\mimm Daewoo Scopet sportief Off-Road concept NIEUWE S, Uw auto-advertentie Nissan Primera Business Vision: Maatwerk voor zakelijk verkeer Bel 0180- 632989 voor meer informatie Meer uitstraling voor Nissan X-TRAIL SUV beperkt leverbaar als Outdoor GROOT OF KLEIN CABRIOLETDAKEN AUTOBEKLEDING doos nm AUTOTRIM DNA Autatrim Noordeinde 57 27E1 BR Zevenhuizen Tel. 079-5933919 B.g.g. OG-558IB529 Fax. 079-5933928 E-mail: info dna-autotrim.nl www.dna-autotrim.nl IEDERE WOENSDAG KOOPAVOND EN MEETINGAVOND Producten voor al uw lede ren en stuffen bekleding van: Auto's Boten Buddy-seats Carbriolet daken □ld Timers Etc. VAKGARAGE VAN DER KNIJFF v.o.f. GAZONMACHINES ^^TTjn^ANiffiN Bredeweg 31 - Moerkapelle - TeL 079 593 17 28 De Scope - een Europese première in Genève - is de visie van GM Daewoo als een mogelijk ant woord op automobielgebied op de levensstijl van de toekomst. De Scope combineert de dynamiek en de wendbaarheid van een sportauto met de robuustheid van een terreinwagen. Het aërody namische, wigvormige koetswerk heeft een tota le lengte van 4.474 millimeter (wielbasis: 2.650 mm). Het cab-forward ontwerp en de prominen te, verticale grille benadrukken het sportieve karakter van de Scope als ook de geschiktheid voor het rijden in het terrein. En profile heeft het cross-over model van Daewoo een coupéachtige daklijn die uitmondt in een dynamische vormge ving van de achterpartij. Deze kenmerkt zich door een semi ronde ruit en doorlopende achter lichten. De Scope staat op aantrekkelijk vormge geven zesspaaks 255/55 R 18 lichtmetalen wielen. Met de Outdoor-uitvoering voegt Nissan een exclusieve versie toe aan het gamma van de X-TRAIL. Een fiks aantal stoere extra's verschaffen de populaire SUV een nóg imposanter voorkomen. De X-TRAIL Outdoor is tevens leverbaar als VAN. Een sportieve uitstraling en luxe vormden de uitgangspunten bij de samenstelling van het Outdoor-pak- ket. Het roofrack op deze uitvoering trekt onmiddelijk alle aandacht. Naast functioneel is het rack boven dien bijzonder praktisch dankzij geïntegreerde lampen. Deze sprin gen aan wanneer het grootlicht wordt ingeschakeld en verlichten dankzij hun hoge plaatsing een groot oppervlak. Ook de mistlam pen vóór zorgen te allen tijde.voor een goed zicht. Lichtmetalen 16- "Xhvelgen en donkergetint glas (privacy glas) op de achterste zijrui ten versterken het sportieve gezicht van deze SUV. 'n het interieur voegde Nissan diver se luxe accenten toe. Zo is het stuur wiel bekleed met leer. Het audio- systeem is vanaf het stuur te bedienen met geïntegreerde cd- Wisselaar. Verder zijn de zitvlakken eri rugleuningen van alle stoelen ^gewerkt met bekleding in een sPortief blauwe tint. Riante uitrusting Naast deze aantrekkelijke extra's beschikt de imponerende Outdoor 0Ver de riante standaarduitrusting Openingstijden: Maandag 09.tot 18.GO uur Dinsdag 09.00 tot 18.0G uur Woensdag Donderdag Vrijdag nieuw en eparatie En alle tap van de X-TRAIL Sport Plus. Hiertoe behoren onder meer een automati- □9.DG tot 21.DO uur I Zaterdag 09.tot 15.DO uur □9.GG tot 18.uur Zondag 09.DG tot 18.DG uur gesloten Ook voor baten, dekzeilen en caravan-interieurs Daewoo XK productlijn. De volledig aluminium DOHC motor heeft een inhoud van 2.492 cm3 en een motorvermogen van 115 kW/157 bij 5.800 tpm. Het maximum koppel van 245 Nm komt vrij bij 4.000 tpm. sche airconditioning, gekoelde bekerhouders, voor én zijairbags, centrale portiervergrendeling met afstandsbediening, een startonder breker en ABS met EBD. Uiteraard is het aantrekkelijke Outdoor-actie- model ook voorzien van het unieke Nissan All Mode 4x4® systeem. Al naar gelang de omstandigheden schakelt dit systeem de aandrijving over van twee- naar vier wielen of omgekeerd. Zo is altijd de juiste hoeveelheid tractie aanwezig en blijft het brandstofverbruik beperkt. De Business Vision is gebaseerd op de Visia-uitvoe- ring van de Primera. Dit is een al zeer complete uit voering, die voor het modeljaar 2003 nog is ver rijkt met het standaard kleurenbeeldscherm in het dashboard en met in de carrosseriekleur meege- spoten deurgrepen en buitenspiegels. Verder heeft iedere Business Vision-uitvoering elektrisch te bedienen ramen voor en achter, elektrisch ver stelbare buitenspiegels, radio/CD-speler, volauto matische airconditioning en een centrale vergren deling met afstandsbediening. Nissan biedt de koper de keus uit een 1,6-, 1,8- of een 2,0-liter benzinemotor. De 1,8-motor is ook leverbaar met automaat. Verder is er een 1.9 dCi- versie verkrijgbaar met de nieuwe, zuinige com mon-rail dieselmotor. Monza Leer Modena Leer Mappa Leer Alcantara Wij leveren o.a.: Sparco K&N Green Raceland Bass Audio Systems Kicker Sebring Faliatec kunnen de armsteunen worden opgeklapt, zodat ze geen belemmering vormen. Daarnaast beschikt de Scope over een enkelvoudige afstandsbediening voor zowel de deuren als het stereosysteem Dat kan handig zijn, bijvoorbeeld tijdens een picknick. Zelfs de motor kan worden gestart door van dezelfde afstandbediening gebruik te maken. Het multimediasysteem van de Scope biedt onder andere een navigatiesysteem, televisie, radio, DVD en een camera aan de bui tenzijde. Alle beelden worden weergegeven op een enkel beeldscherm. De Scope wordt aangedreven door een compac te, dwarsgeplaatste zescilinder motor uit de GM Krachtige motoren Kopers hebben de keuze uit een benzine- of een dieselmotor. De eer ste heeft een inhoud van 2,5 liter en haalt daaruit een royale 165 pk. Hiermee presteert de X-TRAIL zoals zijn uiterlijk doet vermoeden: indrukwekkend. Veelrijders zijn goed bediend met de moderne 2.2 Cdi turbodieselmotor. Mét 114 pk combineert deze krachtbron spor tief rijden met een aangenaam ver bruik. De Nissan X-TRAIL Outdoor is ver krijgbaar in de kleuren Satin Black. Royal Blue, Pure White en Silver. De 'grijs kenteken'-versie VAN heeft dezelfde uitrustingsspecificaties als de personenuitvoering. Een volledi ge seperatiewand bij de B-stijl scheidt de bagageruimte van het bestuurders- en passagierscomparti ment. Met het oog op de zakelijke rijder presenteert Nis san nu een zeer aantrekkelijke uitvoering van de Primera. Het is de zeer compleet uitgeruste versie Business Vision, voorzien van de unieke en vooral heel handige achteruitrijcamera, telefoonintegra tie, elektrische ramen achter en geheel uitgevoerd in metallic lak. Al deze extra's zijn gratis, wat de koper van deze Primera een voordeel oplevert van 1355 euro. De actie is geldig van 1 maart tot en met 31 augustus. De Primera behoort tot de nieuwe generatie Nis sans, waarbij stijl en dynamiek een hoofdrol spe len. Design staat centraal en geldt als smaakmaker voor de modellen van nu en die in de toekomst. De gepolijste contouren van de Primera, het eigenzinnige en herkenbare front met de hoog geplaatste lampen en de glooiende booglijn die de motorkap, het dak en de achterkant met elkaar vormen, zijn kenmerken van die nieuwe Nissan- stijl. Nissan onderscheidt zich daardoor met de Primera in een segment waarin zowel particulieren als zakelijke rijders zich oriënteren. De keuze in dit segment is enorm groot. Maar de Business Vision speelt dankzij een aantal typische, door Nissan ontwikkelde voorzieningen haarscherp in op de wensen van zakelijke gebruikers. Voorzieningen die particulieren echter ook zullen weten te waarderen. Parkeergemak De achteruitrijcamera biedt geweldig veel gemak bij het parkeren. De camera zit boven de kente kenplaat en projecteert het beeld achter de auto op een display die centraal in het dashboard is geplaatst. Het beeld verschijnt zodra de achteruit versnelling wordt ingeschakeld. Spelende kinde ren en eventuele obstakels zijn daardoor goed te zien. Verder biedt de aan het audiosysteem gekoppelde telefoonfunctie geweldig veel gemak en veiligheid, mobiel bellen is daardoor letterlijk met de handen aan het stuurwiel mogelijk. Ondanks zijn sportieve verschijning en compacte afmetingen (breedte 1.897 mm en hoogte 1.1710 mm) beschikt de Scope over een ruim, comforta bel interieur met plaats voor zeven inzittenden. Doordat de B-stijl ontbreekt, zijn de achterpor tieren opgehangen aan de achterzijde van het voertuig. Wanneer de voor- en achterportieren zijn geopend, is het instappen wel heel gemak kelijk geworden. Het flexibele interieur van de Daewoo Scope kenmerkt zich door talloze stoel- configuraties en verscheidene afsluitbare opbergruimtes. Het is niet alleen de uitgebreide stoelenconfigu- ratie die de flexibiliteit van het interieur bepaalt. Wanneer er behoefte betsaat aan meer ruimte

Hart van Holland | 2003 | | pagina 23