met borstlet- sel overgebracht naar het St. Fransi- cus Ziekenhuis in Rotterdam. De aanrijding ontstond doordat de man uit Maassluis niet meer op tijd tot stilstand wist te komen voor voor hem langzaam rijdende auto's. Hij reed daarop tegen 35-jarige automo bilist uit Meppel en een 51-jarige automobilist uit Hoevelaken. Fietskijkdag Regelmatig geeft de politie het publiek de gelegenheid te kijken of een voorgoed verloren gewaande fiets niet toch op het politiebureau staat. De politie van Nieuwerkerk aan den IJssel houdt zaterdag 26 oktober van 9.00 tot 17.00 uur een fietskijkdag. Het betreft fietsen die aangetroffen zijn in de gemeenten Nieuwerkerk aan den IJssel, Moord recht, Zevenhuizen en Moerkapelle. Het politiebureau is gevestigd aan het Raadhuisplein 50. Weer thuis na een welverdiende vakantie? Of bent u langer dan een week niet thuis geweest? Dan is het raadzaam direct bij aankomst thuis het water in de leidingen door te spoelen. Het water heeft tijdens uw afwezig heid lange tijd ongebruikt stilge staan. Daardoor kunnen er stoffen uit de leiding zoals lood of koper in het water terecht zijn gekomen. Ook hebben bacteriën de kans gehad zich in het stilstaande water te ver menigvuldigen. Dit kan een nadelig effect hebben op uw gezondheid. Hoe spoelt u het water in de leidin gen door? Laat het koude en warme water bij alle kranen gedurende een minuut stromen. Het beste kunt u de douchekop onderdompelen in een emmer met water (of het sproeistuk eraf draaien). Zo komen er minder kleine waterdruppeltjes vrij, waarin bijvoorbeeld legionellabacteriën kunnen zitten. Ventileer indien mogelijk of verlaat voor alle zeker heid de ruimte. Nog vragen? Bel dan de afdeling publieksvoor lichting van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS), 070 340 78 90 of het ministe rie van Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ordening- en Milieubeheer (VROM), 070 339 50 50. Of kijk op www.minvws.nl of www.vrom.nl. Telefoon: 035-697 80 60 www.nierstichting.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg; eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 040-2628018

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3