I LITI EBERICHTEN TENTDAGEN BENTHUIZEN 2003 MANTELZORGCAFE Anna Boode-van den Berg t van Holland deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING #1° 5216016 079 - 3426070 Hart van Holland 11 juni 2003 Familieberichten Annie Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer- de ti|d voor u even stilstaat kernen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Boskoop Waddinxveen 29.000 exemplaren :i;;i|Ét ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Ais g'in nood gezeten geen uitkomst ziet. Wil dan nooit vergeten God verlaat u niet. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is i gebleven, geven wij u kennis dat vandaag van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en omi in de leeftijd van 83 jaar. W.K. Boode Martin t en Helma Tonneke en Henny Willem en Wil Greet en Kees Anneke en Rob Frans en Alice Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4 juni 2003 Leliestraat 3, kamer 316 2761 HD Zevenhuizen De crematie heeft dinsdag 10 juni plaatsgevonden. Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten kvenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLUDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect VltVi 'aartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail "oekelndseweg SO - 2665 KE Bielswljk De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek iW-jf ^nisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle ordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken k^^^®keringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Jeanne Matze Kocfi Marian v.d. Boqerd-Kind Bedrijfsinbraak: In een bedrijf aan de Parklaan is in de nacht van vrij dag 6 juni ingebroken. Men kwam het pand binnen door een ruit van de roldeur te forceren. Er werden onder andere geld weggenomen. Getuigen die iets verdachts hebben gezien kunnen contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief). Op de rotonde op de kruising Noordeinde met de Snijdelwijklaan kwam een 76-jarige inwoonster van Waddinxveen door onbekende oorzaak met haar fiets ten val. De vrouw liep hierbij een flinke bult op haar hoofd op en een snee in een vinger. Bij het station aan de Parklaan werd een 19-jarige inwoner van Leiden aangehouden, omdat hij een conductrice had mishandeld. De man reisde zonder kaartje en had ook niet genoeg geld om er een te kopen. Toen hij daarop de trein moest verlaten werd hij hand tastelijk. De man is overgedragen aan de Spoorwegpolitie, die pro cesverbaal heeft opgemaakt. Op de Alphenseweg waren twee personenauto's bij een aanrijding betrokken. De bestuurster van een van de auto's werd onder het rijden onwel en kwam daarbij op de rij baan voor het tegemoetkomende verkeer. De ander probeerde haar nog te ontwijken, wat echter niet lukte. De vrouw is voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht. Bij een diefstal uit een schuur op de Sperwerhorst en de Goudse Rijweg werden twee boormachines, een accu en een kettingzaag gestolen. In een geval was de schuur niet af gesloten en in het andere geval heeft men een valse sleutel ge bruikt. De afgelopen week werd op diver se plaatsen in de gemeente bij 5 auto's ingebroken of deed men een poging daartoe. De buit bestond uit sierdoppen voor de velgen, een radio en een C02-meter. Automobiliste rijdt door na aanrij ding: Een nog onbekende automo biliste is op dinsdag 3 juni rond 19.20 uur op de Kanaaldijk na een aanrijding doorgereden nadat ze zich kort op de hoogte had gesteld van de toestand van het slachtof fer, een 20-jarige vrouw uit Wad dinxveen. De vrouw reed op haar fiets toen ze door een witte auto werd aangereden. De bestuurster, de onbekende vrouw, stapte uit en vroeg hoe het met het slachtoffer ging. Zij gaf aan even de auto weg te zetten. Het slachtoffer heeft de automobiliste echter nooit meer gezien. Het slachtoffer liep door het ongeval een lichte hersen schudding op. De politie is op zoek naar de automobiliste. Bij een inbraak in twee bedrijven op de Coenecoop werden diverse computers ontvreemd. Men was in het panden gekomen door een raam open te breken en naar binnen te klimmen. Op de markt op de Willem de Zwij gerlaan werden drie 13-jarige meis jes aangehouden voor winkeldief stal. Een van de drie had bij een kraam een topje gekocht, waarna men besloot om er nog twee te ste len. De marktkoopman lette echter goed op zijn spullen. Tegen de drie is procesverbaal opgemaakt en zij zijn naar bureau HALT verwezen. Op de Henegouwerweg waren een personenauto en een vrachtwagen combinatie bij een kop/staart aan rijding betrokken. De bestuurder van de personenauto moest rem men voor het verkeer voor hem en de vrachtwagenchauffeur reageer de daarop te laat. Beide voertuigen liepen materiële schade op. Op de Zwarteweg werd een 19-jari- ge vrouw het slachtoffer van een aanranding. Zij fietste richting Waddinxveen en werd ingehaald door een scooterbestuurder. Deze reed haar voorbij, keerde en reed haar vervolgens klem, waarna hij haar in haar kruis betastte. Toen de vrouw begon te schreeuwen en schelden, koos de dader het hazen pad in de richting Gouda. Zeer ver moedelijk is deze man ook verant woordelijk voor een aanranding die even later op de Reewal in Ree wijk plaatsvond De werkwijze was identiek. In de Burgemeester Trooststraat hoorde een bewoner gekraak van de vloer op de bovenetage. Hij zag dat zijn vrouw buiten zat en reali seerde zich meteen dat hij onge wenst bezoek had. Hij spurtte de trap op en trof boven een jonge man aan. Deze sprintte onmiddel lijk naar de achterdeur en wist via het dakterras en de schuur van de buurman te ontkomen. Er werd niets ontvreemd. Op de Zuidkade waren een vracht wagen en een bestelauto bij een aanrijding betrokken. De bestelwa gen stond stil en tijdens het voor bijrijden raakte de aanhangwagen van de vrachtauto de bestelauto, waardoor deze een flinke kras en deuk opliep. Op de Brederolaan werd een 13-ja- rige jongen aangehouden voor een winkeldiefstal. Hij had voor ruim 9,- aan hengelsportattributen weg genomen. De jongen is voor een al ternatieve straf naar bureau HALT gestuurd. Op de Otweg werd ten overstaan van een jonge vrouw openbare schennis gepleegd. De vrouw was aan het skaten en zag een man op een bankje zitten. De vrouw reed hem voorbij en enige tijd later werd zij door de man ingehaald. De man reed op een fiets. Hij reed haar voorbij, stopte een paar hon derd meter verder en ging met zijn rug naar het fietspad staan. Toen de vrouw de man wilde passeren draaide hij zich om en toonde zijn geslachtsdeel. De identiteit van de dader is inmiddels vastgesteld. In de nacht van zaterdag 1 op zon dag 2 juni is er een aantal pyroma nen aan het werk geweest. In de Juliana van Stolberglaan werd brand gesticht in een tuin, in de Willem de Zwijgerlaan werden een aanhangwagen met afval en een vuilcontainer in brand gestoken. In de Mauritslaan ging een schuurdak in brand en heeft men gepoogd een rietenschutting in brand te ste- *ken. In de Oostpolderweg ging een afvalcontainer in vlammen op en brandde daarbij ook een pergola gedeeltelijk af. In het Warnaar- plantsoen werd een hoop afval in brand gestoken en tenslotte heeft de brandweer nog drie vuilcontai ners op verschillende plaatsen ge blust. In de zaak van de straatroof die op 11 mei op de Kerkweg-Oost plaats vond is nu ook de derde verdachte aangehouden. Het gaat om een 26- jarige Waddinxvener. De man werd ook verdacht van diefstal van een gsm uit een woning aan de Busken Huetlaan. Bij zijn aanhouding bleek hij die nog op zak te hebben. De man heeft beide zaken bekend. Hij is voorgeleid bij de officier van justitie. Rijden onder invloed: De politie heeft op zondag 8 juni omstreeks 13.30 uur een 38-jarige automobi list zonder vaste woon- of verblijf plaats aangehouden wegens rijden onder invloed van alcohol. De poli tie kreeg de melding dat de be stuurder vermoedelijk onder in vloed reed over het Noordeinde in de richting van Boskoop. Daarnaast had de auto twee lekke banden en de bestuurder zou slingerend rij den. De politie trof de stilstaande auto aan op de Voorweg in Hazers- woude. Toen bij het aanspreken van de bestuurder bleek dat hij in derdaad onder invloed was van al cohol werd hij direct aangehouden en overgebracht naar het bureau waar een blaastest werd afgeno men. De uitslag was 1400 ug/l ter wijl 220 de limiet is. De bestuurder bleek ook niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Tegen de bestuurder wordt proces verbaal opgemaakt. Benthuizen - De Tentdagen Bent huizen 2003 vinden dit jaar plaats van woensdag 13 tot en met vrij dag 15 augustus. Het thema van de Tentdagen Benthuizen 2003 is: "Zit je safe?". De tent is te vinden aan de Appelgaarde in Benthuizen. Overdag kan iedereen van 4 tot en met 13 jaar in de tent onder ande re luisteren naar het bijbelverhaal van Ruth. Ook zijn er leuke spellet jes. De avondprogramma's zijn spe ciaal voor iedereen vanaf 12 jaar. Zondagmorgen 17 augustus wor den de Tentdagen afgesloten in de Hervormde Kerk in Benthuizen. Het Steunpunt Mantelzorg houdt vrijdag 20 juni van 10.00 tot 12.00 uur het mantelzorgcafé. Mensen die zorgen voor een naaste met een ziekte of handicap, hebben hier de mogelijkheid om elkaar te ontmoeten. Mantelzorgers kunnen zo hun verhaal bij elkaar kwijt, el kaar steun geven en kunnen er even uit zijn in een gezellige om geving. De koffie is gratis. Het doel van deze bijeenkomst is het bieden van een plek aan man telzorgers waar zij elkaar onder steuning kunnen bieden, waarbij lotgenotenervaringen en informa tie uitgewisseld kunnen worden, onder begeleiding van een deskun dige. De bijeenkomsten worden iedere derde vrijdag van de maand ge houden en vinden plaats in café Ré- sistance, bij het Verzetsmuseum in Gouda, Turfmarkt 30. Men hoeft zich voor deze bijeenkomst niet aan te melden. Voor meer informatie: 0182-(werk- dagen van 9.00-12.30 uur). Onafhankelijk informatieblad Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl www.hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615

Hart van Holland | 2003 | | pagina 3