Zevenhuizen-Moerkapelle UITNODIGING Gemeente In verband met het bereiken van de ontslaggerechtigde leeftijd van 55 jaar verlaat de heer Fijan op 1 juli 2003 de vrijwillige brandweer van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle.Na een dienstverband van 35 jaar, waarvan 29^/2 jaar bij onze gemeente, hangt hij als postcommandant zijn helm aan de wilgen. Het gemeentebestuur wil dit niet zomaar voorbij laten gaan en nodigt u dan ook uit voor een afscheidsreceptie op donderdag 19 juni 2003 van 20.30 - 21.30 uur in Dorps huis Op Moer, Raadhuisstraat 40 te Moerkapelle. Het gemeentebestuur VERGADERSCHEMA AGENDA RAADSVERGADERING RAAD 17 JUNI 2003 WELSTANDSVERGADERING INFORMATIEVE BIJEENKOMST EENDRAGTSPOLDER THEMA-AVOND: NOTA WONEN - NIEUWBOUWPROJECTEN BOUWZAKEN WET MILIEUBEHEER BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Gemeentenieuws 11 juni 2003 WWw.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLËj Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK 24 rfïïi Raad 17 juni 2003 De openbare vergadering vindt plaats in de raadszaal van het gemeentehuis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agen da's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhui zen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zeven huizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website www.zevenhuizen-moerkapelle.nl Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Sterken, telefoon 0180-637713 (maandag en dinsdag) A. Vragenuur B. Op de agenda staan de volgende punten: 1. Opening. 2. Spreekrecht voor belangstellen den. 3. Vaststellen van de agenda. 4. Vaststellen van de notulen van de vergadering van 6 mei 2003. Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de commissies geen discussie meer wordt verwacht en direct kan worden besloten: 5. Ingekomen stukken. 6. Voorstel tot het vaststellen van de Verordening Leerlingenvervoer 2003. 7. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet als bijdrage in de kosten van voorfinanciering van de voorbereidingskosten van het project Eendragtspolder. Voorstellen waarover op grond van de behandeling in de commissies dis cussie wordt verwacht voordat tot besluitvorming wordt overgegaan: 8. Ingekomen stukken. 9. Herstemmen over de motie met betrekking tot het voorstel tot het vaststellen van een Verordening commissie bezwaarschriften 2003. 10. Voorstel tot het benoemen van een voorzitter voor Commissie I. 11. Voorstel tot het wijzigen van de Bouwverordening (8e wijziging). 12. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet uit het Fonds Leefbaarheid ten behoeve van het aanpassen/realiseren van een aantal voorzieningen voor de jeugd in de kern Moerkapelle. 13. Voorstel tot het vaststellen van de Voorjaarsnota 2003. 14. Voorstel tot het vaststellen van begrotingswijzigingen. 15. Sluiting. Welstandsvergadering Op maandag 16 juni om 9.15 uur ver gadert de welstandscommissie in het gemeentehuis. In deze openbare ver gadering worden bouwaanvragen in de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle behandeld. Het gemandateerde lid van de welstandcommissie beoor deelt de bouwaanvragen. De agenda ligt bij de sectie VROM ter inzage. Regionale welstandscommissie Op donderdag 19 juni van 15.00 - 17.00 uur vergadert de regionale welstandcommissie Delft-, Schieland Gouwestreek in het gemeente en huis. In de regionale welstandcom missie worden bouwaanvragen uit de regio behandeld en beoordeeld. Het betreft o.a. bouwaanvragen die strijdig zijn met de redelijke eisen van welstand en grote beeldbepa lende panden. De agenda ligt bij de sectie VROM ter inzage. Op woensdag 25 juni aanstaande organiseert de Stuurgroep Een dragtspolder in Dorpshuis Swanla, Burg. Klinkhamerweg 86 te Zeven huizen een bijeenkomst voor alle aanwonenden van het gebied Een dragtspolder. Namens de Stuurgroep is wethouder ir. A.C.J.M. van der Stee aanwezig. De aanvang is om 19.30 uur. Op de agenda staan ondermeer een presentatie van het Gebiedsperspec- tief Eendragtspolder en van de inrichtingsmodellen, en een interac tief gedeelte waarbij de aanwezigen kunnen reageren op de modellen. Op www.zevenhuizen-moerkapelle.nl kunt u nadere informatie over het Gebiedsperspectief Eendragtspolder nalezen. Op maandag 16 juni 2003 vindt in de raadzaal van het gemeentehuis een thema-avond plaats over de Nota Wonen en de nieuwbouwprojecten in de gemeente Zevenhuizen-Moer kapelle. Op deze avond zal het huidige aanbod en de woningbe hoefte worden gekoppeld aan de nieuwbouwprojecten die in de gemeente de komende jaren op sta pel staan. Belangstellenden zijn hierbij van harte welkom. De aanvang is om 19.30 uur. Verleende bouwvergunningen/vrijstellingen/beschik kingen melding bouwplan N.C. Sonneveld te Moerkapelle, bouwvergunning voor het plaatsen van een dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning en vrijstelling van de voorschriften van het bestemmingsplan "Dorpsge- bied Moerkapelle", plaatselijk bekend Herenweg 7 te Moerkapelle (verzonden 3 juni 2003). Bezwaar verleende (sloooWeraunninaen U kunt bij het college van burgemeester en wethou ders bezwaar aantekenen. De bezwaartermijn bedraagt 6 weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt u bij de president van de rechtbank Den Haag vragen om een voorlopige voorziening (dit betekent dat hij een speciale rege ling kan treffen voor de periode dat het bezwaar schrift nog in behandeling is). Het adres van de recht bank is: Postbus 20302, 2500 EA Den Haag. ontwerp beschikkingen Het college van burgemeester en wethouders is voor nemens de volgende vergunningen te verlenen: Dorpsstraat 38 (Zevenhuizen), Garage Schmidt B.V. (Argos Servicestation B.V.) inzake een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een onbemand tankstation, een garagebedrijf en een wasplaats. •Knibbelweg 18a (Zevenhuizen), Visser Techniek B.V. inzake een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een constructiebedrijf. Tegen de ontwerpbeschikkingen kunnen tot en met donderdag 10 juli 2003 schriftelijk bedenkingen wor den ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Wie wil spreken over een ontwerpbe schikking of mondeling bedenkingen wil indienen, kan vóór genoemde datum telefonisch een afspraak maken, telefoon 0180-637731. -Wie niet wenst dat persoonlijke gegevens openbaar worden gemaakt, kan tegelijk met de bedenkingen een schriftelijk verzoek tot geheimhouding indienen. Alleen zij die tijdig bedenkingen uiten tegen een ont werpbeschikking, kunnen later beroep instellen tegen de definitieve beschikking. De ontwerpbeschikkingen liggen vanaf donderdag 12 juni 2003 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan een afspraak worden gemaakt, telefoon 0180-637731. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle heeft besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan. DAGO voor het houden van een huis aan huis collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle ten goede van de Vereniging Dierenambulance Gouda en omstre ken in de periode van 3 mei tot 8 mei 2003; De Tennisvereniging Zevenhuizen voor de organisa tie van een besloten feestavond op 7 juni 2003 var 21.00 uur tot 01.00 uur in het clubgebouw van de Tennisvereniging te Zevenhuizen; De Voetbalvereniging Moerkapelle voor de or92' satie van een feestavond en een baiionwedstrijo op 6 juni 2003 in het clubgebouw van de Voetbalver eniging te Moerkapelle; De Voetbalvereniging Moerkapelle voor de org3 satie van een barbecue en een play-back-show op juni 2003 voor het clubgebouw van de Voetbaiv- eniging te Moerkapelle; Mainstreet B.V. voor de uitoefening van het bord- bedrijf in Cafetaria Mainstreet aan de Dorpsstraa Zevenhuizen; Mainstreet B.V. voor de uitoefening van het hor bedrijf in Pub Mainstreet aan de Dorpsstraa. Zevenhuizen. Bezwaar verleende veraunninaen/ontheffiü9ê5- f szit wcuiuuucfi ütrzwdd/ aafitcr/vcr»/cv/ Ha V&' belang heeft bij de gevolgen van de verleen gunning/ontheffing. De bezwaartermijn bearaag weken na toezending/uitreiking van het treffende besluit aan de aanvrager. Is een [oor schrift ingediend, dan kan ook een verzoen 0 lopige voorziening worden ingediend bij de '^01 van de Arrondissementsrechtbank, postbus 2500 EH Den Haag. Alarm Alarm Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 20.00 uur Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747

Hart van Holland | 2003 | | pagina 4