DEKKER! mm. - .1; PRODUCTiEMEDEWERKERS MACHINAAL HOUTBEWERKER Ben je geïnteresseerd? Aarzel niet en bel direct w' Hart van Holland 19 februari 2003 pagina 19 DEKKER ZEVENHUIZEN B V Wm - Dekker Zevenhuizen B.V. groeit verder. Daarom zijn wij op zoek naar: Enthousiaste, gemotiveerde collega's die graag met hun handen willen werken. Met of zonder ervaring. Bij Dekker Zevenhuizen BV krijg je de mogelijkheden om je te ontplooien tot allround productiemedewerker. Er zijn meerdere fulltime banen beschikbaar. Wat bieden wij onze collega's: Een uitdagende werkomgeving waarin je een bijdrage kan leveren aan de verdere ontwikkeling van onze producten en dienstverlening. En natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, zie onderstaande opsomming. Vanzelfsprekend: een open, eerlijke, prettige en collegiale werksfeer. Tot 22.30 uur is onderstaande collega bereikbaar voor jouw reactie. Dirk Karreman 06-22934013 Schrijf of e-mail uw brief met CV aan: Dekker Zevenhuizen BV T.a.v. Ed Roos 06-53292785 Postbus 11 2760 AA ZEVENHUIZEN Email: e.roos@dznet.nl Een greep uit het arbeidsvoorwaarden pakket van Dekker Zevenhuizen BV: Kortom, het ontbreekt je aan niets!!! Dekker Zevenhuizen BV is één van de grotere ondernemingen in Nederland in het produceren van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, etc.j en keu- kenaccessoires (kranen, verlichting, etc.). Als groothandel en deels producent met een eigen vervoerstak, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Op een terrein van meer dan 70.000 m2 werken dagelijks 175 collega's voor meer dan 1000 klanten. Ons streven is onze produkten en diensten voortdurend te verbeteren en onze klan. ten het werk te veréénvoudigen, om met elkaar de voorsprong op onze concur renten steeds verder uit te bouwen. Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer, waarin je jezelf niet snel zult vervelen. Wat te denken van de onderstaande salarissen: Leeftijd: Bruto salaris: Netto salaris: 18 jaar (geen ervaring) 894 765 23 jaar (geen ervaring) €1.704 €1.251 Maximum €1.880 €1.343 Gunstige werktijden: 7.00 uur - 15.20 uur Premiespaar- en spaarloonregeling Werkkleding pakket Eindejaarsuitkering Goede pensioenregeling

Hart van Holland | 2003 | | pagina 19