Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Moerkapelle Moerkapelle A/ A K E L A pagina 24 Hart van Holland 20 november 2002 Noordelijke Dwarsweg 2a Op prima lokatie gelegen geschakeld herenhuis met garage en heerlijke tuin op het zuiden. Bwjr. 1982. Inhoud ca. 650 m3. Bij de bouw van deze zeer solide woning zijn uitstekende materialen gebruikt. Ind.: Entree, toilet, royale woonkamer met open haard en fraaie travertin vloer v.v. vloer verwarming en middels schuifpui toegang tot over dekt terras, ruime open keuken in hoekopstelling en v.v. div. app.. 1e Verd.: Overloop, 4 slaapka mers waarvan 3 met vaste wastafel en 2 met toegang tot balkon aan de achterzijde, bet. bad kamer met ligbad, douche, toilet en vaste wasta fel. 2e Verd.: Overloop en 2 slaapkamers met vaste wastafel en apart toilet. Vraagprijs €530.000,- k.k. Goudsbloemstraat 12 In een gezellige en kindvriendelijke wijk gel., uitge bouwde tusseneengezinswoning met berging en grotendeels betegelde tuin. De woning is zeer goed onderhouden en degelijk uitgevoerd. Bwjr. 1966. Ind.: Entree, naar achteren uitgebouwde lichte woonkamer v.v. een massieve houten vloer, open haard en openslaande deuren, tevens een open keuken v.v. inbouwapp.. 1e Verd.: 2 Slaapkamers v.v. inbouwkasten. Moderne, licht bet. badkamer met douche, bad kamermeubel met dubbele spoelbak, tweede toilet en designradiator. 2e Verd.: Voorzolder met berg ruimte en opstelplaats CV ketel' 92 en 2 slaapka mers met dakkapel. Vraagprijs €222.500,- k.k. Perkstraat 30 In een moderne woonwijk, aan de rand van het dorp gelegen, goed onderhouden tussen eengezinswoning met vrij uitzicht en zonnige tuin op het zuidoosten. Ind.: Entree met zeer fraaie marmeren vloer, toilet, tuingerichte woonkamer v.v. lichte parketvloer, standaard nette keuken v.v. div. app.. 1e Verd.: 3 Slaapkamers, ruime stan daard wit. bet. badkamer met douchehoek, vaste wastafel en tweede toilet. 2e Verd.: Voorzolder met bergruimte en opstelplaats cv ketel, aansl. w.a. en een ruime slaapkamer met groot Velux dakraam. De woning biedt de mogelijkheid om naar eigen inzicht de keuken en badkamer vorm te geven, daar deze nog in originele staat zijn. Vraagprijs €207.500,- k.k. Bemiddeling bij aan- en verkoop van onroerend goed Taxaties Verhuur NVM NV M Voor meer info en het Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen - Tel.: (0180) 631655 Fax: (0180) 633808 - E-mail: info@perdijkmakelaardij.nl De Lepelaar 4 Rustig gelegen, zeer goed onderhouden vrijstaan de semi-bungalow met garage, eigen parkeer plaats en heerlijke fraai aangelegde tuin. Bwjr 1993. Inhoud ca. 510 m3. Ind.: Entree/hal, toilet, bijkeuken met aansl. w.a./droger, een uitermate lichte woonkamer ca. 42 m3 vanwege de aanwezigheid van veel ramen en met open haardpartij, openslaande deuren. Lichte moderne woonkeuken ca. 13 m2 v.v. complete inbouwapp.. 1e Verd.: Royale overloop met bergruimte en opstelplaats ketel C.V., 4 slaapkamers, keurig afgewerkte lichte badkamer met ligbad, aparte douchecabine, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Bergvliering. Vraagprijs €460.000,- k.k. Beatrixlaan 46 In rustige straat gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezins woning met berging en fraai legde tuin op het zuiden. Bwjr 1968. Inhoud ca. 350 m3. Ind.: Entree/hal, licht bet. toi let, uitgebouwde woonkamer ca. 33 m3 met schuifpui naar de tuin, half open keuken v.v. diver se inbouwapp.. 1e Verd.: 2 Slaapkamers, waar van 1 met vaste kastenwand en toegang tot bal kon en licht bet. badkamer met douche, wastafel combinatie en designradiator. De gehele verdie ping is v.v. een lichte laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met ketel C.V. en 3e slaapka mer met dakkapel. Vraagprijs €210-000,- k.k. Beatrixlaan 52 In rustige straat gelegen eenge zinswoning met fraai aangelegde tuin op het zuiden. Bwjr 1952. Inhoud ca. 300 m3. De nog grotendeels standaard woning verkeert in een prima staat van onderhoud en is grotendeels v.v. nieuwe kozijnen met isole rende beglazing. Ind.: Entree/hal, toilet met fon tein, dichte keuken met diverse app. en doorzon- woonkamer ca. 24 m3. 1e Verd.: Overloop, bet. douche met terrazzo vloer en 3 slaapkamers. 2e Verd.: Bergruimte en opstelplaats ketel C.V. [Intergas 99) en 4e slaapkamer met dakkapel. Een sfeervolle en gezellige woning uitstekend geschikt voor een startend stel. Vraagprijs €109.000,- k.k. Hart van Holland gefeliciteerd! Wij zijn na duizend verkochte woningen gestopt met tellen. jasses.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 44