SPORTIEVE MODE VOOR DAMES EN HEREN 0-DILLIE Dolce Gabana Donna Karen ie nifilco«ec«e >aa,'Zo«Wo north* pagina 13 Eigentijdse uitvoering van klassieke heren- pak De mannenkleding voor de zomer van 2003 is vooral informeel. Er worden veel natuur lijke materialen gebruikt, zoals linnen, wat het klassieke pak een casual effect geeft. En er is de mannenmode veel aandacht voor (opvallende) details. Na een aantal jaren strakke en zakelijke look worden er nu veel verschillende stylingelementen gebruikt in de herenmode: college, film en sport zijn de meest toegepaste. Ze geven de zomerhe- renmode een stoer karakter, wat nog ver sterkt wordt door het opvallende kleurge bruik: marineblauw, legergroen en Ferrari- rood. De mode voor dames en heren is sportief, speels en grensverleggend. Voor de dames wel met een echt vrouwelijk accent, want net als bij de mode voor jonge meisjes val len de typische vrouwelijke ruches, knoop jes en lintjes ook bij de volwassen dames mode op. De mannen gaan bij voorkeur gekleed in een pak. Maar dan wel één die trendy én alternatief is: het klassieke pak in een sportieve en casual uitvoering. Damesmode: rokken korter dan ooit! De rokken en jurkjes zijn kort deze zomer, wat uiteraard perfect aansluit bij de vrou welijke trend. Maar er is ook een grote keuze in combinaties van jurkjes en panta lons. Dit zorgt voor een oversized effect en draagt ontspannen, ook voor dames met een maatje meer. De kleuren zijn redelijk neutraal: wit en kaki gecombineerd met rood en indigo. Ook de meer sportieve vrouw komt deze zomer volledig aan haar trekken. Informele kleding, die lekker zit en is geïnspireerd op het buitenleven is beschikbaar in combinatie met een uitge breide collectie accessoires. De kleuren die bij deze look horen zijn groen, blauw en rood-wit. En uiteraard horen bij deze stijl geruite bloesjes en recht-toe-recht-aan spij kerbroeken. Pktii Ooivipaid.y Telefoon: 0180-317691 Winkelcentrum Reigerhof 77 91 - Nienwerkerk a/tl IJssel VOORJAAR/ZOMERMODE 2003 Nieuw Bi/tute-tv Nieuw BUwvew -gjyvyve^ 400 m2 Damesmode, Kindermode, Peutermode, Babymode Gifts Met volop gratis parkeerruimte!

Hart van Holland | 2003 | | pagina 13