I0KSEN IN DE POLDER lUBKAMPIOENSCHAP R0ENEWEG LAAT ZEGE LIGGEN CURSUS JEUGDVISSEN OVERWINNING CAPRICORN DAMES ORTEC NESSELANDE KAN NIET STUNTEN IN HALVE BEKERFINALE GOUD VOOR JELMA VAN DER MEULEN EN MARIANNE DE HEER MIDGETGOLFVERENIGING KLAAR VOOR NIEUWE SEIZOEN UITSLAGEN JEU DE BOULES WINST VOOR TZM ANNET SLIEKER NEDERLANDS KAMPIOEN SPORTPAGINA Hart van Holland 19 maart 2003 Giro 5855 benthuizen - Boksvereniging Ver- neulen Benthuizen (BVB) organi- leert 5 april finales van het Jlistrictskampioenschap Zuid-Hol land. Aan deze DK doen een aantal leden van de Boksvereniging Ver meulen mee. Naast zwaargewicht Semmy Pattiwaël, al meerdere malen kampioen van Zuid-Holland en Kampioen van Nederland, maken weltergewicht Rogier van Dijk, halfzwaargewicht Hugo van der Wateringen en zwaargewicht Richard Olie hun opwachting. Ook zullen twee damesboksers van de vereniging een demonstratie-partij geven. Pevenhuizen-Moerkapelle - Op za terdag 22 maart begint de Hengel- lereniging Zevenhuizen-Moerka- pelle de competitie voor het Club kampioenschap, er wordt gevist in de Oude Rijn. Vertrek is om 6.00 uur van de parkeerplaats La Bara- que. Voor inlichtingen J Wiersma tel.0180-632654 of 06-22156429 evenhuizen - Met de tegenstander 'an Groeneweg van afgelopen :ondag weetje het maar nooit. Het earn van het rotterdamse Antibar- ari bestaat uit studenten en het jeschikbaar zijn van de selectie- pelers kan per week verschillen. \fgelopen zondag leek het er weer jp dat er veel spelers niet bij waren vant anders is het niet te verklaren vaarom Antibarbari zo zwak speel- le. Dat Groeneweg desondanks niet wist te winnen lag volledig aan de Zevenhuizenaren zelf. Voor de ust had Groeneweg al meer af tand moeten nemen tegen de Rot- erdamse studenten. Een goed in geschoten bal door Rick v.Yperen jiteen voorzet van Pascal Crielaard letekende na een half uur spelen ien 1-0 voorsprong. Daarvoor waren beide ploegen nauwelijks gevaarlijk geweest of het moet de ;opbal tegen de lat boven keeper Gert Haan zijn. Na de rust was het qua kansen wel wat anders. Het spel werd niet beter maar de span ning vergoedde veel en de vele doelrijpe kansen maakte de wed strijd redelijk aantrekkelijk. Binnen 10 minuten had Antibarbari de stand gelijk getrokken. Een hard ingrijpen van Marco Terpstra be strafte de, overigens uitstekende, scheidsrechter met een strafschop. Daarna was het met name Jarno v.Dorp die de overwinning van Groeneweg veilig had kunnen stel len. In stelling gebracht door Kevin Zijderhand verscheen v.Dorp vrij voor de keeper maar zijn inzet ging, zonder overtuiging ingescho ten, naast de verkeerde kant van de paal. Nadat invaller Léon v.Vliet een individuele actie besloten had met een prima schot, zag v.Yperen de rebound weer door de keeper van Antibarbari gestopt, de tweede rebound kwam voor de voeten van v.Dorp maar deze schoot de bal knullig naast. Groeneweg bleef kansen krijgen op de overwinning maar greep bijna naast alles toen ook Antibarbari een dot van een kans kreeg. Nauwelijks 5 meter voor een bijna leeg doel schoot de Rotterdamse spits huizenhoog over. Dit was meteen het laatste wapenfeit van de bezoekers, die zich tevreden stelde met het éne punt. In de laatste minuut leek Groeneweg door de niet geheel fitte en verder onzichtbare Maurice Eckhardt nog de winst te pakken. Een scherpe Eckhardt had uit deze moeilijke situatie zijn ploeg naar de winst geschoten maar het zat er niet in. Ook deze aanval pareerde de keeper van Antibarbari be kwaam. Het blijft spannend in deze vierde klas. Van de laatste tot en met de 5e plaats van boven is ie dereen nog in een degradatiestrijd gewikkeld en ook a.s. zondag treft Groeneweg zo' n tegenstander. Thuis werd kansloos van Swift Boys verloren en dat vraagt om een re vanche. A/addinxveen - Hengelsportvereni- jing Waddinxveen organiseert in amenwerking met de Stichting Wijkwérk De Zuidpias op 15 april :en cursus jeugdvissen voor jon- jens en meisjes in de leeftijd van 8 ot en met 12 jaar. Onder begelei- ling van ervaren sportvissers leren ie kinderen verschillende vissoor- :en, waterdiertjes en planten ken nen. De cursus wordt afgesloten met een viswedstrijd. De cursus, bestaande uit acht les- avonden op dinsdag, wordt gehou den van 19.00 tot 20.15 uur in het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan. De viswedstrijd vindt plaats op zater dag 14 juni 2003 van 10.00 tot 15.00 uur in het water van de Coen- ecoopvijvers. Deelname aan de cur sus bedraagt 1,50 per avond en viswedstrijd. De deelnemende kin deren moeten in het bezit zijn van zwemdiploma A. Voor opgave en inlichtingen: W. de Bruin, Alpher- brink 20, 0182-619005 of H. de Vries, Gruttodreef 29, 0182-617889. evenhuizen - De uitwedstrijd egen het op de 9e plaats staande 'eelpush hebben de Zevenhuizense dames met een 3-1 winst afgeslo- :en. ■let begin van de wedstrijd liep op rolletjes voor Nesselande en in de 1e set lieten de dames uitstekend pel zien. Serverend en blokkerend waren ze de tegenstander de baas en dit uitte zich in een setstand van 5-16 voor Nesselande. Na deze flitsende start zakte het niveau wat a' en de 2e set verliep daardoor moeizaam voor de Capricorn briga de. Aanvankelijk moest een kleine achterstand weggewerkt worden en daardoor werd het einde van de set erg spannend. Een goede serv icebeurt van Els Vindevoghel zorg de uiteindelijk voor setwinst met 27-25. Omdat de 3e set begonnen werd met een achterstand werd coach Wim Boegheim, bij een stand van 4-0, gedwongen tot een Wissel. Dit resulteerde in een serviceserie van Leora Donk, waardoor de stand ge lijk getrokken werd. Hierna werd door geconcentreerd spel de set met 25-21 door Nesselande gewon nen. In de laatste set hadden de Zeven huizense dames geen antwoord op de goede middenaanval van Peel- push en scoorde hun eigen aanval niet. Het onnodige verlies van de 4e set, met 20-25, kwam hard aan, maar de 3-1 winst kon niet meer af gepakt worden. A.s zaterdag 22 maart spelen de dames in dorpshuis Swanla om 16.30 tegen nummer twee op de ranglijst: Vrevok. Woensdag 12 maart stond de ^mer onmogelijke opgave voor ae spelers van ORTEC.Nesselande °P het programma. In Almere de muishaven van Omniworld moest en 3-0 overwinning weggesleept worden met de extra handicap a* Omniworld niet meer dan 58 Punten mocht halen. Wat op pa- P'er onhaalbaar leek, kwam in de P'aktijk uit. In een goede wed- rijd werd deze wedstrijd via de setstanden25-23, 27-29, 19-25, 25- ^-13 met 3-2 door Omni- orld gewonnen. fainer/coach Guillermo Boogers vela ^eer een aParte basis in het u Spelverdeler Joost van der van c ^erd omrir>gd door Arno Jnn °"cema. Renzo Verschuren, Bart Looman. Marko Klok, Luuk De ft 6n ''v^ero Sander Mulder. or>o!i erdamse formatie startte en n en W'st v'a 9°ed aanvalsspel een geode servicedruk een 17- 0mn°OrsPron9 te nemen. Maar haHa'W° w'st dat Z'J voldoende aen aan een set om de beker finale te halen en de serviceka nonnen Olaf van der Meulen en Jeroen Trommel wisten in de eind fase dit wapen weer goed te ge bruiken Met miniem verschil werd de set met 25-23 door Omniworld gewonnen. Hierna kon beide ploegen vrijuit gaan spelen en dit resulteerde in een aantrekkelijk duel. Coach Boogers zette in de tweede set Rodin Merx voor Joost Looman in. In deze tweede set hielden de beide ploegen elkaar goed in evenwicht en pas op het eind kon ORTEC. Nesselande de set met 27-29 naar zich toehalen. In de derde set wisselde Guillermo Boogers Mar- tijn Dieleman voor Arno van Sol- kema en nam Jost Joosten het spelverdelen verder over van Joost van der Hoek. ORTEC.Nesselande wist in deze derde set meer druk uit te oefenen en pakte een voor sprong die niet meer uit handen werd gegeven (19-25). In de vier de set kreeg ORTEC.Nesselande kansen om de overwinning binnen te halen. Omniworld wist dit door krachtig spel tegen te gaan en met minimaal veerschil (25-23) de set te winnen. Ook in de vijfde set kreeg Nesse lande kansen, die zij niet konden verzilveren. Omniworld daarente gen wel en met 15-13 werd de set en wedstrijd gewonnen. Omni world gaat nu op 20 april in het Topsportcentrum te Rotterdam de finale spelen en krijgt als tegen stander Alcom/Capelle. ORTEC.Nesselande kan zich nu ver gaan richten op de play off, die voor de Rotterdammers op zon dag 16 maart om 16.00 uur begint in het rotterdamse Topsportcen trum. Boskoop - Boskoopse Annet Slieker, lid van de handboogsportvereni ging Gravin Jacoba van Beieren uit Gouda, heeft als rayonkampioen deelgenomen aan het Nederlands kampioenschap individueel. Na de reguliere wedstrijd over zestig pij len moest de finale de beslissing brengen. In een bloedstollende fi nale, waarin beide finalisten na negen pijlen nog gelijk stonden, moest een shoot off de beslissing brengen. Na eerst alle bij een tien te hebben geschoten, was de score bij de tweede shoot off ook gelijk, een negen. Bij de derde ronde viel de beslissing en Annet Slieker werd hiermee kampioen van Nederland bij de dames 4e klasse compound. Zoetermeer - De Rhönradploeg van Pro Patria heeft op zaterdag 8 maart meegedaan met de Neder landse kampioenschappen Rhön- radturnen, B niveau. Meegedaan werd in een groot deelnemersveld, met een vrije en een verplichte oe fening in de diverse moeilijkheids graden oplopend van L4, L5, etc. t/m L10. In de categorie L7 heeft de Jelma van der Meulen een gouden medaille behaald. Marianne de Heer behaalde eveneens goud in de categorie L4. Ook de overige deelnemers van Pro Patria in de ca tegorie L7, L6 en L5 hebben goed gedraaid. Bernadette Zeiler, Anita Hoefsloot en Bianca de Heer res pectievelijk een 9e, een 11e en een 14e plaats in de categorie L7. In de categorie L6 werd Melvera Hof 8e, Jessica Koops 9e en Tamara van Leeuwen 13e. In de categorie L5 met 40 deelne mers werden de volgende resulta ten behaald: Wendy Moorman 8e, Eline van Poelje 15e, Daphne Rein- king 18e, Paula van Leeuwen 21e, Nienke. ten Broeke 27e, Brigitte Schmitz 32e, Nadine Jelsma 33e en Matanja Hof behaalde de 37e plaats. Voor informatie over Rhönradtur- nen in deze regio kunt u terecht op www.propatria.nl/recreatiesport. Boskoop - Midgetgolfvereniging De Trekvogels maakt aanstaand weekend een start met het nieuwe seizoen. Voor het komend seizoen staan er eerst competitie-wedstrijden voor de deur. Dat zijn 10 wedstrijden die worden gespeeld op de zondag morgen. Ook wordt er door de ver eniging een zomercompetitie ge houden voor de eigen leden. Later in het voorjaar staat het 4 -ronden en 8 -ronden toernooi op het pro gramma. Ook doen de leden mee aan de individuele districtskampi oenschappen en Nederlandse Kam pioenschappen. De Trekvogels heeft zich dit jaar met een heren- en een damesteam opgegeven voor deelname aan de Nederlandse Kampioenschappen voor 6 tallen heren en 3 tallen dames. Dit NK vindt op 10 en 11 mei plaats in Ridderkerk. Op de baan van De Trekvogels en MGC Rotterdam wordt dit jaar de Nederlandse Kampioenschappen afdeling 2 in het weekend van 24 en 25 mei georganiseerd. Deze Nederlandse kampioenschap pen zijn al enkele malen in Bos koop georganiseerd en hebben er mede voor gezorgd dat enkele leden door hun prestaties op de thuisbaan een plaats in het Neder lands team hebben verdiend. I.Hans Cammeraat/Roy Hulskamp/ Stephan Tabben 6-6-50+; 2.Elly Nieuwland/Andries Roos/Wout Ver sluis 6-5-31+; 3.Marco en Arnold Janssen/Hans van Woudenberg 6-4- 14+; 4.Ben Sas/Edward Springer/ Toon van de Velden 6-4-13+; 5.Nor- bert Schifferling/Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas 6-4-10+; 6.Harman Verwaal/Henry van Wageningen/ Harm Maille 6-4-1-. Eerstvolgende wedstrijden op 18 maart op het terrein aan de Alber- dink Thijmlaan in Waddinxveen. Het eerste team van tafeltennisvere niging TZM uit Moerkapelle heeft thuiswedstijd tegen Vriendenschaar 13 met 9-1 gewonnen. Dico Bac begon de eerste wedstrijd en verloor deze in vier games. Daarna was het afgelopen met de tegenstand van Vriendenschaar. Dico won zijn overi ge twee enkelwedstrijden en Coerd van Kasteel en Patrick van der Meer wisten beiden hun drie enkels te winnen. De dubbel werd door Coerd en Pa trick binnengehaald. Team 2 speelde uit tegen Vriendenschaar 14. Vrien denschaar was te sterk en werd met 8-2 verloren. Bart Klos wist de twee punten te scoren. Anne Duursma en Kees de Wilde kwamen niet tot winst. Team 3 speelde thuis tegen Gouda 4. Er werd met 7-3 verloren. Adrie Bout had geen moeite met de tegenstanders en wist alle drie zijn enkelwedstrijden te winnen. Harm Rodenboog en Walter Micke hadden beduidend meer moeite en kwamen net te kort om een partij te winnen. Hoera Deborah Bakker wordt Hiep Hiep Hoera!!! 20 maart 4 jaar!! Stef wordt 22 maart 12 jaar Gefeliciteerd en een fijne dag. Kusjes van Opa en Oma en je broertje Björn Oma sm Mensen met ©en handicap sporten sporten mt zo graag als o. Aliean voor bon-zijn er vaak extra aanpassingen nodig, zoafs sportrolstoe-len, speciale begeleiding, aangepast» douches en toiietten. En dat kost geld. Geef daarom eatra sportief voor sporters met een handicap 1 Postbus 290 3989 Cf. Swoik lei.: 939 65$ 73 28 E-mail: info^nfsp.nl internet; www.nfsg.nf

Hart van Holland | 2003 | | pagina 21