LITI E Diplomazwemmen Gezonde voeding en het afwennen van de borst Kerstconcert Concordia Hengelsport Disco's in het Zuidhonk BERICHTEN HartvanMandi Jaap de Jong Gerrigje de Leeuw-Mansvelder deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Hoiland 11 december 2U02 pagina 3 Fa m i I ieberichten Vitvaartverzorg|Ng W- 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd 29.000 exemplaren /OCATE N (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl En toen stond de wereld even stil let grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling (verlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, opa en broer de leeftijd van 55 jaar. Marijke de Jong-ten Cate Karin en Klaas-Jan Wilco en Maijolijn Sander Jan de Jong Gerard de Jong Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Jaap is thuis december 2002 redeweg 28 752 AA Moerkapelle De begrafenis heeft maandag 9 december plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats Westhage te Moerkapelle. Je was er altijd, het leek vanzelfsprekend maar voor ons zo bijzonder. edroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve .touwonze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Dirk de Leeuw P de leeftijd van 79 jaar. D. de Leeuw Ria en Herman Gerdine en Ludovic Janine Aafke en Rients Jurn Sjouke Brend Dirk en Anita Derek Geran Julia december 2002 dwrkapelse Zijde 24 '51 DL Moerkapelle Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen is er op woensdag 11 december a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in roiiwcentrum "Westhage" aan de Akkerweg te Moerkapelle. donderdag 12 december a.s. zal, na een woord van afscheid 111 voornoemd rouwcentrum, de begrafenis om 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats "Westhage". Akkerweg 84 te Moerkapelle. Na de begrafenisplechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren. -r *6venhuizen en Moerkapelle Mef eerbied en respect '16 fk 1 2743 DL WADDINXVEEN N NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Boskoop Verkeersongeval: Bij een verkeers ongeval op donderdag 5 december omstreeks 14.35 uur raakten een 23- jarige automobilist uit Gouda en een 17-jarige fietster uit Boskoop betrok ken. De automobilist reed vanaf de Galerij/Nieuwstraat rechtdoor de Reijerskoop over om de oprit naar de N207 te volgen. Hij zag vermoe delijk door de zon de fietster die van rechts kwam over het hoofd waardoor er een aanrijding ont stond. De fietster kwam op de motorkap terecht en met het hoofd tegen de voorruit. De fietster werd voor controle overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. Moerkapelle Verdachte van poging inbraak aan gehouden: De politie heeft op don derdag 5 december dankzij twee oplettende getuigen een 24-jarige man uit Ede aangehouden op ver denking van poging inbraak in een woning aan de Van Swaanswijck- straat op woensdag 4 december. De getuigen zagen aan het eind van de middag drie personen zich verdacht ophouden bij de woning. Men heeft geprobeerd de woning binnen te komen door een raam te forceren maar werden vermoedelijk gestoord door het inbraakalarm van de woning. De politie kon naar aanlei ding van het genoteerde kenteken nummer deze verdachte in Den Bosch aanhouden. Waddinxveen Straatroof: Op maandag 2 december rond 14.00 uur werd een 83-jarige vrouw uit Waddinxveen het slachtof fer van een straatroof. De vrouw liep met haar rollator over het voetpad van het Jan van Bijnenpad. Plotse ling fietste een ongeveer 14- tot 16- jarige jongen langs. In het voorbijrij den griste hij een tasje met was en snoepgoed uit het mandje van de rollator en fietste weg. De politie stelt een nader onderzoek in. Mishandeling: Een 16-jarige Bode graver is op zondag 8 december gewond geraakt toen hij door een groep jongeren werd mishandeld op de Juliana van Stolberglaan. Vermoe delijk was de aanleiding een onenig heid in een uitgaansgelegenheid in Zevenhuizen eerder die nacht. De Bodegraver werd vervolgens in Waddinxveen door vier jongeren geslagen en geschopt en moest voor behandeling naar het Groene Hart ziekenhuis. De politie stelt een onderzoek in. Zevenhuizen Met auto over de kop: Een 18-jarige vrouw uit Moerkapelle is woensdag 4 december rond 13.45 uur met haar auto op de Swanlaweg tot vier keer toe over de kop geslagen. De vrouw is ter observatie overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Het ongeval gebeurde nadat de vrouw met de rechterwielen van de auto in de berm terecht kwam. Vervolgens ging de auto tollen en sloeg over de kop. Inbraak in woning: In de late middag of vroege avond van woensdag 4 december werd er ingebroken in een woning aan de Kratonlaan. Om binnen te komen werd een deur opengebroken. Uit de woning zijn keukenapparatuur, enkele spaarpot ten en portemonnees gestolen. De politie stelt een nader onderzoek in. Hl .Jeanne Matze Uitvsartbegdeukr Marian van den Bogerd UitViumbegehultT Uitvaartverzorging Sen Bogerd Zorgverlening 10c in het kleinste detail Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Telefoon 010 522 27 90 Waddinxveen - In het Gouwebad de Sniep is zaterdag 30 november gezwommen voor het B-diploma. Er waren 20 kandidaatjes, die alle maal zijn geslaagd: Denise Huisman, Er win van Noort, Alicia Overbeek, Rianne Brinksma, Kim Boom, Peter Comba, Merel Hoogendoorn, Romy de Vrij, Jasper Oosterbroek, Nino Codee, Dennis Moerman, Dennis Wakker, Nick Buitelaar, Loes Vork, Arian van der Spek, Robbie van Dam, Rachell Verheul, Martijn Verschoor, Jessica Hogendoorn en Jennifer de Winter. Waddinxveen - De voeding van de moeder en de overgang naar vast voedsel voor de baby. Daarover wordt gesproken tijdens de maande lijkse informatiebijeenkomst van de Borstvoedingsorganisatie LLL. Deze wordt gehouden donderdag 12 december bij Nel Veenman, Pr. Beatrixstraat 98 in Waddinxveen. De bijeenkomst is bestemd voor een ieder die meer wil weten over borst voeding, baby's zijn ook van harte welkom. Het bijwonen van de avond is geheel vrijblijvend. Er wordt een bijdrage van 2,50 gevraagd ter bestrijding van de kosten. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Tijdens de avond zijn er ook boeken te leen en elektrische kolven te huur en handkolven te koop. Ook is er materiaal ter ondersteuning van borstvoeding te koop. Wie telefo nisch hulp of informatie over borst voeding wil, kan bellen met Nel Veenman, 0182-619964. Boskoop - De Christelijke Muziek vereniging Concordia Boskoop geeft maandag 16 december het jaarlijks kerstconcert. Dit jaar gebeurt dat samen met het Regio Mannenkoor "Die Gouwe Sanghers" en wel in de Nederlands Hervormde dorpskerk. Dat de formule koor en orkest al jaren de mensen aanspreekt, blijkt uit het groot aantal personen die deze kerstzangavond altijd meema ken. Want voor velen van hen, niet zo heel kerkelijk gebonden, geldt dit concert als een voorbereiding op het naderende kerstgebeuren. Burgemeester J. Rijsdijk zal tijdens deze avond op eigentijdse wijze ingaan op de kerstgedachte. Het orkest van Concordia staat onder leiding van dirigent Ruud Lems. Het Regio Mannenkoor Die Gouwe Sanghers staat onder leiding van dirigent Jeroen Bosman. Beide verenigingen zullen zowel gezamelijk als apart optreden. En net als in voorgaande jaren is er alle ruimte voor samenzang. Zo staat bij Concordia ondermeer op het programma "Jesu, joy of man's desering" van Bach in een arrange ment van Moerenhout, "I heard the bells on Christmas day" in een arran gement van Frank Bernaerts en "The Christmas Song". Bij "Die Gouwe Sanghers" "Good News" in een bewerking van dirigent Jeroen Bosman, "Nots Tsiga W'sne" van F. Nowowiejsk en het welbeken de "Go tell it on the mountain" in een bewerking van Melchior Browne. Gezamelijk wordt uitgevoerd "Into my heart", in een bewerking van Michiel de Haas en "Silver Bells". En met samenzang van het publiek onder andere "t Was nacht in Betle- hems dreven" en "Stille Nacht". Concordia is blij dat het dit jaar mogelijk is om samen met Die Gouwe Sanghers dit concert te ver zorgen. Zeker nu, op het moment dat Concordia zich volop in het jubi leumjaar bevind. Het honderdjarig bestaan, dat op 10 oktober 2003 met een even fascinerend als spektaku- lair jubileumconcert in de Plantari- umhal zal worden besloten. Het Kerstconcert op maandag 16 december in de Nederlands Her vormde dorpskerk begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Wel zal er na afloop een deurcollecte worden gehouden ter bestrijding van de kosten. Waddinxveen - De Hengelsportvere niging Waddinxveen (HSW) viste afgelopen zaterdag de vijfde winter- wedstrijd in het Amsterdam-Rijnka naal. De vangsten waren, evenals de laatste weken, onveranderd slecht. Bij slechts vier (van de tien) deelne mers stond de top krom; zij zorgden voor het totale vangstgewicht van 7.400 gram. Daarvan kwam het merendeel op naam van Rob Jenner. Weliswaar vissend op kop, werd hij knap winnaar met 3 brasems en 4.420 gr. De plaatsen 2 t/m 4 waren voor Wim Houtman (1.270 gr), Gerard Reijm (1.050 gr) en Herman Kraan (660 gr). Na vijf wedstrijden is de stand aan kop: 1Wim Houtman 10.690 gr, 2. Herman Kraan 6.090 gr, 3. Rob Jenner 5.980 gr, 4. Henk Romeijn 3.400 gr, 5. Gerard Reijm 2.860 gr. Waddinxveen - In het Zuidhonk wordt zaterdag 14 december een disco gehouden. Als eerste zijn de kinderen aan de beurt met een kin derdisco die begint om 18.30 uur en duurt tot 20.00 uur. De toegang bedraagt 1,50. Om 21.00 uur start de 30+ avond. Deze disco is speciaal afgestemd voor deze leeftijd, dus veel jaren 70 en 80 muziek, maar dat wil niet zeg gen dat de hedendaagse muziek niet aan bod komt. Toegang 5,-. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in. het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 040-2628018

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3