STIJLVOLLE LONG-WHEELBASE UITVOERING VERSTERKT AANBOD ROVER 75 IN NEDERLAND op de som Totale pakketvoordeel 1.030,- VAN DER MEER'S AUTOMOBIELBEDRIJF Hart van Holland Skoda Fabia Creation 2003. Duidelijk Skoda De Skoda Fabia Creation is zó compleet uitgerust dat het zelfs de meest veeleisende automobilist aan werkelijk niets ontbreekt Standaard is hij voorzien van 0;3. ABS, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels. Daar kunnen we de halfautomatische airconditioning, gekoeld dashboardkastje, 15 inch stalen velgen, unieke bekleding, het speciale chroompakket voor de handgrepen, versnellingspook, deurknoppen, getinte ramen met zonnebalk en mattenset nog bij optellen. Maar waarom komt u niet gewoon even langs om zelf de proef op de som te nemen? Pakketwaarde v.a. U betaalt Uw voordeel 1.030,- Verbreepark 21 2731 BR Benthuizen (079) 331 31 00 Met onmiddellijke ingang heeft IV1G Rover Neder land een stijivolle lange-wielbasis-versie van de Rover 75 aan het productaanbod toegevoegd. Vorig jaarwerd deze limousine voor het eerst getoond tijdens de Geneve IVIotor Show en nu is hij ook voor de Nederlandse markt leverbaar. Vori ge week is de eerste Nederlandse klantverkochte order in de fabriek in Longbridge ai in productie gegaan. De lange-wielbasis-versie van de Rover 75 beschikt over een wielbasis die achter de B-stijl met 200 mm is verlengd ten opzichte van de reeds bekende sedan en laat wat torsiestijfheid betreft dezelfde waarden als de productiesedan noteren: 24.000 Nm per graad. De nieuwe uitvoering wordt geprodu ceerd in samenwerking met de Britse specialisten van S. MacNeillie Son Ltd. Rover 75 2.5 V6 Sterling Long Wheelbase De Rover 75 Long Wheelbase wordt in eerste instantie geleverd in de zeer luxueuze Sterling-uit- voering en beschikt naast de vergrote beenruimte achterin ondermeer over extra interieurverlichting en voorbereiding voor entertainment- en IT-syste- men. Bovendien bestaat de mogelijkheid om de keuze van de standaard lederen bekleding en accessoires verder te vergroten dankzij het Mono- gram-programma, om tot een geheel eigen, indivi duele smaak te komen. Onafhankelijk van de speci ficaties op dit gebied behoren verfijnde rijkwalitei- ten tot de basisuitrusting van deze executive limou sine. De aandrijving van de Rover 75 Long Wheelbase wordt verzorgd door een quad-cam 24-kleppenmo- tor, de lichtaluminium 2.5-liter V6 die goed is voor 177 pk (130 kW) bij 6.500 toeren per minuut. Het koppel van 240 Nm, dat vrijkomt bij 4.000 tpm, wordt gecontroleerd door de standaard vijftraps automatische transmissie van JATCO, die tevens zorgt voor een soepele acceleratie en prima ver bruikscijfers. Martin Clive, Specialist Vehicle Sales Manager bij S. MacNeillie Son Ltd: "We hebben nauw met MG Rover samengewerkt aan de ontwikkeling van de lange-wielbasis-versie, om zo alle sterke punten van de Rover 75 te benutten zonder tekort te doen aan de elegante exterieurbelijning. Ik ben er abso luut zeker van dat de Rover 75 2.5 V6 Sterling Long Wheelbase de aandacht van belangrijke zakelijke doelgroepen en bekende grootheden zai trekken en wij zijn verheugd de Rover aan nun specifieke wensen te kunnen aanpassen. Hoewel het heerlijk vertoeven is achter het stuurwiel van de Long Wheelbase, is het tevens een auto die zich uitste kend leent om in gereden te worden. Wij verwach ten dan ook met name vanuit de zakelijke markt belangstelling, waarondervan executives met een auto met chauffeur." Eerste 75 Long Wheelbase voor Nederland Voor Nederland is de prijs van de Rover 75 2.5 Ster ling Long Wheelbase vastgesteld op 56.000,-. Een elektrisch bedienbaar schuif-/kanteldak en ITS Cur tain Airbags zijn vanwege de aanpassingen aan de carrosserie niet leverbaar voor deze uitvoering. Verder kan de Rover 75 Long Wheelbase vertrou wen op alle optionele extra's, waaronder het uit gebreide Monogram kleuren-, bekleding- en acces- soireprogramma, die ook voor de bekende Rover 75 2.5 V6 Sterling beschikbaar zijn. Afgelopen week werd in Nederland direct al de eerste order voor deze exclusieve uitvoering van de Rover 75 besteld bij MG Rover dealer Lievaart in Spijkenisse. Theo Lievaart, directeur van de gelijk namige dealer, was eigenlijk niet eens verrast met die snelle order. "Deze klant, een directielid van een grote uitgeverij, is al lange tijd een vaste rela tie van ons en heeft in 1999 ook al een van de eer ste, zo niet de eerste Rover 75 in Nederland bij ons besteld. Nu het leasecontract van die auto afliep, informeerde hij naar een nieuwe Rover 75, bij voor keur een uitvoering met meer ruimte vanwege zijn opgroeiende kinderen. De Long Wheelbase vormde voor hem een prima alternatief, met behoud van de stijivolle uitstraling die hij gewend was. Bovendien heeft hij gekozen voor een extra exclusieve uitrusting, waaronder een speciale Monogram Nightshade Supertallic lak, een Intel ligence Pack, een Multimedia Pack, een CD-wisselaar en een Xenon Pack. Echt een Rover 75 Long Wheelbase zoals hij bedoeld is!" fóma Creation Er is dl een Skoda Fabia Creator vanaf 13.280,- ind. 8TW err BPM, exd. verwijderingsbijdrage en kosten r^daar maken Brandstofverbruik gemiddeld 4,8 - 7,9 1/100 km (1 op 12,7-20,8) CO,-emissie 130-190 G/km. De nieuwe Fabia Creation 2003

Hart van Holland | 2003 | | pagina 28