PRACHTIG WEER BIJ AV0ND4DAAGSE WADDINXVEEN WENSC0NCERT WADDINXVEENS MANNEN KOOR "DE GOUWESTEM" SCHAKER ERIK HENNINK OP GROTE VOORSPRONG DISCO DE DICK BRUNASCH00L BEDRIJFSVOLLEYBAL WORDT AFGESLOTEN MET ZINDERENDE FINALE Gehandicapt of chronisch ziek WADDIN XV EEN/BOSKOOP Hart van Holland 18 juni 2003 Met ANGO kom je tot je recht! Tel (033) 465 43 43 KERKDIENSTEN - 22 e discoruimte was op bijzon- ere wijze aangekleed. De naaitafel en diskjockeys Professioneel aan. De mu- 9°ed afgestemd op het 9e publiek en ook de cate- Dnnr Martine Jongbloed (TekstUeell Waddinxveen - Prachtig weer, bijna een record aantal inschrij vers en veel vrolijke gezichten. Dat waren de belangrijkste in grediënten van de avondvier daagse. Vorige week vond de zevende editie van dit wandele venement plaats. Ook dit jaar deden veel deel nemers uit Waddinxveen en directe omgeving mee. In leeftijd varieerden ze sterk: van vier tot tachtig jaar. 2003 bracht de Waddinxveen Victorkerk 9.30 uur eucharistievie ring pater L. Bos. Ontmoetingskerk 11.15 uur ge zinsviering pater L. Bos. Geref. kerk 9.30 uur Jeugddienst. Herv. Kerk 10.00 uur ds. C. de Jong. Geref. kerk vrijgemaakt 9.30 uur ds. W.J.M. Vreugdenhil; 16.30 uur ds. C. Bijl. Herv. Conf. De Rank 10.00 uur ds. P.J. vd Ende; 18.30 uur ds. M.A. Bos. organisatoren nét geen recordaan tal bezoekers: dit jaar liepen 1874 deelnemers mee. Ter vergelijking; aan de eerst editie in 1997 namen 1300 wandelaars mee. Evenals voorgaande jaren konden de wan delaars per groep of per individu kiezen uit de 5- of de 10 kilometer route. De start en finish lagen we derom op het terrein van de voet balvereniging Be Fair. Twee dagen voorafgaand aan de loop konden de deelnemers zich inschrijven. Dit jaar kon dat voor het eerst ook via de internetsite www.waddinxveen- wandelt.nl. Gedurende de eerste drie dagen werd, zowel voor de 5km loop als de 10km loop om 18.00 uur verzameld bij de voetbal vereniging. De groep wandelaars finishte tussen 19.00 uur en 20.30. Op vrijdag 13 juni, de slotavond, werd om 18.30 gestart door de 10 kilometerlopers en een half uur later door de 5 kilometerlopers. Dit in verband met de intocht die om 19.30 vanaf het evenemententer rein begon. Bij de intocht waren maar liefst vier muziekkorpsen aanwezig. De wandelaars werden door veel enthousiaste mensen binnengehaald. Waddinxveen - Het mannenkoor 'De Gouwestem" sluit het zangsei- ai met een wensconcert op maandagavond 30 juni in de Be- tne/kerk aan de Bilderdijklaan te Waddinxveen. De sopraan Pia Schultz heeft haar medewerking toegezegd, verder Kan ook worden meegewerkt aan dit wensconcert door gevorderde amateuristische kunstbeoefenaars, zoals instrumentalisten en voca len. ledereen die het mannen- Koor vocaal wil omlijsten of een sol° ten gehore wil brengen, kan contact opnemen met Martin Mans, de dirigent van het mannen koor. Het programma bestaat uit louter verzoeknummers en is daardoor uniek. Het gehele, uitgebreide re pertoire van het mannenkoor be staat uit geestelijke muziek, klassie ke muziek en populaire muziek. Voor een goed verloop zal een overzicht van het beschikbare re pertoire aan het publiek worden uitgereikt waaruit men de num mers kan kiezen. Het concert be gint om 20.00 uur en duurt tot on geveer 21.30 uur. De toegang is vrij. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! Word OOk lid van ANGO! Postbus 850, m*i m 3800 AW Amersfoort www.ango.nl Boskoop De Stek 9.30 uur ds. E. van Dalen. Geref. kerk Herv. gemeente 9.30 uur ds. R. de Reuver; 18.30 uur ds. M. Lorier. Chr. Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. C.C. den Hertog. Geref. Gem. 9.30 en 16.30 uur ds M. Golverdingen. Vrijz. Prot. Gel. Gem. 10.00 uur ds. M.E. Scheygrond- Verhulst. Evang. Gem. Parousia 10.00 uur P. Stolk. Christengem. Bethel 9.30 uur Ga by Hetyey. Benthuizen Geref. Gem. 9.30 uur ds. Paul; 18.00 uur Leesdienst. Ned. Herv. Gem. 9.30 uur ds. W. van Gorsel; 18.00 uur ds. H. Visser. MEDISCHE WEEKENDDIENST Benthuizen, Boskoop en Wad dinxveen: voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoo ruren (17.00-8.00 uur, weeken den/feestdagen): HuisArtsen- Post Midden-Holland (HAP MH), Jan van Beaumontstraat 4, Gouda, 0182-322488. Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegeno ver de Bleuland-locatie van het Groene Hart Ziekenhuis), Gouda, 0182-698820. Waddinxveen - Bij het ingaan van de laatste ronde staat Erik Hennink nog steeds op de eerste plaats. Be langrijker is, dat zijn voorsprong op Wim Hennink 99 punten beloopt. Zo vader en zoon tegen elkaar in gedeeld mochten worden, zou Wim die voorsprong in een recht streeks duel kunnen uitvegen, maar dat duel is een paar ronden geleden al geweest en in een gelijk spel uitgelopen. De kans is vrij aan zienlijk, dat Wim voor de derde keer achter elkaar geen gelegen heid heeft mee te spelen en in dat geval is Erik kampioen. In de voor laatste ronde bleef hij overeind in een partij (met wit) tegen de nu wel definitief uittredende kampi oen Mark van Putten. Wim van Os stond blijkbaar niet op scherp tegen Arjan Hennink: in een reeds ongunstige stelling leverde hij twee maal achter elkaar materiaal in. Hans van Woudenberg bereikte een optisch gunstige stelling tegen Ronald Dannis, maar een winstvari ant schijnt er niet geweest te zijn. De nederlaag van Hans was verras send. Wim van Vuuren is een secu re positiespeler, maar had nu de meevaller, dat Wim Mulder stuk verlies over het hoofd zag. Leo van der Haven behield nog kansen om in het eerste te gaan meespelen ten koste van Hennie de Roodt. Anton van Nieukerke pakte Bert van der Knaap heel resoluut aan, maar het kan zijn, dat Anton te veel achter is. Nico Dannis versloeg Arie Kardol, overtuigend. Wim van der Hoek maakte tegen Hans van Offeren niets klaar. Albert Prins kwam laat op de avond veel hout voor tegen Ton Kuiper. Toch begon het even bedenkelijk op remise te lijken. Maar in het echte eindspel stond Albert weer op scherp. Adri- aan van der Starre werd ingere kend door Evert Hildebrand. Frank Hordijk bouwde tegen Henk Erke- lens een felle aanval op, maar Henk verdedigde zich goed en hield met kwaliteit tegen twee pionnen het hekje bij het schuurtje. Dirk van Of feren had tegen Jaap Smit een paar benauwde momenten tegen een aanval langs de h-lijn, maar toen Dirk de h-lijn overnam kwam het anders en mocht Jaap blij zijn met een aanbod van remise. Jan Kraijesteijn was te sterk voor Randy Girdhari. Ton Bronk leverde tegen Arie Versluis onnodig de dame in, wat het einde van de oefening be tekende. Stand aan kop: 1. E.Hen nink, 2. W.Hennink, 3. Van Os, 4. A.Hennink, 5. M.van Putten, 6. Van Woudenberg, 7. R.Dannis, 8. Van der Haven, 9. Van Vuuren, 10. Phi- lipse. 'txveen - Het was druk af- 9eiopen 9e IC'x.woensda9avond rond Dick d *u'dplashof van de CJJrunascho°|. Aanleiding hjDBo°-r was de disco die als Was "m9 voor de leerlingen 9'oen °j9aniseerd door een U*P ouders. ring was perfect verzorgd. In de vroege avond waren de kinderen van de groepen 1, 2 en 3 uitgeno digd. Later op de avond kwamen de kinderen uit de groepen 4, 5 en 6 voor een gezellig avondje uit. En tenslotte was er muziek speciaal voor de kinderen uit de groepen 7 en 8. De discoavond bleek een da verend succes. Alle leerlingen heb ben ondanks het warme weer heer lijk kunnen swingen op zeer uiteenlopende muziek en zich te goed gedaan aan allerlei snoeperij en.(Foto: Dick Brunaschool) Boskoop - De finalewedstrijden van het 25e Agon bedrijfsvolle- ybaltoernooi in Boskoop wer den vrijdag 6 juni gespeeld. Tij dens deze avond waren de teams van A. Bontekoe Installa tiebedrijf, de winnaar bedrijfs- volleybal 2002 en het team van oud werknemers van A. Bonte koe de favorieten voor de wisselbeker 2003. In de eerste poule speelden de teams van Volvo Hooftman, de Boskoopse Veiling, Serpla en Oud A.Bontekoe een halve competitie tegen elkaar. De verrassende win naar van deze onderlinge strijd was Serpla. Het team van Oud A. Bonte koe eindigde op de tweede plaats. In de andere poule streden de teams van A. Bontekoe, Sahin zaden, Rabobank Boskoop-Reeu- wijk en Proba tegen elkaar. Ook in deze poule kwam een verrassende winnaar uit de bus, het team van Proba. In deze poule wist het ande re team van Bontkoe zich ook te plaatsen voor de kruisfinales. De kruisfinale wedstrijden waren spannend. Er werd fanatiek ge speeld, waarbij de teams elkaar probeerden af te troeven met slim geplaatste ballen. De onderlinge strijd tussen Serpla en A. Bontekoe werd overtuigend gewonnen door het laatst genoemde team. De wedstrijd tussen Proba en Oud Bontekoe was van een andere orde. Proba liep de gehele wed strijd achter de feiten aan en kon de achterstand van vijf punten niet inlopen. Door een laatste krachtsin spanning van alle spelers kon vlak voor het einde van de wedstrijd deze toch winnend worden afge sloten met één punt verschil. Tijdens de finale wedstrijden werd twee keer 15 minuten gespeeld. De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen Serpla en oud-Bonte koe. Serpla wist beide sets met één punt verschil winnend af te sluiten en daarmee de derde plaats te be machtigen. Tijdens het spel om de eerste en tweede plaats werd gestreden op het scherpst van de snede. Weder om werd de eerste set met één punt gewonnen door Proba. Tij dens de laatste set speelde het concentratieverlies het team van A. Bontekoe parten. Hierdoor kon Proba ook deze set winnend afslui ten. De teams van A. Bontekoe hebben hun favorieten rol niet waar kun nen maken. Winnaar van het 25e bedrijfsvolleybaltoernooi 2003 werd Proba. Deze avond werden de prijzen uit gereikt door de voorzitter van Agon, de heer Kees Keijzer. De organisatoren hebben ook haar medewerking voor 2004 toegezegd en alle deelnemende teams van harte uitgenodigd zich in het nieu we jaar wederom in te schrijven.

Hart van Holland | 2003 | | pagina 11