LI T I Eberichten FEESTAVOND V.0.0. ill 6 J ^4 Hart van Mam Lions-Voor j aarsconcert 21 maart 2003 Maarten Polderman NIEUWE MILIEUWETGEVING GLASTUINBOUW INBRAAKBEVEILIGING! ROMMELMARKT KIWANIS Capricorn Beveiligingen Nesselande - Utrecht I TEL. 0182-615055 VEILiGINGEN FIETSTOCHT VAN HOOG NAAR LAAG ORGENZëUjN 29.000 exemplaren Hart van Holland 5 maart 2003 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Zaterdag 8 maart om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Famï I ieberïchten Maar de HEER zal uitkomst geven, Hij die 's daags Zijn gunst gebiedt; 'k Zal in dit vertrouwen leven, En dat melden in mijn lied. Psalm 42 5 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en liefste opa echtgenoot van A. Polderman-Hanse op de leeftijd van 79 jaar. Moerkapelle: Gouda: Moerkapelle: A. Polderman-Hanse Hanneke en Frits Remco en Mirande Leon en Ada Patricia Natalia 2 maart 2003 Van Hogendorpstraat 7 2751 AE Moerkapelle Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op woensdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van begraafplaats Westhage, Akkerweg 84 te Moerkapelle. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 6 maart om 10.30 uur in voornoemde aula. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. CPt t Opbaargelegenheid o.a.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Boskoop Waddinxveen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf frnWeX# dmïïM£m*i Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd VIOLEN en PRIMULA'S KAMERPLANTEN - DROOG HAARDHOUT LAN LANDBOUWKALK 1 ÉÜI Nederlands-Hervormde Kerk Zevenhuizen Aanvang 20.00 uur De Commissie van Aanbeveling brengt de doelstelling van het Voor jaarsconcert gaarne onaer uw aandacht. De opbrengst zal besteed worden aan de inrichting van Poliklinieken in het binnenland van Suriname. De Commissie van Aanbeveling: Drs. J.D. Westendorp, Burgemeester van Zeven huizen-Moerkapelle; DJ. Bac, Moerkapelle, lid gemeenteraad Zevenhuizen- Moerkapelle; W(illem) C. Visser; Mr. M. (Riné) Bos; Htuib) G. van den Akker. Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Hoij Van der Wende advocaten ^JjJ mm hbm m ^mmm m mmmmm m ^Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten J UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Regio - De regels voor de glastuin bouw met betrekking tot het mi lieu zijn op 1 april 2002 veranderd. Deze regels zijn vastgelegd in het zogenaamde Besluit glastuinbouw en hebben onder andere betrek king op het verminderen van het gebruik van energie, water en be strijdingsmiddelen in de komende jaren. Tevens moet er in het kader van de miiieucontroles afstemming plaatsvinden tussen de waterkwali teitsbeheerders, de Milieudiensten sn de Algemene Inspectie Dienst (AID). 'n het kader van deze nieuwe Alge mene Maatregel van Bestuur, Geweld: Op woensdag 26 februari omstreeks 4.00 uur betrapte een 26-jarige man uit Boskoop een man die bezig was in zijn auto in te bre ken. De auto stond geparkeerd aan de J.H.V.S. van Nesplantsoen. De man hoorde een klap en ging naar buiten om te kijken wat er aan de hand was. Toen hij bij zijn auto kwam zag hij dat er een ruitje was ingeslagen en dat er licht brandde in zijn voertuig. Hij opende het bij rijderportier en zag dat er een manspersoon inzat die bij het uit stappen de eigenaar van de auto een klap gaf met een zaklamp uit de auto. Met meenemen van de radiocdspeler verdween de auto-in breker. Rijden onder invloed: De politie heeft op zaterdag 1 maart om streeks 4.25 uur een 29-jarige auto mobilist uit Boskoop aangehouden wegens rijden onder invloed van alcohol. Een agent zag kort voor de aanhouding dat de man onvast ter been was waarna hij in een voer tuig stapte. De agent die vervol gens achter de bestuurder reed over de Burgemeester Colijnstraat in de richting van Laag Boskoop zag dat de bestuurder op de Burg. Colijnstraat in reed op vermoede lijk een groep bekenden van hem. Vlak voor de groep kwam hij tot stilstand waarna hij doorreed. De bestuurder reed hierna achter twee fietsers waar hij eveneens inreed op hen om vervolgens vlak voor achter hen te remmen. De bestuur der reed hard om de fietser reed. De bestuurder werd hierna aange houden. Nadat bij hem een alco- hollucht geroken was werd een blaastest afgenomen. Deze gaf 755 ug/l aan. De limiet is 220. Tegen de automobilist wordt proces verbaal opgemaakt. Bovendien werd zijn rijbewijs ingevorderd. Tevens kreeg hij een rijverbod van negen uren. Auto's gestolen na inbraak in wo ningen: In de nacht van vrijdag 28 februari op zaterdag 1 maart werd er ingebroken in een woning aan de Kievitdreef. Om binnen te komen werd een schuifpui geo pend. Uit de woning werd een vi deocamera, een portemonnee met geld en werden sleutels waaronder autosleutels gestolen. Met de ge stolen autosleutels werden vervol gens twee buiten geparkeerde auto's, een Mazda 323Fen een Peu geot 306 gestolen. Bij een woning aan de Zuidplaslaan werd eveneens geprobeerd om via een schuifpui in te breken in een woning. Dit lukte niet door een als beveiliging in de geleiderail aangebrachte stok. In de avond van zaterdag 1 maart werd er ingebroken in een woning aan de Kuyperhoeve. Om binnen te komen werd hier een deur openge broken. Uit de woning is geld, een rugzak en zijn diverse c.d.'s gesto len. In de middag of vroege avond van zondag 2 maart werd ingebro ken in een woning aan de Woub- rechterf. Om binnen te komen werd een raam opengebroken. Uit de woning werd kleding, een mo biele telefoon, een tas, geld en werden sleutels waaronder auto sleutels gestolen. Met de gestolen autosleutels werd een buiten ge parkeerde Mercedes gestolen. In alle gevallen stelt de politie een nader onderzoek in. Schade aan auto na uitwijken, fiet ser rijdt door: De auto van een 45- jarige automobiliste uit Waddinx veen heeft op zaterdag 1 maart schade opgelopen nadat zij heeft moeten uitwijken voor een aantal fietsers. Omstreeks 13.20 uur reed de Waddinxveense over de Vondel laan in de richting van de Koningin Wilhelminasingel. Uit tegenoverge stelde richting kwamen twee fiet sers die niet voldoende rechts hiel den. Omdat zij dicht naast elkaar fietsten raakte één van de trappers van de ene fiets in het voorwiel van de andere. Een van de fietsers kwam ten val waarna de fiets midden op de weg kwam te liggen. De tegemoetkomende automobi liste moest voor de vallende fietser naar rechts uitwijken waardoor zij tegen de stoep reed. De auto liep schade op aan een velg en een band. De fietsers verlieten na een meningsverschil de plaats van het ongeval zonder hun identiteit be kend te maken. De politie is op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met de politie in Waddinxveen via telefoonnummer, 0900 - 8844 (lokaal tarief). -s 1 T i Zevenhuizen - De Vereniging Openbaar Onderwijs afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle houdt zaterdag 8 maart een feestavond. Deze avond vindt plaats in dorps huis Swanla, aanvang 20.00 uur. Een groot deel van deze avond zal in het teken staan van "Mysteries, Miserie en Moord", een komische thriller opgevoerd door de toneel groep van de VOO. Tijdens de pauze is er een verloting met prij zen en na afloop kan er nog wor den gedanst op de muziek van "Lotus", ledereen is welkom, de deuren van het dorpshuis zijn vanaf 19.30 uur geopend. Gouda - Kiwanis Club Gouda houdt 8 maart voor het laatst haar rommelmarkt aan de Vest 13-19. Vanaf 1996 heeft de club kosteloos gebruik mogen maken van de bedrijfshallen en doordat de overige ge bruikskosten relatief laag waren en de leden hun tijd be langeloos ter beschikking stel den, konden de opbrengsten bijna geheel worden aange wend ten behoeve van huma nitaire, sociale en culturele doelen. Maar op 8 maart valt het doek. ledereen is welkom van 9.00 tot 13.00 uur. Voor de echte koopjesjagers is deze laatste rommelmarkt een bui tenkans, want ailes moet weg. Stichting Evenement organiseert op 18 en 19 april de fietstocht van Hoog naar Laag. Een fietstocht van het hoogste punt van Nederland in Vaals (+321 meter) naar het laagste punt van ons land in Nieuwerkerk aan den IJssel (-6,74 meter). De tocht is meer dan 250 km lang. Er zijn nog plaatsen vrij, maar de aan meldingen verlopen vlot, dus de fietsers die nog mee willen rijden moeten zich zo snel mogelijk aan melden. Het inschrijfgeld is 10,-. Voor meer informatie: 0180-314272 Jeanne Mane UitvoartbegeieUlrr Marian van den Bogerd Uitvititrtbngcleuler uitvaartverzorging van dan Bog»r« Zorgverlening ipi in het kleinste detail Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiawijk Telefoon 010 522 27 90 wordt er voor de glastuinders in de gemeenten Waddinxveen, Zeven huizen-Moerkapelle en Nieuwer kerk a/d IJssel op 13 maart een voorlichtingsavond gehouden in het dorpshuis Swanla in Zevenhui zen. Aanvang 20.00 uur. Behalve een voorlichtingsgedeelte zal er ook een mogelijkheid zijn om vra gen te stellen aan een deskundig forum, bestaande uit afgevaardig den van het projectbureau Glastuinbouw en Milieu (Glami), het Hoogheemraadschap Schie- land, de Milieudienst Midden-Hol land, wethouder Dijksterhuis van Waddinxveen en de (W)LTO. De toegang is vrij. Meststoffen, tuinaarde: 5 zakken 6,-, Turfmolm, zaai- en potgrond en alles voor de groentetuin: o.a. zaden, plantuitjes, pootaardappelen, andijvie, sla, kool, tuinbonen en aardbeiplanten. Fruitbomen, broeiramen enz. KWEKERIJ lat VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3