■I LITI E 'EVER-FIT', P0D0CENTRUM EN M0DISCHE SCHOENENWINKEL J COLLECTE NATIONAAL FONDS KINDERHULP BERICHTEN Neeltje Nobel-Breedveld Maarten Polderman deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven üf'tWëU Hart van Holland 16 april 2003 pagina 3 Familiebericht) Ir \<m Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop Regio Podocentrum m 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Vandaag is onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma op 87-jarige leeftijd overleden. Kees Nobel Jopie Nobel-de Bruin Bas Pieter Bou Nobel Tineke Nobel-van Haaren I Zevenhuizen, 14 april 2003 II Leliestraat 37 II Correspondentieadres: II Dorpsstraat 118 li 2761 AH Zevenhuizen Geen bloemen - geen toespraken Donderdag is in de aula van rouwcentrum "Zevenhuizen", II Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 19.00 tot 20.00 uur II gelegenheid tot condoleancebezoek. if De a/scheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 18 april om |i 11.00 uur in de Vrijzinnig Hervormde Kerk, Dorpsstraat 139 te II Zevenhuizen, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te II Zevenhuizen. 'i Voor uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van II mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader I en liefste opa I zeggen wij u hartelijk dank. A. Polderman-Hanse kinderen en kleinkinderen I Moerkapelle, april 2003 - Van Hogendorpstraat 7 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw dag EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN uitvaart mogelijk Ultv® aartverzorging v van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoek Gindse weg 50 - 2665 KE Bleiswijk Poging bedrijfsinbraken: In de avond van donderdag 10 april en de nacht van vrijdag 11 april is ge poogd in te breken in twee bedrij ven aan de Coenecoop. Bij één van de bedrijven werd de roldeur ge forceerd en wist men binnen te komen. Vervolgens werd een kan toorruimte doorzocht. Er is voorals nog niets weggenomen. Bij het ander bedrijf werd geprobeerd een ruit van de roldeur in te slaan. Men is het pand niet binnengeweest. De politie stelt een onderzoek in. Aanrijding: Een 18-jarige man uit Waddinxveen reed op zaterdag 12 april rond 2.45 uur op de Barend- straat met zijn scooter tegen van een geparkeerd staande auto openstaand autoportier. Bij de aan rijding liep de man een gebroken neus op. De Waddinxvener bleek geen helm te dragen, voerde geen verlichting, beschikte niet over een bromfietscertificaten en reed op een onverzekerde bromfiets. De politie maakt proces-verbaal op tegen hem. Fietsenkijkdag: Zaterdag 19 april houdt de politie van het district Gouwe IJssel team Nieuwerkerk aan den IJssel een fietsenkijkdag in het politiebureau van Nieuwerkerk aan den IJssel aan het Raadshuis plein 50. Het publiek kan tussen 9.00 en 17.00 uur kijken of een voorgoed verloren gewaande fiets toch op het politiebureau staat. Het gaat hier om fietsen die zijn aangetroffen in de gemeenten Nieuwerkerk aan den Ijssel, Moord recht, Zevenhuizen en Moerkapel le. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Nieuwerkerk aan den IJssel - In een karakteristiek pand aan de Dorpsstraat 41 is sinds vijf jaar de fraaie schoenenwinkel 'ever- fit' gevestigd, 'ever-fit' is ge specialiseerd in zogenoemde 'comfortschoenen', maar heeft ook een groot assortiment mo di sche dames-, heren- en kin derschoenen. In de sfeervolle winkel is een aparte ruimte in gericht voor het Podocentrum. Hier worden steunzolen aange meten, de breedte van de voet bepaald of kindervoeten opge meten. 'ever-fit' neemt hier voor ruim de tijd. 'ever-fit' ver koopt tal van bekende merken zoals Timberland, Hupsakee, Bunnies, Brakkies en Mod8 voor de kinderen. Picardi-Verhulst, Clarks, Ara, Nic Dean, Pikolonos en Antonio Paolo voor de dames. En Timberland, Avang, Lloyd en Clarks voor de heren. Eigenaar Cees van der Meijden heeft een lange ervaring in de schoenenbranche. Voordat hij startte met 'ever-fit' werkte hij meer dan 37 jaar bij diverse gespe cialiseerde schoenenwinkels. Onge veer acht jaar geleden besloot hij zich meer toe te leggen op de 'moeilijke voet'. Hij volgde de op leiding voor Podoloog en is ook aangesloten bij de Stichting LOOP (Landelijk Overkoepelend Orgaan voor de Podologie). Deze stichting ziet erop toe dat de leden voldoen aan de strenge kwaliteitseisen, die de organisatie stelt. Door middel van cursussen en seminars volgen de leden de laatste ontwikkelingen op hun vakgebied op de voet. Cees van der Meijden hielp in middels in zijn Podocentrum al veel mensen van hun voet- en rugklach ten af. Hij vertelt waarom het be langrijk is om goed passende schoenen te kopen: "Mensen weten vaak niet, dat onbehandelde voetproblemen kunnen leiden tot bijvoorbeeld rugklachten of pijn aan de knieën of heupen. Goede schoenen, op de juiste breedte met een goed voetbed, kunnen algehe le houdings- en bewegingsklachten voorkomen. Anders is het raad zaam steunzolen aan te meten, die door zorgverzekeraars worden ver goed." 'ever-fit' is gevestigd aan de Dorps straat 41 in Nieuwerkerk aan den IJssel en is telefonisch te bereiken op nummer 0180-399727. Ope ningstijden: maandag van 13.00 tot 17.30, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kmd Regio - Het Nationaal Fonds Kinderhulp houdt in de week van 20 tot en met 26 april een landelijke collecte. Het fonds verstrekt geiden aan in stellingen, die betrokken zijn bij de jeugdhulpverlening. Het NFK heeft vastgesteld dat de jeugdzorg in Nederland steeds meer onder druk komt te staan door de toenemende vraag om professionele bijstand. In 2002 deden 30.000 jongeren een beroep op hulp, wat een stijging betekent van 24% ten opzichte van het jaar daarvoor. Mede door deze toename en de bezuinigingen van de overheidswege zijn instellingen in de jeugd zorg steeds meer aangewezen op financiële steun uit fondswerving als het Nationaal Fonds Kinderhulp. Tijdens de landelijke collecteweek in april gaan 30.000 vrijwilligers langs de deuren voor een bijdrage. Maar het Nationaal Fonds Kinderhulp kan nog steun gebruiken. Mocht u tijdens de collecteweek twee uur willen vrij maken voor de jeugdhulpverlening ais collectant, dan kan er contact worden opgenomen met Erna Metz of Marion Reuvers, 0570-611899. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres'. Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3