s LI T I Eberichten HartvanMand- LANDELIJK ONDERZOEK POLITIEMONITOR BEVOLKING VAN START VOORJAARSCONCERT DE KLEINE TROMPETTER TWEE GELIJKE SPELEN VOOR SCHAKERS MOERKAPELLE Willem Koolmees BROUWER DE KONING deHaij van d e r We nde Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Johanna Maria van Helden-van den Haak n UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 26 februari 2003 pagina 3 Familieberichti I CCt t TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Waddinxveen Zevenhuizen Boskoop 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizcnlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl In liefdevolle herinnering 26 februari 1993 - 26 februari 2003 I Na een periode van afnemende krachten en moe zijn, heeft onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Rotterdam, 22 oktober 1907 t Zevenhulzen, 22 februari 2003 1 de rust gekregen waar zij zo naar verlangde. I Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 1 Zorgcentrum De Zevenster Leliestraat 3, kamer 223. De begrafenis heeft woensdag 26 februari plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogsrd Zorgverlening tol in het kleinste detail Jeanne Marze Marian van den Bogerd üitvaarrbegeleuier UitvaanbeBeleider Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Telefoon 010 522 27 90 sedert 1962 Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Straatroof: Op maandag 17 februa ri omstreeks 19.30 uur liep een 39- jarige man uit Waddinxveen op het pad tussen het parkeerterrein van de Passage en de Stationsstraat. Er kwamen twee jongens hem tege moet lopen. Een van de jongens trok een mes en pakte de man bij zijn jas en vroeg om geld. Onder bedreiging van het mes gaf de man zijn portemonnee af. De andere jongen griste een GSM uit de man zijn jas. De beide verdachten ren den weg over de Stationsstraat. Ge tuigen van deze straatroof worden verzocht contact op te nemen met de politie in Waddinxveen onder telefoonnummer 0900 - 8844. Inbraak in woningen: In de avond van vrijdag 21 februari werd inge broken in een woning aan de Bus ken Huetlaan. Vermoedelijk kwam men de woning binnen met een zogeheten 'valse sleutel'. Uit de woning is een mobiele telefoon ge stolen. Tussen vrijdagavond 21 en zaterdagmiddag 22 februari werd er geprobeerd in te breken in een woning aan de Haverakker. Er werd geprobeerd de schuifpui open te breken. Dit lukte niet door aange brachte veiligheidsmiddelen op de schuifpui. Man breek been na val: Een 28-jari- ge man uit Gouda heeft op zondag 23 februari rond 1.25 uur na een val van een dak van een vereni gingsgebouw aan de Stationstraat een been gebroken. De man wilde na afloop van een carnavalsavond feestverlichting van de gevel van het gebouw halen en klom daar voor over een dak. Daar gleed hij weg en viel op het dak boven de in gang. De brandweer haalde het slachtoffer van het dak. Hij werd overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Verdachte situatie bij pinautomaat: Bij de politie is op maandag 17 fe bruari melding gedaan van een verdachte situatie bij een pinauto maat op de Dorpsstraat. De melder belde omstreeks 15.30 uur de poli tie nadat hij enige tijd daarvoor wilde pinnen, maar de indruk kreeg dat hij in de gaten gehouden werd door twee vrouwen die hij eerder al gezien had bij een witte auto op de Opril.Toen de melder naar de vrouwen keek liepen zij weg. De politie verzoekt mensen die ook iets opvallends hebben ge zien contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844. Rijden onder invloed: Een 17-jarige bestuurder van een bromfiets werd op zondag 23 februari in Zevenhui zen op het Zuideinde betrapt. Agenten hielden de Rotterdammer in de vroege ochtend staande voor een controle. De Rotterdammer blies 385 ug/l waarna hij een proces verbaal kreeg en een rijverbod van drie uren. Politie houdt geweldpleger aan: De politie hield op dinsdagavond 18 februari in het politiebureau te Waddinxveen een 15-jarige jongen uit Boskoop aan. De jongen werd er van verdacht in de middag op de Kievitstraat een 12-jarig meisje uit Hazerswoude-dorp te hebben mis handeld. Na een chat-sessie waar het meisje door de verdachte al be dreigd werd, wachtte hij haar die middag op. Hij sloeg en schopte haar. Het meisje liep daardoor een opgezwollen gezicht, een dik oog, twee afgebroken tanden en een bloedneus op. Het meisje deed aangifte. De politie hield de ver dachte in de avond aan. Hij is inge sloten. Regio - De Politiemotor Bevolking 2003 gaat 3 maart in de regio Hol lands Midden van start. Het is voor de zesde maal dat dit tweejaarlijk se landelijk onderzoek naar crimi naliteit, slachtofferschap en onvei ligheid in Nederland wordt gehouden. Over deze onderwer pen worden ruim 60.000 Nederlan ders van 15 jaar en ouder telefo nisch geïnterviewd. In de regio Hollands Midden worden bijna 4000 inwoners bevraagd. De Politiemonitor Bevolking wordt uitgevoerd in opdracht van de mi nisteries van Justitie en Binnen landse Zaken en Koninkrijksrelaties en een groot aantal politiekorpsen. Het doel van het onderzoek is om op landelijk en regionaal niveau een beeld te krijgen welk deel van de bevolking het slachtoffer is ge worden van criminaliteit zoals wo ninginbraak en autocriminaliteit. Verder worden onder andere vra gen gesteld over buurtproblemen, onveiligheidsgevoelens en contact tussen politie en burgers. Doordat de monitor voor de zesde maal wordt gehouden, is het mo gelijk trends waar te nemen: nemen bepaalde problemen toe of af, daalt of stijgt het aantal slacht offers? De resultaten van de Poli tiemonitor Bevolking leveren daar mee belangrijke informatie voor het formuleren van nieuw beleid door de politie, het bestuur en het openbaar ministerie. Het Projectbureau Politiemonitor een samenwerkingsverband van de B&A Groep en Intomart, voert het onderzoek uit. Naar verwachting worden de resultaten in juli 2003 gepresenteerd. Zevenhuizen - De Kleine Trompet ter geeft vrijdagavond 21 maart en zaterdagavond 22 maart het jaar lijks voorjaarsconcert in dorpshuis Swanla. Aanvang 20.00 uur. Dit concert is bedoeld voor donateurs en familie van de leden en overige belangstellenden. Het Harmonieor kest, het Leerlingenorkest, de Slag- werkkids en de Slagwerkgroep zul len zorgen voor een 'spetterend concert'. Voor elk wat wils. Zo zal de Harmonie voor de pauze de wat klassieke stukken spelen, zoals de 1 ste Peer Gynt Suite van Grieg, Deux Wim" oy ceJ^j^L iHoe^hetjswaar: Ineke Sleeuwen wordt 50 jaar- Gefeliciteerd. je moeder Marches van Porkofiev en Rikudim, een bewerking van Israëlische volksdansen. Na de pauze zal het thema meer de Latin kant op gaan, met onder andere Latin Mood, Mexican Trumpets en La Cumparsi- ta. Het leerlingenorkest zal het vooral bij lichtere en voor de jon geren herkenbare muziek houden. Zo zal er de Sound of music klin ken, de Ketchupsong, Whenever werever en When you believe. Omdat het concert dit jaar in de nieuwe theaterzaal plaats vindt. wordt het concert twee avonden gehouden. Het aantal plaatsen in deze zaal is beperkt en niet uit te breiden. Om bezoekers van het concert over de twee avonden te verdelen, geeft de Kleine Trompetter kaarten uit. Deze gratis kaarten zijn vanaf 1 maart verkrijgbaar bij Rabobank Zevenhuizen. De liefhebbers van buiten Zevenhuizen kunnen de kaarten bestellen bij de voorzitter Wout Metselaar, 0180-632484. Moerkapelle - Het eerste team van Schaakvereniging Moerkapelle heeft zwaarbevochten met 4-4 ge lijkgespeeld tegen Katwijk. In Op Moer had Moerkapelle het in deze wedstrijd in klasse 3E - in de zesde ronde van de KNSB-competitie - voortdurend moeilijk. Door overwinningen van Wim yoegindeweij, topscorer Wouter »roegindeweij (5 uit 6) en Ben van üeffen werden nederlagen van Dick Bac, Jesse van Elteren en Maarten Vroegindeweij goedge- rf 1 Gerard van Ommeren (nu 4 6) en Hugo van Elteren (nu 4,5 '16) speelden remise. Moerkapel- bezet de derde plaats in haar asse met 7 matchpunten, 2 min der dan de koplopers. Er resten nog drie ronden. Ook Moerkapelle 2 kwam op 7 uit 6 in klasse 2A van de RSB. Thuis werd 4-4 overeengekomen met VastNed Rotterdam 5. Arno Luinen- burg, Boudewijn Weijermars en Jan Blok scoorden hele punten, terwijl André Nieuwlaat en Dirk Molenaar remiseerden. Moerkapelle 2 staat derde in haar klasse en is met nog een ronde te gaan nagenoeg veilig voor (versterkte) degradatie. De senioren speelden ronde 24 van de onderlinge competitie. Door te winnen van Maarten Pilgram wist Ron Droog zich op te werken naar de zevende plaats van de ranglijst. Overige uitslagen: Arie Hoogduijn - André Corpeleijn 1-0; Stefan van der Zalm - Christiaan Noorland 1-0; Freek Hofman - Patrick Stam 1-0; Matthias Freeke - Wim Westerman 1-0; Pieter Perdijk - Henk Doorn hein 1-0. De stand bovenaan: 1. Gerard van Ommeren; 2. Ben van Geffen; 3. Hugo van Elteren; 4. Dick Bac; 5. Marcel de Haan; 6. Arno Luinen- burg. Bij de jeugd werd in de kampioens- groep de vierde ronde gespeeld. Uitslagen: Job Noorland - Stefan van der Zalm 0-1; Pieter Perdijk - Matthias Freeke 0-1; Thijs van der Torren - David Bontenbal 1-0; Da niel Noorland - Remco Vollebregt 0-1; Marius van der Torren - Dirk- Jan van den Berg 0-1 Stand bovenaan: 1. Matthias Free ke, 4 uit 4; 2. t/m 5. Pieter Perdijk, Stefan van der Zalm, Thijs van der Torren en Dirk-Jan van den Berg, elk 3 uit 4. Uitslagen groep 2: Stefan Noorland - Rolien van der Torren 1-0; Jan van den Hoek - Arno Oudijk 1-0; Arjan van den Bergh - Walter van den Berg 0-1; Lisa van de Hoven - Wiet- se van Leeuwen 0-1 De stand aan kop: 1. Stefan Noor land; 2. Jan van den Hoek; 3. Wal ter van den Berg; 4. Arjan van den Bergh; 5. Gerben Kooij. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3