STOERE JONGENS BIKINI'S, BADPAKKEN EN ZWEMSHORTS Ontdek 't suunto ,_flima j BAC Motie/<5 Scho&new replacing luck. laTUma W «V Jack Wolfskin I GOING FOR 1 Lanoe Groenendaal 37-39 AKU 5801 LR Gouda Tel.: (0182) 51 73 48 Voorjaar en lente roepen onvermij delijk associaties op met zon, zee en strand. En dus ook met de nieuwe badmode voor deze zomer. Ook al duurt het nog even voor we echt aan het water kunnen liggen en over buitenlandse boulevards zullen flaneren, laten we nu al vast zien welke trends er op het gebied van badmode zijn in 2003. In ieder geval staat vast dat badmode tegenwoor dig een heel eigen plaats inneemt in het modebeeld. Het lijkt door de gebruikte materialen steeds meer op lingerie. Kleurrijke herenshorts De mannen hebben deze zomer de keus uit twee stijlen. De zwembroek is óf een minimale slip óf lijkt veel op een korte broek. Voor beide zwembroeken geldt wel dat ze vro lijke en kleurrijke dessins hebben. De zwemshorts én de strandshirts zijn geïnspireerd op de 'Hawaï-stijl'. Tropische elementen Ook de damesbadmode is deels geïnspireerd door de omgeving van de Stille Zuidzee. Tropische prints, zoals panter en tijgermotieven of bloemen zijn deze zomer in. Niet alleen voor de bikini of het badpak, maar ook voor de strandbroeken, slippers en accessoires. Naast de exotische stijl zijn ook de unikleuren terug, vooral voor het bikinibroek je. Dit wordt dan vaak gecombi neerd met een bedrukt topje en een bedrukte pareo. De gehele dames strandoutfit is deze zomer overi gens opvallend en kleurrijk. Maar wie in een badkledingstuk loopt van suède look zal verzekerd zijn van aandacht! De nieuwste trend is om op één dag verschillende bikini 's of badpakken te dragen. Op een stranddag bevind je je natuurlijk op verschillende locaties. En flaneren langs de winkelboulevard vraagt om een andere outfit dan een koele duik in zee of zwembad. De kinderkleding van deze zomer is stoer. Voor de jongens weltever staan. Ruige streetwear in kaki, blauw of legergroen met kleurrij ke accenten zullen het straatbeeld bepalen. Opvallend bij de kidsmo- de is de aanwezigheid van het USA-gevoel: de collegeprints en de Amerikaanse vlag als applicatie worden regelmatig toegepast. Als tegenhanger van het stoere stadsleven vinden we het outdoor gevoel. Warme aardetinten en zandbruine kleuren worden gecombineerd met de nieuwe 'whitewash-techniek' (krijteffec- ten). De bijzondere en opvallende stik sels maken ook deze look stoer en uitdagend. In de-jongenscollecties zijn ruiten en strepen favoriet evenals grote prints. In combinatie met stonewashed jeans en coole skateshoes of gympies contra steert dit op een stoere manier. We maken het tijdens de lenteweek wel heel aantrekkelijk onze winkel te bezoeken. Wat dacht u van de complete collectie Mode en Schoenen met natuurlijk de actuele trend en van de lenteweekaanbiedinqen"' en van de leuke lentebloemetjes, rugzakken ën'key-cords, die we weggeven meest actuele trends. Kortom, we maken het waar: Alles onder één dak. We verkopen topmerken zoals Esprit, Pololand, Lisa Campioni, Twinlife, Falino EDC, Tommy Hilfiger, Cars, Adidas, Van Lier en nog vele andere. Kom langs en ontdek 't bij Bac. entezvee

Hart van Holland | 2003 | | pagina 14