aan Rabobank Vereniging Molenvrienden Rottemerengebied genomineerd - ijl WSBHKSHi ;?f ff Rally na hersteld vertrouwen Effecten Speciale Catsburg projectaanbieding Expositie Kom in de Kas Het is tijd voor: De bank waar je lid van wordt NU VANAF 3/7% Do Some Good. Do The Ride. Ride for the Roses 2003 in Waalwijk Weeknieuws agenda A Cycle Tour Rabotijn: 9iunit/m Hart van Holland 4 juni 2003 De afgelopen twee weken heeft u kunnen lezen over de genomineer den voor het Lokaal initiatief. Het gaat hierbij om de financiële onder steuning door onze bank van initia tieven die de lokale gemeenschap of een deel daarvan ten goede komen. De laatste genomineerde is Vereniging Molenvrienden Rotte merengebied te Zevenhuizen. De vereniging is op 17 september 1991 opgericht en ondersteunt de cultuurhistorische en maatschappe lijke toekomst van onze gemeen schap. Een jaar geleden ontstond het idee om van de Molenviergang en haar omgeving een videofilm te maken, waarin alle jaargetijden aan bod zouden komen en de vele aspec ten en onderdelen de revue zouden passeren. De film moet een promotio nele en ook een educatieve uitstraling hebben om daarmee de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en de molens onder de aandacht te brengen bij een brede groep mensen en instanties. Inmiddels is een eerste pre view van de film getoond tijdens de Algemene vergadering van de vereni ging. De film moet nog verder uitge werkt worden, waaronder de gespro ken ondersteuning, de distributie, de presentatie en nog veel meer. Om deze droom te kunnen realiseren is veel geld nodig, vandaar dit initiatief. De Vereniging Molenvrienden Rotte merengebied zal haar voorstel nader toelichten in de Algemene vergade ring van maandag 16 juni a.s. Rob Beentjes, Jan Hordijk en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs Net als vorige week waren er weinig cijferpresentaties en de beurzen reageerden dan ook sterk op mee vallende macrocijfers. In de eerste helft van de week zorgden de dalende dollarkoers en nieuwe boekhoudproblemen echter nog voor koersdruk. De AEX-index sloot per saldo op 280,57 punten. Aan het begin van de week was de lage dollarkoers nog het belangrijkste item, zeker voor Europese bedrijven met grote belangen in de VS. Positieve macrocijfers maakten echter een einde aan het slechte sentiment. Het producentenvertrouwen in Duitsland (ifo-index) en het consumentenver trouwen in de VS lieten over april een stijging zien. In april werden er ook meer huizen verkocht in de VS. Al met al zagen beleggers in de cijfers een hernieuwd vertrouwen in de econo mie en een 'bewijs' dat het verwachte economische herstel eindelijk door gaat zetten. Cijfers waren er weinig. Bankverzeke raar Fortis maakte tegenvallende resultaten bekend, wat veel te maken had met bijzondere lasten. Zonder deze lasten waren de cijfers beter. Ver der was er aandacht voor nieuwe boekhoudschandalen. Een voormalig topman van Aegon stelde dat de ver zekeraar stelselmatig zijn winst gun stiger heeft voorgesteld dan deze werkelijk was. Ook bij Ahold werden nieuwe onregelmatigheden ontdekt. De Amerikaanse supermarktketen Tops rapporteerde USD 29 miljoen te veel aan winst. Ahold was de grootste verliezer deze week, terwijl IT-dienst- verlener Getronics, die dichter bij een oplossing voor zijn schuldenprobleem kwam, de weekwinnaar was. Vooruitblik Deze week wordt het de week van de rentebesluiten. Zowel in Frankfurt als in Londen zal op donderdag 5 juni beraadslaagd worden over de rente standen. Wij denken dat de ECB de rente met 50 basispunten zal verlagen terwijl de Bank of England 25 basis punten van de rente zal afsnijden. In de VS staat op 2 juni de belangrijke index voor het ondernemersvertrou- wen op het programma. Wij verwach ten een toename tot 47.0 (van 45.4 in april). Donderdag staat het cijfer van de economische groei in het eerste kwartaal op de agenda. Wij verwach ten een groei van 1.8%. Genieten van de prachtige omge ving van Zevenhuizen als eigenaar van een woning of appartement in het nieuwe project Catsburg. Zou dat niet fantastisch zijn? Natuurlijk met de juiste hypotheek. Voor de toekom stige bewoners heeft de Rabobank 5 jaar vast een speciaal aanbod samengesteld. 10 jaar vast Wat kunt u van ons verwachten? 15 jaar vast Een speciale projectaanbieding Voor het project Catsburg is een specia le projectaanbieding met aantrekkelijke rentes samengesteld. Deze projecttarie ven zijn: vanaf 3,7% vanaf 4,5% vanaf 5,1% Een persoonlijken gedegen advies! Onze gecertificeerde adviseurs geven u graag een helder en duidelijk advies. Ook willen wij u informéren over onze gunstige hypotheektarieven. Wij zijn niet voor niets de grootste hypotheek verstrekker van Nederland! Wilt u een adviesgesprek over wat deze projectaanbieding voor u zou betekenen? Maak dan een afspraak met ons via telefoonnummer (0180) 63 73 53 58. Op 5 april jongstleden was het jaar lijkse evenement Kom in de Kas. Dit evenement, dat dit jaar onder ande re aan de Knibbelweg te Zevenhui zen gehouden werd, werd mede gesponsord door onze bank. In het kader hiervan hebben wij Rond je Kunst gevraagd dit evenement in kunst uit te drukken. Rondje Kunst is opgericht in 1998 door inwoners van Moerkapelle en Zevenhuizen die een vorm van kunst beoefenen in de ruim ste zin van het woord. De kunstenaars en enkele cursisten van Atelier Artistique te Moerkapelle hebben aan deze oproep gehoor De Ride for the Roses: een fietsfestijn, voor jong en oud, de getrainde - en recreatiefietser. In 1997 begonnen in Austin, Texas op initiatief van Lance Armstrong. Op dat moment was hij net genezen verklaard van kanker. In 1998 waaide het concept over naar Nederland. Enthousiast ontvangen door de Nederlandse Kankerbestrijding Koningin Wilhelmina Fonds. De afge lopen jaren heeft de Ride plaatsgevon den in achtereenvolgens Amsterdam, Naaldwijk en Landgraaf. Het is intussen uitgegroeid tot een voornaam fonds- werf-evenement voor het Koningin Wil helmina Fonds en geniet landelijke bekendheid. Meer dan 6.000 fietsers rij den verschillende afstanden in het spoor van (ex) grootmeesters op de fiets als Danielle Overgaag,Jan Janssen, Joop Zoetemelk, Stephen Roche, Gerrie Kne- temann en Steven Rooks. Ook zijn nog actieve coryfeeën als Michael Boogerd graag bereid als het in hun drukke sche ma past om in Nederlands grootste peloton mee te rijden. Dit jaar vindt het fietsevenement plaats op zondag 24 augustus 2003, met als start- en finishlocatie de gemeente Waalwijk. Er kan op verschillende wijze worden deelgenomen aan de Ride.Zo is er een Cycle Tour van 110 kilometer, waar zowel bedrijventeams met bege leiding van een (oud) wielrenner/promi nent als individuen aan kunnen deelne men. Daarnaast zijn er Toertochten van 50 en 25 kilometer en niet te vergeten een Ride for the Roses Little speciaal voor kinderen. gegeven en hebben die dag en de weken daarna een groot aantal kunst werken gemaakt. Wij zijn blij dat de kunstwerken nu gereed zijn en wij een expositie kun nen gaan houden in onze bank van 9 juni tot en met 4 juli aanstaande. Er zullen schilderijen, beelden, maskers, foto's en kunstwerken van keramiek te zien zijn. Ook zullen kunstwerken te koop worden aangeboden. Van de opbrengst van eventuele verkopen zal 25% ten goede komen van MAF Zen dingsvliegers. Wij, als bank, en de kun stenaars van Rondje Kunst hopen vele bezoekers te mogen ontvangen. Programma Ride for the Roses Zondag 24 augustus 2003 Ride for the Roses Cycle Tour (110 kilometer) Start: 10.30 uur De ochtend begint met ontbijt voor alle bedrijventeams in de VIP boxen. Daarna is er een korte presentatie op het podi um, waarna gestart zal worden. Ride for the Roses Toertochten (50 of 25 kilometer) Start: tussen 11.00 - 12.00 uur Ook hier begint de ochtend met ontbijt voor de bedrijventeams, gevolgd door een korte presentatie. Ride for the Roses Little Start: tussen 12.00 - 13.00 uur De Ride for the Roses Little is speciaal voor kinderen. Honderden kleintjes gaan samen met de populaire Ernst, Bobbie en de rest én Leontien van 'Moorsel rondjes fietsen op het Ride for the Roses Parcours. Ride for the Roses Post Party Start: vanaf 15.00 uur Alle wielrenners, fietsers, vrijwilligers en toeschouwers kunnen op het Roses Centre nagenieten met fun, food, drinks en live entertainment. De kosten voor de individuele deel name bedragen: van 110 kilometer 27,- p.p. ■Tourtocht van 50 kilometer 17,- p.p. Tourtocht van 25 kilometer 12,- p.p. Indien u lid bent van KNWU, NTFU, Shi- mano of KNSB, betaalt u 2,- minder inschrijfgeld. Inschrijven voor zowel bedrijventeams als voor individuen kan via: www.ridefortheroses.nl. Jaarverslag en lokaal initiatief op internetsite Sinds zomer 2002 heeft onze bank een eigen internetsite, die onderdeel uitmaakt van www.rabobank.nl. Regelmatig wordt nieuwe informatie via deze site beschikbaar gesteld. Naast algemene informatie, zoals ope ningstijden en e-mail adressen van afdelingen, kunt u via deze site bijvoorbeeld ook een advies- gesprek aanvragen. Vanaf deze week kunt u op de site het jaarverslag 2002 lezen en kunt u er informatie vinden over ons lokaal Initiatief. Het gaat hier bij om financiële ondersteuning door onze bank van initiatieven die de lokale gemeenschap of een deel daarvan ten goede komen. U vindt onze internetsite via www.rabobank.nl/zevenhuizen- moerkapelle. I Rabobank is favoriete bank van ondernemers De Rabobank levert op het gebied van dienstverlening de beste kwaliteit. Dat vinden de Nederlandse ondernemers, zo Iblijkt uit de 'Bank van het Jaar'- enquête van Het Financieele Dag blad en adviesbureau Vallstein. Voor de enquete werden 5500 bedrijven met een omzet van minimaal 10 miljoen euro onder vraagd. Met name de snelle afhandeling van klachten spreekt de klanten aan. Rabobank kreeg gemiddeld een 7,4 voor haar dienstverlening, tegen een 7,0 voor de gemiddelde bank.Van de vier grote banken kreeg ABN Amro met een 6,7 het laagste cij fer. Voor Fortis en ING Bank waren respectievelijk de tweede en derde plaats weggelegd. Bestuurslid Ten Cate van de Rabo bank: 'Het betekent dat onze filo sofie effect heeft om de zakelijke markt niet centraal vanuit Utrecht te bedienen'. Laatste blik idolen Vincent Nog een kleine twee weken, tot en met 15 juni, is de tentoonstelling 'De keuze van Vincent' te bezoe ken in het Van Gogh Museum. Daarna wordt het museum omge bouwd voor de tweede tentoon stelling in het kader van de 150ste 'verjaardag' van de schilden 'Go(gh) Modern'. Deze expositie van na-oorlogse kunst is vanaf? juni tot en met 12 oktober 2003 te bezichtigen. Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: kantoor Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabofoon: Rabo orderliin: Service centrum verzekeringen: Blokkeren passen/cards: 4 juli: Expositie Kom m de is 16 juni: Algemene Ledenvergadering Helpdesk Intemetbankieren: Helpdesk Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: 1 Rabob**

Hart van Holland | 2003 | | pagina 2