DEGRAAF Afiift: Zevenhuizen-Moerkapelle de2&msprwg 23/50 p.p. Gezellig een avond uit II Hart van Holland 26 februari 2003 Gemeente Kom stemmen op dinsdag 11 maart Verkiezingen Provinciale Staten Heeft u al een keuze gemaakt? Wilt u fietsend langs een kronkelend riviertje genieten van het veenweidegebied met drijvende kassen? Of kiest u juist voor een spannend avon tuur op skates door een industrieel landschap? Een provincie besturen is keuzes maken. Om het u als ZuidHollander naar de zin te maken is een goed bestuur nodig. Op 11 maart maakt U de keuze voor een nieuw pro vinciaal bestuur door uw stem uit te brengen. Naar de stembus Het provinciebestuur van Zuid-Holland wil rekening houden met alle wensen van haar inwoners. Maar de ene inwoner heeft andere wensen dan de ander. Daarom maakt het pro vinciebestuur keuzes. Met uw stem zegt wat u belangrijk vindt in uw eigen omgeving: huizen, openbaar vervoer, windenergie, voorzieningen voor ouderen of gehandicapten of meer mogelijkheden voor cultuur en recreatie. Provinciale Staten van Zuid-Holland bepalen vervolgens welke wensen voor Zuid-Holland belangrijk zijn. De provincie Nederland kent drie niveaus van bestuur: de landelijke over heid (het rijk), de provincies en de gemeenten. Het rijk neemt veel beslissingen over grote uitgaven van het land. De provin cie werkt veel onderwerpen uit die het rijk heeft besloten. De gemeente doet veel dingen die mensen direct in hun omge ving merken. Daarom kennen mensen de gemeente beter dan de provincie. Maar het werk van het provinciebestuur is net zo U MAAKT DE KEUZE belangrijk. De provincie gaat over het inpassen van wegen, hui zen en bedrijven in nieuwe en bestaande plannen. Ze is mede- bepaler wat er moet gebeuren met het water in Zuid-Holland, welk gebied natuur blijft en waar inwoners van de provincie kunnen wandelen of fietsen. De bestuurders van de provincie zeggen wat zij belangrijk vinden; daarna gaan de gemeenten in Zuid-Holland ermee aan de slag. Ontmoet Partijen op de OpenDag U kunt stemmen op kandidaten van twintig politieke partij en. Hun partijprogramma's en kandidaten kunt u vinden op de website: www.zuid-holland.nl. Ook vindt u op de site een digitale programmavergelijking en kunt u meedoen met de stemwijzer. Zo kunt u testen bij welke partij uw stem het beste past. Op 8 maart 2003 bent u uitgenodigd op de OpenDag van het provinciehuis, Zuidhollandplein 1. Hier ontmoet u de politieke partijen, kunt u meedoen aan het debat of aan een rondleiding. Vurige debatten Brandende vragen en prangende kwesties. Tijdens de debat ten is het uw kans lijsttrekkers van politieke partijen om ant woord te vragen. Grijp die kans! In vijf vurige debatten heeft u de gelegenheid om politici aan de tand te voelen. Veilig of Voorkómen dinsdag 18 februari van 19.30 tot 22.00 uur in Marine Safety International (kop van Zuid) Natuur of Wegen woensdag 26 februari van 19.30 tot 22.00 uur Vliegveld Valkenburg Actie of Rust zaterdag 1 maart van 10.00 tot 13.00 uur recreatiecentrum de Staver Zelf of Samen zaterdag 8 maart van 14.00 tot 15.00 uur provinciehuis Zuid- Holland, ZuidHollandplein 1 Ieder debat gaat over afwegingen waar het provinciebestuur mee te maken heeft. Meldt u aan voor de debatten via email: verkiezingen2003@pzh.nl en kijk op de website voor meer informatie. Meer informatie Meer weten over de provinciale verkiezingen? Of de acti viteiten van de politieke partijen? Surf dan naar de website: www.zuid-holland.nl RIOOLREININGING IN DE KERN ZEVENHUIZEN De komende weken wordt het rioleringstelsel in de kern schoongemaakt en geïnspecteerd. Als gevolg hiervan kan stankoverlast in de woning worden veroorzaakt. Ook kan het gebeuren dat water in de wc even terug spat door luchtbe wegingen in het stelsel als gevolg van het reinigen. Om eventuele overlast zoveel mogelijk te beperken, advise ren wij u de wc af te dekken en het deksel te sluiten. Deze maatregel is uitsluitend aan de orde op het moment dat de reinigers bij u in de straat actief zijn. Door de wc en de was bakken daarna even door te spoelen, gaan de stankafsluiters weer werken en bent u de stank kwijt. uitgebreid steengrillen of gourmetten in Parfy-Kegel-Center de Zevensprong Menu a incl. een uur gratis kegelèn ook andere combinaties mogelijk o.a. barbecue en dineren Voor meer informatie kunt u terecht bij uw gastheer J.W. Oversluizen, Tel. 010-4201115 Leuk voor het weekend! reserveren noodzakelijk vanaf 4 pereonen Party-Kegel-Center de Zevensprong Strandweg 23 2761 DM Zevenhuizen Tel. 010-4201115 Fax 010-2206282 ZIE OOK ONZE WEBSITE WWW.PARTYCENTER7SPRONG.NL 'A/s je kind een nierziekte heeft, zet dot je leven op z'n kop Ml» pü «sai BOUWBEDRIJF maakt werk van het bouwen De Zevenster is een zorgcentrum waar 85 bewoners wonen en hun dagelijkse verpleging en ver zorging ontvangen. Daarnaast biedt de Zevenster diverse andere vormen van zorg en dienst verlening, zoals zorg in de aanleun woningen, de maaltijdservice thuis, in het restaurant en het beschikbaar stel len van ruimte voor medisch-/ paramedische dien sten. De Zevenster is een vooruitstrevende organisatie waar ruim 90 medewer kers en ongeveer 160 vrijwilligers wer ken. Wij bieden ook verpleeghuiszorg op een psychogeria trische verpleegunit en extramurale zorg in de wijk. Wij zijn per direct op zoek naar een Medewerker facilitaire dienst/ instellingskok m/v voor 36 uur per week De functie Als medewerker facilitaire dienst geef je leiding en begeleid je vrijwilligers bij werkzaamheden zoals horeca-activiteiten, restau- rantdienst en keuken. Daarnaast werk je zelf ook mee in het restaurant. De werkzaamheden bestaan uit de uitgifte en serve ren van maaltijden en het maken van snacks. Je draagt zorg voor het maken van prijsopgave van horecadiensten aan cliënten. Je assisiteert hoofd facilitaire dienst bij het inkoopbeheer. Tijdens vakantie of ziekte van de koks vervul je de functie van instellingskok. Als kok houd je je bezig met werkzaamheden rondom het kookproces van warme maaltijden. Het profiel Gezien de diversiteit van werkzaamheden kan onze medewerker facilitaire dienst/instellingskok zowel zelfstandig als in teamver band en flexibel werken. Je hebt een afgeronde opleiding als facilitair medewerker op MBO-niveau of als instellingskok. Tevens ben je bekend met consumptieve technieken, maaltijdbereiding en cateringwerkzaamheden. Werktijden De werktijden van medewerker facilitaire dienst zijn overdag van 7.30 tot 16.00 uur en ook 's avonds. Als instellingskok werk je afwisselende diensten, ook in het weekend. We bieden je een leuke, afwisselende functie binnen een dyna misch, prettige werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO-Verpleeg- en verzorgingshuizen. Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw Staal, directeur, telefoon 0180-637111. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen, richten aan Zorgcentrum De Zevenster, t.a.v. mevrouw Ch. M. Staal, Leliestraat 3, 2761 HD Zevenhuizen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie, in welke vorm dan ook, wordt niet op prijs gesteld. itia WEEK 9 msérnrn bedrijfspanden woningbouw bungalows kantoren winkels Moerkapelle Tel.: (079) 593 12 40 Fax: (079) 593 23 91 www.bouwbedrijfdegraaf.nl groot onderhoud en renovaties speciaal onderhoudsteam voor kleine verbouwingen en onderhoud

Hart van Holland | 2003 | | pagina 5