RABOBANK Afwachtende houding kenmerkt handel Plaatselijke basisscholen genomineerd voor Lokaal initiatief De bank waar je lid van wordt Verhuizing Vakgarage Boode *1 f 'f Effecten tl Is Itjc worl Zevenhuizen-Moerkapell NU VANAF 3,6% Hart van Holland 28 mei 2003 Personal Plus Rendemix FondsEffect Rabobank Beheerd Beleggen Rabo BeleggingsAdviesTeam Weeknieuws Speciale Catsburg projectaanbieding Opnieuw verlaging hypotheekrente Beleggingsdienst verlening op www.rabobank.nl agenda (RPS! Rabobank Ondanks dat rijwielhandel Boode drie jaar geleden een volledig nieuwe ruime winkel in gebruik heeft genomen, is het grootste probleem voor de organisatie Boode, namelijk ruimtegebrek, alleen maar toegenomen. In janua ri 2003 is het bedrijf gesplitst in Vakgarage Boode met als eigenaar Remco de Jong en Bike Totaal Boode met als eigenaar Frans Boode. Op 3 mei jongstleden is Vakgarage Boode verhuisd naar een schitteren de locatie aan het Nijverheidscen trum 4 te Zevenhuizen, aan één van de ingangen van het industrieterrein. De fietsenhandel blijft gevestigd op de huidige locatie aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen. Vakgarage Boode kan zich door deze verhuizing veel meer richten op de verkoop van auto's. Door de splitsing van de bedrijven denken zowel Vakgarage Boode als Bike Totaal Boode de service op een nog hoger niveau te kunnen bren gen. De Rabobank wenst Vakgarage Boode heel veel succes op de nieuwe locatie. Rob Beentjes, Jan Hordijk en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs Wisselvallig nieuws maakt dat veel beleggers in de afgelopen week een afwachtende houding aanna men. Ook de macro- en bedrijfscij- fers die uitkwamen, waren niet onverdeeld goed. De AEX-index bleef rond het niveau van 285 pun ten hangen. Grootste procentuele stijger onder de hoofdfondsen was het aandeel van grootgrutter Ahold. De onderneming maakte tijdens de aandeelhouders vergadering op 13 mei het aftreden bekend van bestuursvoorzitter Miller van Ahold-dochter US Foodservice. Een dag later meldde Ahold ook nog het aftreden van twee andere top mannen van de in opspraak geraakte Amerikaanse dochter. Verder liet de detailhandelaar weten dat uiterlijk medio augustus 2003 het jaarverslag en de definitieve cijfers over 2002 gepresenteerd zullen worden. Een ander AEX-fonds dat in de belangstel ling stond was Numico. De producent van voedingssupplementen werd in de VS voor de rechter gedaagd. De openbaar aanklager wil bewijzen dat het door Numico gefabriceerde middel Ephedra fatale hartaanvallen en beroertes kan veroorzaken. Ook verschillende Midkap-fondsen deden van zich spreken. Zo zorgde detailhandelaar VendexKBB voor een positieve verrassing door beter dan verwachte omzetcijfers over het eer ste kwartaal bekend te maken. Voe dingsmiddelenproducent Wessanen kwam daarentegen met tegenvallen de kwartaalresultaten op de proppen. Op de lokale markt trok IT-dienstver- lener Ordina de aandacht met een winstwaarschuwing. Branchegenoot PinkRoccade maakte kwartaalresulta ten bekend die op omzetniveau wat tegen- en op operationeel vlak licht meevielen. In de VS zorgde vooral het cijfer voor het handelstekort voor enig ophef. In maart groeide het tekort van USD 40.4 miljard naar USD 43.5 miljard, ter wijl een tekort van USD 41.0 miljard werd verwacht. Bron: Iris Research De beleggingsdienstverlening is een dynamische markt. Om op deze dynamiek goed in te kunnen spelen heeft de Rabobank een aantal serviceconcepten geïntro duceerd. De afgelopen weken hebben wij deze serviceconcep ten onder de loep genomen. Deze week het laatste deel. De adviseurs van de Rabobank zijn altijd in uw buurt. Als u een vermogen heeft uit een erfenis of de verkoop van uw eigen bedrijf, wilt u daar iets mee doen. U wilt dat kapitaal graag zien groeien. Naast sparen is beleggen een moge lijkheid om uw vermogen te laten toenemen. Bij een bedrag vanaf ongeveer 80.000 is beleggen met behulp van het Rabo BeleggingsAd viesTeam de aangewezen optie. Het Rabo BeleggingsAdviesTeam Als u uw kapitaal verantwoord wilt beleggen, dan hoeft u niet ver van huis. U kunt daarvoor terecht bij de Rabobank in uw directe omgeving. Op ons kantoor in Zevenhuizen staan beleggingsadviseurs van het Rabo BeleggingsAdviesTeam tot uw dienst. Of ze komen bij u thuis. Net wat u wilt. Twee weken geleden heeft u in deze krant kunnen lezen dat onze bank drie voorsteilen heeft genomineerd voor het lokaal initiatief. Het gaat hierbij om ondersteuning van een initiatief dat de lokale gemeenschap of een deel daarvan, in de ruimste zin van het woord ten goede komt. Vorige week heeft u het voorstel van Gymnastiekvereniging Tarzan/Jazz- tar Moerkapelle, één van de genomi neerden, kunnen lezen. Het tweede genomineerde initiatief komt van de plaatselijke basisscholen van Zevenhuizen en Moerkapelle. De directies en teams van de plaatselijke basisscholen van Zevenhuizen, Moer kapelle en Oud Verlaatte weten:'t Rei- gerbos, De Eendragt, Rehoboth, De Keizerschool en De Nessevliet hebben een voorstel ingediend voor spelma teriaal voor in de gymzalen en speel materiaal voor op de speelpleinen en in de speellokalen. Bij het Rabo BeleggingsAdviesTeam bent u niet anoniem. U bent niet één van de vele beleggers. U krijgt geen standaard beleggingspakket voor geschoteld. Integendeel: uw beleg gingen worden geheel op uw wen sen afgestemd, ledereen heeft immers een ander beleggingsdoel. U heeft altijd een aanspreekpunt bij het Rabo BeleggingAdviesTeam. Normaal gesproken overlegt u altijd met uw persoonlijk adviseur. Bij afwezigheid nemen collega's de taken waar. Het Rabo BeleggingsAdviesTeam werkt vanuit één centraal punt. Op deze manier bundelen de adviseurs hun krachten, overleggen met elkaar en kunnen zij dossiers aan elkaar overdragen. Dit waarborgt de conti nuïteit en maakt het team als geheel sterker dan alle adviseurs afzonder lijk. Voor meer informatie over het Rabo BeleggingsAdviesTeam kunt u contact met ons opnemen via telefoonnummer (0180) 39 15 90. Onderwijs is een groot goed. Ook het samen spelen is een belangrijke zaak voor de jeugd. Het bevordert een aan tal waarden als sportiviteit en saam horigheid. Het zorgt voor-een goede, gezonde en sportieve ontwikkeling van onze kinderen. De overheid stelt hiervoor gelden ter beschikking, maar de scholen komen nog steeds geld te kort voor allerlei voorzieningen. Dit komt doordat ver goedingen nog steeds gebaseerd zijn op een te lange afschrijving van de materialen, terwijl sommige materia len in het geheel niet vergoed wor den. De plaatselijke basisscholen zullen hun voorstel nader toelichten in onze Algemene Ledenvergadering van maandag 16 juni aanstaande. Volgen de week zal het derde genomineerde initiatief in het kort aan u worden gepresenteerd. Genieten van de prachtige omgeving van Zevenhuizen als eigenaar van een woning of appartement in het nieuwe pro ject Catsburg. Zou dat niet fan tastisch zijn? Natuurlijk met de juiste hypotheek. Voor het project Catsburg is een speciale projectaanbieding met aantrekkelijke rentes samenge steld. Deze projecttarieven zijn: 5 jaar vast vanaf 3,6% 10 jaar vast vanaf 4,4% 15 jaar vast vanaf 5,2% Wilt u een adviesgesprek over wat deze projectaanbieding voor u zou kunnen betekenen? Maak dan een afspraak met ons via telefoon nummer: (0180) 63 73 53/58. Marktleider Rabobank verlaagt per j 28 mei opnieuw de hypotheekren-j te. De tarieven voor leningen aan) particulieren met een rentevaste) periode tot en met 5 jaar worden j met 0,20%-verlaagd en die voor 6 jaar en langer met 0,30%. Voor, vastrentende leningen aan bedrij-j ven wordt eveneens per 28 mei 2003 voor alle looptijden een ver- laging van 0,20% doorgevoerd. De researchinformatie op j www.rabobank.nl is uitgebreid. Beleggers kunnen via IRIS Research, Aandelenresearch alle IRIS-advie- zen voor buitenlandse aandelen inzien. Via het onderdeel Taxatie- lijsten worden deze adviezen op een overzichtelijke manier getoond door te selecteren op regio, sector of koop-, houden- of verkoopad vies. Daarnaast kunt u vanuit uw portefeuille doorklikken naar het researchadvies, bedrijfsnieuws en de koersinformatie van het betref fende aandeel. 16 juni: Algemene Ledenvergadering Bezoekadressen: Rabolijn: Rabofoon, Helpdesk Telebankieren: 1190,2761 AJ Zevenhuizen straat 12,2751 AZ Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00-20.00 j 0800-0705 infofêzevenhuizen-moerkapel 013-58012 34 (voor schade melding Interpolis) 013-462 19 00 (voor schade mekfng overige- orderliin: Openingstijden: kantoor Moerkapelle S Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies E-mail-adres:

Hart van Holland | 2003 | | pagina 2