Films in Kreater LITI E J Echtpaar Reijm: 65 jaar lief en leed i Ir m 1000 maal bedankt..* BERICHTEN Hart van Holland Mr. Pieter Bart Engelen Gerritje Verbeek Capricorn Beveiligingen Nesselande - Van As c.s. Advocaten/Vrevok I Hart van Holland 27 november 2002 Dames-topvolleybal - Bekerwedstrijd in Zevenhuizen Donderdag 28 november om 20.15 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis mm TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat "omen wii voor u alle tijd - .voor alle spontane reacties op de 1000ste uitgave van de Dorpskrant/Hart van Holland. Het was een feest van herkenning, zo bleek uit de vele reacties. Dit enthousiasme zorgde en/oor dat het voor ons een feest werd om te lezen en te horen hoe de Dorpskrant en nu het Hart van Holland gewaardeerd wordt. Deze waardering sprak ook uit de vele felicitaties en attenties die wij mochten ontvangen. Daarom willen wij iedereen die betrokken is geweest bij de totstandkoming van de Dorpskrant/Hart van Holland, hartelijk bedanken voor zijn/haar medewerking. Wij gaan voor de 2000ste! 29.000 exemplaren ibhb m eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate: Na een kortstondig ziekbed is, tot ons groot verdriet, van ons heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze fantastische papa en trotse opa Batavia, 18 augustus 1942 f 's Gravenhage, 23 november 2002 Vele goede herinneringen blijven ons bij, je bent voor ons de beste. Zevenhuizen: Rotterdam: Rotterdam: Nieuwerkerk aan den IJssel: Ilse Engelen-van Bergen Pieter en Kim Jonne Maarten en Tanja Sanne Wouter en Kristina De Wielewaal 39 2761 XW Zevenhuizen Woensdag is in de aula van Zorgcentrum "De Zevenster", ingang Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, van 20.00 tot 21.00 uur gele genheid tot condoleancebezoek. Een korte overdenking zal worden gehouden donderdag 28 november om 13.30 uur in voornoemde aula, waarna wij met elkaar om 14.30 uur van Pieter Bart afscheid nemen op de Alge mene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Zij die geen rouwcirculaire ontvingen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Him WI III III 111 IIIIIHUlHMMMlfllMMWi Dank voor uw troost in brieven en gesprekken. Dank voor uw komst, bank voor uw gebed. Dank voor uw medeleven. Dank voor uw liefde en vriendschap voor onze geliefde, zorgzame zuster, schoonzuster en tante Familie Verbeek Moerkapelle, november 2002 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkopelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN bag en nacht directe hulp na overlijden Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Jeanne Matze Ut n >aa rtbegeleid ""Bartvsriorglng van den Bogerd Zorgverlening tor in het kleinsre detail Marian van den Bogerd Uitvtuirtbtgeleider Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Telefoon 010 522 27 90 addinxveen - De kinderfilm 'Een U|zenleven' draait woensdag 4 Gember In Kreater. In deze film rna ert c'e mier z''n kolonie te m den van een gulzige bende sprin- r|anen onder leiding van Hopper. ,'Ps Pogingen lijken te mislukken s hij de hulp inroept van een stel eederangs artiesten uit een vlooi- "circus. De toegang bedraagt 2,-. j;Wag.6-december draait de film °ulin Rouge. Deze film gaat over een dichter die verhuist naar Mont- marte in Parijs. Daar komt hij onder de invloed van Toulouse Lautrec en begint te schrijven over het Parijse nachtleven. Zo komt hij terecht in de wereld van sex en drugs en begint een gepassioneerde liefdesrelatie met het paradepaardje van een nachtclub. Aanvang 20.00 uur. De toegang bedraagt 5,-, pas 65+/CJP 4,-. Reser veringen kan bij Kreater: 0182- 614422 Benthuizen Inbraak in woningen: In de nacht van woensdag 20 op donderdag 21 november werd er ingebroken in een woning aan de Koningin Juliana- straat. Om binnen te komen werd een deur opengebroken. Uit de woning is een mobiele telefoon en geld gestolen. Rond 03.30 uur hoor den bewoners van een woning aan de Christinastraat gerommel bij hun woning. Zij deden het licht aan en gingen op onderzoek. Een deur van de woning bleek inmiddels openge broken te zijn. De inbrekers hadden inmiddels waren snel vertrokken. Boskoop Poging beroving: De politie doet onderzoek naar een poging tot bero ving van een 33-jarige Alphense. Zij bevond zich zaterdag 23 november rond 19.00 uur bij een pinautomaat aan de Koninginneweg. Drie mannen van wie er één een vuurwapen op haar richtte, zetten haar klem bij de automaat. Toen ze begon te schreeu wen, zijn de mannen ervan door gegaan, twee van hen waarschijnlijk op de fiets richting watertoren. De derde is in onbekende richting ver trokken. Waddinxveen Bedrijfsinbraak: In een bedrijf aan de Coenecoop is ingebroken tussen zaterdag 23 november 17.45 uur en zondag 24 november 20.30 uur. Men kwam het pand binnen door een ruit in te slaan. Uit het pand werd onder andere een kopieermachine en een fax weggenomen. Onder invloed rijdemDe politie hield vrijdag 22 november rond 22.45 uur op de Kanaaldijk een 45-jarige auto mobilist uit Waddinxveen aan. Agen ten troffen de man aan op het moment dat hij zijn auto probeerde uit een berm van de Kanaaldijk te sturen. Dit lukte niet al te best temeer omdat de auto twee banden miste en hij op velgen reed. Agenten constateerden alcoholgebruik en hielden de man aan. Aan het bureau werd van de verdachte een adem analyse afgenomen. De uitslag was 985 ug/1. (limiet in het verkeer is 220 ug/1.) De politie maakt proces-ver baal op tegen de verdachte. Door Ron Krul Zevenhuizen - De heer en mevrouw Reijm vierden vorige week dinsdag het heuglijke feit dat ze 65 jaar geleden met elkaar in het huwelijksbootje stapten. Dit werd op gepaste wijze in huiselijke kring gevierd met gebak bij de koffie en een lekker etentje. Namens de gemeente bood burgemeester Westendorp een fruitmand aan. De heer en mevrouw Reijm waren vroeger buren. Reijm heeft zoals hij zelf zegt "haar flink nagezeten". Dat was relatief gemakkelijk omdat mevrouw al lange tijd bevriend was met zijn zus. Uiteindelijk resulteerde dit alles in een huwelijk. Mevrouw Reijm (86 jaar) komt oorspronkelijk uit Apel doorn en de heer Reijm (87 jaar) uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Beiden wonen zo'n 10 jaar in Zevenhuizen. Het jubilerende echtpaar heeft 7 kin deren grootgebracht waaruit 19 kleinkinderen en 21 achterkleinkin deren zijn voortgekomen. De heer Reijm waardeert het meeste in zijn vrouw dat ze altijd voor ieder een klaar staat. Daarnaast is ze zijn rechterhand geweest toen hij als boer werkzaam was. Mevrouw Reijm typeert haar man als iemand die weinig zegt maar altijd lacht. Beiden vinden het fijn dat ze nog zelfstandig wonen hoewel mevrouw Reijm momenteel herstellende is van een ziekte en het gezichtsvermogen van de heer Reijm drastisch afgenomen is. Het echtpaar Reijm is snel tevreden en vindt het allemaal wel best zo. Ze hopen nog vele jaren met elkaar te mogen doorbrengen. Het geheim van een goed huwelijk is volgens het jubilerende echtpaar respect tonen voor elkaar, regelmatig overleggen en natuurlijk gewoon adem blijven halen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver- laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 040-2628018

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3