L IT I E berichten C* ISRAEL-AVOND J KOM IN DE KAS [van Holland Nel Ottevanger-Verburg BROUWER DE KONING VERMIST: BLOEMENWAGEN 1Ut J Hart van Holland 26 maart 2003 pagina 3 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven lieberi Waar Licht is, is ook Schaduw Onze lieve zorgzame Moeder, Oma en Overgrootmoeder 1 is op 91-jarige leeftijd vredig ingeslapen. We zijn bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben. We zullen haar erg missen. Moeder's bescheidenheid is voor ons een voor- 1 beeld. I Dankzij de toegewijde hulp van het verplegend personeel van de "Vierstroom" hebben we Moeder tot het laatst toe in haar eigen huis kunnen verzorgen. We zijn deze medewerkers zeer erkentelijk. Wim en Gé Aijo en Audrey Ernst-Jan en Marleen Hieke Janneke Dick en Janny Erik en Inge René en Diana Achterkleinkinderen Britt, Isa, Lara 19 maart 2003. Noordeinde 12 2752 BE Moerkapelle. De begrafenis heeft maandag jl. plaatsgevonden op de begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 UITVAARTVERZORGING Waddinxveen Boskoop Benthuizen Regio Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd ff ffl Telefoon OIO 522 27 90 GEZONDE VOEDING EN HET AFWENNEN VAN DE BORST 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Waddinxveen - Stichting Sjofar houdt donderdag- en vrijdagavond 3 en 4 april twee Israel-avonden. Het onderwerp "de wederkomst van Jezus Christus" wordt over de twee avonden verdeeld. Spreekster is mevrouw H. Stranders. De avon den beginnen om 19.30 uur in za lencentrum Het Trefpunt aan de Stationsstraat 18. sinds 1982 weduwe van Arie Jan Ottevanger UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect BOEKWEITAKKER 1 - 2743 DL WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 Uitvaartleider: de heer HJ. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Politie houdt geweldpleger aan: De politie hield op dinsdag 18 maart in het politiebureau een 16-jarige jongen uit Waddinxveen aan. De jongen wordt er van verdacht eer der die dag rond 12.50 uur op de hoek Fazantdreef met de Kievit- dreef een 16-jarige jongen uit Waddinxveen te hebben mishan deld. De verdachte sloeg en schop te het slachtoffer. Deze liep daar ondermeer een gebroken neus bij op. Wat de aanleiding voor dit ge weld was is nog niet bekend. De politie onderzoekt dit. De verdach te is ingesloten. Aanrijding: Een 13-jarig meisje uit Waddinxveen is op woensdag 19 maart rond 8.00 uur bij het over steken van de Beethovenlaan aan gereden. Het meisje stak met haar fiets de weg over. Zij werd daarop aangereden door een 26-jarige automobiliste uit Waddinxveen. Het meisje is met enkelletsel over gebracht naar het Groene Hart Zie kenhuis in Gouda. Beroofd van handtas: Een 58-jarige Waddinxveense is op donderdag 20 maart omstreeks 19.45 uur beroofd van haar handtas. De vrouw liep over de Groensvoorde door de Prins Alexandertunnel in de rich ting van de Noordkade toen uit tegenovergestelde richting twee fietsers van ongeveer 16 jaar aan gereden kwamen. Een van hen trok de handtas weg waarna de twee wegfietsten in de richting van stati on Noord. De politie is op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met de politie via tele foonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief). Verkeersongeval: Op vrijdag 21 maart omstreeks 7.50 uur vond op de Coenecoop een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Een 20-jarige bestuurder uit Wad dinxveen reed over de Coenecoop komende uit de richting van de Ka naaldijk. Op de kruising verleende hij geen voorrang aan een voor hem van links komende 24-jarige automobiliste uit Den Haag waardoor er een aanrijding ont stond. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd en moesten wor den weggetakeld. De bestuurders bleven ongedeerd. Aanrijding: Op zondag 23 maart vond er omstreeks 14.00 uur een aanrijding plaats op de Den Ham in Boskoop. Een 29-jarige automobi list uit Zwijndrecht reed over Den Ham in Boskoop, komend uit de richting van Waddinxveen. De automobilist sloeg rechtsaf maar zag hierbij een 19-jarige bromfiet ser uit Velp over het hoofd. Een aanrijding was het gevolg. De 19- jarige bromfietser liep schade aan brommer en zijn handen op. De man is naar het Groene Hart Zie kenhuis gebracht. Aanrijding: Op maandag 24 maart rond 16.40 uur ontstond op de Hoogeveensweg een aanrijding tussen een trekker, bestuurd door een 25-jarige man uit Rijpwetering en een 20-jarige automobiliste uit Zoetermeer. De vrouw reed in de richting van Zoetermeer. De trek ker sloeg vanuit de richting Zoeter meer linksaf de Gemeneweg in. Hij verleende de Zoetermeerse daarbij geen voorrang. De vrouw raakte bekneld. Zij werd door de brand weer uit haar auto bevrijd. Het slachtoffer werd met beenletsel overgebracht naar een ziekenhuis. Verdachte situaties bij pinautoma ten: De politie waarschuwt voor oplichters in de regio die zich bij pinautomaten ophouden en probe ren pinpassen met pincodes te be machtigen. Bij de politie zijn in middels aangiften en meldingen gedaan van situaties waarbij de aangevers geld wilden pinnen en de pinpas bleef vastzitten in de automaat. Als de aangevers de bank binnengaan om de 'storing' te melden en vervolgens bij de automaat terugkeren blijkt de pin pas verdwenen te zijn. Woninginbraken: Na een inbraak op vrijdagavond 21 maart in een woning aan de Wilhelminalaan in Boskoop werden onder andere twee spaarpotten en een porte monnee weggenomen. Door een raam aan de achterzijde van de woning open te wrikken kon men de woning binnenkomen. In een woning aan de Ds. D.A. v/d Bosch straat werd op vrijdag 21 maart in gebroken. Men kon de woning binnenkomen door de cilinder van de voordeur af te breken. De be woonster mist een klein geldbe drag. Terwijl de bewoner afwezig was werd in een woning aan de De Visserhoeve in Waddinxveen op vrijdag 21 maart in de avond inge broken. Er werd een slaapkamer raam geforceerd om binnen te komen. Het is nog niet bekend wat is weggenomen. Zevenhuizen - Lenny 'van-de-bloe- menkraam' verkocht afgelopen vrij dag en zaterdag vanonder de para sol haar bloemen. Niet zozeer vanuit nostalgisch oogpunt. De bloemenwagen is de gebruikelijke verkoopplaats, iedere vrijdag en za terdag op de parkeerplaats van Al- bert Heijn. Maar de bloemenwagen was er donderdag 20 maart, toen Lenny haar bloemen voor de vol gende dag in de koeling wilde zet ten, niet meer. Verdwenen! Ergens tussen zaterdag 15 maart 17.30 uur en donderdag 20 maart 14.00 uur. Niet alleen de wagen, maar daar mee ook de voor Lenny bijna on misbare apparaten zoals de rozen- machine, koeling en verlichting zijn spoorloos verdwenen en dat be moeilijkt het werk behoorlijk. Lenny: "Zelfs geen rolletje tape oF cellofaantje had ik meer. Maar met wat improviseren kon de verkoop wel doorgaan. De klanten vonden het trouwens wel gezellig. Ik vond het ook niet ongezellig hoor, maar het ontbreekt me zo wel aan de be nodigde middelen om snel te wer- ken. En ik baal natuurlijk behoor lijk dat ik weer terug-bij-af ben, want onder de parasol, zo ben ik hier ooit begonnen. Wellicht is er iemand die iets gezien of gehoord heeft? Dat hoor ik dan natuurlijk graag. Zo ook de politie, want er is uiteraard aangifte van de vermis sing/diefstal gedaan." W «1 Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindssweg SO - 2665 KE Bleiswijk Marian v.d. Bogerd-Kind 1 Waddinxveen - "De voeding van de moeder en de overgang naar vast voedsel voor de baby"; daarover wordt gesproken tijdens de maan delijkse informatiebijeenkomst van de Borstvoedingsorganisatie LLL. Deze wordt gehouden op dinsdag 1 april bij Nel Veenman, Pr. Beatrix- straat 98. De bijeenkomst is be stemd voor een ieder die meer wil weten over borstvoeding, baby's zijn ook van harte welkom. Het bijwonen van de avond is ge heel vrijblijvend. Er wordt een bij drage van 2,50 gevraagd ter bestrij ding van de kosten. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Voor meer informatie: 0182- 619964. Regio - Diverse bedrijven in de Zuidplaspolder openen zaterdag 5 april hun deuren voor het publiek. Het thema van deze zesentwintig ste landelijke open dag in de tuin bouw is "Onder glas groeit iets nieuws". Allereerst gaan een vijftiental be drijven aan de Knibbelweg open, waaronder een breed scala van groenten, bloemen en potplanten- bedrijven. Nieuw voor dit gebied is een aantal veebedrijven, die ook willen laten zien hoe er met kip pen, koeien en varkens omgegaan wordt. Verder zullen diverse orga nisaties laten zien, wat de moge lijkheden zijn met de invulling van de Zuidplaspolder. Voor de kinderen zullen er diverse attracties zijn, waaronder een hap pende haai, een springkussen en clowns. Er worden enkele duizenden men sen verwacht, waardoor de organi satie vanaf eetcafé "La Baraque" pendelbussen zal inzetten naar de Knibbelweg en op de weg zelf zal een paardentram gaan rijden. Deze weg wordt verder afgesloten voor alle verkeer, met uitzondering voor de bewoners. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage yan Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3