I I LITI E BASISCURSUS DIABETES BERICHTEN PRET EN OVERLAST DOOR SNEEUW van Holland Wim Voskuilen Aalbert Vente Capricorn Beveiligingen Nesselande - Rijnmond I Hart van Holland 5 februari 2003 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Zaterdag 8 februari om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis - bhb m TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Waddinxveen Zevenhuizen Regio NATUUR WANDELING 29.000 exemplaren Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten f Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat wij zullen zijn maar afscheid nemen doet zo'n pijn Met grote verbijstering en intens verdriet geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 68 jaar Arthur en Paddy Vincy Esmee Wanda Petra Mickael Petroy Ryana Moerkapelle, 31 januari 2003 Julianastraat 33. Correspondentieadres: A.A. Voskuilen - Moerkapelse Zijde 13 - 2752 BB Moerkapelle De begrafenis heeft woensdag 5 februari jl. plaatsgevonden op de begraafplaats Westhage te Moerkapelle. God heb ik lief. Diep bedroefd delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze dierbare zorgzame vader en grootvader in de leeftijd van 79 jaar echtgenoot van Cornelia Treffers C. Vente-Treffers Clazien en Joop Edwin en Tabitha Corry en Ramon Laura John en Liesbeth Jessica, Robert, Rianne, Daniël, Pauliene, Ruben, Joëlle, Lieneke 31 januari 2003 Begoniaplein 1 - 2761 GV Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 5 februari. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk jcan.no Maf zo UiSvtMrlbegcleider Woninginbraak: In een woning aan de Prinses Marijkestraat is op 28 ja nuari ingebroken tussen 18.50 uur en 22.00 uur. De toegang werd ver schaft door middel van openbre ken van een keukenraam. De wo ning werd geheel doorzocht en werden er sieraden, een pasje en geld weggenomen. Getuigen wor den verzocht contact op te nemen met de politie, telefoonnummer 0900 - 8844. Alcoholcontrole: Op zondag 2 fe bruari rond 23.10 uur werd op de Zonnehof een 20-jarige automobi list uit Waddinxveen aangehou den. De uitslag van de ademanaly se was 800 ug/l. Snelkraak: In de nacht van donder dag 30 op vrijdag 31 januari heeft in de Dorpsstraat een snelkraak op een winkel plaatsgevonden. Dit ge beurde rond 4.30 uur. De daders zijn met een gestolen personenau to de winkel binnengereden. Uit de winkel zijn diverse goederen mee genomen. Hierna zijn ze met een andere auto in de richting van Nieuwerkerk a/d IJssel weggere den. Aanrijding: Op woensdag 29 janua ri omstreeks 7.30 uur vond op de kruising Swanlaweg/Noordeinde een aanrijding plaats tussen perso nenauto en een bromfiets. De 30- jarige automobiliste uit Zoeter- meer reed over de Swanlaweg in de richting van Zevenhuizen. Ter hoogte van de kruising met het Noordeinde werd zij van rechts aangereden door een onbekend gebleven bromfietser die vanaf het Noordeinde wilde oversteken. Nadat de bromfietser had aange geven niets te mankeren belde de automobiliste toch de politie en vroeg aan de bromfietser te wach ten. Tijdens het bellen is de brom fietser alsnog weggereden zonder zijn identiteit bekend te maken. De auto van de Zoetermeerse liep schade op. Getuigen kunnen con tact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844 (lo kaal tarief). Blikaschade door gladheid: Bij de Politie Hollands Midden zijn don derdag 30 januari ruim honderd meldingen binnen gekomen van ongevallen met blikschade door de sneeuwval en de gladheid in de ge hele regio. Binnen de bebouwde kom maar ook op Provincialewe- gen en Rijkswegen waren diverse incidenten waarbij auto's tegen el kaar of tegen geparkeerde voertui gen aanreden. Ook waren er aan rijdingen tegen straatmeubilair zoals hekwerken, lantaarnpalen en lichtmasten. Bestuurders raakten vooral in de bochten in de slip. In een aantal gevallen raakten voer tuigen te water in sloten of vijvers. Regio - Een witte wereld was in eens ons deel afgelopen weekend. Het leverde prachtige plaatjes op (foto's Johan Ottevanger). Veel ple zier werd er gemaakt met sneeuw poppen maken, sleeën en sneeuw ballen gooien. Maar ook zorgde 'de witte deken' voor veel overlast in het verkeer: slecht zicht en gladde wegen. W liilli j "J .:x.- Zevenhuizen - Natuur- en Vo gelwacht ROTTA houdt zater dag 8 februari een wandeling langs en om de Zevenhuizer- plas. De winter is nog niet over en er kunnen nog veel eenden en andere winter- gasten aanwezig zijn. De deel nemers krijgen tijdens de wan deling uitleg over de vogels in hun leefomgeving. De start is om 14.00 uur bij restaurant de Strandgaper aan de Zevenhuizerplas. Goede wandelschoenen of laarzen zijn wel nodig, niet de hele route gaat over verharde paden. Voor meer informatie: 010-4213432. Ultvaartvertorgtng Zorgverlening ror in her kleinste detail n den Boflcrd Marian van den Bogt-fd l. ''nvoaribcfclcidcr Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Telefoon 010 522 27 90 Een basiscursus Diabetes start in maart en april. Tijdens vijf cursus avonden worden veel zaken be sproken die diabetes beïnvloeden. De mogelijkheden voor de behan deling van diabetes zijn de laatste decennia sterk verbeterd. Nieuwe tabletten, insulinepennen en -pompen, zelfcontrole en bewe- gings- en voedingsadviezen zijn slechts enkele voorbeelden van de zaken die diabetici meer vrijheid geven. Er is ook gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen en het bespreken van knelpunten. De organisatie van de cursus realiseert zich dat velen denken dat avonden met lotgenoten niet interessant zijn en dat er alleen maar over pro blemen wordt gesproken. "Dat is dus niet waar" is de mening van de medwerkers van de Diabetes Vere niging. Wereldwijd wordt er kei hard gewerkt aan het verbeteren van de kwaliteit van de zorg inzake diabetes. Gebruik, ook tijdens de basiscursus, de kennis en ervaring van anderen om diabetes beter onder controle te krijgen én te houden. De cursus wordt gehouden op de dinsdagen 18 en 25 maart en 1, 8 en 15 april van 20.00 uur tot 22.00 uur in Verpleeghuis Bloemendaal, Livingstonelaan 54 in Gouda en is bedoeld voor iedereen die met dia betes geconfronteerd wordt. Plaatsing geschiedt op volgorde van aanmelding Voor meer informatie en aanmel ding: Riet Klingenberg: 0182- 619002 (tussen 18.00 en 19.00 uur). "Welke rol diabetes in uw leven speelt, bepaalt u gelukkig voor het overgrote deel zelf. Zorg ervoor, dat dit geen hoofdrol is. Als u op de hoogte blijft inzake diabetes kunt u meer grip krijgen op uw diabetes. Deelname aan deze cursus is daar om zeker zinvol. Gelukkig komen we tegenwoordig heel ver, ook met diabetes!", aldus de vrijwilligers van Diabetes Vereniging Neder land. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3