KONINGINNEDAG IN BOSKOOP ONDANKS REGEN VOL VERMAAK Hart van Holland 7 mei 2003 pagina 19 8 tot 13 jaar tijdens de Dikke Banden race zien, hoe kwiek ze op gewone fietsen de school opzoeken en hoe snel ze weer thuis proberen te komen. Het aanbod van Connexxion om voor gratis vervoer te zor gen, is door tallozen met beide handen aangegrepen, waardoor kinderen en hun ouders niets behoefden te missen van de activiteiten in het busgebouw: kinderspelen, demon straties en gezellige muziek van de Paradise Big-Band. Naast café de Driesprong gaven vijf bands live acts, harmonie Ex celsior gaf het koninginnedag concert in de omgeving van het Praathuis en zo kreeg ook koninginnedag 2003 de kleur en fleur, die traditioneel mag worden verwacht. Voorzitter Anne de Jong van de Oranjevereniging Boskoop: "Even tra ditioneel als we actief zijn in het gebouw van Connexxion, zo afhankelijk zijn we, financieel en wat handige steun be treft, van bedrijven en particulieren. Gemakkelijk is het nooit, maar ook dit jaar kunnen we een voldoende aantal mensen bedanken die dit allemaal mogelijk maakten. Oran jezon of niet". rrnnr Frits Bromberg Boskoop - Op het thema 'alle kleuren van de regenboog' heeft Boskoop Koninginnedag gevierd, waarbij een aantal festiviteiten letterlijk in het regenwater zijn gevallen, maar de boog ook flink werd ontspannen. Te beginnen natuurlijk met het luiden van de klokken van alle kerken, de aubade op het Raadhuisplein gevolgd door de optocht en vervolgens een groot aantal al dan niet traditionele activiteiten. Avanti stuurde de fietslustigen in regenpak de wijde wereld in, de jeugd vermaakte zich, zolang het droog was op het parkeerterrein van het Praathuis, het darten in de kantine van Floreant kon gewoon doorgaan en met hele busladin gen tegelijk werden jong en oud afgeleverd in de veilig overdekte hal van Connexxion, waar MBC de Sluis liet zien hoe hard radiografisch bestuurde raceauto's over het beton kunnen scheuren. Ook binnen kon dit radiografisch geweld worden bewonderd. Op het afgezette ITC-terrein daverden motoren, op het circuit A.P. van Neslaan lieten scholieren van Ringsteken per glijbaan voor de jeugd, eindeloos. Ballen- gooien voor de jeugd, onmisbaar onderdeel van festi viteiten. Kleine monsters op vier wielen scheurden over het beton bij Connexxion Op koninginnedag moi een feestelijk kleurtje worden aangebracht. Waddinxveen - Het weer was in Waddinxveen spelbreker bij de luchtbal- lonnenshow en het neerkomen van parachutisten. Enkele optimistische bezoekers stonden enigszins vertwijfeld te wachten in de hoop dat er toch nog iets gebeuren zou, echter er was geen luchtballon en geen parachu tist te bekennen. Bij navraag bleek dat er teveel wind stond en dat dit eve nement verplaatst is naar 31 mei. Als het weer goed is. Waddinxveen - Er kwam niet alleen bluswater aan te pas, ook regenwater was onderdeel van de activiteiten van de 75-jarige vrijwillige brandweer Waddinxveen. Druk was het dan ook niet op het brandweerterrein aan de Noorkade waar demonstraties werden gehouden en deelgenomen kon worden aan 'brandweespelletjes'. Deelnemers waan den zich even een échte brandweerman/vrouw.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 19