OPEN HUIS! MODESPECIAL 0180-632289 Proeven van bij Paddle's Appartementencomplex "De Uitspanning" te Moerkapelle E82 M OOK ADVERTEREN? BEL DAN VRIJBLIJVEND 'Np 4 Hl Mitwg mmm Voor meer informatie: tel. 0182-640047 of via www.paddles.nl Zaterdag 8 maart 2003 van 11.00 - 13.00 uur Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen Tel. 0180-631655 - Fax: 0180-633808 Internet: www.perdijkmakelaardij.nl OP 26 MAART VERSCHIJNT ONZE Hart van Holland 5 maart 2003 pagina 11 verschillende gerechten Een voorgerechtenrestaurant, zo noemen Paul en Diana de Rooij hun restaurant Paddle's aan de Zuidkade 4a te Waddinxveen. „Wat betreft de grootte van de gerechten dan. Bij ons kom je proeven van diverse gerechten in kleine hoeveelheden. Peddelen langs de kaart. Je proeft samen met je tafelgenoten wat van de Japanse zalm, wat van de struisvogelbiefstuk of de rauwe tonijn bij voorbeeld", zo vertelt Paul. Het restaurant loopt goed. Zo goed zelfs, dat Paddle's nu ook lunches verzorgd. Op woensdag, donderdag en vrijdag zijn tussen twaalf en twee uur dezelfde kleine gerechten te krijgen. Eigenlijk werkt alles anders bij restaurant Paddle's, gevestigd aan de Zuidkade. Eten met mes en vork? Nee, dat doen we thuis ook al, daarvoor heeft Paddle's Japanse chopsticks. Niet zomaar eetstokjes, maar in de vorm van een peddel. De helft van de menukaart staat op z'n kop zodat deze het beste samen met je tafelge noot te lezen is. De borden komen niet voor je neus te staan, maar midden op de tafel zodat iedereen aan tafel mee kan proeven. De naam van de keuken noemen zij 'Oost ontmoet West': een leuke combinatie van de Oosters en Westers getinte gerechten. Bij Paddle's hoeven eters zich dus niette beperken tot slechts één gerecht van de menukaart. „Bij een stan daard restaurant bestel je allebei je eigen gerecht, maar wil je toch graag even proeven van wat de ander heeft besteld. Dat hebben wij dus groter aangepakt, je kunt bij ons alle gerechten in kleine hoeveelheden met elkaar delen. Niet één gerecht voor je zelf of twee voor je samen, maar vier, vijf, zes, zeven of meer gerechten voor de hele tafel", vertelt Paul de Rooij die samen met zijn vrouw Diana Paddle's runt. „We wilden anders zijn dan de standaard restaurants", vertelt De Rooij. „Zes jaar lang hebben we eep eetcafé gehad, daar moest eens verandering in komen. De sleur zat er in en de uitdaging was eruit. We hebben afscheid genomen van de bar en zijn met een restaurant verder gegaan." Ongeveer het enige wat overeind bleef was het thema van de inrichting: roeien. Een unieke roeiboot waar nog mee gevaren is op de Olympische Spelen in 1928 hangt aan het plafond, een prijzenkast toont veel bekers en medailles en vlaggen, prenten en accessoires versieren de wanden. Paul en Diana de Rooij en de kok bogen zich over origi nele ideeën om een bijzonder restaurant neer te zetten. „Zo kwamen we tot wat Paddle's nu is. Sinds oktober is het restaurant open. Het was best even wennen hoor, vooral voor de kok Eduard Klasens en onze medewerk ster Karina Molendijk. "Je gooit toch het hele roer om, je systeem werkt anders." Maar tevreden is het team zeker. Na vier maanden kijken ze terug op een goede start. „We krijgen hele leuke reacties. Zelf vinden we het ook prettig om contact te hebben met de gasten, dus iedereen krijgt een inleidend praatje over hoe we werken." De avond van het team is al geslaagd als mensen een gezellige tijd hebben gehad in Paddle's. Maar een extra kick geeft het als mensen iets hebben geproefd wat ze anders nooit op de kaart hadden gekozen. „Dat is een voordeel van allemaal kleine gerechten. Je kunt eens wat anders proeven, je etentje is niet gelijk verknald als je het niet lekker vindt." Soms moeten mensen even over de streep worden getrokken om iets te proeven", ervaart Diana. „Daar help ik graag bij, dat doet me goed." Geopend: dinsdag t/m zaterdag diner 17.30 - 23.00 uur woensdag t/m vrijdag lunch 12.30 -14.30 uur In het centrum van Moerkapelle is een schitterend, kleinschalig appartemen tencomplex gerealiseerd. In dit nieuwbouwproject zijn momenteel te koop: - 3-kamer appartement op de begane grond, 227.500,= k.k. (Moerkapelse Zijde 7A) - 3-kamer maisonnette op de 1e en 2e verdieping, 260.000,= v.o.n.* (Moerkapelse Zijde 7E) - topappartement op de 2e verdieping, 350.000,= k.k. (Noordeinde 119) In collegiale verkoop met Van 't Hof Makelaardij. Iedere woning heeft een eigen parkeerplaats op de afgesloten achterzijde van het complex en een berging op de begane grond. Bovendien bêschikt het complex over twee entrees met elk een eigen liftinstallatie. Geïnteresseerden kunnen zaterdag 8 maart a.s. van 11.00 uur - 13.00 uur dus bezichtigen zonder afspraak! U kunt zich melden bij het appartement aan de Moerkapelse Zijde 7A. /f/ 4 K E L A A V. vy.y.:-:::;:..:...v.-.:

Hart van Holland | 2003 | | pagina 11